Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2011., 17:49   #1
Cool 'Simptomi' ženskog orgazma, jesmo li sve iste, ili koliko smo različite

Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Postoje znakovi kod ženinog orgazma koji se ne mogu odglumiti, jer njima se ne upravljavlja svjesno:

širenja/sužavanje zjenica, puls i od vidljivi(ji)h crvenilo na prsnom košu i grudima.
Ponukana ovim postoma s teme na kojoj se diskutira i o ženskom glumljenju orgazma, primjetih da su neki forumaši sigurni da im žena ne može odglumiti isti, ja tvrdim da može i da nemamo sve iste simptome.

Moji orgazmi nisu uvijek istog intenziteta i stoga nisu ni uvijek svi simptomi isti, nekad se 'trzam', nekad se ukočim i tak mi je super, obično mi se bradavice ukrute, desilo se svega 2-3 x da sam i briznula u plač, puls mi je obično ubrzan cijelo vrijeme, uglavnom vjerujem da bi mogla glumit bilo kojem tipu.

Pa me zanima curke, koji su to vaši simptomi orgazma i dali vam je baš uvijek isto kad svršavate ?
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 18:41   #2
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Postoje znakovi kod ženinog orgazma koji se ne mogu odglumiti, jer njima se ne upravljavlja svjesno:

širenja/sužavanje zjenica, puls i od vidljivi(ji)h crvenilo na prsnom košu i grudima.
The true test to know if a woman has had an orgasm, is to place the
tip of your pinky finger in her anus. If she actually has an orgasm:

Her anus will involuntarily contract.

Simple!
milti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 18:52   #3
Quote:
milti kaže: Pogledaj post
The true test to know if a woman has had an orgasm, is to place the
tip of your pinky finger in her anus. If she actually has an orgasm:

Her anus will involuntarily contract.

Simple!
Pa to nisu tvoji simptomi, vec opet nesto iz 'literature'.

Možemo i anus stiskati i glumiti da je to to.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 18:59   #4
Simpotmi? Pojma nemam, ne stignem proučavati

Znam da u afteru osjećam jako lupanje srca - i to je valjda jedino što je zajedničko.
Može biti u tišini, uz dahtanje/stenjanje/vrištanje, otvorenih/zatvorenih očiju, da se nešto crvenim nisam uočila, nekad prestanem disati nekad ne, nekad je peak ala kilimanjaro i samo se preklopim/slomim, nekad je to više visoravan pa je osjećaj dobar i onda samo ide umor/odmor... to je od detalja koje sam uočila.

Imala sam ih nekoliko da mi je čeljust utrnula, ruke, noge... ali ne ono 'zaležala sam' - ne boli dok se smiruje kao što inače 'mravci bole' i nije bolno dok traje - samo je ono, full intenzivno i dobro i par puta su suze same tekle, a ja se smijala, jednom nisam mogla govoriti pa se partner cerekao

Da, različito je, nekad ni sama ne znam da li ide u orgazam ili ne, obično kad me čopi misao - ne ode, i obično su to ti od 'visoravni' - dobro je, al ne okidam



Nekad se orgazam skuži, nekad nisu ziher pa pitaju. Nekad i ja pitam - obično u početku dok još učim kako 'netko diše'. Ne vidim problem u tome da se jednostavno - pita. Ne svršavamo svi na isti način pa da postoji pravilo i da se trebamo osjećati glupima jer eto, nismo prepoznali.



Da li bih mogla glumiti? Ne zanima me. Nemam ništa od toga da glumim sebi. Mogu li nekoga prevariti, nije mi važno - orgazam mi je gušt, ok je i ako je sex dobar ali ne svršim - koga lažem ako odfejkam? Njega? Sebe? Filam mu ego?

