Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2011., 01:39   #2001
Ja se nadam da ću ovaj tjedan barem poloviti trećinu zaostataka koje imam s ovom serijom. Ja sam naime tek na nastvaku koji je završio kako je Yasemin otišla spasiti svog sina od one žene kaj prodaje djecu...Da.. Imala sam ispit koji mi je oduzeo dosta vremena, no jučer je sve završilo i sad 'I am freeeee' Dobro moram još diplomski napisati
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 01:39   #2002
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Koja razlika,ha?
Bila lepa Tomrisica, lepe oči, samo još da je zube sredila
zora964 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 01:50   #2003
Da,zaista lijepe crte lica.Obzirom na godine izgleda puno starije,ne samo u ovoj seriji.Ovdje su još potencirali mračan izgled šminkom i odjećom pa je dojam još jači.U ono malo situacija kad se smije odmah izgleda mlađe
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 01:55   #2004
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Isolta je majstorica za pronalaženje i slaganje slikica !
Ima nas,svrati na AvC
I ti si vrhunska majstorica za sličke, gdje li samo iskopa onu od Tomris Incer iz mladih dana? Izvanredno lijepa žena! Malo prerano ostarjela, ali zato glumi za deset.

Rado bih se družila sa vama spojlerušama, ali seriju gledam prvi put pa dvojim da bih odustala kad bih saznala sve što me zanima.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 02:05   #2005
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
I ti si vrhunska majstorica za sličke, gdje li samo iskopa onu od Tomris Incer iz mladih dana? Izvanredno lijepa žena! Malo prerano ostarjela, ali zato glumi za deset.

Rado bih se družila sa vama spojlerušama, ali seriju gledam prvi put pa dvojim da bih odustala kad bih saznala sve što me zanima.
Družit ćemo se onda na ovoj temi Uživaj u gledanju serije,ja ju i dalje gledam i čitam vaše dojmove,uvijek nešto zanimljivo
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 02:08   #2006
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Meni propali planovi za izlazak tako da visim na kompu Miss, ja sam ti imala preko 2500 tisuce A ve C kolaza i slika, samo mi ih je pojelo ogranicenje viewa na Photobucketu, danas sam opet skupila nesto, moram otvoriti novi account Ima jedan genijalan Sahnuricin kolaz, za umrijeti od smijeha, moram ga opet iskopati

Žao mi je jer su ti propali planovi za izlazak, ali ti nama ovdje iskopaj zanimljive slike i taj kolaž koji spominješ.
Kad mi spomene koliko imaš slika vezano za AVC temu, sjetim se onoga "pacijentice s AVC" i umirem od smijeha.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 02:13   #2007
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Družit ćemo se onda na ovoj temi Uživaj u gledanju serije,ja ju i dalje gledam i čitam vaše dojmove,uvijek nešto zanimljivo
Svakako! Ja ništa ne znam pa slažem dojmove, vi sa spojlera znate sve i balansirate na tankoj niti da slućajno nešto ne odate.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 20:26   #2008
Garant je Šahnur naručila da ih napadnu s onim plastičnim mecima. Šta vi mislite?
passionfan is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 20:41   #2009
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Kad mi spomene koliko imaš slika vezano za AVC temu, sjetim se onoga "pacijentice s AVC" i umirem od smijeha.
To je bio samo jedan album Evo nekoliko primjera koje ne moram smanjivati u PB...

















Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 20:48   #2010
@Isi to ti skupljaš fundine kolaže...najbolji su!

[SLIKA OBRISANA]

Zabrinuti Savaš


[SLIKA OBRISANA]
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 21:57   #2011
Quote:
passionfan kaže: Pogledaj post
Garant je Šahnur naručila da ih napadnu s onim plastičnim mecima. Šta vi mislite?
Je li Papa katolik, a Dalaj lama budist?

Seenci, Funda je umjetnica

Naisla sam na ovu fotku, umrla sam od smijeha na Leylin i Yasin izraz lica





Zadnje uređivanje Isolta : 25.09.2011. at 22:25.
Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 00:10   #2012
odlične slike savaš
almeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 00:20   #2013
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Naisla sam na ovu fotku, umrla sam od smijeha na Leylin i Yasin izraz lica

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3763546_n.jpg
Jasemin još ima i ok izraz lica, ali Lejla...
ema_kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 00:28   #2014
Mene u ovoj seriji i on prije nje izluđuju mobiteli. Da su se bogda ove srije snimile u vrijeme dok mob. nije bilo na vidik, pa čak i fiks.telefona, kako bi lijepo odgledale one najljepše scene,koje jedva dočekamo, i ama svaki put zrrrrrrr.mob. Dobila sam strašnu averziju na mob. da bi i svog razbila.
petrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 12:37   #2015
Gunaydin


Novi tjedan, nove zavrzlame
Hoće li se saznati tko je naručio pucačinu, hoće li Mustafa ovaj put doista ubiti nekoga, hoće li se Savaš i Jase pomiriti.... ahhhhh, te serije Toliko pitanja, a tako malo vremena za odgovore - tek sat prekidan reklamama
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 12:58   #2016
Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post
Gunaydin


