Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2010., 21:21   #141
Quote:
ronhill_slims kaže: Pogledaj post
Ne mogu spavati u svom krevetu u svojoj sobi.... traje godinama.. nemogu zaspat do kasno u noc, a onda i ako zaspem, sanjam gluposti, u nekom polusnu sam, i sve je gore i gore kako vrijeme prolazi..

u svim drugim prostorijama i krevetima, spavam ko mala beba!!!

Ima li itko slicno iskustvo??? HELP!!!
Podzemne vode, mjenjaj položaj kreveta ako je moguće, ako ne bježi van dok ne oboliš.
Najbolje pozovi nekog radiestezista da izmjeri tok zračenja, ali ne spominji mu prostoriju u kojoj loše spavaš.
brakobaldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 01:28   #142
Quote:
ronhill_slims kaže: Pogledaj post
Ne mogu spavati u svom krevetu u svojoj sobi.... traje godinama.. nemogu zaspat do kasno u noc, a onda i ako zaspem, sanjam gluposti, u nekom polusnu sam, i sve je gore i gore kako vrijeme prolazi..

u svim drugim prostorijama i krevetima, spavam ko mala beba!!!

Ima li itko slicno iskustvo??? HELP!!!
to ti je definitivno kako je rekao brakobaldo stvar podzemnih voda odnosno zracenja, tako da poduzmi nesto, premijesti krevet/preseli se iz svoje sobe jer ta zracenja nakon nekog vremena mogu dovesti i do raka/tumora vjerovao ili ne, to si i sam potvrdio da ti smeta spavati u toj sobi dok u ostalim sobama i krevetima ti nesmeta
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 01:04   #143
Quote:
ronhill_slims kaže: Pogledaj post
Ne mogu spavati u svom krevetu u svojoj sobi.... traje godinama.. nemogu zaspat do kasno u noc, a onda i ako zaspem, sanjam gluposti, u nekom polusnu sam, i sve je gore i gore kako vrijeme prolazi..

u svim drugim prostorijama i krevetima, spavam ko mala beba!!!

Ima li itko slicno iskustvo??? HELP!!!
Isto iskustvo imam i ja već neko vrijeme. U drugim prostorijama spavam dobro, a u svom krevetu nikako, a kad zaspem to je plitko ili sanjam, te se budim umoran. Bila je davno jedna žena koja je mjerila te podzemne vode i zanimljivo rekla da baš u toj sobi nema nikakvih zračenja i da je skoro cijela kuća čista.
recon777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 19:54   #144
niste naveli u kojem smjeru imate okrenut krevet, ak je JUG znaci okrenuta glava prema jugu, tijelo prema sjeveru onda smo doista nasli razlog zasto se nespava, to sam i sam sebi bio 100puta dokazao spavajuci bilo na sjever, zapad, istok, to je sve ok, al jug, od naspavanja nista osim da sam se osjecao ko da nisam 3 dana spavao nakon "spavanja" od 1-2-3h
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 21:51   #145
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
niste naveli u kojem smjeru imate okrenut krevet, ak je JUG znaci okrenuta glava prema jugu, tijelo prema sjeveru onda smo doista nasli razlog zasto se nespava, to sam i sam sebi bio 100puta dokazao spavajuci bilo na sjever, zapad, istok, to je sve ok, al jug, od naspavanja nista osim da sam se osjecao ko da nisam 3 dana spavao nakon "spavanja" od 1-2-3h
meni je bas tako - glava mi je okrenuta prema jugu,a tijelo prema sjeveru i spavam ko beba..
zasto strane svijeta utjecu na spavanje?
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 21:55   #146
Ma joj ko vjeruje u gluposti s okretanjem kreveta, podzemnim vodaama...

Dovoljno je da se naradis na poslu, dvije kave u gradu... i spavas ko mala beba.

Provjereno
__________________
Sarah Jessica Parker blog
Arden is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 22:43   #147
Ja vjerujem u te "gluposti".


