Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2008., 20:19   #61
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Nisu li to sve boje koje imaju oznaku 2 na kutiji i ispiru se za 20 i nesto dana?
a koje su to?
ja znam samo za ove da se ispiru


ili se i ove ispiru? ali za ove pise da se ispiru za 24 pranja ali sam ja nekako skepticna jel zna netko? jel probao netko?
link
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 20:44   #62
Palette je imao polutrajne boje Country Colour ili tako nekako.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 21:54   #63
meni se cini da se nista od tih boja nije ispiralo do kraja

keune ima direkt color, malo je trajniji od paletovih vrecica
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 22:01   #64
paletove vrecice se definitivno ispiru ali me zanima ovo drugo dal se ispire tj dal se vidi izrast kad pocne kosa rast?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 11:41   #65
evo preporuke!!!

probala sam keuneov direct color tamnosmeđu i, em se nije primila kako treba (držala sam i dulje od propisanog), em sam dobila takvu perut da je to bilo prestrašno. ispirala se brzinom kojom mi je voda prolazila kroz kosu. užas! barem meni.

sad sam probala boju, zapravo preljev bez amonijaka od colorflower-a, neka talijanska firma, i predobro je! boja je super sjajna, ne ispire se (6 puta sam otprilike prala i još se ništa ne vidi), nježno je za kosu, šampon i balzam koji su priloženi su toliko dobri da ću ih kupiti i posebno, mrak miriše. sve u svemu, oduševljena sam , a nisam puno očekivala.
kupila sam u frizerskom piboru u domjanićevoj za 44 kune. najtoplije preporučam!!!
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 12:58   #66
a hoce li se to isprati i nestati bez traga?
u biti me zanima moze li se preljevima odgojiti vlastita boja kose
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 17:09   #67
ja sam kupila country colors, bez amonijaka, navodno traje do 24 pranja, probat cu ju drugi tjedan........zadnji put sam se farbala s nekom slicnom, njem. marka, u 9 mj., nemam izrasta, kosa skroz zdrava samo nema bas sjaja pa sam ju odlucila ponovo malo osvjeziti
Lakili is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 17:42   #68
ajde javi kakva bude country colors tj dal se ispire i dal se vidi izrast pliz
a ta neka njemacka, ne sjecas se koja? mozda je ima i kod nas...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 23:18   #69
stvarno se ne sjecam te marke, kupila u nekom ducanu sa frizerskom opremom......cim se ofarbam javljam kako je.....samo ne znam kakvu boju kose ti imas i kakvu boju ces, i o tome valjda ovisi......
Lakili is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 23:21   #70
imam svjetlo smedju i obojala bi se u neku tamno smedju ili smedju koja baca na ljubicastu, dopadaju mi se ove dvije na ovoj slici na dnu, ova skroz kratka tamno smedja i ova ispod na ljubicasto, tako nesto bi ali ove vrecice se isperu za tjedan dana a ja bi recimo mjesec da traje, bitno mi je samo da se ne vidi izrast nego da se postepeno ispire
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 23:27   #71
to kad sam se farbala u 9. mj. stavila sam boju tamna cokolada ( prirodno sam srednje smedja), i ispalo je pretamno, skoro crno, koma, ali sto se boja vise ispirala bilo je ljepse, bez izrasta, i sad mi je opet kosa prirodne boje.....
Lakili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 22:56   #72
Vidjela sam novi L'Orealov Casting u Muelleru...
bubu3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 00:23   #73
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
bok curke,

ovak, ovo je moj problem.
prirodno sam tamnoplava, po ljeti i suncu posvijetlim i do platinastog
kosa mi je inace sva u pramenovima (naturel) pa imam 5 nijansi na glavi
i svi su uvijek mislili da se farbam.
problem je nastao kad ove godine nisam na more otisla i kosa nije posvijetlila,
vec je (o uzasa) cak i malo potamnila pa sam trenutno svijetlo smedja

e sad, htjela bi se na sto blazi nacin posvijetlit za 2-3 nijanse, koliko vidim
onaj Švarckopf sprej se vise ne proizvodi a bome u zadnje vrijeme ne vidjam
ni polutrajne boje...

sa trajnima se bas nebih htjela farbat, frizer mi zasad nije opcija...
pomagajte cure
A zašto recimo, ne bi probala šampon od Lusha "The Blonde" i onaj pakung za kosu "marylin"? To navodno pomaže prirodnim plavušama da ostanu plave.
Casting imaš u Mülleru u City center one. Tam mislim da imaš i druge vrste polutajnih boja.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 21:00   #74
pozdrav
prvi puta bi se htjela upustiti u bojanje kolor šamponom, tj onim sadržajem instant vrećice ( švarckopf)
imam tamno smeđu - do crnu kosu i zanima me da li netko ima iskustva s bojanjem u crveno. kupila sam nešto tamniju crvenu - ali me zanima da li bi boja dobro obojala izrast i općenito koja bi bila boja.

