Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 10:14   #201
koliko vremena je bilo najduze sto ste cekali/e da se dogodi sto vam je netko prognozirao? molim vas za odgovor
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:33   #202
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
koliko vremena je bilo najduze sto ste cekali/e da se dogodi sto vam je netko prognozirao? molim vas za odgovor
ovisi, ne mozes generalizirati, nitko ti nece reci ponedjeljak u 15:20 h slijedi ostvarenje. nekome su prognoze za dobar period kroz 2-3 mjeseca, nekome unutar 4 dana.
always_alone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 10:49   #203
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
koliko vremena je bilo najduze sto ste cekali/e da se dogodi sto vam je netko prognozirao? molim vas za odgovor
Cekala sam 7 mj za obnovu veze i obnovila se.
U proslosti sam cekala 3 god za obnovu bivse veze,koja se obnovila nije(bogu hvala) sada to mogu reci,kad se pamet prosvijetli.
To nije bila ljubav,to je bila opsesivna iluzija.
Kad se drzis grcevito od straha,za nesto cega nema,sto je proizvela tvoja luda glava.
Nikad se vise ne ponovilo.

I svima bi porucila da ne cekaju predugo,ako on vrti cas ovako,pa onako,toplo-hladno...od toga vam drage moje nikad nista.A da ne govorim kad se uopce ne javlja dugo vremena,zar to znaci voljeti i zeljeti...


Uvijek postoji iznimaka...
Ali ljubav je sve,samo nije komplicirana.

Samo treba proci puta do toga..
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 15:24   #204
Quote:
Hermione Granger kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno bila kod gđe. Jadranke i iskustvo se pokazalo kao veoma pozitivno.

Veoma je draga i simpatična, okružje u kojem radi ( njen stan ) je veoma ugodno, nije šarlatanka i rekla mi je mnoge stvari iz moje prošlosti koje su bile začuđujuće točne, a ono što je rekla za budućnost remains to be seen, s tim da se mali dio toga već ostvario i iz toga vučem pretpostavku da uistinu vidi.

Cijena je 200 kn, kada ide u Zg raditi sa klijentima, onda je 250, zbog troškova karte i puta.

Također mi je rekla da sebe ne smatra i ne zove vidovnjakinjom nego jednostavno osobom koja ima dar i sposobnost osjetiti i prenijeti određene '' stvari '' sa suptilnih nivoa. Eto.

Molim kontakt ako je moguće...hvala unaprijed
MojaDora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 02:26   #205
Zanima me da li je tko od vas bio kod gosp. G.pl.Jelića. Mislim da je iz Samobora i zanima me da li on stvarno skida uroke.
Habo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 08:46   #206
Evo i ja da dam rezime svih teta koje sam kontaktirala i iskustva...

Katica - jedan poziv, ok skinula situaciju, ali po njoj obnova se trebala desiti krajem 5. mjeseca u sto sam ja jakoooooooooo zeljela vjerovati jer je ona bila najbliza vremenski, ali nije se to desilo...

Iris - isto jedan poziv, zaista je sve pogrijesila. Znam da je vecina hvali, ali od 5 recenica ni jedna joj se nije pokazala kao tacna.... i to nisam pitala za susret, ona je vidjela i drugu curu i njegovu selidbu vani i meni novog decka, a eto nista od toga....

Ivan - jedno pitanje preko maila... hm... situaciju dosta realno skinuo, cak bi rekla da je niko nije skinuo sa manje rijeci, ali je sto se tice predvidjanja napisao tako da moze biti odnova, a da i ne mora.... kao zavisi od situacije... po meni je to dosta neodredjeno, ali je rekao da ako se desi to je period ljeta...

Lidija - 2 poziva, nije me se isto dojmila... Ona je vidjela 6. mjesec naglasen, sto i jeste tako bilo, ali je i ona vidjela drugu curu, kao ona mu je blizu, ja sam daleko, ali stoji vam novi pocetak, itd.... Uglavnom, nije to to....