Ne dolazi u obzir. Nije mi važno fejkom filati nečiji ego. Još mi se nije dogodilo da (s nekim) ne svršavam. Da se dogodi - da, 'problem' je u njemu (ako meni selfjob radi, ako ne, onda je u meni, simple), nismo kompatibilni i što onda - raziđemo se i mir.
Ne pada mi na pamet lagati zato da njemu "bude bolje". Naravno, neću ni predbacivati da eto on nije sposoban. Nismo se našli i sve 5.
No, fejk orgazma, ni u ludilu. Nisam nikad i ne namjeravam. To je valjda jedna od rijetkih stvari za koje ja kažem "nikad" i toga se mislim slijepo držati



Zabrinut ću se za vlastito mentalno zdravlje ako mi padne na pamet odfejkati i ako nakon toga vezu ne prekinem - tad ću reći frendovima da me odvuku na pusti otok da se saberem, a smiju me i namlatiti k'o konja u tom slučaju da postupak sabiranja bude prije gotov

Napomena - ovo zadnje se odnosi SAMO na mene. To jel netko drugi fejka i s kojim razlozima - njihova stvar, ne mislim da je to 'za proučavanje', samo znam da ako JA tu ne budem dosljedna, da sam pukla i da me treba sabrati.




Također, ne bih htjela da mi netko glumi. Da ono, big deal, nismo kompatibilni, ni prvi ni zadnji. Ne smatram da mogu svaku osobu dovesti do orgazma, i nimalo mi ne bi godilo egu da saznam da mi se fejka. Isto tako, da, ok, ne bi mi bilo drago da voljenu osobu ne mogu dovesti do orgazma, ali hej, pa ima ljudi koji svrše jednom u 20 pokušaja. Uvijek se mogu truditi, tražiti nove stvari. Ili jednostavno uživamo u onih 19, a za 20ti slavimo. Ništa o čemu se ne bi moglo razgovarati.

Da mi netko glumi i to kasnije skužim, moram priznati da ne znam kako bih to hendlala. Ono, prevara s nekim drugim mi se čini kao pičkin dim prema fejkanju orgazma u zajedničkom sexu, IMO.
Ono, tu smo, ja sam full prepuštena, guštam, primam i dajem užitak - a ti mi zapravo - fejkaš? To znači da je sve fejk? Kako potegnuti crtu? 'samo orgazam'... a-ha.. a tome imam razloga vjerovati zašto? Kako znam da je neki uzdah bio pravi, a neki fejkan?
Kako vjerovati bilo čemu više toj osobi ako u nečemu tako intimnom i tako bliskom - fejka?
__________________
A rose by any other name would smell as sweet.
Ashtaroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 19:07   #5
Uzlupa mi srce, ukočim se večinom da ne znam kakve su mi zjenice, nije da sam ih gledala u tom trenutku i to mi je inače glupo kad piše da se tako može prepoznati orgazam, što bi mi partner u 'd trenu' trebao rastvoriti kapke i zabuljit se

i prestanem disati
to mi je otprilike to što je zajedničko, i mislim da se zacrvenim, ali to je samo osjećaj, nisam se gledala u ogledalu
__________________
Forumiram dulje nego što izgleda.
Kallista is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 19:26   #6
Quote:
Ashtaroth kaže: Pogledaj post
Simpotmi? Pojma nemam, ne stignem proučavati
Pa upravo tako i ja zato me i cude izjeve nekih frajera kako oni sve te simptome vide
Quote:
Ashtaroth kaže: Pogledaj post
Da li bih mogla glumiti? Ne zanima me. Nemam ništa od toga da glumim sebi. Mogu li nekoga prevariti, nije mi važno - orgazam mi je gušt, ok je i ako je sex dobar ali ne svršim - koga lažem ako odfejkam? Njega? Sebe? Filam mu ego?
E vidiš, nisam htjela u tom smjeru ici, nije stvar u glumi, niti u tome dali bi mogle ili ne, nit ja glumim...već u tome dal bi te tip mogao skužiti da glumiš.

Ja mislim da je to gotovo nemoguće, a u prilog tomu ide i činjenica što nismo sve ko klonirane s identičnim orgazmima.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 19:41   #7
http://www.whitelotuseast.com/FemaleOrgasm.htm

http://www.theallineed.com/women/07072080.htm

http://www.dayline.info/index.php?op...025&Itemid=195

http://hr.wikipedia.org/wiki/Orgazam...Denski_orgazam


Je, ad hominem, naravno.

Ad autorem.

