Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2009., 22:13   #41
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Ti fakat misliš da su te stvari nemoguće? Bože, netko nije fan crne kronike...
neki dan čitam: frajer istukao i zavezao ženu i njenog jebača i natjerao ih na spolne odnose, međusobno i sa psom. bludne radnje prekinula policija koju je pozvala ženina majka (otkud majka u priči? ).
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 22:13   #42
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
pa recimo ako kaže 'tri' znaš da laže
Znam ja jednu kojoj je prava cifra viša od IQ-a. A nije glupa.

Znači jebala se u warp-u.
Otkad je zaljubljena, nije joj palo na pamet da pogleda drugog tipa. I najvjerojatnije nikad ni neće.

Ali zbog njegove papčinske potrebe da raspolaže s tom informacijom o kvantiteti, dobar dio vremena se njihova veza svela na njegovo sadističko iživljavanje.

Hoću reć, nije prevara stvar brojke nego karaktera.

A da većina tipova inzistirajuć da znaju tu brojku otvaraju Pandorinu kutiju, tako izjebu u mozak sebe i osobu do koje im je kakti, stalo.
iexplorer is offline  
Old 30.04.2009., 22:16   #43
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
A jebote trozubac... Istina živa... Uneredio stan i njih i ujutro otišao na razgovor u policijsku i to je bilo to... Jako mudo, kao da je to neznam šta...
ok, sorry
meni je nevjerojatno no mozda je nemam neke zgodne bratice pa ne znam
Mantis Religiosa is offline  
Old 30.04.2009., 22:17   #44
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
neki dan čitam: frajer istukao i zavezao ženu i njenog jebača i natjerao ih na spolne odnose, međusobno i sa psom. bludne radnje prekinula policija koju je pozvala ženina majka (otkud majka u priči? ).
jadan pas
mislim sta je cuko kriv u ovoj prici, jebes majku, jadan cuko
Mantis Religiosa is offline  
Old 30.04.2009., 22:20   #45
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Ma sve je to kurac. Samo postaneš kvalitetniji manipulator. Onda skužiš da se ni to ne isplati, pa zajebeš čitavu radnju, sve. I onda si opet tabula rasa, samo sa drugačijim kriterijima to begin with. To je jedini filter koji te može spasit.
a bit će.. u startu vidiš znakove da je sjebana i upali se 'neću ja ovo liječit' lampica.
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 22:20   #46
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
ok, sorry
meni je nevjerojatno no mozda je nemam neke zgodne bratice pa ne znam
-Da, može bit... A uvijek može bolesnije...

Što me podsjetilo na jedan mitološki...

Sizif gura kamen a Edip mu viče: Jel' ide pos'o Sizifeeee, a ovaj mu nadrkan odgovara, ma odi si jebat mater...
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Old 30.04.2009., 22:22   #47
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
a bit će.. u startu vidiš znakove da je sjebana i upali se 'neću ja ovo liječit' lampica.
da, sada su opet zene za sve krive

i to je moja spika
Mantis Religiosa is offline  
Old 30.04.2009., 22:26   #48
Quote:
iexplorer kaže: Pogledaj post
Znam ja jednu kojoj je prava cifra viša od IQ-a. A nije glupa.
nemam ništa protiv drolja. neke jednostavno prođu kroz to (dobro aj, kroz njih prođe) i budu suve godinama dok ne dođe 'pravi'. velika cifra može značiti 'bila sam drolja i svašta sam radila, ali mi je ipak nešto došlo i do glave'.
to što inače ipak znači 'dajem za perecu' je druga stvar
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 22:28   #49
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
je
jednom sam joj za, valjda rođendan, napisao na čestitki da iako je vaka i naka, da ja nju volim. ne znam točno šta sam napisao, nešta o laganju i sjebanoj psihi šta je trebalo ispasti simpatično, a opet pokazati sav opseg moje silne ljubavi. čak sam joj i plišanog medu dao. momentalno je prekinula samnom, pa sam ju sutra molio da se pomirimo jer da sam shvatio da nije ona takva
Dobro, ovo je jako psiho. Jako. Zapravo, kad se sjetim...

Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
a bit će.. u startu vidiš znakove da je sjebana i upali se 'neću ja ovo liječit' lampica.
Ali ne. Stari moj, ako te šora mesijanski kompleks, UVIJEK ćeš htjet liječit. Nać ćeš točke podudaranja i htjet liječit. Črast mi. Na kraju ćeš, naravno, ti bit psiho kreten koji se ispričava.

Quote:
iexplorer kaže: Pogledaj post
Znam ja jednu kojoj je prava cifra viša od IQ-a. A nije glupa.

Znači jebala se u warp-u.
Otkad je zaljubljena, nije joj palo na pamet da pogleda drugog tipa. I najvjerojatnije nikad ni neće.

Ali zbog njegove papčinske potrebe da raspolaže s tom informacijom o kvantiteti, dobar dio vremena se njihova veza svela na njegovo sadističko iživljavanje.

Hoću reć, nije prevara stvar brojke nego karaktera.

A da većina tipova inzistirajuć da znaju tu brojku otvaraju Pandorinu kutiju, tako izjebu u mozak sebe i osobu do koje im je kakti, stalo.
A dobro, to je fakat nebitan podatak.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:28   #50
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
nemam ništa protiv drolja. neke jednostavno prođu kroz to (dobro aj, kroz njih prođe) i budu suve godinama dok ne dođe 'pravi'. velika cifra može značiti 'bila sam drolja i svašta sam radila, ali mi je ipak nešto došlo i do glave'.
to što inače ipak znači 'dajem za perecu' je druga stvar
sta, oces reci da su djevice opet na cijeni

zar nije in biti drolja
Mantis Religiosa is offline  
Old 30.04.2009., 22:30   #51
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
jadan pas
mislim sta je cuko kriv u ovoj prici, jebes majku, jadan cuko
kontam da pas tu nije patio, ako me razumiš.
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
da, sada su opet zene za sve krive
nije to.. nego sjebani ljudi. ok, jebiga, svi su na svoj način sjebani, ali ima ljudi sa stupnjevima sjebanosti koje u startu želim odjebati, što prije nisam radio.
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 22:33   #52
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
kontam da pas tu nije patio, ako me razumiš.


Quote:
nije to.. nego sjebani ljudi. ok, jebiga, svi su na svoj način sjebani, ali ima ljudi sa stupnjevima sjebanosti koje u startu želim odjebati, što prije nisam radio.
ma kuzim, nisam ni ja ali, vise nemam puno zivaca za tudje pizdarije ,valjda s godinama dodje
is svi sisatelji energije
Mantis Religiosa is offline  
Old 30.04.2009., 22:35   #53
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
nemam ništa protiv drolja. neke jednostavno prođu kroz to (dobro aj, kroz njih prođe) i budu suve godinama dok ne dođe 'pravi'. velika cifra može značiti 'bila sam drolja i svašta sam radila, ali mi je ipak nešto došlo i do glave'.
to što inače ipak znači 'dajem za perecu' je druga stvar
Ae, ma tek kad sam postala, uvidjeh da sam mašila ceo fudbal.

Enivejz,
činjenica jest da očito neke druge znakove u fazama vlastitog dna odbijamo tumačit i prihvatit takvima kakvi jesu. I shodno njima postupit.