Spavam glava sjever, noge jug. Inače živim na području gdje podzemnih voda ima kao u priči
Čula sam da je štetno djelovanje podzemnih voda ide negdje do trećeg kata, je li to istina?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 22:58   #148
Quote:
Arden kaže: Pogledaj post
Ma joj ko vjeruje u gluposti s okretanjem kreveta, podzemnim vodaama...

Dovoljno je da se naradis na poslu, dvije kave u gradu... i spavas ko mala beba.

Provjereno
Daj ne kenjaj, očito pojma nemaš o čemu se radi !
lemilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 21:12   #149
Quote:
Ginger jam kaže: Pogledaj post
meni je bas tako - glava mi je okrenuta prema jugu,a tijelo prema sjeveru i spavam ko beba..
zasto strane svijeta utjecu na spavanje?
zbog magnetizma koji krece od juga prema sjeveru, mislim super ako ti zasad nemas nikakvih problem ni sa spavanjem ni sa zdravljem, no eto ja nemogu jer na mene jako negativno utijece

http://knol.google.com/k/-/-/1x8elf7...x600%20(1).jpg
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 10:23   #150
Ja bih ovdje pošao od najjednostavnijih pretpostavki. Da li ti odgovaraju madrac i jastuk? Ovo može biti ključno za kvalitetan san. Meni se izrazito popravio od kako sam počeo koristiti anatomski jastuk. Pazi da ti je soba uvijek dobro počišćena od prašine. Isto tako popij šalicu čaja od kamilice prije spavanja i dobro provjetri sobu. Ako imaš kakvu elektroniku u sobi - kompjuter, televizor ili slično - isključi iz struje barem pola sata prije sna (i prije provjetravanja).

Ako ti ovo ne pomogne, onda kreni na snažnije metode.
izalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 03:03   #151
Quote:
brakobaldo kaže: Pogledaj post
Podzemne vode, mjenjaj položaj kreveta ako je moguće, ako ne bježi van dok ne oboliš.
Najbolje pozovi nekog radiestezista da izmjeri tok zračenja, ali ne spominji mu prostoriju u kojoj loše spavaš.
http://www.alternativa-forum.com/ima...s/sign0156.gif
Također preporučujem da provjeriš Vastu.
Ramya108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 18:32   #152
možda i nisu podzemne vode, možda je nešto drugo
Gradski konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 18:44   #153
Otkrila sam jednu fantasticnu metodu za spavanje koja mi je pomogla odmah i rjesila me tableta,kuhanja cajeva sto sam konzumirala godinama,odlaska doktorima i bioenergeticarima itd......Ponovo sam se rodila!!!
marula is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 03:34   #154
coveceeeee

Quote:
anakonda kaže: Pogledaj post
pa onda mi mozes preporuciti nekog dobrog astrologa, toliko sam ocajna od te nesanice da sam spremna sve isprobati, i govno cu pojesti ako pomogne
Konacno neko ko me moze razumeti...Pa jesi li uspjela da rjesis problem nesanice??? Ako jesi POMAGAJ!!! Ja 2 godine ne spavam...tj budim se na svakih sat vremena. U pocetku se budila 2 puta nocu, posle na sat vremena, a sada nocu kuvam, peglam i sl....UZAS. Trenutno idem kod bioenergeticara i puna sam nade.... Ljudi pomagajte!!!
Anakonda velika pusa!
bojanastevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 09:19   #155
Quote:
bojanastevan kaže: Pogledaj post
Konacno neko ko me moze razumeti...Pa jesi li uspjela da rjesis problem nesanice??? Ako jesi POMAGAJ!!! Ja 2 godine ne spavam...tj budim se na svakih sat vremena. U pocetku se budila 2 puta nocu, posle na sat vremena, a sada nocu kuvam, peglam i sl....UZAS. Trenutno idem kod bioenergeticara i puna sam nade.... Ljudi pomagajte!!!
Anakonda velika pusa!
ja patim od nesanice vec dobrih 13-14 godina. nije da bas nikako ne spavam jer u tom slucaju vise valjda ne bi bila medju zivima, nego imam faze kad spavam i faze kad ne spavam. evo sad sam u fazi kad spavam relativno dobro. naravno da te razumijem kroz sto prolazis i potpuno suosjecam.
moj savjet ti je da prvo rijesis sve fizicke elemente, obavezno pregled stitnjace i ostalo sto kazu lijecnici, zatim odgovarajuci krevet i polozaj kreveta po preporuci rasljara, provjetriti sobu prije spavanja, ne konzumirati kavu, i ostale kofeinske napitke par sati prije spavanja kao i alkohol i cigarete, ici svaki dan u isto vrijeme u krevet... u kratkim crtama sve ono sto mozes naci po raznim casopisima kad se prica o nespavanju. to ti je zato da iskljucis te stvari kao moguce uzroke.
kad si sigurna da je sve to iskljuceno onda pocnes istrazivati po svojoj glavi. mozda ne bi bilo lose posjetiti dobrog psihijatra, ali ja to jos nisam napravila nego se drzim alternativaca i puno citam duhovnu literaturu. dopisujem se s jednom forumasicom koja ima slicnih problema i koja mi je dosta pomogla da shvatim neke stvari pa ti preporucujem da razgovaras s nekim o tome tko ima slicnih problema, evo mozes i sa mnom preko privatnih poruka.
trebas shvatiti da je rjesavanje dugogodisnje nesanice dugotrajan problem i nemoj ocekivati rezultate preko noci.
anakonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 15:17   #156
Poštovani...

Čitajuči vaša iskustva i stanja koja ste opisali imao sam potrebu da reagiram.
Naime, ja se bavim bioenergijom, radiestezijom te svakodnevnim istočnjačkim filozofijama.
Od svega navedenog što sam pažljivo čitao shvatio sam da svi imamo jedan veliki problem.

I ja kao i večina ljudi na ovome planetu patim od nesanice. Doduše ja sam se pomirio sa tim i eliminirao barem zrno pijeska u cijelom ocenu. Nema što nisam probao... Kada mi se problem nespavanja pojavio negdje 2006. godine radio sam na sebi. Ispočetka sam si pomogao, no što je vrijeme dalje odmicalo moj problem mi je sve više smetao. Posjetio sam i druge bioenergetičare, radili su na meni. Probao sam sve tablete za spavanje dostupne na Hrvatskom tržištu. S vremenom sam postajao imun na terapiju pa sam je uzimao po potrebi i osječaju. Pokušavajuči zaspati uzimao sam čak i velike količine tableta. Kada sam objasnio liječniku koliko tableta popijem pred spavanje, prvo me gledao u čudu. Iduča reakcija je bila: pričekaj sec. Uzima mobitel i zove liječnika koji radi na psihijatriji, opisuje mu problem... Ona šuti par min. te kaže kako prvi puta i njezin radni kolega čuje koliko tešku terapiju na svoju ruku popijem, te da sam još živ. Na kraju je zajednički zaključak bio: Svaki čovjek je sam sebi najbolji liječnik.
-samo pred spavanje znao sam popiti 5. normabela od 10.mg i 20. sanvala od 10.mg. Pio sam naime i druge tablete pokušavajuči riješiti problem sa nespavanjem...Fluzepam, Dormicum itd..itd..itd. Trovajuči organizam tolikim toksinima jednostavno sam ih prestao piti jer ne vodi ničemu, a niti rješava moj problem.
Uzroke geopatogenih zračenja kao i zračenja podzemnih voda eliminirao sam magnetskom zaštitom. Magneti sa malo gausa su uvijek dobri...potiču cirkulaciju. Dakle da ne dosađujem probao sam sve što mi je bilo dostupno, čak i konzumirao marihuanu. Sve je to "pilo vode" dok ja nisam odlučio da moj život ne može iči u pravcu ovisnosti. sa svime sam prestao. Moj problem nespavanje je i dalje ostao. Pomirio sam se s tim. Nastavio sam dalje živjeti nakon nekog vremena, te taj problem ISKLJUČIVO SA NESPAVANJEM obrisao iz glave, svjestan da i dalje postoji. Kada sam mental očistio od problema nespavanja, ja uredno odspavam svaki dan 7-8 sati.
Poanta svega napisanog je da iako sam vam otkrio tko sam i čime se bavim nisam si mogao pomoči. Naime netko če popiti nešto za smirenje i spavati če, netko če iči u teretanu, netko če plivati, netko nešto što mu odgovara, bioenergija ili univerzalna energija (jedan je izvor energije). Sve te su stvari dostupne da si pokušamo pomoči i da si pomognemo. Kao navedeni primjer: netko je napisao kako mu pomaže ovo ili ono, samo morate shvatiti da na ovom svijetu svaka osoba je individua za sebe i svakome pomaže nešto. Sakupljanjem iskustava ja sam pomogao sebi. Čak sam promjenio mjesto stanovanja. Odselio sam se iz jedne županije u drugu... Sve su to "alati" kojima sam sam sebi popagao i pomogao. Pogledajte u svoju ruku. Pet prstiju je na ruci i svi su različiti, a svaki prst nam pomaže. Da nam jedan prst fali, njegovu radnju čemo preusmjeriti na drugi prst. Nemojte zaboraviti isto tako da živimo u najlijepšem vremenu na zemaljskoj kugli. Cijeli planet se mijenja, podiže se svijes čovječanstva, a kako smo i mi dio čovječanstva, nismo izuzeti od promjena koje se događaju. Tako netko ima problem sa spavanjem, netko sa aritmijom, netko sa tlakom, netko sa ostalim poremečajima... To je sve ovdje i sada prisutno da nas obavijesti poput unutarnjeg hard diska gdje se nalazi naš "problem" i na što obratiti pozornost.
Mogao bih vam opisivati štošta, ali iz čega čete vi uzeti pouku?! Iz mog iskustva?! Iskustvo koje ja imam pomaže isključivo meni. Tako i vi trebate otkriti što je vašem biću potrebno i to mu dati, tada čete kao i svi. Problem baciti preko ramena kao slamku trave i nastaviti živjeti dalje. Naiči če još problema, a mi čemo ih sklanjati s vremenom kada prikupimo iskustva.
Naravno da sam prvo sebi pregledao stan u kojem živim. Eliminirao sam štetna
muftija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 04:40   #157
Ja isto otkad sam pocela putovati u stranu zemlju zbog studija jednostavno mi je nemoguce zaspati ppo tim hotelima i hostelima. Sve teze i teze. Legnem i samo gledam kako vrijeme tece a sna niotkuda. A sta je najgore imam jutarnja predavanja. Jednostavno ne znam spavati po hotelima. Mogu zaspAti jedino doma. Jos mi i starci rade pritisak oko toga i promjene bioritma ali ne mogu nilako zaspati u normalno doba a sto jace hocu to sam napetija. Onda jos imam i fobiju da se necu uspjeti ustati na vrijeme i da necu cuti budilicu. Nisam se ni snasla u toj zemlji pa vjerojatno otud napetost
neutralxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 08:35   #158
Ne znam može li mi netko pomoći ali nakon emocionalne traume ne spavam normalno već jako dugo. Zaspem ali onda se u 2-3 ujutro probudim i dalje ne mogu spavati nikako. Što da radim? Ne mogu si pomoć. Ima li netko sličnih iskustava?
zubić vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 01:40   #159
kupite si tablete melatonina i popijte jednu prije spavanja.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 03:05   #160
Gdje ste nesaničari u 3 ujutru? Nije valjda da spavate Salim se, ako spavate drago mi je zbog vas, ja bas i ne mogu, al ko ga jebe, forum pun svega pa je lakse
Johnathan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.