Ili su i to neki ljudi izmislili nevezano za 1.000 istraživanja.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA

Zadnje uređivanje HHmischko : 02.07.2011. at 19:47.
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 19:56   #8
Sam ti daj jos

Evo par citatića iz onog što si ti ponudio, da bi 'dokazao' ono u što si sam sebe uvjerio, a što je za tebe apsolutna istina.

"Osim vaginalnih kontrakcija koje su na početku vrlo brze, a zatim se razmak između jedne i druge produljuje, na tijelu žene se pojavljuju i drugi znaci orgazma. Na prsima se može pojaviti rašireno crvenilo, bradavice se ukrućuju, areole postaju vidljivije, klitoris se povlači pod male usne, a nožni prsti ukrućuju se i okreću prema podlozi. Za razliku od muškaraca žena može snagom volje orgazam zatomiti ili prikriti ukoliko želi isključiti spolne odnose iz svog osjećajnog života, ako ga smatra porazom ili rasipanjem snage."

"The "sex flush" (redness) becomes even more pronounced and may cover a greater percentage of the body.

"Muscles throughout the body may contract during orgasm, not just those in the pelvic area."

"Some women will emit or spray some fluid from their urethra during orgasm."

:klap: znači, gotovo možemo kaj hoćemo



opet, koja su to istaživanja

inače tema nije 'znanstveno' već iskustveno, sa ženkog aspekta
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 19:59   #9
Ne preporučam nastavak prepucavanja.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 20:00   #10
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Pa upravo tako i ja zato me i cude izjeve nekih frajera kako oni sve te simptome vide


E vidiš, nisam htjela u tom smjeru ici, nije stvar u glumi, niti u tome dali bi mogle ili ne, nit ja glumim...već u tome dal bi te tip mogao skužiti da glumiš.

Ja mislim da je to gotovo nemoguće, a u prilog tomu ide i činjenica što nismo sve ko klonirane s identičnim orgazmima.
No, potreba za prepoznavanjem simptoma proizlazi iz toga da imaš potrebu utvrditi jel netko fejka ili ne.
Zašto bih se ja pitala jel netko može prepoznati fejk od ne fejka, ako se ne opterećujem time kako izgledam dok svršavam i ako ne fejkam?

Tj. kako možeš tvrditi/prepostaviti da ne mogu prepoznati ako nisi fejkala?

Evo ti jedan efikasan primjer, iz totalno drugog područja.
Bacanje novčića. Vjerujem da znaš da je vjerojatnost da padne pismo 0.5?
Profač je dao studentima da bace novčić par stotina puta i zapisuju P ili G ovisno o tome što padne i da mu predaju papir.
Predali su.
Uspješno je detektirao sve koji su fejkali.
Kako?

Trudili su se raditi distribuciju tih P i G slova da to 'liči'. U stvarnosti, i po 6-7 puta može za redom pasti pismo.

Kakve ima veze? Pa, takve, što fejkanjem obično ekipa pokušava dočarati 'idealni i prepoznatljivi slučaj'. Stvarnost nam kaže da ima svega.
Da ti netko svršava uvijek na isti način, ne bi li se zapitala?

I ona vjećna istina - ljudi koji ne znaju varati - budu uhvaćeni. Majstori teško.
Postavlja se pitanje - čega si majstor ako fejkaš vlastiti orgazam?
__________________
A rose by any other name would smell as sweet.
Ashtaroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 20:05   #11
Da li je dopušteno da konstatiram :

NIGDJE nije napisano da se prilikom koitusa može pojaviti širenje zjenica ili crvenilo, a da NIJE riječ o orgazmu.

Znači može biti orgazam bez zjenica ili crvenila, ali obratno ne.

