Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2010., 15:12   #21
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Dr. House
.
bilo je to prije Housea, neki medicinski team na čelu s nekim albino doktorom, ne sjećam se imena sad.

ja na ovo gledam na ovaj način: ako ću oprati hranu koju unosim u sebe(voće, povrće) jer ne želim pojest nešto loše, isto tako ne želim na svoju kožu staviti neku kemikaliju. po čemu je želudac bitniji od kože?

a što se tiče kaputa i jakni..ne idu mi na golu kožu, između nas je nekoliko slojeva robe..perem nove kape i rukavice, i šalove
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 15:36   #22
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Počni nositi gaćice, barem kad kupuješ odjeću.
Pa naravno da nosim, ali pričam npr. o tome kad kupuješ grudnjak. Moram ga isprobati na golo tijelo, možda da stavim onu prozirnu kuhinjsku foliju oko cica pa onda probam

Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
a sloj zaštite je odjeća na koju ćeš probati odjeću koju misliš kupiti, što je problem s grudnjacima, poslije njih treba oprati dojke s blagim sapunom i toplom vodom
Šta odmah u dućanu?

Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
a za ovo drugo, vidila nekoliko puta kako ženske isprobavaju badić na golo tijelo. prodavačice naravno ništa nisu rekle.
To mi je užas, iako bi svi badići (gaćice) trebali imati onu zaštitnu foliju, mnogi nemaju. A i bez obzira na foliju mi se najviše gadi isprobati badić, iako ga isprobam preko svojih gaćica.
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 16:05   #23
a kak perete cipele?

ipak raznorazne spodobe stavljaju svoje srmdljive i znojne cape u njih i isprobavaju i na posljetku vi kupite te cipele/čizme/buce votever.

iako imate čarape svejedno je fuj.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 16:09   #24
u većini dućana daju ti one najlonke stopalice, koje ne vraćaš
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 16:31   #25
Peren sve.

Ne mogu podnit onaj miris tek kupljene robe.

Ide mi na živce kad nešto idem isprobat, a ono smrdi na znoj, vide se tragovi pudera.
Često onda, npr. najobičniju majicu kupim bez probavanja, a onda biram neku sa police koja mi izgleda koda je niko nije nikad isprobao.
__________________
Negdje uz put ja sam te izgubila
ni jedan nema to sto sam u tebi ljubila
malaSplit87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 16:42   #26
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
u većini dućana daju ti one najlonke stopalice, koje ne vraćaš
mislim da je takvih ducana u manjini,meni se to desilo samo kad sam imala deblje carape,a probavala sam stikle pa su mi dale najlonku,iako sad potaknuta ovim topikom,cisto sumnjam da imaju posebnih za svakog kupca..
Mozda eventualno u onim exxkluzivnijim ducanima,ali u ducanima obuce do 1000,1500 kn ne daju posebne carape..

robu,uglavnom perem iako sam neki dan kupila super maju u x nationu i morala sam ju odmah obuc,naravno imala sam potkosulju ispod..
nisam nikad primjetila da neka roba smrdi il je izmrcvarena,eventualno puder,ali rijetko,jer ja kupujem uglavnom kad mi se nesto svidja ne ekam rasprodaje..

p.s...sve te studije su oke,ali mislim da ih ne treba shvacat pre ozbiljno,di bi stigli onda..da netko analizira nase ruke nakon voznje u busu i sl..mislim da bi prali ruke svake 3min..ne treba pretjerivat s pranjem jer slabi imunitet a i deterdzenti nisu bas najzdraviji za nasu kozu..
ancatdubh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 16:48   #27
Quote:
ancatdubh kaže: Pogledaj post
mislim da je takvih ducana u manjini.. Mozda eventualno u onim exxkluzivnijim ducanima,ali u ducanima obuce do 1000,1500 kn ne daju posebne carape..
zaista ne, najnormalniji dućan u CC1

Quote:
ancatdubh kaže: Pogledaj post
p.s...sve te studije su oke,ali mislim da ih ne treba shvacat pre ozbiljno,di bi stigli onda..da netko analizira nase ruke nakon voznje u busu i sl..mislim da bi prali ruke svake 3min..ne treba pretjerivat s pranjem jer slabi imunitet a i deterdzenti nisu bas najzdraviji za nasu kozu..
pa ja nakon vožnje u busu ili tramvaju perem ruke.
i ne, time ne narušavam imunitet, samo mičem bakterije i viruse iz tramvaja/busa i pomažem imunitetu
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 16:52   #28
ja uvjek perem odječu nakon što ju kupim, možda mi se par puta desilo da nisam oprala neku majcu ak mi je baš trebala taj dan za van, al tad bi najčešče obukla nešto drugo ispod nje.. a i to mi se dešavalo sa 15-16-17 kad je kraj svijeta bio ne obuč ono što želim za van

