Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2004., 20:38   #81
kad se vec raspravlja o plasticnima..
ja cu si ic sredit nos, i zanima me ako itko ima nekakva iskustva, kod kog ici, kod kog ne ici? evo dora kaze da se izbjegne glumicica, a bas sam kanila ic kod njega.
anyone?
cheghanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 21:20   #82
Quote:
cheghanna kaže:
kad se vec raspravlja o plasticnima..
ja cu si ic sredit nos, i zanima me ako itko ima nekakva iskustva, kod kog ici, kod kog ne ici? evo dora kaze da se izbjegne glumicica, a bas sam kanila ic kod njega.
anyone?
Osobnih iskustava neam nikakvih.

Jedna moja imala je fakat opako gadan nos, uzasno dug, grbav i najgore od svega nekak joj je bio na desno ili ljevo (ne na sredini). Ruzno jako.
Uglavnom, zena je prvo isla kod Toncica, malo je reci da je bila totalno nezadovoljna. Nije joj ga dobro centrirao, nije ga dobro skratio, a jos uz to nesto je curilo iz njega. Kad je dosla tipu na reklamaciju, lik ju je laganini odlopto sa forom da moze on napravit jos koju operaciju (da sredi svoj fuš), ali za novih 2 somica maraka

Onda je isla na jos par operacija, istini za volju ne znam kod koga (zboravila sam) i sad joj je nos

Isto ti vrijedi ko i za bilo koji drugi dio tijela, pogledaj, potrazi, raspitaj se. Imas jedan topic na Zdravlju o reckanju nosa baci oko mozda nades nest korisno.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 22:24   #83
silikon u usnama

Zaista ne želim zamišljati kako bi moja velika usta izgledala da ih napumpam sa silikonom

Ne hvala
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 14:24   #84
hvala dora vidis nisam prije skuzila taj topic na zdravlju..
naravno raspitat cu se ja naokolo, ali mislila sam da sigurno ne steti vidjet kakva ima iskustva ekipa na netu. ja inace nemam neki katastrofa nos, ali oduvijek mi ide na zivce strasno i moram sad operirati septum zbog zdravstvenih razloga, pa si mislim zasto ne bi odmah malo sredila i nos
ja sam inace cula horor price o operacijama u vinogradskoj, ali to me nekako ni ne cudi kada ide preko zdravstvenog..
cheghanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2004., 15:23   #85
http://www.lipaugmentation.com

ima i tu necega
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 09:11   #86
Meni idelalne usne ima manekenka Amanda Moore. Mislim da su prirodne.

Zadnje uređivanje anya : 05.10.2004. at 09:50.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2004., 16:37   #87
srecom imam prirodno pune usne ...i prirodne su mi uvijek ljepse od umjetnih

neke se curke doslovno unakaze kad napumpaju usne,nekima jednostavno NE pristaju jer pretjeraju....nemam nista protiv silikona ako usta jos izgledaju normalno,evo recimo gledam Ninu Moric na FTV-u ona se ne moze normalno nasmijati,iako mi je macka,ta usta je kvare.

Dok ima i primjera kojima silikonsa usta lijepo pristaju,npr. Nikolina Pisek
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 14:34   #88
Quote:
Noemi kaže:
Meni je Angelina mrak

ako je angelina stavljala silikon, onda je to radila kad je bila mala djevojcica, jer sam vidjela njene fotke kad je bila dijete i ima iste ove debele napucene usnice kao i sad.
mislim da su njene prirodne (i prelijepe!)
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 21:25   #89
od silikona u usnama puno je bolje kad se ubrizga masno tkivo/kolagen/ne znam tocno, ali evo znam jednu zensku kojoj su sa dupeta ili trbuha uzeli masti (kako to zvuci hehe) i stavili u usta. i izgleda fenomenalno, jer joj to jako dobro stoji. na pocetku je skroz nateceno, i s vremenom se slegne i izgleda bolje, a onda se opet treba ponovit jer se jos vise to sve skupa slegne...
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 19:09   #90
Estetska kirurgija

Ne znam gdje da stavim ovu temu,pa ću probat ovdje- jeste li ikada bili,namjeravate li ići? Preporuke,savjeti,cijene...?
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 19:33   #91
nisam! nemam nis protiv toga... ali naravno da vise volim vidjeti prirodnu ljepotu. i cijenim to vise na neki nacin. al recimo, meni najljepse hrvatice su one koje su imale neke korekcije i zahvate. cast iznimkama...
meni prihvatljivije opcije su tipa botox i takve stvari. ono kad ostaris. nadam se da mi to nece bit potrebno, mladolika sam inace. necu sigurno sa 50 g, ici na botox... eto...
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 19:38   #92
neam ništa protiv, ko voli nk izvoli
ak će tak neko bit zadovoljniji sam daj

osobno bi otišla da mi nos smanje
jer je malo dugačak
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 19:43   #93
ne kenjaj. ne bi nikad rekla za nos, po slici bar... jios mi je jedna forumasica rekla to za nos. i onak, kad sam vidjela sliku htjela sam ju kad bi napravila korekciju nosa bas bi izgubila svoju posebnost. e da, ja cu mozda otic podic sise ak mi padnu. jer mrzim nosit grudnjak. to mi je nocna mora. bas mi smeta, a i dobro mi izgledaju bez grudnjaka, a sta ce biti poslije
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 19:47   #94
uehehe zato sam stavila sliku slikanu u dobrom kutu
znam svi mi vele da kaj brijem, al znam da lažu

e da za podizanje sisa to ću i ja ić ak će bit potrebno
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 19:56   #95
za moj nos ljudi koji me ne poznaju cijeli zivot misle da nije pravi. meni ti nos nije uopce rastao od 5 godine. cijelo vrijeme je isti
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 19:58   #96
eh blago tebi
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 19:58   #97
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
uehehe zato sam stavila sliku slikanu u dobrom kutu
znam svi mi vele da kaj brijem, al znam da lažu

e da za podizanje sisa to ću i ja ić ak će bit potrebno
vjerojatno brijes. ja sam iskompleksirana zbog lica. u principu imam lijep ten. al vidim jednu tockicu crvenu, padam u nesvijest, zivcanim
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 20:00   #98
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
eh blago tebi
ma meni ti je to smijesno. pogledam svoju sliku kad sam imala 10 godina. ono ista. nis se ne mijenjam imam jednog bratica, ima 36 godina. on ti uvijek isti. 15 godina se nije promijenio al sam off tipic
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 20:01   #99
ma ne brijem
znam da je tak i gotovo
nemoj da ti moram slat sliku, to ne želiš

ono smeta mi to...al bože moj kaj sad..takva sam kakva sam i bog..
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 20:18   #100
Ja bi povećala cicice na neku dobru trojku
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.