Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2015., 01:13   #581
Upoznasmo se ovdje. Davno. Prije četiri, pet godina.
Išli smo u kazalište i našao si mi onu jednu knjigu koju sam tražila još od srednje.
Pili smo kavu na Kaptolu.
Jesi još uvijek tu negdje? Duga je tišina kroz ove godine prošla.

Stalno se vraćaju neki stari duhovi. Kada dođeš do trena da ti se više ne da. Ili da baš sad najviše moraš.
Ima nešto u dugačkim fazama jednoličnosti. Pokrenu te ili ubiju duh.
Valjda tražim to isto.
__________________
Drink coffee, create things and sleep.
BriggiteBardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 12:12   #582
Pozdrav svima ! Ja sam muškarac,imam 35 godina,živim u Zagrebu.Dijabetičar sam,pa iskreno se nadam da to neće nikom smetati.Tražim slobodnu žensku osobu,koja također živi u Zagrebu,radi upoznavanja uživo i ozbiljne veze.Ako ima koja zainteresirana,neka mi se javi !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 14:09   #583
Tko sam i sto trazim? Zensko celjade, cca 20 godina, pomalo usamljena spletom okolnosti(cimerica otisla, frend se seli van Hrvatske, drugi dobio premjestaj van Zagreba, veza se raspala, etc ). Rekla bih da sam alternativnija, u teen danima zagrizena metalka, sad sam vise na darkwaveu i gothu, omiljeno mjesto mi je Jabuka kao i vecina parkica gdje mogu cugnut uz dobro drustvo (da, pijem i pusim, sta cete)... Studiram, ali planiram na drugi fax(long story). Opustena, volim crni humor, relativno dobro raspolozena, volim izlaziti, citati dok ne oslijepim, lamentirati(nazalost), dugu kosu i tetovaze :3...
Trazim slicnu osobu za razmjenu misli, kreativnu i znatizeljnu, alternativniju, sklonu zajebanciji ali isto tako i ozbiljnijim temama, na podrucju ZG-a, 20+, koja ima neki cilj u zivotu, voli tu i tamo popiti. Da se ne ponavljam puno, javite se ako spadate u opis .
P.S.
Ne trazim ons ni vezu, samo ugodno drustvo.
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 15:21   #584
Pozdravljam sve.

Ja sam jedan zgodan dečko otvorenog uma i duha. Studiram i radim povremeno. 24g. U slobodno vrijeme volim izlaske, šetnje, idem u teretanu, volim gledat filmove itd.

Tražim curu iz Ri i okolice za druženje i zabavu. Najprije bez obaveza a kasnije je sve moguće...
__________________
Yes, we can!

Zadnje uređivanje Momak 90 : 17.05.2015. at 16:36.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:19   #585
Ponavljam ,ali malo izmjenjujem oglas

Znaci , cura sam 22 godine iz Zagreba (tako da i trazim osobe iz Zagreba).
Trazim musku osobu (a ako imas super ekipu mozemo i skupa zaruzit )izmedju 22-27 godina koji nece odmah pucati na nesto vise od prijateljstva , jer to moze doci samo spontano posto sam takva osoba , a ako vec imas toliku zelju za necim visim posalji sliku pa se mozda i kliknemo bar izgledom za pocetak

Sama po sebi sam otvorena , obozavam se zezati,glupirati i raditi spontane stvari to je i jedan od razloga ovoga posta tako da bih voljela da mi se i jave takve osobe . Osobno se mogu srediti a i biti totalna suprotnost koja voli popiti prije izlaska na klupici ili u poznatoj Zirafi sto i vise preferiram pa bih voljela da i "ti" isto tako to vise volis . Slusam strano i samo na to i izlazim (u zadnje vrijeme preferiram Hangar - ako je ikome bitno) .

