Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2014., 22:33   #1541
Quote:
gyioia kaže: Pogledaj post
ne znam cijene , valjda se to krece jednako kod svih, osim bagatina koji tu i tamo imaju akcije.
zahvat na licu je bolje ne raditi nego napraviti lose, posljedice znaju bit skuplje
A kakav je Bagatin?
Ja imam zelju za podizanjem gornjih kapaka .. 5000 kuna je kod njih
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 22:40   #1542
Da li je netko radio smanjivanje podbratka, a htio bi podjeliti iskustva?
choc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 11:59   #1543
cure,razmisljam o filanju usnica biopolimerom ili aquamidom,pa ako je koja imala iskustva,neka mi se javi ili na temi ili na pm, nisam nesto predetaljno istraživala,sad sam u početnoj fazi i raspitujem se samo,znam samo da sam čula da hijaluron ne drži nešto dugo
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 15:13   #1544
Pozdrav,

zanima me da li je netko bio na povećanju usnica kod dr.zambellija??
tratinčica82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 13:07   #1545
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
cure,razmisljam o filanju usnica biopolimerom ili aquamidom,pa ako je koja imala iskustva,neka mi se javi ili na temi ili na pm, nisam nesto predetaljno istraživala,sad sam u početnoj fazi i raspitujem se samo,znam samo da sam čula da hijaluron ne drži nešto dugo
bolje je da se odlucos na juvederm ili restylane ( jer se razgraduju)
__________________
.
nyky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 11:51   #1546
Quote:
marrai kaže: Pogledaj post
nema tu ampula nego predviđena doza u šprici...
Doza za severinina usta ili Maje suput!? Zanima me posto sam ja jedna od onih sa manjim tanjim usnama! Hvala
MM0702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 18:02   #1547
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Da, sve radim u MM.

finewine; Definitivno boli više od Juvederma, al kako si sama napisala, sve se da izdržati. Cijena 3000. Inače, aquamid je vodeni gel, sastoji se skoro 97.5% od vode i 2,5% od polyakrylamida. Tako da je to što spominješ svjerojatno isti vrag samo drugo proizvođač...
Dali je Mm Ortopedija I plasticna kirurgija... poliklinika ribnjak!? Tnx na odg...
MM0702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 14:21   #1548
Quote:
MM0702 kaže: Pogledaj post
Dali je Mm Ortopedija I plasticna kirurgija... poliklinika ribnjak!? Tnx na odg...
Da, ista je to poliklinika, promijenili su naziv početkom godine i otvorili dodatnu polikliniku u Kranjčevićevoj...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 16:46   #1549
Andrijana 1312, razmisljam o "peglnju" bora(ona izmedju korjena nosa na celu zbog koje djeluje da se mrstim, nazolabijalne i eventualno oko ociju). Citajuci tebe, a cinis mi se kao netko tko ne srlja bez prethodnog objektivnog sagledavanja stvari u vezi estetskih popravaka, htjela bih jos jednom cuti/procitati tvoje misljenje da li je najbolja ova solucija: botox u celo, juvaderm filer u nazolabijalnu?

Koliko juvaderm drzi u nazolabijalnim, a koliko u usnama?

Posto razmisljam i o biopolimeru u nazolabijalne( aquamid imas jel?) jer se juvaderm pokazao kao skupa varijanta zbog ceste potrebe za ponavljanjem kako ste mnoge zakljucile, zanima me koliko si zadovoljna i NAJVAZNIJE da li postoji mogucnost pomicanja tog biopolimera i da li s vremenom, kako tonus lica pada i nazolabijalne se produbljuju, postoji mogucnost da polimer ostane ma mjestu, a prava bora "padne niže" pa dobijemo neki neprirodan i cudan izgled? Mozda glupo zvuci, ali htjela bi razmotriti sve moguce nezeljene poslijedice

Zadnje uređivanje anna87 : 19.10.2014. at 16:51.
anna87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 00:11   #1550
Quote:
MM0702 kaže: Pogledaj post
Doza za severinina usta ili Maje suput!? Zanima me posto sam ja jedna od onih sa manjim tanjim usnama! Hvala
Stvarno me dugo nema na temi pa gle za Sevkina usta sam mišljenja da je davno stavila neki silikon a ne filer jer su joj stalno ista ili ih fliuje dozirano, uglavnom predviđena šprica Juvederma recimo (za njega pouzdano znam) iako nisam osobno stavljala je dostatna za primjenu donje i gornje usne,dobar estetski kirurg to zna raspodjeliti kada vidi oblik i volumen usnica,uvijek se može dodati ako je nekome malo i održavati punoću pametnim doziranjem,u svakom slučaju sve se resorbira s vremenom.
marrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 00:28   #1551
Quote:
anna87 kaže: Pogledaj post
Koliko juvaderm drzi u nazolabijalnim, a koliko u usnama?
Ovisi o konstrukciji lica,tkivu i dubini uboda ( zato je najbitnije naći odličnog est-kirurga a ne neke bez iskustva) sigurna i precizna ruka a fileri su uglavnom bazirani na istom sastavu... Juvederm kod nekih traje 8mj,i do god,dana još ako dovoljno unosite tekućine u organizam,pravilna njega lica ne ode to baš tako brzo
marrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 00:47   #1552
Quote:
bia333 kaže: Pogledaj post
Da, radila sam kod iste osobe, vise necu nigde..medjutim imam jedno pitanje, moja mama je imala unako upadnute podocnjake i otisla je da joj popune hijaluronom. Stavljen joj je po 1 ml u svaki. Posle toga je strasno otekla i bila sva u modricama..medjutim, nekako se taj otok spustio na jagodice, tog dr kad smo pitale on je rekao da je to normalno i da ce to spasti. Drugi dr je rekao da je podocnjak prepunjen i da se hijaluron izlio nize!!! Ja nisam pametna. Sad fakticki ima dva podocnjaka jedan ispod drugog. Ima li neko iskustva pomagajte!!!!!
To je radio netko tko nema pojma o apliciranju u predio oko očiju,hijaluron se ne može pomaknut s mjesta unošenja ni izliti i tu se stavlja jako mala doza oprezno i pod posebnim kutom uboda...žao mi je što je mama tako prošla vjerujem da se stanje popravilo a i to s modricama nemam riječi,svatko si danas izgleda daje za pravo primjenjivati nešto za šta izgleda nisu dovoljno educirani ili im netko mora bit pokusni kunić,šteta. Ali to će se resorbirati, drugi puta oprezno.
marrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 01:21   #1553
Cure da li je neka radila kiposukciju kod glumicica i kakva su iskustva?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 16:43   #1554
Quote:
marrai kaže: Pogledaj post
Ovisi o konstrukciji lica,tkivu i dubini uboda ( zato je najbitnije naći odličnog est-kirurga a ne neke bez iskustva) sigurna i precizna ruka a fileri su uglavnom bazirani na istom sastavu... Juvederm kod nekih traje 8mj,i do god,dana još ako dovoljno unosite tekućine u organizam,pravilna njega lica ne ode to baš tako brzo
hvala na odgovoru a da li sam dobro zakljucila citajuci ovu teme i vasa iskustva da pod odlicne est-kirurge spada ekipa iz poliklinike Dr MM i poliklinike Bagatin ?
anna87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 14:46   #1555
Quote:
anna87 kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru a da li sam dobro zakljucila citajuci ovu teme i vasa iskustva da pod odlicne est-kirurge spada ekipa iz poliklinike Dr MM i poliklinike Bagatin ?
Za polikliniku Bagatin i dr.MM trebali bi potvrditi oni sa iskustvom koji su kod njih radili filere,osobno mogu samo garantirati za doktora iz Osijeka jer sam vidjela kako radi... cure koje su stvaljale Juvederm nisu nijednom imale loše iskustvo,dapače stalno kod njega idu. U Zg je doktorica Nola ovlašteni edukator za dermalne filere,iako je navodno prilično skupa... treba svakako prvo dobro provjeriti i raspitati se.
marrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 03:09   #1556
Razmišljam o popunjavanju usnica fillerima, imate li preporuke za odredjene poliklinike/doktore?
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 16:13   #1557
Quote:
Shawty kaže: Pogledaj post
Razmišljam o popunjavanju usnica fillerima, imate li preporuke za odredjene poliklinike/doktore?
Ja isto razmišljam, i borice na ćelu također. Možda Imed poliklinika, oni rade sa Restylaneom. Ima li tko kakva iskustva u Zagrebu, neku preporuku?
Mene je jedino strah modrica, kolegica s posla je tjedan dana plava ko da ju je muž isprebijao. Ja niti ne želim reći da idem nešto raditi na sebi.
EvilCat25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 11:14   #1558
Zasto Restylane? Ovdje su neke cure rekle da je bolji Juvederm, upravo zbog mane mogucnosti modrica, a navodno i nesto duze drzi
anna87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 16:36   #1559
Ja ću si Juvederm stavljat ako ću stavljat uopće, želim da mi drži barem pola godine da bude vidljiva razlika
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 17:28   #1560
Quote:
EvilCat25 kaže: Pogledaj post
Ja isto razmišljam, i borice na ćelu također. Možda Imed poliklinika, oni rade sa Restylaneom. Ima li tko kakva iskustva u Zagrebu, neku preporuku?
Mene je jedino strah modrica, kolegica s posla je tjedan dana plava ko da ju je muž isprebijao. Ja niti ne želim reći da idem nešto raditi na sebi.
Bježi od Restylane-a, čisto bacanje para, barem u mom slučaju...
Bila sam natečena i plava nekoliko dana, užas živi, a nakon mjesec dana je nestao kao da ga nisam ni stavljala.
Juvederm je definitivno puno bolji. Niti jednom nisam bila otečena od njega ili imala masnice, a ima u sebi i blagi anestetik pa su ubodi dosta podnošljiviji, barem meni...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:19.