Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2013., 13:59   #21
svaka cast za temu

cijeli pdf, ocim chata, je kukanje kako su zene podle kucke koje se nece javiti na poruku ili prekinu dopkanje kad im se sprdne a jadni dopisnici ostanu popisani, te kako frajerima smrdi iz usta i kako su nedojebani kreteni koji bi odma gospicko rukovanje bez da napisu 1500 - naravno, zabavnih - poruka

i onda - TaDaaaaaa - jedna tema za odustale
dobro vam je Aljehin rekao - odustao si, sta tu ima, pisi kuci propalo, odi radit nesto drugo

eeee - ali kujac... odustao sam, ali ocu napisat o tome jos 200 kartica

inspirativno, nema sta
grogbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 14:07   #22
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
U tom smislu, cijenila bih elaboriranje tvojih motiva bijega...
Let me see. Recimo da jednostavno znam da za mene ne postoji srodna duša. Čemu se zavaravati? I tako sigurno ne postoji srodna duša za sve. I onda se desi da upoznam nekog,tko mi se iskreno jako svidi,i postavim si neku svoju sliku nje u glavi. I čim više upoznajem tu osobu,ta slika ili se potvrdi ili ne. Kako god,strah me je ljudi,samim time i žena. Prošao sam neke stvari,koje su ostavile jako duboki trag na meni,i jednostavno to ne mogu. Kad ti neko kaže da se s 23 godine nije poljubio,onda znaš da ta osoba ima ozbiljne blokade u sebi.
SeventhAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 14:09   #23
ne znam da li sam na pravoj temi zato što nisam umorna od novih početaka jer, istini za volju nisam imala niti jedan pravi početak, ali sam svejedno umorna

uskoro ću navršiti 30 godina, nikada nisam imala dečka, nikad se nisam poljubila, seksala itd...već sam naširoko i nadugačko pisala o svojoj neprivlačnosti na ovom forumu, tako da neću duljiti o tome

od čega sam umorna? najviše od sebe. umorna sam od svojih očekivanja i čežnje. umorna sam od svoje praznine i gledanja u strane oči u tramvaju, u pošti, u konzumu, oči koje odražavaju samo moj vlastiti bezdan. umorna sam od svojih želja, od svoje nemogućnosti da se pomirim da sam sama, da nikad neću upoznati njega.

što još? umara me moja seksualna frustracija, ljudi koji me sažalijevaju i moja emotivna reakcija na to. moje misli. moja zavist. ljudi koji me pikaju tamo gdje me najviše boli.

bez obzira na to sve, odlučila sam se boriti. kada sam imala 16 godina, zadala sam si datum kad ću se ubiti - moj 30. rođendan. to bi značilo da imam još dva-tri mjeseca života. ali, neću ispoštovati svoju odluku, što je znak da nešto u meni postoji, ipak imam strast za životom, svojim životom. i unatoč umoru i čežnji i usamljenosti i ružnoći, želim svaki dan napraviti koliko-toliko kvalitetnim. čitala sam Frankla (čovjeka koji je proveo 4 godine u nacističkim logorima) i shvatila sam da vjerujem (želim vjerovati?!) u taj njegov nadsmisao, u borbu, u nadu. čak i ogromna patnja ima smisao. možda ga se ne može definirati riječima, ali osjećam da je za mene borba jedina prava istina.
Helene123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 14:17   #24
30g. i još nisi dobila metak.
Lijen sam za stalkanje, zar si stvarno tako neprivlačna?

(jedna moja prezgodna sestrična je to iskustvo doživjela tek sa 29 godina, živi u ZG)

Zbog toga sam uvijek pomišljao da je homo ili je poremećaj u pitanju.

Sad ima klinca i prošlosvršeni ljubavnički status. Popušila je na prvu.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 14:23   #25
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
30g. i još nisi dobila metak.
Lijen sam za stalkanje, zar si stvarno tako neprivlačna?
da, zaista jesam.
Helene123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 14:29   #26
Quote:
PinkastiFlojd kaže: Pogledaj post
ima žena koje zbog sitnica potencijalne dečke strpaju u "frend zonu",a onda nakon par godina,kada vide da je presušilo korito "potencijalnih",vraćaju one koji im se nisu tada činili dovoljno "napetima" zbog nekih sitnica,pa odjednom postanu dovoljno dobri...to je ono što smeta svakom muškarcu,što se u frend zonu potrpavaju svi radi nekih karakteristika koje trenutno na odgovaraju nekoj osobi,a onda nakon godinu-dvije,postanu nebitne.
Ima i obrnutih situacija. Kad te muško strpa u frend zonu, a poslije nekog vremena, kad ostane sam, počne te gledati kao možebitnu potencijalnu curu.

