Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2012., 17:08   #41
Daj, posudi udzbenik iz kemije za 8. osnovne i ponovi emulgatore, brukas se ovako.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 17:33   #42
Jedan predlog za fini sladoled: uzeti smrznuto voce , ostaviti da se malo odmrzne ali i ne mora..ukoliko imate blender jako dobrog kvaliteta onda ne mora odmrzavanje.

I recimo na kolicini od 500gr (maline, jagode,borovnice i sl) staviti 300 ml kondenzovanog mlijeka sa ili bez secerom , to po zelji. Tako miksati par sekundi u vise navrata dok ne dobije se glatka tekstura i onda fino je kad se doda par kapi limuna,limete.
Nekad moze se odmah jesti (osobito ako imate kvalitetan blender i koristili ste voce direktno iz zamrzivaca) a nekad sipati sve iz blendera u posudu i u zamrzivac.

Cijela stvar je u kondenzovanom mlijeku (evaporated milk) jer to daje kremastu strukturu jer nema vode u sebi.. mlijeko ima i nije idealno za sladoled

ja obicno koristim ovo tecno nezasladjeno kond.mlijeko



i na kraju dodam zasladjeno ali ne puno ,nesto kao jedna puna zlica



ljudi koji probaju ne vjeruju da sam ja to napravila (i to za 5 minuta) jer ukus zna da bude preeedivan!
Estelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 17:59   #43
Gle, moje znanje nije ostalo na udžbeniku iz osmog razreda osnovne škole, tako da me ne moraš podcjenjivati, svakodnevno se o tome informiram i obrazujem, engleski znam jako dobro pa nemam problema ni sa stranom literaturom.

Kao prvo izjava da, citiram: "E znaci Europa, a ne emulgator," već puno govori o tvom poznavanju istih.

Prehrambeni aditivi se označavaju slovom E i odgovarajućim brojem. Na originalnom pakovanju proizvoda (ambalaži, naljepnici, privjesnici) aditivi dodani namirnicama moraju biti označeni tako da je naveden naziv skupine (npr. bojilo, konzervans, itd.) te naziv aditiva ili E-broj. Na primjer, ako je neki proizvod konzerviran sorbinskom kiselinom (E200), na pakovanju mora pisati: konzervans sorbinska kiselina ili konzervans E200.

Neke vrste prehrambenih aditiva mogu se dovesti u vezu s određenim zdravstvenim rizicima, osobito kod djece, bolesnika i osjetljivih osoba.

O aditivima i njihovom učinku na ljudsko zdravlje općenito, na mozak kao i poveznice s brojnim ozbiljnim bolestima možeš iščitati sa sljedećih linkova:

Brain Damage From Food Additives

About Symptoms of Multiple Sclerosis and Food Additives

Top 10 food additives to avoid

Toxin Additives in Your Food and Drink

Nadam se da znaš engleski.
Pozdrav!
SmallRaspberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 18:10   #44
Domaći, ukusan i prirodan sladoled može se napraviti i od prirodnih sastojaka poput raznovrsnog voća, nemasnog jogurta i vanilije, čak i bez jaja, samo s bjelanjkom. I ništa mu ne nedostaje.

Evo receptića:

Sladoled od jogurta i kupina

Sladoled od jogurta i jagoda
SmallRaspberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 18:36   #45
Smallraspberry, Rekla si da aditivi "oni se doslovno nakupljaju u mozgu" a to je pogresno. Teski metali, aluminij , neki minerali mogu se nagomilati u mozgu a aditivi naprave stetu na drugi nacin ne nakupljanjem u mozgu.
Estelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 18:51   #46
Quote:
SmallRaspberry kaže: Pogledaj post
Gle, moje znanje nije ostalo na udžbeniku iz osmog razreda osnovne škole
...
I, kakve veze to sto si napisala u vezi nekih aditiva ima s tvojim sirenjem panike o emulgatorima:

