Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2004., 13:18   #21
Quote:
Zelda kaže:
vjeruj mi kad se takva gledas svaki dan, bez obzira koliko se trudis to prihvatiti, kad tad pomislis na tako nesto radikalno.
Poanta je da je operacija nepotrebna. Ja imam tjelesnu manu koju gledam svaki puta u ogledalu, isto bi se moglo rijesiti medicinski, ali ne pada mi napamet. To vise nisam ja. I jos da nekom masno platim za to....
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 13:36   #22
Quote:
husky kaže:
Poanta je da je operacija nepotrebna. Ja imam tjelesnu manu koju gledam svaki puta u ogledalu, isto bi se moglo rijesiti medicinski, ali ne pada mi napamet. To vise nisam ja. I jos da nekom masno platim za to....
a čuj, to je tvoja mana i ti odlučuješ da li ćeš nešto poduzeti ili nećeš. Isto tako i ona sama ima pravo na to da odluči da li želi mijenjati svoj izgled ili ne.

To što će se jedva primjetno promijeniti izvana ne znači da će se promijeniti i iznutra osim što će vjerojatnije biti zadovoljnija i sretnija glede toga
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2004., 16:34   #23
Quote:
husky kaže:
Bi li mogla voliti drugu osobu sa ikakvom tjelesnom manom, ako ne volis sebe? Prirodno je prirodno.
moj muž je veliki čovjek. oženio je ženu sa prirodnom manom. naime nemam cica
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 12:16   #24
..dear Zelda, ja ti savjetujem da odes kod vise njih na razgovor...reci ce ti kojom metodom radi i objasniti sto mozes ocekivati, koja velicina i na kraju odaberes onog koji ti se cini najbolji...svi su oni principu ok, mislim na ove razvikane, ali opet s druge strane relativna je stvar koji je kome dobar, jer i svi mi imamo razlicite zelje i ukuse..
..evo moja frendica je bila kod Dzepine na Rebru...nikad ne bi rekla da su cicke umjetne..izgledaju ko moje..skroz naturale, dok opet jedna druga teta ima isto takvo iskustvo sa Glumicicem..

...sad odluka dal ces ili neces ici je samo i jedino tvoja...nemoj misliti da ce te to toliko promjeniti kao sto mnogi ljudi misle..ja sam u cetvrtom mjesecu bila na operaciji nosa...imala sam devijaciju septuma i ofkors usput sam trazila da mi malko popravi nos, nisam imala kljuku, ali sad je definitivno lijepsi...izgleda prirodni i mnogi ljudi nisu ni uocili razliku...ostala sam potpuno ista osoba.. ...jedino sto cu se sad vise fotkati iz profila...hihi
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 12:17   #25
Quote:
Sandra October kaže:
moj muž je veliki čovjek. oženio je ženu sa prirodnom manom. naime nemam cica
..predobra si...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 12:19   #26
a neman blage koji su dobri... ali gledan slike po nashim modnim (tracherskim) zurnalima... maja shuput (pjevaljka) stavila silikone...

i sad vidin na slici ona u badekostimu... vidi se da su cice nove... ali brate tuzno... ona sva mrshava ili bolje anoreksichna... tanke rukuce i nogice k'o u pauka... a cice ko baloni...


Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 12:22   #27
Quote:
Claire kaže:
i sad vidin na slici ona u badekostimu... vidi se da su cice nove... ali brate tuzno... ona sva mrshava ili bolje anoreksichna... tanke rukuce i nogice k'o u pauka... a cice ko baloni...
baš. očajno. trebala je staviti broj manje
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 12:23   #28
Quote:
Leona81 kaže:
..usput sam trazila da mi malko popravi nos, nisam imala kljuku, ali sad je definitivno lijepsi...izgleda prirodni i mnogi ljudi nisu ni uocili razliku...
znas... vecina koja je prepravljala nos i tvrdila da sad izgleda prirodno nije bila u pravu...

svi izoperirati nosevi su podignuti (to se radi ne bi li se lice pomladilo)... a neki kazu prchasti... iako meni vishe lice na one tzv sedlaste... koji su karakteristichni za ljude sa endemskim sifilisom...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 12:29   #29
operirani nos se vidi iz aviona. ja to nepogrešivo skužim. nosnice se ne šire onako kako je to normalno dok čovjek govori. izgleda malo neprirodno. ukočeno. nema šanse da se ne skuži.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 12:46   #30
..porfavor...meni se nosnice sire ko velike.. ...normalno kad sam tek skinula oklop nakon deset dana bila sam ko prase...naotecena i sve je bilo ukoceno...otok mi jos nije prosao do kraja, ali poprimam covjekoliki izgled ...godina dana treba da se sve to smiri..nisam imala pojima sa cim je sve nos povezan...brat bratu..prdnes i on se pomakne...al vjeruj mi na rijec nosnice se sireeeee...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 12:55   #31
Leona... bitno da si ti sretna...
i ja imam cijeli zivot zelju prepravit moj nos... koji se sad od kako sam mrshava vishe uochava...

