Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2004., 14:04   #41
a jel ta kozmetika zaista i radi???
ja tom nish ne vjerujem
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:12   #42
meni se isto sviđaju kad su usnice punije, malo naglašenije, ali ona ženska što vodi Zagrljaj ljepote ...e da, Vjekoslava Bach ili tak nekak, na TV zgleda očajno, bar meni (nis ju vidla u živo), mislim da je pretjerala al stvarno puno...ma previše
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:13   #43
MA radi,ne cuda ali radi. USne izgledaju malo punije,barem su moja iskustva takva.
Ali od tankih crtica nece napraviti debele zagrade
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:16   #44
Quote:
goldberry kaže:
a jel ta kozmetika zaista i radi???
ja tom nish ne vjerujem
ni ja isto!


Quote:
emili kaže:

meni se isto sviđaju kad su usnice punije, malo naglašenije, ali ona ženska što vodi Zagrljaj ljepote ...e da, Vjekoslava Bach ili tak nekak, na TV zgleda očajno, bar meni (nis ju vidla u živo), mislim da je pretjerala al stvarno puno...ma previše [/B]
uz što je glupa ko qrac, izgleda očajno s tom labrnjom!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:26   #45
Quote:
mrkvich kaže:
osobno mi se nesvidja ona naboranost usana.ne znam dal je to od silikona il cega...kao angelina jolie...izbliza je
Hm,kad su ti usne naborane onda znači da NISU silikonske.
Stvar je da Angelina nema silikone....,nema šanse da ti budu naborane kad staviš silikone.

Meni je Anđa Đoli super
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:29   #46
Da, Angelina nema silikone.
Vidjela sam slike nje dok je bila dijete... iste usne kao kakve ima i danas... dakle predivne
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:30   #47
Quote:
Lorelai kaže:
Hm,kad su ti usne naborane onda znači da NISU silikonske.
Stvar je da Angelina nema silikone....,nema šanse da ti budu naborane kad staviš silikone.

Meni je Anđa Đoli super
si sigurna u to?
mislim, moricka ima ohoho silikona i usne su joj naborane. uzivo, a ne na slikama.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:45   #48
vjekoslava bach je nakarada!! i one zene sa latinice. nisam bradacicu vidjela uzivo al ovak na telki mi se jako svidjaju njzena usta. a izbliza sam vidjela ovu koju sam spomenula i cini se ok. super mi je kad ih lagano nasminka.

dajte jos detalja o ubacivanju masnih stanica i postupka koji se ponavlja, pls!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:53   #49
to s masnim stanicama s guze rade na rebru, na zavodu za plasticnu kirurgiju.
traje oko 6 mj., ne pokriva socijalno
sve ostalo mozes njih nazvat, jako su ljubazni... i dobro objasnjavaju.
to je sve sto znam.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:54   #50
PA usput napravis i liposukciju :klap:
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 15:09   #51
ja nemam speka na guzici pa cu eventualno morat trazit dobrovoljca.
bas cu nazvat i pitat. thnx!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 15:09   #52
mislim da dora ima silikone u usnama...ili kolagen...ma pricala je vec o tome...al bilo bi dobro da kaze svoje iskustvo ili da joj se javis na PM
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 15:12   #53
ko, nas vrazicak u selu? idem pisat. thnx
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 17:03   #54
dokoni pop i jarice krsti, ili tako nekako
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 17:14   #55
mislim da je seve oduvik sa onakvim ustima, ko i nina moric.
za onu bradac ne znam, gadna je svejedno..
al onu vjekoslavu gledam i ne mogu se nacuditi!
ona tako ponosno seta tu svoju cunku, misli da je prezgodna!
pa ja ne mogu virovat, sto joj neko ne kaze:
zeno, ne da si ruzna, nego si gadnija od zadnjeg gabora, ruzna, bljakava, radis budalu od sebe!
onakva usta ne izgledaju dobro ni sa predobrom kur**inom u njima!
uf, bas me izbaci iz takta
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 18:57   #56
Quote:
Rhea kaže:
Meni je to napuhivanje usana jako ruzno i neprirodno.Sve koje znam sa "napuhanim" usnama su mi puno ljepse izgledale prije tog sranja(da izvinete)
I meni je to

Ali hajde sad neke zene to vole, na onima sa malim nosicima i sitnim okama to i izgleda nekako.

P.S. ovo se ne odnosi na prirodno debele usne, samo na kirurski napravljene.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 19:00   #57
Quote:
Bocca della Verita kaže:
mislim da je seve oduvik sa onakvim ustima, ko i nina moric.

nina moric pobijedila je sa nepunih 16 godina na nekakvom 'licu godine' ili takonekako.

bila je jednostavno prekrasna. a onda je napuhala usta i sise i napravila karijeru.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 19:04   #58
Tko voli nek izvoli , ak bu zadovoljan , njegova stvar , ak ne , njegov problem s tim ce morati zivjeti.
Sva sreca da sam zadovoljna svojim usnama, imaju lijep oblik i pune su , kad nabacim malo sminke kao da imam silikon

da imam male onda bi o razmisljala o takvim stvarima ( neznam da li bi ih i provela , ne zamaram se )
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 20:19   #59
Re: silikon u usnama

Quote:
Billi kaže:
ima li koja iskustva, neko hint, neki pro ili neko contra?
Ja imam silikon. 5 mililitara. Stavila prije 5 godina, 20.10. im je rodendan

Ono sto mogu reci o losoj strani toga je cinjenica da si ljudi prepuhavaju usta, ala Vjekoslava Bach (neka ckapi s OTVa) i izgleda prejezivo ali stvarno prejezivo - je da je nisam vidla nikad u zivo al ovak na teveu je grdo

Isto ko i ekipa koja je jednom prigodom bila na Latinici. Isuse premili Boze!!! Pa to su monstrumi! A istina je da te zene nisu pravilo, nego samo iznimka. Nije njima kriv silikon, nego previse silikona. Misim to ti je ko i sise. Malo povecanje je previse toga je


Zatim mozes imati problema sa osjetom u ustima, mozes imati grbice, moze ti se neravnomjerno rasporediti silikon, moze ti smetati, svasa al ista stvar ti je kod bilo koje plasticne, uvijek nesto moze krenuti u smjeru u kojem ne zalis bas

Iskreno, ja sam prije stavljanja silikona probala sve sto plastika moze ponudit. Od operacija, kolagena... nista nije pokazalo rezultat dulji od par sati ili dana.

Edit: procitah da neke tvrde da naborane usnice nisu odnosno jesu prave. Misim, moje su naborane iako nisu prave. Prema tome, niti to nije pravilo S druge strane, znam zena s pravim debelim ustima, debljim od mojih i to dobrano, a da su im nenaborane.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 21:42   #60
najruznije usne,silikonske,kolagenske il kakve vec ima zena od Gorana Visnjica,vecu kvadraturu obuhvacaju nego ona citava.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.