Quote:
SmallRaspberry kaže: Pogledaj post
Nije problem toliko u emulgatorima koliko ih u svemu ima, a oni se doslovno nakupljaju u mozgu. Da se razumijemo, nije ni jaja dobro često i u velikim količinama konzumirati, ali uspoređivati to i emulgatore, izvan svake pameti...
I, kad se vec toooooliko bojis emulgatora, kako to da se ne bojis jaja koja omogucuju mijesanje ulja i octa upravo zbog toga sto sadrze - emulgatore. Priiiiiirodno. Kao sto i ti sama priiiiiiiiiiiiirodno sadrzis emulgatore. Reci da su emulgatori problematicni jer se nakupljaju u mozgu je kao reci da su proteini problematicni jer se nakupljaju u misicima.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 22:03   #47
Quote:
Estelle kaže: Pogledaj post
Smallraspberry, Rekla si da aditivi "oni se doslovno nakupljaju u mozgu" a to je pogresno. Teski metali, aluminij , neki minerali mogu se nagomilati u mozgu a aditivi naprave stetu na drugi nacin ne nakupljanjem u mozgu.
Dobro, nisam se najsretnije izrazila, ali iz svega navedenog mislim da je očito što sam htjela reći, a to je da je nepotrebno ih trpati u domaći sladoled jer se kremast i ukusan sladoled može postići i bez toga. Kao da nema dovoljno aditiva u svim industrijskim proizvodima pa ih trebamo trpati i tamo gdje to nije niti potrebno.
SmallRaspberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 22:11   #48
Osim toga, mlijeko je emulzija, dakle, trpanjem mlijeka u sladoled, trpas i emulgatore kojih se toliko bojis i koje imas priiiiirodno u svakoj stanici.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 22:48   #49
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
I, kakve veze to sto si napisala u vezi nekih aditiva ima s tvojim sirenjem panike o emulgatorima:

Ja ne širim paniku, nego izražavam svoje mišljenje . Svatko ima pravo na svoje mišljenje, i ti se ne moraš slagati s mojim, niti ja s tvojim. Moje mišljenje je zasnovano na studijama znanstvenika, dakle ljudi koji se time bave. I ako hoćeš lecitin koji si uostalom spomenula, je nusprodukt koji se dobiva preradom sojine grahorice. To je viskozna masa, smjesa fosfolipida i ulja. Za razliku od masnoće koja se prirodno javlja u npr. jajima, orašćićima i sjemenkama, sojin lecitin je najčešće užegao, a izvlači se iz taloga koji ostaje nakon što se iz grahorica soje odstrani ulje. Dakle, sojin lecitin sadrži veliku količinu rastvarača i pesticida. Ali... umjesto da ga bace na deponij za odlaganje toksičnog otpada gdje i pripada, proizvođači su za njega otvorili još jedno visoko profitabilno tržište nazivajući ga «zdravim» dodatkom hrani. Lecitin je u industriji hrane prihvaćen kao emulgator, sredstvo za disperziranje čvrstih čestica, stabilizator pjene, sredstvo kvašenja i opuštanja i sredstvo za kontrolu kristalizacije. Ali, njegova osobina je i da ima sposobnost izazvati oštre bolove u zglobovima (koji se često pogrešno dijagnosticiraju kao artritis) i stvaranje teškog oblika gihta.

“Dugotrajno konzumiranje soje izaziva rak i bezbrojne druge po život opasne bolesti, uništava kosti, uništava hormonski sustav, kako ljudi tako i životinja, te potiskuje seksualni nagon. Čak i da se preko noći ukloni iz naše prehrane, soja je tako duboko usađena u prehrambeni lanac i tijelo svakoga tko ju je ikad pojeo da će njeni negativni učinci zdravstvenim problemima mučiti i one koji još nisu ni rođeni”, naveo je dr. Fitzpatrick.

I, kad se vec toooooliko bojis emulgatora, kako to da se ne bojis jaja koja omogucuju mijesanje ulja i octa upravo zbog toga sto sadrze - emulgatore. Priiiiiirodno. Kao sto i ti sama priiiiiiiiiiiiirodno sadrzis emulgatore. Reci da su emulgatori problematicni jer se nakupljaju u mozgu je kao reci da su proteini problematicni jer se nakupljaju u misicima.
Evo, gore sam ti sve objasnila, uostalom ako mi ne vjeruješ prosurfaj malo (o soji i lecitinu).

Uostalom, naširoko je poznato da se među najčešće alergene ubraja upravo soja.

