Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 09:09   #6041
Cure, dajte mi neku preporuku snimatelja, (fotografa imamo), ne trebamo nekog profesionalnca, moze i neki amater, čisto da nam to malo posnimi...lokacija vinkovci ( moze na pm kontakte)
crazy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 14:42   #6042
Pozdrav,
molila bih informacije o salama u Đakovu; Perić, Mima, Karamarko, Hotel Blaža, Nikolina.... kakvu uslugu imaju, kakva je hrana, te kako se kreću cijene, što god znate, pozitivne i negativne kritike, sve je dobro došlo...
Zahvaljujem u naprijed
tratinčica185 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 17:27   #6043
Trebam preporuku tamburaša za kod kuće iz Osijeka i okolice, ne mora biti klasični tamburasi može neka kombinacija i sa harmonikom...
Da su dobri i da mi se ne ponapijaju dok ne obave svoje (bila sam u par svatova gdje se to desilo)

Također trebam preporuku za pjevače za crkvu, pitala sam Akvarel oni su mi previše skupi..traže 1600 knj za 3 pjesme accappela.
Pitala sam Druge, one više ne nastupaju...
Paše mi i netko ko je solist uz pratnju na gitari..samo da ljepo pjeva ( ave marija i te crkvene pjesme)

Također me zanima koliko ranije prije svadbe se potrebno javiti u crkvu za termin,i koja je procedura ako se zelimo vjenčati u Osječkoj "katedrali" a nije moja zupna crkva to.
NyanCat24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 17:28   #6044
Quote:
tratinčica185 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
molila bih informacije o salama u Đakovu; Perić, Mima, Karamarko, Hotel Blaža, Nikolina.... kakvu uslugu imaju, kakva je hrana, te kako se kreću cijene, što god znate, pozitivne i negativne kritike, sve je dobro došlo...
Zahvaljujem u naprijed
Meni Perić odličan..bila sam u 4-5 svatova tamo..svaki put bilo dobro.
NyanCat24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 17:33   #6045
Quote:
malenaa21 kaže: Pogledaj post
Cure,ako koja traži bočice od orangine za rakiju znam di ima, dođu 1 do 2 kn, kažu ovisi o količini..
Meni treba..javi gdje
NyanCat24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:18   #6046
Quote:
NyanCat24 kaže: Pogledaj post
Meni treba..javi gdje

i mene zanimaju bočice, pa moze na pm
crazy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 21:14   #6047
Isto trazim tamburase preko dana, pa mogu i meni na pm preporuke i ponude.. Hvala
PeggySuee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 00:11   #6048
Tamburaši za doma

Djeve

Vidim da vas dosta pita za tambure
Obzirom da nisam nikad čula naše tamburaše i harmoniku koju imamo ne mogu vam ništa konkretno reći (to sam dragom prepustila, a imam i osjećaj neki da će biti sve super).
Ako vam nije o glavu, pričekajte malo više od mjesec dana pa vam javim dojmove. Moji su svi Dalmatinci, mnogi žive u Zg, njegovi pak Ličani i Slavonci pa ću vam javiti kako je sve to ispalo doma hihihi...
juke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 09:58   #6049
Quote:
NyanCat24 kaže: Pogledaj post
Meni Perić odličan..bila sam u 4-5 svatova tamo..svaki put bilo dobro.
To je bio i moj favorit, ali nažalost bukirani su godinu i po dana u naprijed, danas idemo izvidjeti Nikolinu i Karamarka, jedini oni imaju slobodno nagodinu krajem 8.mj...
tratinčica185 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:53   #6050
Wink

Quote:
juke kaže: Pogledaj post
Djeve

Vidim da vas dosta pita za tambure
Obzirom da nisam nikad čula naše tamburaše i harmoniku koju imamo ne mogu vam ništa konkretno reći (to sam dragom prepustila, a imam i osjećaj neki da će biti sve super).
Ako vam nije o glavu, pričekajte malo više od mjesec dana pa vam javim dojmove. Moji su svi Dalmatinci, mnogi žive u Zg, njegovi pak Ličani i Slavonci pa ću vam javiti kako je sve to ispalo doma hihihi...
Koje ste vi uzeli da im malo pročekiram po netu...
NyanCat24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 13:50   #6051
Quote:
juke kaže: Pogledaj post
Djeve

Vidim da vas dosta pita za tambure
Obzirom da nisam nikad čula naše tamburaše i harmoniku koju imamo ne mogu vam ništa konkretno reći (to sam dragom prepustila, a imam i osjećaj neki da će biti sve super).
Ako vam nije o glavu, pričekajte malo više od mjesec dana pa vam javim dojmove. Moji su svi Dalmatinci, mnogi žive u Zg, njegovi pak Ličani i Slavonci pa ću vam javiti kako je sve to ispalo doma hihihi...
možeee ! ja čekam tvoje dojmove
mala_mayica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 09:25   #6052
MOLIM HITNU POMOC

MOLIM VAS ISKUSTVA SA GREGA BENDOM . Zanima me kako vode svadbu dali znaju dobro odradivati najave ..
ellena 33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 09:32   #6053
molim te pomoc

Quote:
malenaa21 kaže: Pogledaj post
Bok cure! Koje tražite bend, moja velika preporuka je GREGA iz Sl. Broda. Mi smo ih imali prije 7 mj na svadbi i svi su bili oduševljeni. Imaju snimke na youtube pa se mogu poslušati. Pravi svatovski svirači, a imaju i pratnju po danu. Koštali su 1100 eura. Ali oduševljenje gostiju je bilo iznenađujuće
molim te pomoc .posto si imala gregu bend zanima me kako vode svadbu oko najava ulazka i svih istalih najava torte , buketa , i ostaloga ..
meni je najava jako bitna a igdje ne mogu da nadem kako to rade
ellena 33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 13:05   #6054
Udavače, molim vas pomoć

Zanima me je li nekoga šminkala Tihana Bošnjak iz hotela Patria u Belom Manastiru te kako šminka?