Tina - mislim da je 2 puta gledala situaciju tj. jednom situaciju i jednom konkretno pitanje sta da uradim.... Nije bas pogodila razlog prekida, ali to je tako tesko i pogoditi, da joj nesto i ne uzimam za zlo... Ona vidi obnovu, ali nije rekla vrijeme, tako da bi nju stavila u neutralne.

Reno - 3 puta je gledao do sada i svaki put je bas opisao trenutnu situaciju... Njegova mana je predrasuda da se prekinute veze ne spajaju ponovo u vecini slucajeva, kao i to sto daje kratkorocne prognoze i sto se i u njima zna ograditi... nekad se moze protumaciti na vise nacina napisano...

Klaudija - 3 puta je gledala do sada i jedina je vidjela pravi razlog prekida... dobro opisala sitaciju, dala smjernice... Ona je za mene No2, mada je nisam puno puta kontaktirala, ali je osoba koju bi uvijek zvala da bude mi drugo misljenje...

Ana/Hera - to je moja "teta" (mladja je od mene, pa zato navodnici)... Cura je do sada gledala vise puta nego svi ostali zajedno i ono sto mi je rekla u prvom gledanju za ovaj period, vremenski se upravo i desava. Naravno da joj tad nisam vjerovala da cu morati cekati 6-7 mjesec (a zvala je u 2.), ali ispostavilo se kao istina. Jos samo da se desi taj obnova, pa da mogu reci da mi je u potpunosti sve pogodila.... A znalo se desiti da na trenutak posumnjam u nju, a onda se sve okrene za par sati i shvatim da je opet bila u pravu....
__________________
Nisam andjeo, jer mi crveno mnogo bolje stoji...
dorothea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 09:45   #207
Molim vas za iskustva s Ivom, ako tko ima da napiše.
Zvala sam ju i priča se malo razlikuje ( ishod ) od nekih vama dobrih teta ovdje ( Vjera, Iris...)
tnx
margareta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 13:17   #208
Quote:
dorothea kaže: Pogledaj post
Evo i ja da dam rezime svih teta koje sam kontaktirala i iskustva...

Katica - jedan poziv, ok skinula situaciju, ali po njoj obnova se trebala desiti krajem 5. mjeseca u sto sam ja jakoooooooooo zeljela vjerovati jer je ona bila najbliza vremenski, ali nije se to desilo...

Iris - isto jedan poziv, zaista je sve pogrijesila. Znam da je vecina hvali, ali od 5 recenica ni jedna joj se nije pokazala kao tacna.... i to nisam pitala za susret, ona je vidjela i drugu curu i njegovu selidbu vani i meni novog decka, a eto nista od toga....

Ivan - jedno pitanje preko maila... hm... situaciju dosta realno skinuo, cak bi rekla da je niko nije skinuo sa manje rijeci, ali je sto se tice predvidjanja napisao tako da moze biti odnova, a da i ne mora.... kao zavisi od situacije... po meni je to dosta neodredjeno, ali je rekao da ako se desi to je period ljeta...

Lidija - 2 poziva, nije me se isto dojmila... Ona je vidjela 6. mjesec naglasen, sto i jeste tako bilo, ali je i ona vidjela drugu curu, kao ona mu je blizu, ja sam daleko, ali stoji vam novi pocetak, itd.... Uglavnom, nije to to....

Tina - mislim da je 2 puta gledala situaciju tj. jednom situaciju i jednom konkretno pitanje sta da uradim.... Nije bas pogodila razlog prekida, ali to je tako tesko i pogoditi, da joj nesto i ne uzimam za zlo... Ona vidi obnovu, ali nije rekla vrijeme, tako da bi nju stavila u neutralne.

Reno - 3 puta je gledao do sada i svaki put je bas opisao trenutnu situaciju... Njegova mana je predrasuda da se prekinute veze ne spajaju ponovo u vecini slucajeva, kao i to sto daje kratkorocne prognoze i sto se i u njima zna ograditi... nekad se moze protumaciti na vise nacina napisano...