Meni su ti podaci više nego dovoljni da zaključim kako aditivi općenito nisu zdravi, a po meni svakako ih je suludo koristiti kad to nije potrebno. Uvijek sam za prirodno i zdravo. Aditivi se u prvom redu koriste u prehrambenoj industriji, jer omogućavaju bržu i jeftiniju proizvodnju, a time i veću dobit. Danas proizvođači hrane s pomoću aditiva mogu dizajnirati izgled, boju, miris i okus nekog proizvoda, neovisno o vrsti i kakvoći sirovine od koje je proizveden. Tako se može kupiti nešto što nalikuje na sir, miriše kao sir, topi se kao sir, a ne sadržava ni jednu kap mlijeka, nego mješavinu biljnih masnoća i škroba.

Toliko o tome...na daljnje provokacije, tipa uzmi si udžbenik nemoj ni očekivati odgovor, prihvaćam kritiku, ali konstruktivnu, a ti meni, na žalost, nisi ponudila niti jedan konstruktivan odgovor koji još negdje ima uporište. Bez zamjerke .

Lijepi pozdrav.
SmallRaspberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 23:25   #50
Ne namjeravam komentirati teorije zavjere i propagandu Weston A. Price fondacije.

Ti si napisala da problem nije toliko u emulgatorima koliko da ih ima u svemu i da se doslovno nakupljaju u mozgu. Kad sam ti odgovorila da emulgatora ima i u priiiiiiirodnoj hrani i u tvom organizmu, nisi komentirala, nego si nastavila pljuvati po raznoraznim aditivima koji uopce nisu emulgatori.

Znas li uopce sto je to emulgator? Sto je to emulzija? Ocekujem opet kopipejst bez navodjenja izvora
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 23:40   #51
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ne namjeravam komentirati teorije zavjere i propagandu Weston A. Price fondacije.

Ti si napisala da problem nije toliko u emulgatorima koliko da ih ima u svemu i da se doslovno nakupljaju u mozgu. Kad sam ti odgovorila da emulgatora ima i u priiiiiiirodnoj hrani i u tvom organizmu, nisi komentirala, nego si nastavila pljuvati po raznoraznim aditivima koji uopce nisu emulgatori.

Znas li uopce sto je to emulgator? Sto je to emulzija? Ocekujem opet kopipejst bez navodjenja izvora
Imaš link na soju i lecitin (eto ti izvora), valjda nisi primjetila od svog ega. I u ranijem postu sam ti odgovorila da je lecitin industrijski dobiveni emulgator, za razliku od prirodnih emulgatora, dakle razlika je velika. Sve možeš vidjeti na prethodno navedenom linku. Uostalom, ne očekujem da shvatiš kada već nisi, jer si ti već unaprijed donijela zaključak pa štogod da ti čovjek kaže, ne možeš racionalno i objektivno prosuđivati. Stoga ću utrošiti svoje vrijeme na nešto korisnije.
SmallRaspberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 23:52   #52
Lecitin je skupni naziv za vise spojeva koji se prirodno nalaze u biljnim i zivotinjskim stanicama. I mi sami smo puni lecitina.

Linkovi na kojekakve teorije zavjera dokazuju jedino znanstvenu nepismenost onih koji ih postaju.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 00:47   #53
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Lecitin je skupni naziv za vise spojeva koji se prirodno nalaze u biljnim i zivotinjskim stanicama. I mi sami smo puni lecitina.

Linkovi na kojekakve teorije zavjera dokazuju jedino znanstvenu nepismenost onih koji ih postaju.
Upravo tako, lecitin je skupni naziv, a ti si napisala da je lecitin (dakle generalno, pa i onaj koji se dobiva iz GMO soje) bolji od jajeta iz domaćeg provjerenog uzgoja, što naprosto nije točno.
SmallRaspberry is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 01:04   #54
Kako se to tocno lecitin od GMO soje razlikuje od lecitina od ne-GMO soje?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 19:22   #55
Smile

Evo jedan puno lipi recept :

1 pakiranje zamrznutih malina ili šumskog voća
sok 1/2 limuna
300 gr šećera
1/2 l slatkog vrhnja
1 vanilin šećer
1 čaša mlijeka u prahu

Sve istresem u Vitamix blender i sladoled gotov za manje od minute.
Ručno umiješati po želi još voća,ili pospite po vrhu prlikom serviranja odmrznutim voćem + prženim bademima ili lješnjacima....i navalite...zavalite se u naslonjač i ako ne daj bože ko zvoni ne otvarajte !!

P.s. Ne razumijem osobe koje prave sladoled i bilo šta sa jajima koja su izvor salmonele i da li ti svit uopće išta misli da jede kokošje uhebotine , sorry za izraz ali to je to.
florast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.