i kolegica me upozna sa svojim suprugom kirurgom... i on i ja malo prichamo na tu temu prije operacije... i on me pregleda i kaze... ok... i kao usput dobaci nesto o opcoj anesteziji... i ja se smrznem...

mislim, ja sam znala za opcu anesteziju... ali kad je on to reklo presjeklo me...
vjeruj mi... kroz glavu mi je prosla samo jedna stvar... NIKAD u zivotu nisam lezala u bolnici... nikad nisam bila operirana... nikad ni zbog cega nisam isla pod opcu anesteziju...
nisam vjernik neki veliki... ali pokazala bi Bogu nezahvalnost kad bi odbila ovaj nos koji mi je on (velikodushno ) dao... i otishla pod noz prvi put u zivotu iz obichnog hira, glupe estetike, tashtine...

i tako ja odustah...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2004., 13:16   #32
..meni je isto najveci bed bio taj sto sam morala po prvi put u zivotu ostati u bolnici, nikad u zivotu nisam imala gips na ruci, a kamoli bila na operaciji...ali covjek prezivi i gore stvari...stalno mi je netko dolazio i prezivjeh..
...ja sam i prije htjela srediti nos, koji je istina i Bog kvrzicu dobil zahvaljujci mojoj nespretnosti, ali sad sam isla prvenstveno zbog zdravstvenog razloga...stalno mi je isla krv i to po pola sata...koma ziva...kirurg me i pitao tik prije nego su me uspavali da li biram ljepotu ili zdravlje, dakle ako bi se nesto zakomliciralo sta bi radije...ono halooo, sta cu s lijepim nosom koji ne radi svoj posao...a sto se anestezije tice..imas filing da si spavao pet minuta..par dana sam bila mamurna i to ti to...
...nije meni Bog dao taj nos, vec tata, jos ga ja malo doradila udarcima razlicite prirode....meni je Bog dao snage da to prezivim.. ...super ako se covjek prihvati takav kakav je sa svim manama i vrlinama...ali nije da je to sad nesto promjenilo moj izgled, velim, mnogi se pitaju sta mi je uopce radio..
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 12:19   #33
Silikon u usnama

mislim da Seve ima silikone. a meni se takve usne jako svidjau. i nedavno sam upoznala zenu koja ima takve, jos si nismo toliko bliske da je pitam o tome. jedino sam primjetila da ima jace izrazenu boru koja ide okomito s vanjske strane ustiju.
i ona menekenka kristina nesto (nemogu se sjetit, hodala je kratko sa sukerom)) ima mi super usne.
so, ima li koja iskustva, neko hint, neki pro ili neko contra?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 13:03   #34
Ne znam za pro ali contra mi je sto ti se u usnama nalazi silikon.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 13:24   #35
Re: silikon u usnama

Quote:
Billi kaže:i ona menekenka kristina nesto (nemogu se sjetit, hodala je kratko sa sukerom)) ima mi super usne.
so, ima li koja iskustva, neko hint, neki pro ili neko contra?
bradac. i usne su joj malkice losije napunjene, tako da kad se ujutro probodi nakon sto je spavala na boku, mora trcat pred ogledalo da si "narihta" usne posto se sve izlije u stranu
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 13:43   #36
pa nije ti bas sto posto sigruno stavljat silikon u usne..jer ga se stavlja direktno (tj ne kao npr u grudi gdje je on u svojoj ovojnici, nego on postaje recimo to dio usana) i tako ti usne mogu lose reagirat
sad se cesce radi da ti ubrizgaju masne stanice u usne..pa se one cine punijima..medjuetim nakon ekog vremena se proces mora ponavljat..ali stvar je bezopasna
Daemona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 13:58   #37
bila je jednom latinica sa temom o silikonima.ona neka zenska kaj si je dala silikone u usne pa ih je htijela izvadit...tako nesto...uglavnom,vidla sam ju par dana poslije u tramvaju,pitala me da koj je broj tram i stajaznam,na tvu izgleda uzasnije nego ovako s tim usnama,i malo joj se teze nasmijat koliko sam primjetila.
inace nemam nis protiv toga,ko voli nk izvoli,al osobno mi se nesvidja ona naboranost usana.ne znam dal je to od silikona il cega...kao angelina jolie...izbliza je
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:00   #38
Meni je to napuhivanje usana jako ruzno i neprirodno.Sve koje znam sa "napuhanim" usnama su mi puno ljepse izgledale prije tog sranja(da izvinete)
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:01   #39
Re: silikon u usnama

Quote:
Billi kaže:

i ona menekenka kristina nesto (nemogu se sjetit, hodala je kratko sa sukerom)) ima mi super usne.
so, ima li koja iskustva, neko hint, neki pro ili neko contra?
bradac se preziva, je si li je vidila uzivo?

ocajno, onako bas uzas od uzasa.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:02   #40
Meni je Angelina mrak

A za pune usne-Ultima 2 je imala neki balzam-sjajilo za usne sa mikrocesticama koje se napusu na tjelesnoj temperaturi ili tako nesto...mozda da prvo probas sta kozmetika nudi.

Jer jednom kad si utrpas silikone u usta je gotovo,ako uspije super,ako ne mozes imati usta kao guzu.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.