Klaudija - 3 puta je gledala do sada i jedina je vidjela pravi razlog prekida... dobro opisala sitaciju, dala smjernice... Ona je za mene No2, mada je nisam puno puta kontaktirala, ali je osoba koju bi uvijek zvala da bude mi drugo misljenje...

Ana/Hera - to je moja "teta" (mladja je od mene, pa zato navodnici)... Cura je do sada gledala vise puta nego svi ostali zajedno i ono sto mi je rekla u prvom gledanju za ovaj period, vremenski se upravo i desava. Naravno da joj tad nisam vjerovala da cu morati cekati 6-7 mjesec (a zvala je u 2.), ali ispostavilo se kao istina. Jos samo da se desi taj obnova, pa da mogu reci da mi je u potpunosti sve pogodila.... A znalo se desiti da na trenutak posumnjam u nju, a onda se sve okrene za par sati i shvatim da je opet bila u pravu....
slazem se, ana i klaudija su predobre, predobre, predobre. vjera bi isto bila u ovoj grupi, ali mi je prefriska za davati ocjene, pa cu za nju pricekati dva-tri tjedna kada bi i trebalo doci do nekog razvoja.
always_alone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 14:16   #209
Quote:
dorothea kaže: Pogledaj post
Evo i ja da dam rezime svih teta koje sam kontaktirala i iskustva...

Katica - jedan poziv, ok skinula situaciju, ali po njoj obnova se trebala desiti krajem 5. mjeseca u sto sam ja jakoooooooooo zeljela vjerovati jer je ona bila najbliza vremenski, ali nije se to desilo...

Iris - isto jedan poziv, zaista je sve pogrijesila. Znam da je vecina hvali, ali od 5 recenica ni jedna joj se nije pokazala kao tacna.... i to nisam pitala za susret, ona je vidjela i drugu curu i njegovu selidbu vani i meni novog decka, a eto nista od toga....

Ivan - jedno pitanje preko maila... hm... situaciju dosta realno skinuo, cak bi rekla da je niko nije skinuo sa manje rijeci, ali je sto se tice predvidjanja napisao tako da moze biti odnova, a da i ne mora.... kao zavisi od situacije... po meni je to dosta neodredjeno, ali je rekao da ako se desi to je period ljeta...

Lidija - 2 poziva, nije me se isto dojmila... Ona je vidjela 6. mjesec naglasen, sto i jeste tako bilo, ali je i ona vidjela drugu curu, kao ona mu je blizu, ja sam daleko, ali stoji vam novi pocetak, itd.... Uglavnom, nije to to....

Tina - mislim da je 2 puta gledala situaciju tj. jednom situaciju i jednom konkretno pitanje sta da uradim.... Nije bas pogodila razlog prekida, ali to je tako tesko i pogoditi, da joj nesto i ne uzimam za zlo... Ona vidi obnovu, ali nije rekla vrijeme, tako da bi nju stavila u neutralne.

Reno - 3 puta je gledao do sada i svaki put je bas opisao trenutnu situaciju... Njegova mana je predrasuda da se prekinute veze ne spajaju ponovo u vecini slucajeva, kao i to sto daje kratkorocne prognoze i sto se i u njima zna ograditi... nekad se moze protumaciti na vise nacina napisano...

Klaudija - 3 puta je gledala do sada i jedina je vidjela pravi razlog prekida... dobro opisala sitaciju, dala smjernice... Ona je za mene No2, mada je nisam puno puta kontaktirala, ali je osoba koju bi uvijek zvala da bude mi drugo misljenje...

Ana/Hera - to je moja "teta" (mladja je od mene, pa zato navodnici)... Cura je do sada gledala vise puta nego svi ostali zajedno i ono sto mi je rekla u prvom gledanju za ovaj period, vremenski se upravo i desava. Naravno da joj tad nisam vjerovala da cu morati cekati 6-7 mjesec (a zvala je u 2.), ali ispostavilo se kao istina. Jos samo da se desi taj obnova, pa da mogu reci da mi je u potpunosti sve pogodila.... A znalo se desiti da na trenutak posumnjam u nju, a onda se sve okrene za par sati i shvatim da je opet bila u pravu....
Mišljenja sam da temeljem jednog poziva baš i nismo kopetentne davati procjenu, trenutak loše koncentracije bilo nas ili tete ne znači da možemo biti sigurni, ja sam za da se informacije provjere i dobije mišljenje i ostalih, netko nam skine situaciju odmah a nekad se pokaže da je i ne skinuta situacija u stvari pravo stanje kroz budućnost. odnosno u slijedećem gledanju se situacija bolje iskristalizira.
kikač is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 17:59   #210
Quote:
margareta kaže: Pogledaj post
Molim vas za iskustva s Ivom, ako tko ima da napiše.
Zvala sam ju i priča se malo razlikuje ( ishod ) od nekih vama dobrih teta ovdje ( Vjera, Iris...)
tnx
ja sam je zvala i ostavila mi je jako dobar dojam, sigurno je za preporuku. Što se tiče razvoja situacije po njoj se nešto treba početi događati sada u 7. mjesecu, 8.mala pauza, a zatim udarno u 9. i finalno u 10.
Priča joj ima smisla, ali treba vidjeti hoće li i biti tako kako je rekla. 7.mjesec je tu, pa uz sva tolerantna odstupanja uskoro ću moći reći i da li se ostvaruje ono što kaže. Rekla mi je manje-više isto kao i ostale, ali dosta konkretnije što mi se sviđa i ima lijepi pristup u razgovoru što mi se isto sviđa.
dobro je is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 08:48   #211
Quote:
kikač kaže: Pogledaj post
Mišljenja sam da temeljem jednog poziva baš i nismo kopetentne davati procjenu, trenutak loše koncentracije bilo nas ili tete ne znači da možemo biti sigurni, ja sam za da se informacije provjere i dobije mišljenje i ostalih, netko nam skine situaciju odmah a nekad se pokaže da je i ne skinuta situacija u stvari pravo stanje kroz budućnost. odnosno u slijedećem gledanju se situacija bolje iskristalizira.

Ja sam ovdje napisala svoja iskustva i upravo zbog objektivnosti sam stavila i broj poziva za svaku tetu...
Meni je jedino Iris rekla drugacije od sviju, sve ostale imaju istu pricu...
Jedan poziv jeste malo da se da temeljan sud o nekome, ali ja zaista ne planiram da postanem surfer po linijama...
Imam svoju jednu tetu i jednu kontrolnu i to je to....
Imam ja i 2 prijateljice koje gledaju u karte, ali njih ne volim tlaciti, niti one vole javno eksponiranje, mada su obe pogledale kad je situacija bila teska i rekle isto sto i Ana...
__________________
Nisam andjeo, jer mi crveno mnogo bolje stoji...
dorothea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 10:53   #212
po svemu ovdje napisanom, stekla sam neki dojam da svatko ima svoju tetu. ili, napravit "pool" pa vidjet koja teta ima najvise poena.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 14:26   #213
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
po svemu ovdje napisanom, stekla sam neki dojam da svatko ima svoju tetu. ili, napravit "pool" pa vidjet koja teta ima najvise poena.
Imas anketu na 1. stranici Tarot - razmjena iskustva... na OffTopicu.
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 18:27   #214
Quote:
dobro je kaže: Pogledaj post
ja sam je zvala i ostavila mi je jako dobar dojam, sigurno je za preporuku. Što se tiče razvoja situacije po njoj se nešto treba početi događati sada u 7. mjesecu, 8.mala pauza, a zatim udarno u 9. i finalno u 10.
Priča joj ima smisla, ali treba vidjeti hoće li i biti tako kako je rekla. 7.mjesec je tu, pa uz sva tolerantna odstupanja uskoro ću moći reći i da li se ostvaruje ono što kaže. Rekla mi je manje-više isto kao i ostale, ali dosta konkretnije što mi se sviđa i ima lijepi pristup u razgovoru što mi se isto sviđa.
Taman sam napisala ovo , a sada ću samo dodati da se počelo ostvarivati , evo kako je Iva i rekla u 7. mjesecu :-). Za dalje ćemo vidjeti.
dobro je is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 23:11   #215
Vidim da svašta znate, pa vas molim za jednu pomoć..
Zna li netko od vas jednog...hmm..rekla bih vidovnjaka, sa područja Karlovca? Mislim da se zove Zdravko (u ovo nisam jako sigurna). Stariji je muškarac, 60-ak godina bi mogao imati..
Srela sam ga na sajmu ezoterije prije 5-6 godina, tada me je pozvao iz mnoštva rekavši mi da mi ima neke važne stvari za reći. Poslušala sam ga, u tom trenutku nisam bila uvjerena u to što priča, međutim, kroz neko vrijeme se sve pokazalo točno.
E, sad..ja, kao nevjerni Toma, negdje sam zagubila vizitku i sad ne mogu doć do tog čovjeka, a imam neki feeling da bih se trebala čuti s njim..

Pa evo, ako netko zna o kome pričam - molim javite mi..
suzy-q is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 01:13   #216
Quote:
dorothea kaže: Pogledaj post
Ja sam ovdje napisala svoja iskustva i upravo zbog objektivnosti sam stavila i broj poziva za svaku tetu...
Meni je jedino Iris rekla drugacije od sviju, sve ostale imaju istu pricu...
Jedan poziv jeste malo da se da temeljan sud o nekome, ali ja zaista ne planiram da postanem surfer po linijama...
Imam svoju jednu tetu i jednu kontrolnu i to je to....
Imam ja i 2 prijateljice koje gledaju u karte, ali njih ne volim tlaciti, niti one vole javno eksponiranje, mada su obe pogledale kad je situacija bila teska i rekle isto sto i Ana...
Ja sam za to da si uzmemo onu tetu koja nam najviše odgovara, slažem se i dobro je da su cure osmislile anketu iz koje će s vremenom biti vidljivo kojima možemo najviše vjerovati.
kikač is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 01:51   #217
BOK...Ja sam ovdje nova i isto bi molila za pomoc...prije puno godina...recimo 7..nisam sigurna da li je to bio časopis story ili gloria ali jedna Marija je gledala u grah..odgovarala citateljima..i prognozirala za poznate i slavne...tamo je bio i broj linije na kojoj je radila..vise se ne sjecam koji..uglavnom zena me totalno sokirala..U to vrijeme bila sam luda za tim stvarima..zvala njih sto ali ova me stvarno iznenadila....uglavnom,nakon nekog vremena nazovem ja ponovo taj broj..rekli su mi da tu vise nije i da ne znaju gdje sad radi..pa ako je nekom poznato nesto...molim da mi javi..pozz
jonny 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 13:31   #218
Mirela Markovic