Quote:
SeventhAngel kaže: Pogledaj post
Jel' boca crnog vina spada u kategoriju "kvalitetnih partnera"?
Nećemo valjda tako čekat Novu godinu

Quote:
Helene123 kaže: Pogledaj post
bez obzira na to sve, odlučila sam se boriti. kada sam imala 16 godina, zadala sam si datum kad ću se ubiti - moj 30. rođendan. to bi značilo da imam još dva-tri mjeseca života. ali, neću ispoštovati svoju odluku, što je znak da nešto u meni postoji, ipak imam strast za životom, svojim životom. i unatoč umoru i čežnji i usamljenosti i ružnoći, želim svaki dan napraviti koliko-toliko kvalitetnim. čitala sam Frankla (čovjeka koji je proveo 4 godine u nacističkim logorima) i shvatila sam da vjerujem (želim vjerovati?!) u taj njegov nadsmisao, u borbu, u nadu. čak i ogromna patnja ima smisao. možda ga se ne može definirati riječima, ali osjećam da je za mene borba jedina prava istina.
Helene, nemoj se predavati. I neki drugi su prošli slične faze. Nemaš ti tako puno godina da bi trebala odustati. Imam prijatelje koji su u tim godinama i nemaju baš puno (ili ništa) iskustva na ovom polju. Zašto patnja? Možda da bismo se uhvatili onog nečega ili Nekoga, za koje znamo da nam sigurno pomaže. Tko ili što je to, vrlo je važno otkriti. Samo hrabro
Maranatha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 14:35   #27
Quote:
grogbc kaže: Pogledaj post
svaka cast za temu

cijeli pdf, ocim chata, je kukanje kako su zene podle kucke koje se nece javiti na poruku ili prekinu dopkanje kad im se sprdne a jadni dopisnici ostanu popisani, te kako frajerima smrdi iz usta i kako su nedojebani kreteni koji bi odma gospicko rukovanje bez da napisu 1500 - naravno, zabavnih - poruka

i onda - TaDaaaaaa - jedna tema za odustale
dobro vam je Aljehin rekao - odustao si, sta tu ima, pisi kuci propalo, odi radit nesto drugo

eeee - ali kujac... odustao sam, ali ocu napisat o tome jos 200 kartica

inspirativno, nema sta
Ovo.

Čovjek kad čita ovaj pdf, odma mu dođe da se rokne.

Ljudi, maknite glavice od monitora i živite život...koji vam je?
Italy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 14:36   #28
Quote:
Maranatha kaže: Pogledaj post
Helene, nemoj se predavati. I neki drugi su prošli slične faze. Nemaš ti tako puno godina da bi trebala odustati. Imam prijatelje koji su u tim godinama i nemaju baš puno (ili ništa) iskustva na ovom polju. Zašto patnja? Možda da bismo se uhvatili onog nečega ili Nekoga, za koje znamo da nam sigurno pomaže. Tko ili što je to, vrlo je važno otkriti. Samo hrabro
hvala ti na postu, znam da je pisan u najboljoj namjeri.

ne bih baš rekla da je to faza, to je više moj cijeli život tako. mislim da je predaja na pojedinim aspektima života hrabra i oslobađajuća. voljela bi se dovesti u to stanje smirenosti i rezigniranosti. još mi ne uspijeva.
Helene123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 14:44   #29
Quote:
Helene123 kaže: Pogledaj post
mislim da je predaja na pojedinim aspektima života hrabra i oslobađajuća. voljela bi se dovesti u to stanje smirenosti i rezigniranosti. još mi ne uspijeva.
shvaćam o čemu govoriš
o prihvaćanju situacije, to definitivno jest oslobađajuće, međutim prihvaćanje nije isto što i predaja, bar ja mislim tako

prihvaćanje bi bilo: ok, tako je kako je, utjecati ne mogu (ili mogu?), bacit ću se na druge stvari za koje znam da imam potencijala (a takve postoje!)

predaja bi bila padanje u sve veću depru i zakopavanje i onih potencijala koje imam ..
Maranatha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 14:45   #30
Quote:
Helene123 kaže: Pogledaj post
hvala ti na postu, znam da je pisan u najboljoj namjeri.