Novi tjedan, nove zavrzlame
Hoće li se saznati tko je naručio pucačinu, hoće li Mustafa ovaj put doista ubiti nekoga, hoće li se Savaš i Jase pomiriti.... ahhhhh, te serije Toliko pitanja, a tako malo vremena za odgovore - tek sat prekidan reklamama
draga meri.74
"zavrzlame" postoje/prave ih/pišu scenaristi tako da si postavljamo ovakva pitanja kako si navela..
"zavrzlame" nam trebaju da bi nas drže napetim dok gledamo seriju a to su scenaristi uspijeli..
vrijeme za odgovor je pred nama ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 17:47   #2017
Konacno sam pogledala epizodu od petka, al nova nije dala cijelu reprizu...kolko sam skuzila nije bilo dijela s nazaninom prosnjom i rezanjem zila...mozda i bolje da to nisam vidla...
a jasemin, kak je ona cudna biljka...dok je lutala sa savasem malog nije ni pogledala,osim ona mahanja prekoo skype.... sad ga pogleda al opet tuli za savasem..nikad nije posvecena tom djetetu ni u jednom trenutku u potpunosti.. uopce ne misli na to dijete, a kao misli pa nece bit sa savasem...mah, pa treba imat neke prioritete i sredenu glavu pa ima oko 30 godina.... Sva je zbrckana
a ovog boru treba tuc toljagom... Ogavan je...
Slijedeceg mustafu, otkad on tako slobodno izlazi kad i kud zeli?
a ove kokoske nazan i sevgi mi zao njihove gluposti...biti tolko zaslijepljen a znas da je lik ogavan (bar sevgi zna)..cemu opet vjerovat njemu....
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 22:26   #2018
... ... Je li se ista konkretno dogodilo u ovoj epki?!

Ovo mi je bila jedna od onih ne bas zabavnih epki. Vidjeli smo Savasa u svom tuznjikavom filmu - nema volje za rad (al' zato ima Nadiju koja vuce za cijeli Baldarland ), Yaso u svom fimu - voli, pati, ali ne odustaje ...

Vidjeli smo jedan iskren razgovor Nazan s Sahbabom, priznanje boli ... Mustafu kako marljivo vjezba zanat ... ... kako uvlaci dobricu Halduna u lose drustvo ... Sevgi koja daje korisne savjete kojih se btw, ni sama ne drzi - valjda je lakse biti pametan kad sam nisi emotivno upleten ...

Vidjeli smo Memeta koji nesto pokusava, a ni sam nije siguran sto ... ... i madam Kijamet kojoj fali bar pola mozga ...

... u biti - nije bila bas neka zanimljiva epka!


*****
Zoro, Zorice zahvaljujem ti se na pohvali
Isi (+Funda) i Seenci slicice su vam cok coook
Skorpi
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 22:37   #2019
Trenutak svih prikazanih epizoda, nazan i sahnur.... Konacno jedan iskren trenutak izmedu njih, onaj poljubac u ruke i zagrljaj...
And oscar goes to.... Boraaaa bey :klap: znas sevgi, pa spavao sam s gollumom, da onim gollumom iz gospodara prstenova. Vjerujes mi? Pa naravno da vjeruje, jos ce sevgi donijet 10 posto profita od posla kao nagradu kaj je opet prevarena... Jao di je njoj pamet ja zbilja vise ne mogu nit zelim analizirat. A di joj je moral ak kani pokrast prijateljicu koja ju izvlaci iz govana koja joj taj isti koji spava s gollumom prostite na izrazu zasrao...
Mustafa alla doc hollyday!!! Puca on, nema problema ipak je baldar al mali od pale radje bi bio postenjak al zapuca i on, makar kao wyat earp, bitno da osta "pozitiva"...
Cicek ima karakter, i sve vise mi draza.. Go,cicek
Trenutak izmedu savase i jasemin, iako sam javno govorila da ne vidim kemije , iskre, ceg li vec izmedu njih, i za koji sam sad bila spremna pojest svoju rijec i reci da me taklo i je pogotovo ono nemocno trljanje noseva cok ali nista nisam procitala kaj su govorili jerbo je u gornjem lijevom coksku sjevnulo preko osmine ekrana brat bratu pokrovitelj konzum i pocele mi se mnozit one glupe loptice iz isto toliko glupe reklame.... Hvala nova,uspjeli ste me omest..
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 22:41   #2020
@Monimalu moje misli si prenijela na papir

Baš razmišljam kroz cijelu epizodu kako mi je zapravo dosadnjikava, i tek na kraju me malo preplavio osjećaj jubafi, inače, jok! ništa

Eto, to mi ide na živce - kad se oni natežu jedan oko drugog, pate i šta ti ja znam šta - ma, ja kad volim, volim! Nema tog Bardalanda koji bi me spriječio

A Bože dragi, što me pila ona Čičekina mati - velite da se Kijamet zove - pa to je grrrrrrr, strašno! Pa ljudi dragi, da imate takvu mater, pa jel' bi uopće s njom sjedili na čaju? Jel' taj osjećaj odgovornosti i pokornosti toliko usađen u te žene i muškarce, da su toliko podložni u odnosu na roditelje?
Zar Čiček ima i jedan razlog da dolazi u posjetu mami i tati ( malo mi nakazno tako ih nazivati ) ?
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.