Naručila sam se već za probno šminkanje, ali eto i prije toga zanimaju me dojmovi.
Hvala
Lautitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 00:02   #6055
ako neka mladenka koja ima svadbu u rujnu želi termin u studiu Chic neka mi se javi na private!
oscar84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 13:14   #6056
što se tiće foto Krizmaniča sad sam bila kuma u svatovima i stvarno je sve napravio super. kuma i njezin dragi su oduševljeni

Quote:
Pile00 kaže: Pogledaj post
Evo i mene udavače

Sala Laura Ivankovo, uopće nije bilo nekakve nedoumice za salu, znali smo odmah da želimo tamo, ugl. imamo cca 600 osoba, pozivnice i zahvalice ću sama raditi, biti će mi baš veselo!
Imam male nedoumice oko foto studia, ja sam htjela Krizmanića, međutim u zadnje vrijeme svi nešto pljuju po njemu, dali ima tko neko osobno iskustvo? Prijateljica mi se udavala prošle godine i njoj je super napravio, a navodno da zna zezniti, video pogotovo, a i slike, da budu bezveze
mene isto zanima je li netko bi u svatovima gdje su oni svirali?

Quote:
llilly15 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Trebam malu pomoć.... Razmišljamo da za svadbu uzmemo Still bend iz Os pa me zanimaju vaša mišljenja, iskustva.... Je li netko možda nedavno bio na svadbi gdje su svirali?
koja zlatarnica? naravno ako se smije znati

Quote:
lightbluee kaže: Pogledaj post
bili jučer u Orašju, izabrali prstenje, 2000 kuna, teta izuzetno ljubazna, vrijeme izrade 3 do 7 dana...a mi, prezadovoljni
napokon neki noviji komentar za njih. i dalje mogu biti mirna što se tiče banda

Quote:
vesnar11 kaže: Pogledaj post
Obzirom da nam je forum bio od velike koristi po pitanju svih informacija jer živimo van Slavonije, ukrtako ćemo opisati našu nedavnu feštu.
Sala Kristal, svirao STILL band. Već u samoj organizaciji nismo se previše opterećivali sa nekim sitnicama, fokusirali smo se na dvije stvari: hrana i band.
Hrana je bila vrlo dobra-odlična, sitnice su pitanju (tko bi nam svima ugodio), posluga jako dobra. Veče ćemo definitivno pamtiti po fešti koju nam je priredio STILL band, odlična svirka, repertoar, već od samog našeg ulaska u salu, koji su popratili, moram istaći ženski vokal- Ruža (postala ljubimica naših mama tokom večeri), gosti prezadovoljni, što mi jako znači.
Ukratko ljudi ako imate prilike poslušajte ih!!!
Evo ako smo nekome od pomoći biti će nam drago, znamo koje smo dileme i sami proživljavali :-)

Zadnje uređivanje Mayo : 04.09.2014. at 14:31. Reason: spajanje postova - koristite opcije edit i multiquote
anavu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 14:25   #6057
Pozdrav! Zanima me jel imao tko tamburaše slavonske krvi, ono što sam čula je super pa me zanima kakvi su na svadbama (ne kao pratnja) i koliko traže (može i pm ako je problem)?
nenica0204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 10:42   #6058
Quote:
anavu kaže: Pogledaj post

koja zlatarnica? naravno ako se smije znati

zlatarna dijamant, imaš ih i a facebooku, sve pohvale za zlatarnu
lightbluee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 15:32   #6059
Pozdrav svima!
Nisam pronašla baš nešto puno informacija ovdje na forumu o svečanoj dvorani centar Perić u Đakovu..
Ako netko ima bilo kakvih dojmova, savjeta, preporuka... o toj dvorani, pišite!!
Anky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 15:45   #6060
Što se tiče burmi ja sam bila u Orašju kao aj idem vidjeti otprilike burme i svidjele mi se jedne i prodavač mi je rekao da su to jedne od skupljih i ako mi je puno da mi može on malo njih stanjiti i suziti pa će biti jeftinije, ja već zamislila sad ono cifra neka, a ono burme koštaju 520KM Tako da svakako idemo tamo, rekao mi je da na njihovoj stranici imaju sve burme koje imaju u radnji tako da si mogu s mirom pogledati koje mi se sviđaju, jer kad je izvadio sve burme ja više nisam znala šta mi se sviđa, a šta ne... Zlatarna Rubin inače.

Što se tiče Grega bend-a ja sam bila u jednim svatovima gdje su svirali, meni su bili dobri, veseli, pjevač je malo malo silazio među plesače i podizao atmosferu, meni su bili ok, ali oni su imali čaju koji je vodio protokol tako da ne znam za taj dio vođenja s njihove strane.
Pile00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.