Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2015., 00:22   #1121
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Pa sta ti je onda uopce napeto u njoj?
Ima ono nešto. Teško je to opisati. Iako se to počelo topiti zbog maske "ja ljuta na sav muški rod".

Samo velim da osmjeh i body language može čuda napraviti. Mali suptilni znak da druga strana neće udarit glavom u zid čuda radi.

Naravno da je 100% slučajeva da se muški istrgo oko žene. Nikad još nisam čuo i doživio da je žena prva nešto poduzela. Al kritiziranje da smo moderni muški šonje, to da...
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:23   #1122
Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
a je li recimo u redu malo provocirat, ako znamo da se neki frajer loži na nas, a mi znamo da tu neće ništa bit? nikad.ikad.

ono, trepćeš okicama, bacaš papire na pod pa ih skupljaš tri sata, ližeš sladoled, jedeš hrenovku..ili kako se već zavode današnji muškarci..


ti nisi normalna, al onak...nisi. :klap:
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:27   #1123
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Npr.?

Samo nemoj reći da me pogleda ili da mi se osmjehne...pogledam i nasmijem se masu puta nepoznatima u javnom prijevozu npr. pa ne očekujem od njih da mi priđu da popričamo...
Pa i to je dovoljno. Siguran sam da u javnom prijevozu ne skicas konstantno nekog frajera ako ti nije napet. Ono, lovite se pogledima, zlocesto/sramezljivo smjeskate jedno drugome, itd.
Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
a je li recimo u redu malo provocirat, ako znamo da se neki frajer loži na nas, a mi znamo da tu neće ništa bit? nikad.ikad.

ono, trepćeš okicama, bacaš papire na pod pa ih skupljaš tri sata, ližeš sladoled, jedeš hrenovku..ili kako se već zavode današnji muškarci..
Je, ako se vidi da je rijec o zajebanciji. Iako, generalno, gdje ima dima, ima i vatre.

Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Ima ono nešto. Teško je to opisati. Iako se to počelo topiti zbog maske "ja ljuta na sav muški rod".

Samo velim da osmjeh i body language može čuda napraviti. Mali suptilni znak da druga strana neće udarit glavom u zid čuda radi.

Naravno da je 100% slučajeva da se muški istrgo oko žene. Nikad još nisam čuo i doživio da je žena prva nešto poduzela. Al kritiziranje da smo moderni muški šonje, to da...
Ono nesto sto si ti zamislio.

Vecina cura sa kojima sam ja nesto imao je napravila prvi ozbiljniji korak.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:29   #1124
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post



Vecina cura sa kojima sam ja nesto imao je napravila prvi ozbiljniji korak.
znači da nisi sposoban napravit prvi korak ili što?
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:32   #1125
Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
a je li recimo u redu malo provocirat, ako znamo da se neki frajer loži na nas, a mi znamo da tu neće ništa bit? nikad.ikad.

ono, trepćeš okicama, bacaš papire na pod pa ih skupljaš tri sata, ližeš sladoled, jedeš hrenovku..ili kako se već zavode današnji muškarci..
Ili dođeš i kažeš oš neš, ne moraš, aj bok
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:37   #1126
Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
znači da nisi sposoban napravit prvi korak ili što?
Ne. Znaci da mi je svejedno, pa ako nesto zeli, neka baci karte na stol.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:41   #1127
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Ne. Znaci da mi je svejedno, pa ako nesto zeli, neka baci karte na stol.
Svejedno općenito ili svejedno za dotičnu?
pluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:42   #1128
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Pa i to je dovoljno. Siguran sam da u javnom prijevozu ne skicas konstantno nekog frajera ako ti nije napet. Ono, lovite se pogledima, zlocesto/sramezljivo smjeskate jedno drugome, itd.
Škicam ali škicam radi gušta ne radi toga jer postoji neki drugi cilj. Ako ti je cilj privući neki zanimljivu (slobodnu) curu onda prilaziš i gledaš kad postoji neki kontekst za prilazak; druženje u pivnici, plesnjak, party za samce, tulum kod nekih frendova...naravno možeš loviti i po tramvajima ali nemoj da ti sve lađe potonu jer cura ne želi ništa više od reći ti bok (ako i to) iako te pogledala... čak dvaput...od Kvatrića do Draškovićeve...
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:52   #1129
Quote:
pluma kaže: Pogledaj post
Svejedno općenito ili svejedno za dotičnu?
Svejedno za te koje su radile prvi korak.
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Škicam ali škicam radi gušta ne radi toga jer postoji neki drugi cilj. Ako ti je cilj privući neki zanimljivu (slobodnu) curu onda prilaziš i gledaš kad postoji neki kontekst za prilazak; druženje u pivnici, plesnjak, party za samce, tulum kod nekih frendova...naravno možeš loviti i po tramvajima ali nemoj da ti sve lađe potonu jer cura ne želi ništa više od reći ti bok (ako i to) iako te pogledala... čak dvaput...od Kvatrića do Draškovićeve...
Znaci skicas kada ti je frajer napet. To je dovoljan znak za prilazak. Ne znaci da ce onaj koji prilazi dobiti broj, ali jebiga, ne moze svaki prilazak biti uspjesan. Sigurno bolju prolaznost ima onaj tip koji registrira takve znakove i prvo malo flerta na daljinu (stvori neku baznu konekciju temeljem koje prilazi), nego neki koji prilazi na blef.