eto, ako se nekome da savjetovati
wlatk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 14:07   #75
ja ti imam iskustva s tim. imam isto tako tamnosmeđu kosu i nedavno sam obojila kosu schwartzkopf preljevom - boja čokolada. Boja mi se jako svidjela, iako nije ispala čokoladna, nego svijetlosmeđa s prekrasnim crvenim odsjajem, tako da ti mogu preporučit palette schwartzkopf chocholate brown. Probaj ju, potpuno se ispere se nakon 4-6 pranja.
 
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 14:45   #76
hello
gdje bi mogla kupiti boju za napravit ljubičaste pramenove, ali ne onako normalno ljubičaste nego ovak jača boja ili onak kako pankeri imaju jake boje... mrvičak tamnije nego ova boja šta ovaj smajlich hekla

hvala unaprijed
ivana manja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 16:25   #77
Quote:
ivana manja kaže: Pogledaj post
hello
gdje bi mogla kupiti boju za napravit ljubičaste pramenove, ali ne onako normalno ljubičaste nego ovak jača boja ili onak kako pankeri imaju jake boje... mrvičak tamnije nego ova boja šta ovaj smajlich hekla

hvala unaprijed
Imaš toga za kupiti u Avenue Mallu na nekom štandiću (mislim da je na 1. katu al nisam ziher točno)...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 20:35   #78
evo imam i ja pitanje.. inače sam prirodno smeđa (onako neka malo tamnija smeđa) i već duže vrijeme razmišljam o farbanju u crveno pošto imam zelene oči, blijedu put, pa reko malo nešto za promjenu. pa da li mi možete preporučiti nešto što se ispire nakon nekog vremena, tako ako mi se ne sviđa, podurat ću mjesec - dva dok se ne ispere i ponovo ne budem prirodna.. ovo bi mi bilo prvo farbanje, pa ne bi htjela odmah pravu farbu koristit.. u dosadašnjim postovima sam vidjela da mnogi koriste schwarzkopf palette, pa neznam da li da probam s tim? hvala!
__________________
Ali postoji stablo - od mnogih, jedno- jedno polje koje sam gledao: oboje govore o nečemu čega više nema...
Niki2710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 15:04   #79
Probaj pallete u vraćici bez straha, to ti je najjeftinija opcija za prvo testiranje, možda samo na jednom pramenu, pa ako ti se svidi na cijelu kosu. Ja sam znala mami stavit po ljeti jednu vrećicu neke smeđe da joj se boja malo osvježi.
Također moja susjeda koja se baš farba u crveno, tim pallete u vrećici održava boju da se ne mora farbati svaki mjesec.

Od polutrajnih boja ja sam probala Color erbe i Biokap. Neznam u kojem si gradu, ali ovih boja na biljnoj bazi ima u ljekarnama, koštaju oko 50-60 kn, ne oštećuju kosu, postepeno se ispiru, meni su bile jako dobre, ali nisu prave farbe pa se nemoj razočarati ako rezultat ne bude jarka boja, za to ipak treba malo više kemije.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 16:40   #80
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Probaj pallete u vraćici bez straha, to ti je najjeftinija opcija za prvo testiranje, možda samo na jednom pramenu, pa ako ti se svidi na cijelu kosu. Ja sam znala mami stavit po ljeti jednu vrećicu neke smeđe da joj se boja malo osvježi.
Također moja susjeda koja se baš farba u crveno, tim pallete u vrećici održava boju da se ne mora farbati svaki mjesec.

Od polutrajnih boja ja sam probala Color erbe i Biokap. Neznam u kojem si gradu, ali ovih boja na biljnoj bazi ima u ljekarnama, koštaju oko 50-60 kn, ne oštećuju kosu, postepeno se ispiru, meni su bile jako dobre, ali nisu prave farbe pa se nemoj razočarati ako rezultat ne bude jarka boja, za to ipak treba malo više kemije.
e, puno ti hvala ,budem probala te u biljnim ljekarnama, inače sam iz zg, tako da vjerujem da ću uspjet nać..
__________________
Ali postoji stablo - od mnogih, jedno- jedno polje koje sam gledao: oboje govore o nečemu čega više nema...
Niki2710 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.