ne bih baš rekla da je to faza, to je više moj cijeli život tako. mislim da je predaja na pojedinim aspektima života hrabra i oslobađajuća. voljela bi se dovesti u to stanje smirenosti i rezigniranosti. još mi ne uspijeva.
Helene, jesi razmišljala o odlasku kod psihologa?
Meni se čini da ti imaš puno veći problem od neiskustva i nemogućnosti pronalaska partnera. Ništa nećeš postići podcjenjivanjem sebe niti suicidalnim mislima. Mislim da bi trebala poraditi na svojoj osobnosti. Ako si neprivlačna sebi, bit ćeš i drugima. Ljudi jednostavno osjete kad netko zrači, kad je zadovoljan sobom, životom...
Dora-Maar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 14:57   #31
Quote:
Dora-Maar kaže: Pogledaj post
Helene, jesi razmišljala o odlasku kod psihologa?
Meni se čini da ti imaš puno veći problem od neiskustva i nemogućnosti pronalaska partnera. Ništa nećeš postići podcjenjivanjem sebe niti suicidalnim mislima. Mislim da bi trebala poraditi na svojoj osobnosti. Ako si neprivlačna sebi, bit ćeš i drugima. Ljudi jednostavno osjete kad netko zrači, kad je zadovoljan sobom, životom...
Ne može se biti zadovoljan životom bez nekog razloga, kao što ni ona ne može biti zadovoljna izgledom ako nema razloga za to, i zaista me iritiraju ovakvi "self-help" postovi i pretjerani optimizam. Stavi se u situaciju da imaš npr. veliku glavu, sitno tijelo bez "aduta", krezava, velik nos, pognuta leđa i sl.
Da li bi sebi takva bila privlačna? Naravno da ne bi tako da, iako je ovaj post napisan dobrom namjerom on je čisto "mazanje očiju". Ako fudbaler nema pojma i ima dvije lijeve noge, izađe na teren i promašuje golove sa 2 metra kako će on biti zadovoljan time i vjerovati da je igračina kojeg bi Mamić doveo u Dinamo kad je ustvari najveći levat. Got the point?

Zadnje uređivanje snajdan : 07.12.2013. at 16:11.
snajdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 14:58   #32
Quote:
Dora-Maar kaže: Pogledaj post
Helene, jesi razmišljala o odlasku kod psihologa?
Meni se čini da ti imaš puno veći problem od neiskustva i nemogućnosti pronalaska partnera. Ništa nećeš postići podcjenjivanjem sebe niti suicidalnim mislima. Mislim da bi trebala poraditi na svojoj osobnosti.nski Ako si neprivlačna sebi, bit ćeš i drugima. Ljudi jednostavno osjete kad netko zrači, kad je zadovoljan sobom, životom...
pa išla sam

žena je bila ok, ali radi dosta šablonski - nisam se osjećala viđenom.

ne slažem se s tobom btw. mislim da se dosta realno procijenjujem. da, priznajem da imam suicidalne misli, ali ja imam njih, a ne one mene. više nisam zabrinuta da ću si oduzeti život.

najbitnije je prihvatiti sebe. ja možda ne zračim zadovoljstvom, ali znam da (barem sebi) govorim potpunu istinu. bolje rečeno trudim se biti potpuno iskrena prema sebi.
Helene123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 16:15   #33
Quote:
xlavier kaže: Pogledaj post
Ja sam upao u tu fazu. Inače nisam ovakav, volim se družiti s ljudima, upoznavati nove ljude... Ali, evo, neku večer, sjedimo na piću vani, zgodne cure, gledaju me, ja gledam njih, ali niiiiiiikako da ustanem i kažem, "bokić". A da sve to bude još ironičnije, fali mi sex, fale mi novi ljudi, fale mi nova poznanstva. Možda sam podvojena ličnost.
Ako mislis reci bokic, mozda i bolje da ti se ne da dici od stola


A sad strictly on topic.
Meni je taj osjecaj umora i bezvoljnosti zapravo normalna faza nakon svakog razocaranja. Posto se, kad mi se netko svidi, 150% investiram emotivno i mentalno nakon kraja se osjecam prazno i ispuhano poput balona. I tako znam malo cviliti kako mi se ne da, kako vise ne mogu gutat sranja.... Sve dok ne naleti sljedeci visoki zelenooki
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 16:30   #34
Quote:
energetik kaže: Pogledaj post
Smijem li ja pitati Vas, gospođo moderatorice Meadow, zašto ste Vi odustali od traženja ljubavi? Većina Vaših postova su dobronamjerni savjeti nama, bokcima bistričkima, no koliko se da isčitati, niti ste Vi zavezani niti se imate namjeru vezati, a imate puno potencijala. Zašto je to tako i zašto ste odlučili otvoriti ovu temu?


Srdačan pozdrav,
vjerni pratitelj podforuma Usamljena srca!
Gospodine forumašu Energetiče,

tema je otvorena jer smo imali potrebu za istom na razini PDF-a.

Čujte, o potencijalu bi se dalo, net je jedno, a RL drugo. Ja sam vrlo isključiva i puno stvari ne trpim. Nisam rekla da se ne bih bila spremna vezati, ali tu se mora poklopiti dosta toga za odlučiti se na taj korak. Inače sam većinu života bila uvezana pa ne vidim soliranje kao nekakav problem, nemam dojam da se nešto mora proći ili doživjeti, nadoknaditi...


Srdačan pozdrav,

pratite nas i dalje!
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 16:37   #35
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Ne može se biti zadovoljan životom bez nekog razloga, kao što ni ona ne može biti zadovoljna izgledom ako nema razloga za to, i zaista me iritiraju ovakvi "self-help" postovi i pretjerani optimizam. Stavi se u situaciju da imaš npr. veliku glavu, sitno tijelo bez "aduta", krezava, velik nos, pognuta leđa i sl.
Da li bi sebi takva bila privlačna? Naravno da ne bi tako da, iako je ovaj post napisan dobrom namjerom on je čisto "mazanje očiju". Ako fudbaler nema pojma i ima dvije lijeve noge, izađe na teren i promašuje golove sa 2 metra kako će on biti zadovoljan time i vjerovati da je igračina kojeg bi Mamić doveo u Dinamo kad je ustvari najveći levat. Got the point?
Da, možda si ne bi bila najljepša osoba na svijetu, ali pomirila bih se s tim. Naučila bi cijeniti svoje druge kvalitete, a glede tjelesnog izgleda poradila bi na onome što se da popraviti. Prestala bi biti toliko kritična prema sebi i prestala bi se uspoređivati s drugima. Budimo realni, svi imamo neke nedostatke i meni je jednostavno besmisleno cijeli život kukati oko izgleda kad znam da sam npr. u nekom životnom polju toliko dobra i uspješna, kad sam svjesna svog znanja, kad sam zadovoljna svojim postignućima, odnosom prema drugima...U tom trenutku sam si najljepša osoba na svijetu i znam koliko vrijedim, a vjerujem da to osjeti okolina. Iako se možda ne sviđam svima i uvijek će biti svakakvih komentara na moj račun, ali trudit ću se da me ne obeshrabre i ulagat ću u sebe. Rekla bih da je najbitnije uspostaviti sa sobom zdravi odnos, istaknuti prednosti, izgraditi stav i realno sagledati svoje mane, a onda ih krenuti rješavati.
Ne kažem da fizički izgled nije bitan. Je i to jako, ali opet svaku osobu privlači nešto drugo. Meni bi recimo bilo predosadno kad bih uz sebe imala čovjeka savršenog lica i proporcija. Više mi se sviđaju te neke sitne nesavršenosti koje možda njemu smetaju, ali mene svaki put tjeraju da ga iznova pogledam.

Inače, poznajem jednu osobu koju bi možda većina djevojaka okarakterizirala kao ne baš privlačnu, ali na stranu fizičkog izgleda...ima ono nešto. Čovjek toliko zrači pozitivom, toplinom, iskrenošću, šarmom, strašću da bih cijeli dan mogla biti s njim u društvu i slušati ga. Po meni je recimo to teže ostvariti nego poraditi na svom fizičkom izgledu i dovesti se u red.

I možeš reći da je moj post bezvezan i „mazanje očiju“, ali ja se baš osjećam zadovoljno i ispunjeno.
Dora-Maar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 16:42   #36
Quote:
Dora-Maar kaže: Pogledaj post

Inače, poznajem jednu osobu koju bi možda većina djevojaka okarakterizirala kao ne baš privlačnu, ali na stranu fizičkog izgleda...ima ono nešto. Čovjek toliko zrači pozitivom, toplinom, iskrenošću, šarmom, strašću da bih cijeli dan mogla biti s njim u društvu i slušati ga. Po meni je recimo to teže ostvariti nego poraditi na svom fizičkom izgledu i dovesti se u red.

I možeš reći da je moj post bezvezan i „mazanje očiju“, ali ja se baš osjećam zadovoljno i ispunjeno.
Mogla bi biti s njim u društvu, ali pitanje je da li bi mogla biti s njim u vezi, jer sa svakakvim ljudima je zanimljivo biti u društvu no to stvarno nema previše veze s temom.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 16:52   #37
Quote:
Dora-Maar kaže: Pogledaj post
I možeš reći da je moj post bezvezan i „mazanje očiju“, ali ja se baš osjećam zadovoljno i ispunjeno.
Good for you.
Što se ostalog dijela teksta tiče, blort mi je uzeo riječ iz usta. Da, možda taj lik jeste zabavan, duhovit, šarmantan itd. ali zbog lošijeg fizičkog izgleda ga većina djevojaka zajedno s tobom stavlja u frendzone, tj. : "Zabavan si, ali..."
snajdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 16:53   #38
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Ne može se biti zadovoljan životom bez nekog razloga, kao što ni ona ne može biti zadovoljna izgledom ako nema razloga za to, i zaista me iritiraju ovakvi "self-help" postovi i pretjerani optimizam. Stavi se u situaciju da imaš npr. veliku glavu, sitno tijelo bez "aduta", krezava, velik nos, pognuta leđa i sl.
Da li bi sebi takva bila privlačna? Naravno da ne bi tako da, iako je ovaj post napisan dobrom namjerom on je čisto "mazanje očiju". Ako fudbaler nema pojma i ima dvije lijeve noge, izađe na teren i promašuje golove sa 2 metra kako će on biti zadovoljan time i vjerovati da je igračina kojeg bi Mamić doveo u Dinamo kad je ustvari najveći levat. Got the point?
Mislim da Dora nije sugerirala da treba postati naprasno sretna i zadovoljna svojim izgledom i poceti zraciti srecom kao nuklearni reaktor vec da treba prihvatiti karte koje joj je fortuna namijenila u igri zvanoj zivot i odigrati najbolju mogucu partiju.
I Dora ima pravo, frustrirane, iskompleksirane ljude, nabijene negativnom energijom ne voli nitko.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:01   #39
imam i ja svoje kvalitete - dobra sam u svome poslu, dobar sam drug , volontiram, bavim se sportom, pokušavam naučit svirati gitaru, imam dobar glas, ok sam prema starijima i nemoćnima, ali to mi sve baš nema neke veze s temom - a to je, kako se pomiriti da nisam materijal za vezu, ružna sam k'o pas i u mnogim pogledima komplicirana do neba.

najidealnije bi mi bilo da se dogodi neki klik u glavi i da prestanem doživljavati suprotni spol, ali to mi se još nije dogodilo i zato čeznem i patim. nisam još zen. zato i pišem ovo i analiziram. jer sam još uvijek u konfliktu. jer postoji dio mene koji se još uvijek nada, očekuje, bleji okolo. kad bi mogla taj dio ubit s nečim, mislim da bi bila slobodna od patnje.
Helene123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 17:06   #40
Quote:
Helene123 kaže: Pogledaj post
imam i ja svoje kvalitete - dobra sam u svome poslu, dobar sam drug , volontiram, bavim se sportom, pokušavam naučit svirati gitaru, imam dobar glas, ok sam prema starijima i nemoćnima, ali to mi sve baš nema neke veze s temom - a to je, kako se pomiriti da nisam materijal za vezu, ružna sam k'o pas i u mnogim pogledima komplicirana do neba.

najidealnije bi mi bilo da se dogodi neki klik u glavi i da prestanem doživljavati suprotni spol, ali to mi se još nije dogodilo i zato čeznem i patim. nisam još zen. zato i pišem ovo i analiziram. jer sam još uvijek u konfliktu. jer postoji dio mene koji se još uvijek nada, očekuje, bleji okolo. kad bi mogla taj dio ubit s nečim, mislim da bi bila slobodna od patnje.
A dobar izgled ti nije nikakva garancija da ces imati uspjeha sa suprotnim spolom.
Se moze znati sto je to tako ruzno na tebi da se ne moze nikako popraviti ili poboljsati?
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.