Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2015., 16:27   #981
Molim vas ako itko ima savjet ili preporuku hitno nam je!!!!!!!!!!!!!!
eduscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 23:11   #982
Jel to malo stariji covjek? Nazalost ne bih znala nista o njemu osim toga da je mene kao malu pregledavao (dr. Vrdoljak)... Naime nosila sam remencice za kukove. Mama kaze da je dobar.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 10:35   #983
tražim preporuku za pedijatra na području Jaruna/Vrbana/Prečko ili bliži kvart, samo da nije dr. Zelić jer smo kod nje i nismo nikako zadovoljni
valek123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 11:44   #984
ja bih trebala preporuku za dječjeg stomatologa u dz Grižanska....hvala!
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 15:32   #985
stavila sam i na temu o dječijim zubarima,a ovdje ponavljam....
molim preporuku za dobrog dječijeg ortodonta.....problemi sa jako krivim izrastanjem zubića,pa ako neko ima slične probleme i zna nešto više molim preporuku....
split
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 11:18   #986
Pozdrav!!
Lijepo bih molila preporuku za dobrog pedijatra u blizini Gračana.
Puno hvala!!
casper1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 18:36   #987
Pedijatar u Sigetu

Pozdrav svima! Trudna sam i počela sam razmišljati o biranju pedijatra pa ima par pitanja.

1.Zna li netko tko je treći pedijatar u Sigetu uz dr. Schwarz i dr. Đekić-Jakovac? Na Hzzo piše samo O.DZ Zagreb Centar -ped. bez imena.
2. Imate li preporuku za nekog od ta tri? Za ove dvije nisam baš pročitala hvalospjeve
3. Da li pedijatar smije odbiti novorođenče u slučaju da ima više od 1190 djece?
4. Da li se u 9. mjesecu kad počne škola svi školarci automatski miču od pedijatara ? Ili ti nekako drugačije funkcionira ?

Hvala puno na pomoći.
__________________
Mali princ ❤
MinnieMouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 05:39   #988
Pozdrav! Imate li preporuku za nekog pedijatra na podrucju Britanca (na Goljaku smo) ili negdje u blizini?

Inace smo u Zapresicu kod dr. Tomic, ali prije mj.dana smo se preselili u Zg pa trazimo nesto blize.

Poslano sa mog HTC One M9 koristeći Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 13:08   #989
Moramo pohvaliti primarijusa Arnesa Rešića iz dječje bolnice u Klaićevoj.
Tako pažljivog, ljubaznog i detaljnog doktora pravo je zadovoljstvo sresti kad se već nađeš u neprilici bolničkog liječenja
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 15:38   #990
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Moramo pohvaliti primarijusa Arnesa Rešića iz dječje bolnice u Klaićevoj.
Tako pažljivog, ljubaznog i detaljnog doktora pravo je zadovoljstvo sresti kad se već nađeš u neprilici bolničkog liječenja
Potpis na svaku riječ
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 09:11   #991
Pozdrav!

Ima li tko iskustva sa pedijatricom Visnjom Zupic?

Poslano sa mog HTC One M9 koristeći Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 16:33   #992
Pozdrav dragi ljudi!

Molim preporuke i iskustva zbilja dobrih pedijatara na području Splita. U obzir dolazi Solin i Kaštela.
Za privatnike znam, zanimaju me ovi drugi. Po mogućnosti netko temeljit, da nisi ko na traci u moru nepregledne gužve, ono "s vrata ti šiba antibiotik napamet".

Hvala.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 12:27   #993
Smile Pedijatar u Zagrebu

Citam malo vase postove sa preporukama i pokudama...

Trazimo pedijatra na podrucju Centra/Novog Zagreba, pa je malo zbrda-zdola citati razna imena i prezimena doktora sa vase strane, bez da napisete u kojem je dijelu grada/domu zdravlja/bolnici.

Pa bih molila da uz ime doktora napisete i gdje radi, tako da se lakse snalaze ljudi po postova, posto vecina trudnica ovdje dolazi po savjet kojeg doktora odabrati .

Hvala
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 15:33   #994
Quote:
MinnieMouse kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Trudna sam i počela sam razmišljati o biranju pedijatra pa ima par pitanja.

1.Zna li netko tko je treći pedijatar u Sigetu uz dr. Schwarz i dr. Đekić-Jakovac? Na Hzzo piše samo O.DZ Zagreb Centar -ped. bez imena.
2. Imate li preporuku za nekog od ta tri? Za ove dvije nisam baš pročitala hvalospjeve
3. Da li pedijatar smije odbiti novorođenče u slučaju da ima više od 1190 djece?
4. Da li se u 9. mjesecu kad počne škola svi školarci automatski miču od pedijatara ? Ili ti nekako drugačije funkcionira ?

Hvala puno na pomoći.
3. ne smije odbit novorođence
4. nista se ne mice automatski, pedijatar moze/mora zamolit roditelje da prebaci dijete starije od 8 godina ali ga nemogu svojevoljno maknut iz baze

vezano za ovo pod brojem 4. - to je tolika idiotarija da toga nema nigjde- kada sam prebacivala svog sina kod dr. opce prakse jer kao vise ne smije pedijatru, prosla sam doktora i doktora i dobila ospice od razgovora... uglavnom vecina ih uoce nije spremna na tako malu djecu i na lazost dobar dio njih se prema tako maloj djeci ponasaju kao da su to odrasle osobe kojima ne treba drugacija skrb i sa kojim ace sve rijesit jednim KKS-om
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 19:09   #995
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
3. ne smije odbit novorođence
4. nista se ne mice automatski, pedijatar moze/mora zamolit roditelje da prebaci dijete starije od 8 godina ali ga nemogu svojevoljno maknut iz baze

:
Hvala na odgovoru!
Znači,treba dobro odabrati na početku jer ga poslije neću moći promijeniti . I sad sam u dilemi da li da izabirem nekog od 3 iz Sigeta jer su najbliži ili da proširim potragu na veći dio grada?
__________________
Mali princ ❤
MinnieMouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 12:01   #996
Quote:
MinnieMouse kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru!
Znači,treba dobro odabrati na početku jer ga poslije neću moći promijeniti . I sad sam u dilemi da li da izabirem nekog od 3 iz Sigeta jer su najbliži ili da proširim potragu na veći dio grada?
mozes promijenit pedijatra isto kao i svakog doktora svake godine a ako si u neguglasici sa doktorom onda i unutar godine dana
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 12:13   #997
U teoriji da, a u praksi moraš naći pedijatra koji prima nove, a koliko vidim svi su preko limita u mojoj okolini
__________________
Mali princ ❤
MinnieMouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 14:02   #998
Ako netko ima dobrog defektologa za preporučiti, molim preporuku.
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 15:52   #999
Ima li netko iskustva s dr. Natalijom Baotic, djecjim fizijatrom koja ima privatnu praksu u Petrovaradinskoj?
Hvala!
Julie82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 13:04   #1000
Molim preporuku za dječjeg oftamologa u Zg (privatno)?
"ups" is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.