Kontekst za prilazak se uvijek moze pronaci. Uopce se ne mora raditi o plesnjacima, tulumima, pivnicama i takvim stvarima.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 01:42   #1130
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Svejedno za te koje su radile prvi korak.
Znači, dijelite se na one koji vole da im se prilazi i one kod kojih to ima negativan efekt


Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Kontekst za prilazak se uvijek moze pronaci. Uopce se ne mora raditi o plesnjacima, tulumima, pivnicama i takvim stvarima.
Sad baš da ima smisla prilaziti na blef, čisto sumnjam
pluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 01:52   #1131
Quote:
pluma kaže: Pogledaj post
Znači, dijelite se na one koji vole da im se prilazi i one kod kojih to ima negativan efekt
Osobno mislim da vecina frajera nema nista protiv prilazaka koji su dobro odradeni.
Quote:
Sad baš da ima smisla prilaziti na blef, čisto sumnjam
Pa ne mora biti na blef samo zato sto je na cesti ili nekom mjestu na kojem ljudi prilaske ne ocekuju. Ako je prethodno prilasku ostvaren barem nekakav odobravajuci kontakt, onda nije na blef. Ako pod "blef" mislis na prilaske nepoznatim ljudima, onda se slazem s tobom. Nema previse smisla, jer osobu niti ne poznajes i sanse da od toga na kraju nesto pametno i ispadne su gotovo nikakve.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 04:51   #1132
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Osobno mislim da vecina frajera nema nista protiv prilazaka koji su dobro odradeni.
To što si opisao je kao mlaki stisak prilikom rukovanja. Moram priznat da ne bih bila sretna da tip kojem sam prišla završi sa mnom, ali mu je svejedno za mene.

Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Pa ne mora biti na blef samo zato sto je na cesti ili nekom mjestu na kojem ljudi prilaske ne ocekuju. Ako je prethodno prilasku ostvaren barem nekakav odobravajuci kontakt, onda nije na blef. Ako pod "blef" mislis na prilaske nepoznatim ljudima, onda se slazem s tobom. Nema previse smisla, jer osobu niti ne poznajes i sanse da od toga na kraju nesto pametno i ispadne su gotovo nikakve.
Pa, u tramvaju, na ulici, u dućanu i sl. rijetko kad nije na blef Mogu nabrojati na prste jedne ruke ljude s kojima sam ostala u kakvom takvom kontaktu nakon upoznavanja u tim okolnostima.
pluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 07:11   #1133
Ja mislim da i kad se nadje takav decko i dalje nitko ne zeli nista sa njime jer kako je netko napisao druga osoba koja nadje takvog onda zeli nesto vise,divlje,nenormalnije sto se u realnosti i pokazuje tocnim! Svaka cast pojedinkama koje stvarno,ali stvarno znaju sto zele i hocu pa se i skrase sa takvim muskim
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 08:51   #1134
Quote:
pluma kaže: Pogledaj post
Pa, u tramvaju, na ulici, u dućanu i sl. rijetko kad nije na blef Mogu nabrojati na prste jedne ruke ljude s kojima sam ostala u kakvom takvom kontaktu nakon upoznavanja u tim okolnostima.
Takvi ljudi samo prolaze kroz tvoj zivot. Udju u tebe, i izadju iz tebe.

Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Npr.?
pogledam i nasmijem se masu puta nepoznatima u javnom prijevozu npr. pa ne očekujem od njih da mi priđu da popričamo...
Ti si zla zena.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 10:05   #1135
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Ono nesto sto si ti zamislio.
Vjerojatno. Idealizirana slika žene koja to nije. Al barem razmišljam o tome da bih nešto poduzeo po tom pitanju. Bar upoznati, pozvati van. Bar jedamput.

Al kad druga strana ne digne nos da bi vidla tko je oko nje...

Al imaš jednu jebeno dobru poantu. Teško je suditi o osobi bez da ju poznaš više od "brojka u excelici mora biti X" i "stranica Y u dokumentu Z fali".

Isto tak, glupo je ne biti zainteresiran bez da nekoga dobro poznaš. To rade balavci od 18.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 10:55   #1136
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post


Znaci skicas kada ti je frajer napet. To je dovoljan znak za prilazak. Ne znaci da ce onaj koji prilazi dobiti broj, ali jebiga, ne moze svaki prilazak biti uspjesan. Sigurno bolju prolaznost ima onaj tip koji registrira takve znakove i prvo malo flerta na daljinu (stvori neku baznu konekciju temeljem koje prilazi), nego neki koji prilazi na blef.
kad škicam u javnom prijevozu ili konzumu na blagajni, to je obično zato jer mi je frajer napet. I ne bi mi smetalo da mi priđe i pita 'gdje stoje paštete' ili kako doć do draškovićeve i usput traži broj

bazna konekcija je ključna
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 13:38   #1137
Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
kad škicam u javnom prijevozu ili konzumu na blagajni, to je obično zato jer mi je frajer napet. I ne bi mi smetalo da mi priđe i pita 'gdje stoje paštete' ili kako doć do draškovićeve i usput traži broj

bazna konekcija je ključna
Pa makar bio i serijski ubojica.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 14:00   #1138
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Takvi ljudi samo prolaze kroz tvoj zivot. Udju u tebe, i izadju iz tebe.
Da, uđu i izađu kroz pore

Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
kad škicam u javnom prijevozu ili konzumu na blagajni, to je obično zato jer mi je frajer napet.
A ja zato što nemam boljeg posla; zabavno je
pluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 14:29   #1139
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Nema mi goreg kad mi se žena sviđa, a na faci joj vidim da ju ne zanimam niti pol posto. Ili kad se ponaša ko da ne postojim. Turnoff samo takav. Nemam niti volje ić tamo i neš izvodit jer znam kakav bude ishod.
ako odmah vidiš da nije nimalo zainteresirana pusti ju nek ide svojim putem, nema smisla pokušavati bilo što oko nje i samo se ponižavati.


Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
kad škicam u javnom prijevozu ili konzumu na blagajni, to je obično zato jer mi je frajer napet. I ne bi mi smetalo da mi priđe i pita 'gdje stoje paštete' ili kako doć do draškovićeve i usput traži broj
bazna konekcija je ključna
a ne bi ti možda ponekad prišla njemu i započela razgovor, a ne da uvijek čekate da muškarac nešto poduzme?

Quote:
pluma kaže: Pogledaj post
A ja zato što nemam boljeg posla; zabavno je
zabavno je ako i on to vidi samo kao zabavu i ugodno mu je da ga je neka djevojka primjetila.
__________________
Nije da se ne usudimo jer su stvari teške, nego su stvari teške jer se ne usudimo
Maurice25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 14:36   #1140
Quote:
Maurice25 kaže: Pogledaj post

a ne bi ti možda ponekad prišla njemu i započela razgovor, a ne da uvijek čekate da muškarac nešto poduzme?

a onda odjednom iskoči njegova dragana iz reda s kozmetikom


Quote:
Maurice25 kaže: Pogledaj post
zabavno je ako i on to vidi samo kao zabavu i ugodno mu je da ga je neka djevojka primjetila.
a nego kao što bi vidio ili se možda samo meni čini da gledam, a ono, zapravo mi je pogled usmjeren prema prozoru
pluma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.