Dragi moji,jucer sam bila kod Mirele Markovic,inace Vukovarka,zivi u Zagrebu.....Nemam rijeci....Cim sam dosla bilo mi je malo neugodno,ono neka indijska muzika,ona onak malo usporeno prica...Ali kad je ona pocela?!!!! Dakle ko mi je taj i taj;zasto ja stalno mislim na to i to,ono opisi ljudi i situacija jako tocni,odmah mi je skinula moj glavni razlog dolaska bez da sam joj ista rekla;to je jedan (ili dva) veliki problem....
Po njoj nesto bi se uskoro trebalo desiti,ako se desi,nemrem sad u detalje,kuzite me,odmah vam svima javljam!!!!!!Samo da vam kazem da sam bila i kod Vere Cudine,Danijele Velagic,zvala sve moguce tarot linije,bila kod Ane Here,Ive Troboka,Danijela Peranica.........Neki su ono,ok a neki bogme i nisu,tipicni prevaranti koji te prvo ispitaju pa ti onda vele kaj ti hoces cuti i jos gledaju kak da izvuku jos vise love....Uzas....Zaraduju na ocajnim ljudima....Dakle neki od ovdje navedenih su mi nesto drugacije rekli,vidli bumo ko je bio u pravu...Ali ova gospoda Mirela me je zaprepastila;to mi se nikad jos nije desilo....Samo te pogleda u oci i prica.... Javim vam razvoj situacije i ko je bio u pravu....
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 15:02   #219
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Dragi moji,jucer sam bila kod Mirele Markovic,inace Vukovarka,zivi u Zagrebu.....Nemam rijeci....Cim sam dosla bilo mi je malo neugodno,ono neka indijska muzika,ona onak malo usporeno prica...Ali kad je ona pocela?!!!! Dakle ko mi je taj i taj;zasto ja stalno mislim na to i to,ono opisi ljudi i situacija jako tocni,odmah mi je skinula moj glavni razlog dolaska bez da sam joj ista rekla;to je jedan (ili dva) veliki problem....
Po njoj nesto bi se uskoro trebalo desiti,ako se desi,nemrem sad u detalje,kuzite me,odmah vam svima javljam!!!!!!Samo da vam kazem da sam bila i kod Vere Cudine,Danijele Velagic,zvala sve moguce tarot linije,bila kod Ane Here,Ive Troboka,Danijela Peranica.........Neki su ono,ok a neki bogme i nisu,tipicni prevaranti koji te prvo ispitaju pa ti onda vele kaj ti hoces cuti i jos gledaju kak da izvuku jos vise love....Uzas....Zaraduju na ocajnim ljudima....Dakle neki od ovdje navedenih su mi nesto drugacije rekli,vidli bumo ko je bio u pravu...Ali ova gospoda Mirela me je zaprepastila;to mi se nikad jos nije desilo....Samo te pogleda u oci i prica.... Javim vam razvoj situacije i ko je bio u pravu....
jeli ti se njena predviđanja razlikuju od predviđanja tarot teta?
vana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 16:12   #220
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Dragi moji,jucer sam bila kod Mirele Markovic,inace Vukovarka,zivi u Zagrebu.....Nemam rijeci....Cim sam dosla bilo mi je malo neugodno,ono neka indijska muzika,ona onak malo usporeno prica...Ali kad je ona pocela?!!!! Dakle ko mi je taj i taj;zasto ja stalno mislim na to i to,ono opisi ljudi i situacija jako tocni,odmah mi je skinula moj glavni razlog dolaska bez da sam joj ista rekla;to je jedan (ili dva) veliki problem....
Po njoj nesto bi se uskoro trebalo desiti,ako se desi,nemrem sad u detalje,kuzite me,odmah vam svima javljam!!!!!!Samo da vam kazem da sam bila i kod Vere Cudine,Danijele Velagic,zvala sve moguce tarot linije,bila kod Ane Here,Ive Troboka,Danijela Peranica.........Neki su ono,ok a neki bogme i nisu,tipicni prevaranti koji te prvo ispitaju pa ti onda vele kaj ti hoces cuti i jos gledaju kak da izvuku jos vise love....Uzas....Zaraduju na ocajnim ljudima....Dakle neki od ovdje navedenih su mi nesto drugacije rekli,vidli bumo ko je bio u pravu...Ali ova gospoda Mirela me je zaprepastila;to mi se nikad jos nije desilo....Samo te pogleda u oci i prica.... Javim vam razvoj situacije i ko je bio u pravu....
Da i mene zanima da li joj se predvidjanja razliku od teta, tacnije zanima me najvise Ana Hera jer se sa njom najvise cujem i Klaudijom, koliko je precizna u svemu tome. Odgovor moze i na pp.... Hvala
__________________
Nisam andjeo, jer mi crveno mnogo bolje stoji...
dorothea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.