Ukoliko je ovo protivno pravilima, molim moda da samo obriše post, a ja se povlačim sa rasprave.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 20:08   #12
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Pa me zanima curke, koji su to vaši simptomi orgazma i dali vam je baš uvijek isto kad svršavate ?
kolko se sjećam () meni tijekom orgazma krene slina na usta, pa ako nakon 15 sekundi imam šta progutat - znajte da svrših
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 20:10   #13
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
kolko se sjećam () meni tijekom orgazma krene slina na usta, pa ako nakon 15 sekundi imam šta progutat - znajte da svrših
Dobro je znat.
Chive is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 02:39   #14
Pored ubrzanog rada srca (što je nekako najnormalnija stvar), grčim se, ukočim se nekako i nožni prsti (na desnoj nozi najčešće) se grče i savijaju. Ponekad se trzam i tresem, ponekad i plačem. I jako teško dišem, kao da mi nestaje zraka.
Ranini is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 11:28   #15
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Ponukana ovim postoma s teme na kojoj se diskutira i o ženskom glumljenju orgazma, primjetih da su neki forumaši sigurni da im žena ne može odglumiti isti, ja tvrdim da može i da nemamo sve iste simptome.

...................... uglavnom vjerujem da bi mogla glumit bilo kojem tipu.
Opet lijepa i slatka tema i za nas muškarce.
Ženski orgazam je za mene nešto predivno, neopisivo ste slatke dok doživljavate orgazam iliti dok svršavate. To su i za nas izuzetno napaljujuće scene kad svaka pamet prestaje i obično su najluđi obostrano istovremeni orgazmi.
Ja mislim da moje žene nisu glumile orgazme i da smo u tom svijetu bili iskreni. Pa osjetim valjda daj je nešt streca il ne, nemre se baš tolko podvinuti da odglumi.
Ali kad bi čak i odlično odglumila......ajd pa neka je ak je fakat dobra u tome.....međutim to je greška onda za nju jer je glumila, a nije doživjela ono što je glumila.....Ljepše je ipak doživjeti

Dobro može biti spika da je frajer nemre dobro zadovoljiti....ali onda bi s njim trebala iskreno poraditi na tome da to bude kak treba....da sve strane budu happy
Dreamero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 16:08   #16
Quote:
Ashtaroth kaže: Pogledaj post
Postavlja se pitanje - čega si majstor ako fejkaš vlastiti orgazam?
ovo se apsolutno slažem.

nisu mi jasne ženske koje glume, pa valjda ako ti ne paše sve skupa, treba poraditi na tome, naći neki kompromis što oboje vole, a ne samo zato što misle da bi partneru ponukale ego, prave se, kad ne kontaju da bi kad bi bilo obostrano i njemu bilo bolje. zato, kad mi nešto nije pasalo ili mi je trebalo više truda uloženog, o tome se raspravljalo, nikad nije bilo glume.

on topic: grče mi se mišići, (stišću mi se pogotovo ruke, dečko je morao ponovno farbat zid jer naslonjena rukama u doggyju u vrhuncu čovjeku noktima osakatih zid ima sreće da to nije bilo u misionarskoj leđa bi mu izgledala ko da se borio s lavicom (oh, the irony)), duboko dišem, nekad zbog jačine orgazma moram praktički hvatat zrak, trnci (nekada) itd.
BellonaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 16:20   #17
žene koje glume su osobe koje dođu kod doktora sa stomačnim boljkama, a kažu da ih boli glava.
ne može im ni sam bog pomoć
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 18:53   #18
Quote:
Dreamero kaže: Pogledaj post
Pa osjetim valjda daj je nešt streca il ne, nemre se baš tolko podvinuti da odglumi.
Ja se slažem s tobom. To se MORA osjetiti, jer u trenutku orgazma žena "povlači" muškarca tako da i on dobije poriv za svršavanjem iliti štrcanjem u nju pa je kod ljudi koji su zbilja povezani i zaista OSJEĆAJU jedno drugo (pogotovo prilikom seksa) istovremeni orgazam najnormalnija stvar. No ako muškarac ne seksa ženu, već njen spolni organ, a pritom još budno pazi na svaki njen pokret i sa sumnjom procjenjuje je li prirodan i iskren ili nije - ništa od toga. Ionako su ti vanjski pokazatelji kod svakog drugačiji. Seksu se treba prepustiti a ne buljiti nekome u zjenice, u crvenilo i te gluparije.
__________________
“In the small matters trust the mind, in the large ones the heart.”
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 21:56   #19
nisam bas vjesta u opazanju sebe ali sigurna sam da moje lice postaje toplo i rumeno a moja volja za ustajanjem ili bilo kakvim micanjem iz kreveta postaje mission impossible.....
japatopa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger