Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2014., 21:43   #521
... metalne ili drvene oblike za nakit

pozdrav. malo off topic ali med zanima ovo: izrada nakita mi je prvenstevo hobi. većinom radim sa fimo masom, ali imam nekoliko ideja a ne mogu ih realizirati zbog nedostatka materijala i to: gdje bi mogla nabaviti povoljno recimo drvene pločice ili neke druge oblike(ne daske)-kockice, pločice kao medaljoni koje bi kasnije ili bojala ili dovršavala(transfer tehnika)?
a isto bi me zanimalo-ista kombinacija pločic(medaljoni) kokcice ili drugi oblici kao od stakla?(imitacija)?
romina@ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 03:46   #522
Ljudi sve za brušenje, poliranje, poliranje inoxa i HTZ oprema u firmi Praesidium Potens d.o.o.
www.praesidium-potens.hr
jamesbond 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 22:54   #523
zna li netko kako na ebayu u pretraživaču naći polutke za izradu nakita pastelnih boja, sve sam probala upisivati i ne mogu naći
mislim na nešto ovakvo:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...29820992_n.jpg
suicideblonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 09:53   #524
http://pages.ebay.com/link/?nav=item...520787&alt=web

Ovako nešto?
Jel to za nizanje ili za ljepljenje?
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 16:25   #525
za lijepljenje
suicideblonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 06:58   #526
Mislim da ti je najbolje tražit flat oval, ako treba bit ovako reljefan onda faceted.
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 11:37   #527
...kalupe za izradu magnetića?

Pozdrav,
gdje se mogu naći kalupići za izlivanje u gipsu, motivi hrvatski gradovi?
hvala
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 13:54   #528
Zna li netko gdje bi se kod nas mogle kupiti ovakve "ljepljive" stranice za fotoalbume?

http://www.ebay.com/itm/Hallmark-Lar...item27e5026a36
Aelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 23:56   #529
Jel neko zna kako se na hrv kaze scoring board i di bi se to moglo nac. Rijec je o ovome:

http://www.walmart.com/ip/Martha-Ste...-12.5/20967435
chuspy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 13:09   #530
Pitanje za iskusne. Gdje bi se najpovoljnije može naci trake od tekstila za izradu nakita(ogrlica) u Rijeci ili Zagrebu?
romina@ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 22:18   #531
Zna li netko gdje se u Zagrebu može nabaviti samt puder?
plavi mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 14:18   #532
http://www.nb-net.hr/nbh4.php
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 13:44   #533
ako netko radi nakit od paumučnih majica, gdje ih najpovoljnije nabavljate
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 20:16   #534
Molim da mi netko kaže gdje u Zagrebu mogu kupiti "kneaded" eraser, tj gumicu koju se može "mijesiti" poput plastelina, upija grafit te ne stvara nered kao obične gumice?

Pretraživao sam forum, ali svi rezultati su od barem prije 4 godine, stoga bih trebao svježe informacije!
Kame Sennin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 05:39   #535
Quote:
Kame Sennin kaže: Pogledaj post
Molim da mi netko kaže gdje u Zagrebu mogu kupiti "kneaded" eraser, tj gumicu koju se može "mijesiti" poput plastelina, upija grafit te ne stvara nered kao obične gumice?

Pretraživao sam forum, ali svi rezultati su od barem prije 4 godine, stoga bih trebao svježe informacije!
Imaš u Bauhausu (onom kad prođeš žitnjak) od Winsor&Newtona, oko 11 kuna. Uđeš u centar i kreneš desno gdje je slikarski pribor.

Ali inače bi to trebao držazi svaki bolje opremljen hobby shop ili dućan slikarskom opremom.
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 07:51   #536
@Lancoma
Puno hvala, provjerit ću!
Kame Sennin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 18:22   #537
Quote:
Kame Sennin kaže: Pogledaj post
@Lancoma
Puno hvala, provjerit ću!
ja kupila prekjučer, ima još tona

inače sjetih se da ima i u mulleru marke Pelikan
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 19:37   #538
Hvala!
Kame Sennin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 12:44   #539
Ima tko ideju gdje povoljno nabaviti dukate? Mislim na bižuteriju, za izradu raznoraznog nakita, ponajviše tradicijskog.. Tražila sam ali većinom ljudi dukate nazivaju sve što je okruglo, a ja bi baš recimo franju josipa hvala unaprijed
toothfairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 20:34   #540
Do prije koju godinu postojao je jedan mali dućan tipa "boje i lakovi i još svaštanešto" blizu Narodnih Novina kod "džamije" u Zagrebu. Tamo se mogla kupiti zelena guma na metre - savitljiva, potpuno glatka, oko pol centimetra debela guma koja se lako dala rezati. To je bilo onako na roli, kao što se prodaju PVC folije i plastični stolnjaci.
Htjedoh ju sad nabaviti jer mi treba nova podloga na stolu za rad s DAS-masom, ali dućan je zatvoren.

Ako nekome zvuči poznato i zna gdje te gume ima još za kupiti - super!

Ili ako imate preporuku/ideju za glatku, perivu podlogu koja ne klizi po stolu, bit ću zahvalna. Mislila sam možda i na komad plastičnog debljeg stolnjaka? Poanta je da ne smije proklizavati ili gužvati se, i da mora biti skroz glatko.

Fala unaprijed!

P.S. - ne znam dal da pitam na nekoj drugoj temi... nije baš u vezi repromaterijala i sl., ali eto... za stol u kreativnom neredu
__________________
"Don’t you see that the whole aim of Newspeak is to narrow the range of thought?" (Orwell, 1984)
mariana3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.