Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2017., 22:59   #1
Charlotte Tilbury

Ima li netko iskustva iz prve ruke s navedenom dekorativnom kozmetikom?
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 00:37   #2
Imala dva ruža i olovku za usne.
jedan ruž je bio onaj klasični kremasti,onak ok mi je bio a opet ništa posebno da bih poželja opet kupiti a isto tako i drugi koji je bio mat ali kako ne volim mat teksture tako mi je u biti on bio i lošiji ali to je subjektivno. Ugodan je na usnama i nije isušivao al nije ni bio nešto posebno trajan.
Olovka za usne je izuzetno mat i baš se drži jako na usnama.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 20:33   #3
Imam dva ruža, ovaj i ovaj, dosta su slabo pigmentirani i potrebno je tri sloja da se dobije puna boja. Nijanse su divne ali iskreno ne vrijede te novce , drugo nisam probala.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:03   #4
i ja imam ruž,kremasti,ovaj

http://www.charlottetilbury.com/uk/h...lope-pink.html
kao što jasmine kaže ok,ništa posebno


imam i olovku za oči,ovu
http://www.charlottetilbury.com/uk/r...lla-brown.html

jako pigmentirana,mekana i postojana
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:40   #5
Dakle, imam dva ruža. Jedan kremasti i jedan mat.
Kremasti ništa posebno, bolji su mi Mac cremesheen npr.-
Imam ovaj, http://www.charlottetilbury.com/ie/k...urn-honey.html
Ovaj drugi mi je tek stigao prekjučer. Kupila sam ga jer je nova nijansa i jer svi hvale olovku za usne u toj nijansi.
Dakle, ovaj http://www.charlottetilbury.com/ie/m...illowtalk.html
Sobarice, zanimljivo što si napisala o njenim hot lips ruževima. Stephanie Nicole je oduševljena njima, te ih je usporedila s Tom Ford ruževima. Tebi vjerujem, neću kupiti. Moj novčanik ti je zahvalan.
crvenokosa112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:52   #6
probala sam na ruku ruz glastonberry u ducanu i cinio mi se jako suh i mozda pomalo patchy, preskocila sam ga
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 22:23   #7
Hvala puno svima na dosadašnjim komentarima. Za sada preskačem ruževe. Veliki hype oko branda me potaknuo na temu.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 11:36   #8
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Dakle, imam dva ruža. Jedan kremasti i jedan mat.
Kremasti ništa posebno, bolji su mi Mac cremesheen npr.-
Imam ovaj, http://www.charlottetilbury.com/ie/k...urn-honey.html
Ovaj drugi mi je tek stigao prekjučer. Kupila sam ga jer je nova nijansa i jer svi hvale olovku za usne u toj nijansi.
Dakle, ovaj http://www.charlottetilbury.com/ie/m...illowtalk.html
Sobarice, zanimljivo što si napisala o njenim hot lips ruževima. Stephanie Nicole je oduševljena njima, te ih je usporedila s Tom Ford ruževima. Tebi vjerujem, neću kupiti. Moj novčanik ti je zahvalan.
Tom Ford nisam probala pa ne mogu usporediti i stvarno nisu losi jedino me ta pigmentiranost ubija jer kad stavim tri sloja imam osjecaj tezine na usnama.

Ovo je sexy sienna na meni u tri sloja



A ovo miranda may



Sent from my LG G4 using Tapatalk
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 23:17   #9
uh ovaj pillow talk je tako savrsena nijansa ...bar na netu
a ti sobarice imas tako lijepi glow na ovoj prvoj fotki
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 00:02   #10
Imam Magic puder. Odlican!
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 02:51   #11
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
uh ovaj pillow talk je tako savrsena nijansa ...bar na netu
a ti sobarice imas tako lijepi glow na ovoj prvoj fotki
Hvala
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 11:13   #12
imam njenu bronzer/highlighter paletu, kremasto sjenilo i olovku pillow talk, sve redom mi je izvrsno.
pisala sam vise o njima na PL u ovom postu:
http://powderlouder.com/favoriti-god...vna-kozmetika/
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 13:45   #13
Odakle se najvise isplati naruciti?
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 12:49   #14
Ja imam mat ruž Sexy Sienna i okej je svaki dan i nosim ga povremeno, ali stvarno nije ništa posebno i ne vrijedi mi tih novaca.

Ono što me i dalje zanima je Filmstar Bronze & Glow i olovka Pillow Talk, ali stvarno nemam opravdanje da ih kupim.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:01   #15
Konačno probala nešto iz njene linije kozmetike.

Olovka/sjenilo Champagne Diamonds
- fora izgleda i po "njenom" timu riječ je o dnevnoj varijanti za plavooke. Nanosi se direktno na kapak s olovkom, a onda se prstima dodatno razmazuje. Nikakvi aplikatori nisu u igri.
Za moj ukus je prejak šljokica efekt kada se stvarno stavi na kapak i ne mogu se zamisliti da tako idem na posao. U nekoj večernjoj varijanti može proći ili u kombinaciji s drugim sjenilom.
Dosta je agresivno kada se aplicira na kapak jer se ne koriste nikakve spužvice, kistovi.

Cijena je 19 funti.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 18:07   #16
Ima li tko iskustva s puderima - zanima me konkretno Magic Foundation i Hollywood Flawless Filter?
Siobhain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 22:58   #17
Quote:
Siobhain kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva s puderima - zanima me konkretno Magic Foundation i Hollywood Flawless Filter?
Hollywood Flawless Filter nije puder. Vidim da je pol interneta zbunjeno po tom pitanju, ali radi se o izuzetno glowy bazi/mikseru koji se može koristiti na sto načina. Kao glowy primer ispod pudera, pomiješan s puderom, preko pudera kao highlight itd.

Magic Foundation mi je osobno bio malo presuh (imam blago suhu kožu), ali mi je zato odličan bio Light Wonder. Predivan finish, nije za kožu koja ima više masnoće od normalne.

Od ostalih proizvoda, kao totalni must bih navela olovke za usne. Imam skoro sve nijanse i stvarno su genijalne. Kremasti ruževi su mi niš posebno, mat odlični. Nisu pretjerano trajni kao npr. Tom Ford, ali actually imaju mat finish bez imalo isušivanja.

Kremasta sjenila u staklenim teglicama su krasna, ali im po meni za tu cijenu fali postojanosti. Sjenila u olovci su brutalno postojana, ali se brutalno teško blendaju i ja si doslovno ubijem boga u kapku dok izblendam rub tako da ih definitivno ne preporučujem. Paletice sjenila u prahu su lijepe. Kombinacije boja su super, većina nijansi u paleti bude odlična, a "pop" nijanse su malo teže za nanijeti (najbolje prstima), ali sve u svemu stvarno su krasne.

Još jedan apsolutni favorit mi je Airbrush Flawless Finish puder u prahu - meni je u top 3 setting/finishing pudera ikad.

Tekući highlighter u tubici je nevjerojatan, ali stvarno vrh. Kremasti contour u tubici je isto divan, ali osobno radije koristim Rouge Bunny Rouge varijantu jer mi je malo hladnija nijansa pa mi bolje odgovara.

Filmstar Bronze and Glow je jedan od najljepših proizvoda tog tipa i presavršeno izgleda na svima malo toplijeg podtona. Uvijek se s klijenticama divim kako koži da ispoliran dojam.

Maskare su mi predivne efektom, ali se katastrofa truse. Mislim da je to sve što sam isprobala, ako sam nešto zaboravila, dodam naknadno.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 18:13   #18
Quote:
Siobhain kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva s puderima - zanima me konkretno Magic Foundation i Hollywood Flawless Filter?
kupila sam taj magic prije jedno dva mj, na početku sam bila oduševljena, a onda sam skužila da je to jedan od onih pudera koji znaju neke dane bit super na licu a neke dane užas...
koža mi je normalna prema suhoj. Nije loš ali baš puno treba isprobavat s kojim primerima, i ostalim kombinacijama najbolje stoji na faci. Čak mi je bio najbolji bez ičeg ispod, čak bez ikakve dnevne kreme. Neznam, zbunjuje me malo
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 20:26   #19
Hvala vam objema na odgovorima, meni bi onda ta suhoća Magic-a mogla dobro leći na T zonu... a sad me zaintrigirao i Airbrush Flawless Finish

Anarniel, je li Hollywood FF usporediv s Cover FX Custom Enhancer Drops?
Siobhain is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 22:58   #20
Light Wonder je odlican! kao MAC face and body samo jos bolji! super za suvu kozu i nekog ko ne zeli ogromnu pokrivnu moc!

moracu uzet i puder u kamenu
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.