Kako se oduprijet porivu gutanja govana?
Nisu oni krivi što su nam ih servirali, nego mi koji se oblizujemo.
iexplorer is offline  
Old 30.04.2009., 22:40   #54
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Dobro, ovo je jako psiho. Jako. Zapravo, kad se sjetim...
ne seri da si i ti nekoj dao plišanog medu
Quote:
Ali ne. Stari moj, ako te šora mesijanski kompleks, UVIJEK ćeš htjet liječit. Nać ćeš točke podudaranja i htjet liječit. Črast mi. Na kraju ćeš, naravno, ti bit psiho kreten koji se ispričava.
mesija dejs su završili nakon te. kad vidim da je psiho, promijenim priču. frends onli. ništa seks, ništa ljubav. osim šta i to rijetko funkcionira. ne mogu s nekima ni frend bit.
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 22:41   #55
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
mesija dejs su završili nakon te. kad vidim da je psiho, promijenim priču. frends onli. ništa seks, ništa ljubav. osim šta i to rijetko funkcionira. ne mogu s nekima ni frend bit.
cekaj
a, ne bi ti trebao bas te psiho razumjeti

Mantis Religiosa is offline  
Old 30.04.2009., 22:43   #56
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
ne seri da si i ti nekoj dao plišanog medu
Psa. Jebenog psa. Dolje je bio punjen pijeskom, da može stajat na dashboardu u autu. Kupovao sam felge u molydonu, reko ajde da i njoj neš uzmem. Mrš, pička si materina...

Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
mesija dejs su završili nakon te. kad vidim da je psiho, promijenim priču. frends onli. ništa seks, ništa ljubav. osim šta i to rijetko funkcionira. ne mogu s nekima ni frend bit.
Ja mogu sa svima bit frend. Meni svejedno. No, svakih par godina naletim na neku uberpsiho superlažljivu kurvu koju onda opravdavam svim mogućim racionaliziranjima IKAD. Srećom, kod superpsiho primjeraka, te priče traju iznimno kratko.
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:43   #57
Quote:
iexplorer kaže: Pogledaj post
Kako se oduprijet porivu gutanja govana?
Nisu oni krivi što su nam ih servirali, nego mi koji se oblizujemo.
mor śit!
opet, kad se sjetim te veze, meni je zbilja bilo super na momente. sad vidim da sam jeo govna, ali znam da sam i ja bio sjeban i da je ona jela svaša, ali dok se to događalo imao sam neku nadu da će sve bit super i baš to me držalo u vezi.
Aphex is offline  
Old 30.04.2009., 22:50   #58
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
mor śit!
opet, kad se sjetim te veze, meni je zbilja bilo super na momente. sad vidim da sam jeo govna, ali znam da sam i ja bio sjeban i da je ona jela svaša, ali dok se to događalo imao sam neku nadu da će sve bit super i baš to me držalo u vezi.
Pa nije li šema upravo u toj "nadi" da će se sve odjednom posložit i bit super baš radi tih nekih super momenata?
Drito Konj is offline  
Old 30.04.2009., 22:50   #59
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
gud ol dejs of d'najl.
ja sam bio tu negdje. pitam ju negje u startu veze s koliko je tipova spavala. kaže 'TRI'. vjerojatno je mislila na onu trojicu koju je potrošila u pol sata dok sam ja čekao u kafiću.
što vam ovo modovi ne prebace na muški kutak?




al da su vam priče dobre: jesu
Vilenica is offline  
Old 30.04.2009., 22:53   #60
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
cekaj
a, ne bi ti trebao bas te psiho razumjeti
ae, mogu ja nju razumjeti jednom tjedno na 45 minuta i to je to
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Psa. Jebenog psa. Dolje je bio punjen pijeskom, da može stajat na dashboardu u autu. Kupovao sam felge u molydonu, reko ajde da i njoj neš uzmem. Mrš, pička si materina...
awwwwww
Quote:
Ja mogu sa svima bit frend. Meni svejedno. No, svakih par godina naletim na neku uberpsiho superlažljivu kurvu koju onda opravdavam svim mogućim racionaliziranjima IKAD. Srećom, kod superpsiho primjeraka, te priče traju iznimno kratko.
meni je gadno šta mi se analizator sjebanosti drolje zna upaliti tek nakon seksa. ono, dok se ne izjebemo, racionalizacije pršte i vau baš je mala super, a ona svrši i kaže 'oooh prvo dijete če se zvati damjan ili luna-lilijan ako bude curica... nikad me nećeš ostaviti, jelda jelda'
Aphex is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.