Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2003., 17:43   #41
Quote:
LaPerla kaže:
I koja metoda je koristena?
ZAZ metoda. Iliti Zareži - Izreži - Zašij

Samo ja nisam imala madež na licu , tako da neznam koja je metoda pogodna za facijalne izrasline.
Mislim da kirurg ipak metodu prilagođava lokaciji na kojoj je tvorba te prirodi same izrasline.
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Old 11.07.2003., 23:33   #42
e
počelo me bolit grlo :/
možda limfa, nešto tako, rak na limfnoj žlijezdi?

moguće, nekak mi se čini da su mi se neke žlijezde povećale, i dalje normalno gutam, no jednostavno tako osjećam
__________________
microstock
*_spike is offline  
Old 12.07.2003., 11:42   #43
Da, sigurno imash rak limfnih zhlijezdi

I moja sestra ima odmah tumor na mozgu kad ju zaboli glava i infarkt kad ju boli lijeva ruka.

Ta se bolest zove hipohondrija.
magic is offline  
Old 12.07.2003., 15:53   #44
ja sam odstranila maldz na ledjima i ostao mi je oziljak, dok mi je mama isto odstranila kod istog doktora, njoj nista nije ostalo.
hoe li ti ostat oziljak ti vise ovisi o tipu koze.
n sjecam se koliko sam punata imala
kaktus is offline  
Old 21.03.2004., 11:43   #45
Odstranjivanje madeza

zanima me, tko to radi od privatnika u zagrebu i cijene..
znam da je kod duje 800 kuna, to mi je malo preskupo..
znam da se prek uputnice moze na salatu otici..el budimcic jos dela na salati? el netko to delal?
traxdata is offline  
Old 21.03.2004., 12:02   #46
ja, na rebru, preko uputnice.
preskupo kod privatnika.
sam moras cekat na red, 2o-ak dana.
sve ispalo super, imam jos 1. za skinut.
doktor je odlican, meni je bilo bitno jer je na vidljivom mjestu p ada ne ispadne ko da su me bocom pogodili.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 21.03.2004., 12:55   #47
hvala tilla
kod kojeg dermatologa si se narucila?
traxdata is offline  
Old 21.03.2004., 13:03   #48
dermatolog je moj, zadarski.
uputnica mi je od obiteljskog lijecnika.
tek onda ides na male zahvate.
nije bas komplicirano ko sto zvuci.
dr. unesic, na rebru, me je "obradio" kiruski. svaka pohvala.
na salati, ne skidaju s glave madeze, vidim da si gore pitala za nekog...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 21.03.2004., 13:06   #49
nista ne kompliciraju, jedino cekas je ima file.

ako je jos nesto zanima konkretno, pitaj...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 21.03.2004., 13:17   #50
budem, hvala puno
traxdata is offline  
Old 21.03.2004., 14:07   #51
nema na cemu
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 21.03.2004., 14:35   #52
hej, pa ja idem na odstranjivanje madeza, vec imam zakazan datum, mislim da je to besplatno ako se ustanovi da je neophodno odstr. tj. da ti smeta, a ne da ti se samo ne svida. imam ih po vratu, one trodimenzionalne. idem na rebro na operaciju u 5. mj. nista mi nisu rekli za lovu, samo sam otisla kod lijecnika opce prakse po uputnicu, dao mi je uputnicu za plasticnog kirurga i to je t.
srela sam neku curu koja je isla laserski skidati to kod privatnika, za deset madeza je platila 1000 kn.
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Old 21.03.2004., 14:48   #53
prvo si morala ici dermatologu pa to on napise da ti triba skidanje, a onda to rjesava tvoj doktor, dalje s uputnicom za plasticara.
ne placa se nista, osim onih 5kn na recepciji.
nakon sto si dobila onaj papir na kojem ti pise datum i vrijeme, treba to jos jedna uputnica bas za taj dan kad ih si narucena (ovo se meni dogodilo da nisam shvatila d a mi triba jos jedna uputnica od opce prakse, pa sam cekala jo 3 tjedna na novi termin).
ne mogu se svi skidat laserom, zato ti triba dermatolog da ti kaze sto se smije, a sto ne.
ma ok, su na rebru. ja sam prezadovoljna ishodom.
meni je privatnik za 3 kom. trazio 2500kn, sto je ipak previse...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 22.03.2004., 00:30   #54
to je stvarno prevelika lova.
ja nisam morala nikakvu uputnicu za dermatologa, ali znala sam jednog glavnog doktora koje me odmah uputio plasticaru. valjda je to to.
jel boljelo?
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Old 22.03.2004., 10:55   #55
pa bilo mi nesto cudno, postupak ide s uputnicama kako sam opisala...znam, jer me to najvise oduzelo vremena.

ne boli nista... dobijes anestetik, 20 min, ides kuci...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 22.03.2004., 10:59   #56
valentina,
kod kojeg plasticara ides?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 22.03.2004., 12:16   #57
nemogu vjerovati da o odstranjivanju madeza govorite kao o busenju usiju!? ne dirajte madeze ako to stvarno ali stvarno nije potrebno i onda otidjite provjerenim doktorima jer ruzne stvari se dogadjaju. i zatrazite rezultate biopsije,bez obzira na razlog zasto ste odstranjivale madez. uzasavam se od pomisli da se malo jace "pocesem" na prostoru oko madeza ...
Izabella0 is offline  
Old 22.03.2004., 13:01   #58
Quote:
Izabella0 kaže:
nemogu vjerovati da o odstranjivanju madeza govorite kao o busenju usiju!? ne dirajte madeze ako to stvarno ali stvarno nije potrebno i onda otidjite provjerenim doktorima jer ruzne stvari se dogadjaju. i zatrazite rezultate biopsije,bez obzira na razlog zasto ste odstranjivale madez. uzasavam se od pomisli da se malo jace "pocesem" na prostoru oko madeza ...
ajd malo bolje procitaj... bila sam u bolnici na skidanju madeza nakon sto sam posjetila dermatologa... ruzne stvari se mogu dogodit u mom sl. ako ih ne skinem...
nema "trazenja" rezultata tkiva, njih dobijas i bez trazenja. svako tkivo ide na analizu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 22.03.2004., 18:22   #59
Quote:
tilla kaže:
valentina,
kod kojeg plasticara ides?
dr hulina na rebru.

usput komentar ruci koja se boji micanja madeza, pa zeno, ne micemo ih sami, ima za to dovoljno obrazovanih ljudi koji sigurno ne bi prckali s onim za sto ne znaju u sto se upustaju.
usput, mene je uputio obiteljski prijatelj tom doktoru, koji mu je kolega, zato nemaj beda!
gore bi bilo da si raskrvarim te 3d madeze pa bi se od toga moglo jako zakomplicirati, dobro cura kaze da to micemo da se nista lose ne dogodi
__________________
zasoli me
valentina is offline  
Old 22.03.2004., 18:44   #60
najbolje da napisem kako mi fale, imam fantomske bolove, a 2 mj. sam bila u komi...
za plasticara pitam bez veze, meni je moj ok, ali volim znati (nikad ne znas).
uglavnom, stvarno nista strasno za skinut ih...
moji su bili 3d, nisu izgledali lose (estetski), ali bi bilo lose po mene da ih nisam skinula...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.