Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2007., 12:22   #201
da, ja sam vidjela kod jedne! bila je neka reprtaza na tv-u o nekim pevaljkama. i za jednu nikad ne bih rekla da nisu prave! rekla je da su to najbolje i najskuplje moguce - radjene u srbiji... kod ovih u hollywoodu su vjerojatno bas silikonske, sto je kod nas zabranjeno. i kod njih je bilo jedno vrijeme, no opet je dozvoljeno. a i mozda je njihova zelja da budu tako enormno velike, naravno da tako nece izgledat prirodno.
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 17:24   #202
Meni je u redu ako netko ima baš veliki kompleks zbog nećega, pa to ode malo popraviti i nakon toga se osjeća bolje, ljepše, sretnije i sigurnije... opušteniji je i ima više samopouzdnja... ali općenito nevolim pretjerivanje, pa tako ni u estetskim zahvatima... nevolim kada netko ide iz krajnosti u krajnost... da skoro identitet promijeni i sl... neki dan sam se šokirala kada sam čula što je sve ona naša manekenta Fani napravila (nos, jagodice, usne, grudi i sužavanje stomaka)... mislim ono, čovjek se zapita a što zapravo nije?
to mi je naprimjer grozno

ali opet... svatko je vlasnik svoga tijela i svatko zna što je najbolje za njega
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 18:17   #203
hm, a nekad ne zna stat, gle michaela jacksona.. a to za stanjivanje stomaka, čovječe koma..
ja bi grudi smanjila, zna ko kolika je cijena? ja sam gledala na nekim stranicama ali piše cijene na upit, a to mi se ne da.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 00:52   #204
Quote:
ivaiva999 kaže: Pogledaj post
ja sam se rodila sa rascijep usnice i nepca i sve te operacije nisu bile hir nego medicinska indikacija. a nakon svih tih operacija gornja usnica je bila potupno asimetrična i ožiljkava.ne na nikakav simpatičan način koji daje posebnu draž. nos je mogao i bit takav,kad se sredio rascijep nije se kužilo više da je u biti takav od kongenitalne malformacije, al se meni nije sviđao i to, ako hoćeš, možeš nazvat hirom, samo mi je općenito glupo kad drugi komentiraju šta da netko radi od svog života i svog tijela. ako sam ja sada zadovoljnija, ili bilo tko drugi, ne vidim zašto se nešto ne bi radilo.
isto tako, svaka "nesavršenost" se ne treba ispravljat ako to osobi ne smeta, dapače... kaže se da je ljepota u očima onog tko gleda...
a ionako je poanta u životu bit zadovoljan
Gle, ja uopće nisam komentirala tvoju korekciju nego glupe zahvate osoba koje više ne znaju kaj bi sa sobom. Ako si imala zečju usnu jasno da si napravila korekciju, ali nekako to ne možeš zvati rascjepom(a jedino si ga tako u prvoj poruci nazvala), vidjela sam rascjepe na usnicama i većinom su slatki. Zečja usna je nekaj potpuno drugo. A to kaj se zadovoljstva i operacija tiče.... Ishitrene i nepotrebne korekcije nikom neće donijeti zadovoljstvo, samo eventualne psihičke probleme kad shvate da im operacija nije sredila psihu i manjak samopouzdanja.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 01:19   #205
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
Meni je u redu ako netko ima baš veliki kompleks zbog nećega, pa to ode malo popraviti i nakon toga se osjeća bolje, ljepše, sretnije i sigurnije... opušteniji je i ima više samopouzdnja... ali općenito nevolim pretjerivanje, pa tako ni u estetskim zahvatima... nevolim kada netko ide iz krajnosti u krajnost... da skoro identitet promijeni i sl... neki dan sam se šokirala kada sam čula što je sve ona naša manekenta Fani napravila (nos, jagodice, usne, grudi i sužavanje stomaka)... mislim ono, čovjek se zapita a što zapravo nije?
to mi je naprimjer grozno

ali opet... svatko je vlasnik svoga tijela i svatko zna što je najbolje za njega
ma da???????????? ona meni odvratna i ovak!! ono, bas joj nes ne stima na faci, valjd zbog silnih operacija. a to za stomak, to se zove tummy tuck ili tak nest
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 01:32   #206
Osim ako je vadila rebra da joj bude tanji struk
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 04:24   #207
ma mislim da je samo isisavala fat iz trbuha
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:01   #208
možda... rekli su sužavanje... a sad što pod tim podrazumjevaju tko će više znati
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 18:48   #209
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Gle, ja uopće nisam komentirala tvoju korekciju nego glupe zahvate osoba koje više ne znaju kaj bi sa sobom. Ako si imala zečju usnu jasno da si napravila korekciju, ali nekako to ne možeš zvati rascjepom(a jedino si ga tako u prvoj poruci nazvala), vidjela sam rascjepe na usnicama i većinom su slatki. Zečja usna je nekaj potpuno drugo. A to kaj se zadovoljstva i operacija tiče.... Ishitrene i nepotrebne korekcije nikom neće donijeti zadovoljstvo, samo eventualne psihičke probleme kad shvate da im operacija nije sredila psihu i manjak samopouzdanja.

Ne zovem JA to rascijepom jer se ne smatram dovoljno educiranom da ičemu takvom dajem nazivlje, nego se to tako u medicinskoj literaturi zove: rascijep usnice, rascijep usnice i nepca ili i čeljusti, a schisis je latinski izraz za to...mislim provjeri, negdje na netu ćeš naći...
evo npr. www.kbd.hr/index.php?id=564 ako to tako zovu na MFK odjelu KB Dubrava, bit će da se to možda stvarno zove rascijep

a plus toga nisam niti psihijatar niti psiholog da bih komentirala tuđu psihu, niti bih se usudila komentirat šta druge ljude usrećuje i daje im samopouzdanje
ivaiva999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 21:19   #210
a plus toga nisam niti psihijatar niti psiholog da bih komentirala tuđu psihu, niti bih se usudila komentirat šta druge ljude usrećuje i daje im samopouzdanje[/QUOTE]

Pa ne komentiram ja ničiju psihu na temelju nekih laičkih gluposti. Znanstveno je dokazano da operacije vode jedna drugoj pa potpunoj propasti. Ajde, ne ubije se svatko kao nesretna splićanka i a. nicole smith, ali bogami nisu ni sretnije ni ljepše sa hrpom rekvizita. Gle, (osim ako netko nije fakat gadan ko noć pa želi sličit čovjeku), operacija cica, nosa, trbuha i čega već ti neće pomoć da budeš kompletna osoba. Aaa stara moja. I to ne tvrdim ja, nego znanost.
Cure, kaj fani stipković il tko? Ma dajte, pa nisam imala blage veze. Ja sam mislila da prirodno izgleda ko mali slatki glodavac.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 21:23   #211
Zadnje sto treba ljudima koje zaista zanima estetska kirurgija (i koji imaju ili su imali stvarni problem rjesiv estetskom kirurgijom) je soljenje pameti jucer preobracenje fanatkinje prirodne kozmetike.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 21:23   #212
ma mislim da je u vezi fani to sve izmisljeno.
pa dajte tak curka izgleda vec godinama

ne svemu vjerovati
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 21:31   #213
A biće je to sve tokom godina radila... nije sve novo

ma tko će više znati te naše zvijezde i zvijezdice

meni je fora ona cura iz naše male klinike sa svojim nosićem... simpatična mi je skroz s njim... kaže da su joj mnogi savjetovali da ga malo uljepša, ali ona to neželi... i netreba... meni je skorz fora s njim... cura ga zna nositi
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 22:00   #214
Po mome mišljenju fakat ako tko ima kompleks na neki dio tijela slobodno nek to riješi al ljudi tipa dođu kod kirurga sa slikicom, ko da je došao frizeru i veli hoću takvu facu npr. To je fakat bolesno kaj si rade!
A ste vidle Maju Šuput i njezine avione?
Nju spašava kaj ju ljudi vole kaj je vesela!
ecologyana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 22:06   #215
Quote:
ecologyana kaže: Pogledaj post
Po mome mišljenju fakat ako tko ima kompleks na neki dio tijela slobodno nek to riješi al ljudi tipa dođu kod kirurga sa slikicom, ko da je došao frizeru i veli hoću takvu facu npr. To je fakat bolesno kaj si rade!
A ste vidle Maju Šuput i njezine avione?
Nju spašava kaj ju ljudi vole kaj je vesela!
kaj su to avioni
pa meni zgleda ko da ima jedinicu neku malu
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 00:52   #216
?
pa ima nove sise
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 02:04   #217
pa neki ima bezveze su
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 04:55   #218
Quote:
foxylady kaže: Pogledaj post
pa neki ima bezveze su
tako je!nase su bolje jer su prave,male il velike!

bivsa od mog decka je imala silikone
rekao je da je to super za vidit,al,pardon my french,u datom trenutku prava sisa je sisa
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 05:24   #219
naravno skatte. citala sam malo tvoju pricu o odlasku un dansku. svaka cast, zanimljivo i nadahnjuje. ah
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 08:21   #220
Ja sam operirala usi, tj uho koje je bilo klempavo, kad sam bila klinka. 5 razred osnovne skole. Ja zapravo nisam ni znala da mi je uho klempavo nego je mater inzistirala da ga operiram.

Kasnije sam imala da vidimo....pumpala sam usta dva put s perlane. To ode nakon 4 mjeseca. Iako su mi usta i inace ogromna (al u duzinu, ne tolko u sirinu) ljepse mi je kad su jos voluminastija pa se mogu cubit. Sad bi stavljala nesto permanentnije al jos tragam za prihvatljivim rjesenjem. Silikonska usta ne dolaze u obzir.
Onda...imala sam dermal fillers. (restylane, traje oko 6 mjeseci do godinu dana) Zadnji sam imala ovaj petak. Nafila mi doktorica linije sto idu od nosa do usta.
Jos sam isla na mikrodermabrazije i kemijske peelinge (to zato jer sam imala akne prije) i na ipl lasersko skidanje dlaka.

I opcenito, jebes graciozno starenje. Meni je idol Joan Rivers. I Cher.
Dok se svi oko mene zgrazaju nad plasticnim pizdarijama, moja frendica i ja uvijek kazemo da za nas nema gracioznog starenja i da cemo napravit SVE.
Ipak, ja mislim da smo nas dvije samo jezicave i iskrene. Ostali rade, al sute i prave se kako prirodno ne stare. Mos mislit.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.