Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2005., 00:05   #1
Koju marku buldozera koristi Izraelska armija?

Znaci zanima me koje marke buldozera koristi Izraelska armija? Posto vidim da su cionisti vrlo aktivni na forumu da li bi mi oni znali odgovoriti koju marku buldozera koristi armija Izraela kad recimo rusi palestinske kuce?

Evo ovdje ima jedan na slici ali nikako da skontam koje je marke?



Rambi, znas li ti mozda odgovor?
Sting is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 00:37   #2
Caterpillar. :
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 00:54   #3
Quote:
Phil Lynott kaže:
Caterpillar. :
To je oklopljeni D9. Ima i D10.


Super masine. Kvalitetne, snazne, a kad dobiju izraelski oklop, neprobojne poput tenka. Danas vec na njih instaliraju i mitraljeske kupole na daljinsko upravljanje. Mraaaaaak sprava

http://www.israeli-weapons.com/weapo...rs/D9_D10.html
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 01:06   #4
Zanima me koju vrstu plahti koriste ovi Hamasovci na fotki, kojom nas je opskrbio Jeff/Sting.
S obzirom da su i neki salafiji / smpatizeri Muslimanskog bratstva aktivni i na ovom forumu (Tuzlak), a ni apologeta terorizma ne nedostaje, mozda netko zna odgovor.

Takodjer bi me zanimalo jesu 100% pamucne, jer mislim da je jako vazno da se, i u ovoj prilici, pokaze postovanje prema prirodi. Na taj nacin borbi za stvar sebi se privuku i razne eko-organizacije - primjerice Zelena akcija (ili tako nesto) iz Zagreba, a sto je vidljivo i iz postanja odredjenih ekologa po podforumu za zalbe i prituzbe.

I da, s cim ih peru... po uspjehu u zadnjih godinu i nesto, rekla bih Arielom.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 01:20   #5
Pitali Franchesca Tottia nogometasa Rome sto misli o situaciji u Palestini, a on rece.
"Navijaci Palestine moraju ici na utakmice i podrzati svoj klub, inace ce klub bankrotirati i zavrstit u nizoj ligi kao Fiorentina"
Burnaby Joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 01:22   #6
Quote:
Burnaby Joe kaže:
Pitali Franchesca Tottia nogometasa Rome sto misli o situaciji u Palestini, a on rece.
"Navijaci Palestine moraju ici na utakmice i podrzati svoj klub, inace ce klub bankrotirati i zavrstit u nizoj ligi kao Fiorentina"
__________________
Dico moja, nigdi van ne triba,
Dalje ići iz bila Zagreba....

Ja bijahu za sporazum prvi,
Sad ga svojom krvlju natopi....


-Stipan Radić
Petar Kružić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 01:30   #7
Quote:
rambi kaže:

I da, s cim ih peru... po uspjehu u zadnjih godinu i nesto, rekla bih Arielom.
 
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 01:31   #8
Ima i jos ljepsih gadgeta:
Terminator vise nije SF
http://www.defense-update.com/products/a/avantguard.htm

Ajkula smrti vec je "pustila krv"
http://www.israelnewsagency.com/navy...ons481020.html
http://www.rafael.co.il/web/rafnew/p...-protector.htm
Analysts say that the Israel's "Death Shark" is an intelligence organization's dream machine and the worst nightmare for an Islamic terrorist especially when weather conditions "soften" satellite surveillance.
Sharks smell blood, the "Death Shark" can smell, hear and see an Islamic terrorist arming himself from miles away. When it bites, it digests the food for those to analyze miles away and is immediately ready for it's next mission against terrorism. Some analysts believe that the drone is capable of turning itself into a mini submarine.


One budale zavezu bombu oko pasa, a mi saljemo robote... 14. stoljece vs 37. stoljece
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 01:41   #9
Quote:
UmpaUmpa kaže:
One budale zavezu bombu oko pasa...


Ja sam mislila da je ono na fotki ekipa forenzicara
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 01:46   #10
Smijehom se najlakse pobjedjuje strah, mislim ono, kad se ulazi u autobus...i tako to....
harns is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 01:46   #11
Quote:
harns kaže:
Smijehom se najlakse pobjedjuje strah, mislim ono, kad se ulazi u autobus...i tako to....
Odakle, iz Australije?
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 01:49   #12
Quote:
rambi kaže:
Odakle, iz Australije?
Jok, iz Amerike.
harns is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 01:54   #13
Quote:
rambi kaže:
Odakle, iz Australije?
BTW, zamisli da ti je dati taj buldozer u ruke. Krenula bi odmah trecom, a onda nista ispod cetvrte.
harns is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 01:58   #14
Quote:
harns kaže:
Jok, iz Amerike.


Ja nisam izbjeglica (ovdje zavrsavam svoj studij, koji sam ovdje i zapocela) i ne lijecim svoje komplekse i strahove tako da svog neprijatelja, prema kojem sam nemocna, ili me je tog neprijatelja strah, personificiram u nekome drugome, koji nema nikakve veze s mojim neprijateljem.

Doduse, ima s naninim pricama pred spavanje...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 02:04   #15
Quote:
UmpaUmpa kaže:
One budale zavezu bombu oko pasa, a mi saljemo robote... 14. stoljece vs 37. stoljece
Mislim da je mnogo jeftinije sjesti i popricati i na kraju dogovoriti se.
Ako se nastavi ovim nacinom iste topice ces imati i u 37 stoljecu.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 02:06   #16
Quote:
ADEX kaže:
Mislim da je mnogo jeftinije sjesti i popricati i na kraju dogovoriti se.
Ako se nastavi ovim nacinom iste topice ces imati i u 37 stoljecu.
Ma daj ?
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 02:12   #17
Quote:
rambi kaže:
Ma daj ?



Nego sada ozbiljno.

Na udaru ste trollova i skoro se na svaku udicu uhvatite.

Jedini lijek je ignore.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 02:13   #18
Quote:
Sorry ADEX is a moderator/admin and you are not allowed to ignore him or her.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 02:17   #19
Dobro, nemoj reci poslije ovaj ovo, ono....

A na svaku udicu se hvatate.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 02:20   #20
Quote:
ADEX kaže:
Dobro, nemoj reci poslije ovaj ovo, ono....

A na svaku udicu se hvatate.
Kad poslije? Kad nas zbanas jer odgovaramo trolovima, a trolovi i dalje nastave trolati po forumu?
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.