inače znam ljude koji ni gače ne peru nakon kupnje
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 16:58   #29
jednom su mi u cisalfi za isprobavanje rocesica dali carapu koja smrdi.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 17:02   #30
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
zaista ne, najnormalniji dućan u CC1


pa ja nakon vožnje u busu ili tramvaju perem ruke.
i ne, time ne narušavam imunitet, samo mičem bakterije i viruse iz tramvaja/busa i pomažem imunitetu
jesam li negdje napisala da se ne treba prati ruke nakon voznje javnim prijevozom..ne trebas naglasavat kako si cista,vjerujem da jesi..btw isprobavala sam cipele u CC1 nedavno pa mi nitko nije nudio carapice..mozda im izgledam sterilno ili
ancatdubh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 17:11   #31
kako ću po ljeti nositi slojeve majica i onda doći u dućan i isprobavati
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 17:22   #32
Quote:
ancatdubh kaže: Pogledaj post
jesam li negdje napisala da se ne treba prati ruke nakon voznje javnim prijevozom..ne trebas naglasavat kako si cista,vjerujem da jesi..btw isprobavala sam cipele u CC1 nedavno pa mi nitko nije nudio carapice..mozda im izgledam sterilno ili
to sam htjela, uvjeriti sve prisutne ovdje da sam čista
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 17:30   #33
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
jedino čarape ne perem
Moj rođak je od novih neopranih čarapa dobio osip po nogama

U pravilu perem sve što ide na golu kožu. Ne perem jedino veste i slične stvari. Obučem ih jednom za izlazak da se dobro nadime pa ih onda stavim prati.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 17:34   #34
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
u većini dućana daju ti one najlonke stopalice, koje ne vraćaš
a) Dosta dućana ih, nažalost, ne daje; masu puta sam trčala u obližnji Funky Fish po čarapice da u 8. mjesecu mogu isprobati neke čizme na sniženju koje slučajno vidim.
b) I kad ti ih daju, očekuju ih natrag - barem je tako u Guliveru.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 17:45   #35
ne znam točno di sam bila u CC1, došla žena do mene i dala mi stopalice, kad sam joj poslije išla vratiti još me je onako pogledala i rekla "da ne hvala, nek si to uzmem sa sobom, oni svakom kupcu daju", a za druge primjere se ovaj tren ne mogu sjetiti jer ih nisam dosad smatrala iznimno važnima
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 18:11   #36
Meni to sve ne predstavlja neko opterećenje Nekad najrađe ne bi ni oprala ono što je tek kupljeno (iz mog nekog dojma da će nakon pranja izgubiti formu - a ja se moram pokazati u novoj garderobi ), i uopće ne gledam na tu odjeću kao nešto šugavo, zaraženo i obilježeno drugim tjelesima...sad ste me upropastile Ali svejedno, mama mi novokupljeni asortiman nagura u vešmašinu...
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 19:22   #37
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
a) Dosta dućana ih, nažalost, ne daje; masu puta sam trčala u obližnji Funky Fish po čarapice da u 8. mjesecu mogu isprobati neke čizme na sniženju koje slučajno vidim.
b) I kad ti ih daju, očekuju ih natrag - barem je tako u Guliveru.
Guliver ima skupe cipele, a drame oko soknica. Možeš misliti na šta liče te soknice ako ih traže natrag i tko zna koliko ljudi ih je isprobalo

Fine mirišljave soknice
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 19:32   #38
Uvijek operem tek kupljenu odjeću Zbog neugodnog mirisa, ako ništa drugo.
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 19:36   #39
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post
Guliver ima skupe cipele, a drame oko soknica. Možeš misliti na šta liče te soknice ako ih traže natrag i tko zna koliko ljudi ih je isprobalo
Čuj, kad nađem čizme sa 1200kn snižene na 300, ne razmišljam puno o soknicama tim više što mrzim cipele i mrzim ih kupovati i kad slučajno ugledam nešto što mi je vizualno prihvatljivo kupim to ODMAH SAD ODMAH jer se takva situacija događa možda jednom-dvaput godišnje. Pa ak se desi da vidim čizme usred ljeta, jež' ga.

Iako mi je prihvatljivija varijanta skoknuti do najbližeg fanki fiša i kupiti neke čarape za probu.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 19:38   #40
Pa naravno da dam mami oprat tek kupljenu robu
To mi je ko dobar dan, ko da me pitaš u pol noći
Podrazumijeva se...

Cipele uvijek kupujem u kutiji, čak i ak isprobavam izložbeni primjerak...Ono, nađem broj, izvadim one papire isprobam i tak s novim
novcatim na blagajnu, ne znam kaj sad spelavate...malo vas je pregadljivih na ovom forumu...kaj ste svi djevice (horoskopski fkorz)
Ne perem cipele, a pošto uvijek nosim soknice ili čarapice kad idem kupovati obuću, nemam problema s golom nogom i tak to
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.