Eto ako sam te zainteresirala sa oglasom slobodno se javi
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 01:58   #586
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Evo da napišem i ja nešto novo

Tražim djevojku koja je slična meni ili voli slične stvari kao ja, jer sam primjetio da sa suprotnostima baš i nemogu funkcionirati

Nešto o meni :
Introvertiran sam,a mogu reći i dosta povučen,nije baš da se snalazim među ljudima što ih je manje to bolje (treba mi dosta vremena da se sa nekim skompam,tak da uglavnom ispadam čudak)
malo bacam na geek stranu pa tako i volim pc-igre,Sf,Fantasy svijet,superheroje..
Baš i neizlazim,vikendom gledam neki film ili maraton serija
Ako ponekad i odem van uglavnom odem na neki koncert/festival koji mi se sviđa (slušam metal,punk,rock). Zadimljene klubove izbjegavam koliko mogu

Sviđa mi se mitologija,najviše nordijska..povijest,nadnaravno,obožavam životinje,snijeg,zimu,tu i tamo se vozat na biciklu,negdje u prirodi gdje nema nikoga,u tišini razmišljati i usput fotografirati (amaterski) neke stvari koje su samo meni zanimljive

Što se tiče poslovnog života tu sam na nuli trenutno

Imam 28 god,pa bi volio da mi se javi djevojka od 23 pa do mojih godina,nevolim preveliku razliku niti premlade djevojke.
Evo, središnja Kroejša bi bila prednost ali ako si zainteresirana za dopisivanje nije bitno odakle si.
Još uvijek nema one koju tražim tako da... repeat
e da htio bi gledati crtiće sa nekim...
https://www.youtube.com/watch?v=U3_A6g5WAb0
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 17:21   #587
Zensko celjade iz Zagreba od 25 god trazi frendicu za koncerte, cugu, binge watchanje kakve dobre serije, odmaranje (moze i trcanje ) na Jarunu/Maksimiru ili samo neobvezno klafranje na kavi. Otvorenu, pozitivnu, drustvenu, s dobrim glazbenim ukusom i jos boljim smislom za humor Nudim rame za plakanje kad se posvadjas s deckom, razmjenu recepata za kolace, pola svojih kokica kad odemo u kino i besplatne savjete o uspjesnom svercanju po tramvajima.
Parte is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 23:46   #588
Zena sam.
A ti si visok, velik, frajer. Prosao si pola svijeta, jebavao puno iako ne nuzno puno zena.
Imas sarkasticni smisao za humor. Naravno da dobro zaradjujes.
I ne trazis nista. Kao ni ja.

Ali daj barem po/kazi da postojis.

Ah da, vjerojatno si ozenjen jer imas preko 45 godina.
__________________
Kurvasta. (od curvy )
baby-bluz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 11:33   #589
Nadopuna

Quote:
Tupkovic kaže: Pogledaj post
Netko bi rekao za mene da imam sve. Da se dalje više ne može.

Materijalno možda imam, ali ne mogu pronać duševni mir.
Prati me samoća.... ne mogu pronać sugovornika...ne mogu nikog pronać, i svi me se plaše. ... Kao da sam šugav, da imam sidu, ptičju gripu....

Siguran sam da sam baš ja za sve to kriv.
Ali sad kad prođeš pedestu nemaš više kamo. Ne može se natrag.

Ipak, dok postoji nada:
- da će štapovi za šetanje kao jedino društvo, biti dio prošlosti.
- Da ću imat skim podijelit popodnevnu kavu, šetnju, pokoje piće....
do tad znam da sam živ.

Poneki će se sjetit mojih oglasa, prvog prije više od dvije godine, kad je u avtaru bio šetać,... a ja i dalje bez ikakvih suvislih primisli i skrivenih namjera tražim društvo za kraćenje vremena i šetnje....

Znam da će se nać onih koji će mi savjetovati i druga mjesta van ovog foruma, i na tomu sam im unaprijed zahvalan.

Ipak, davno, ovdje sam upoznao jednu osobu do koje mi je i danas jako stalo, pa se iskreno nadam da se u međuvremenu pojavi još netko.... oh ne zamjerite, teško više i pišem...

Hvala svima koji su ovo pročtali do kraja...
Nadam se da će proć kod admina mala nadopuna oglasa .
Molim da ne troše svoje i moje vrijeme osobe:

- koje žele brak pod svaku cijenu,
- koje odmah i na prvu, žele dugotrajnu vezu punu ljubavi razumijevanja i romantike
- koje očekuju da istog trena, rješavam sve njihove godinama nagomilavane financijske probleme
- koje se bave mračnjaštvom, poklonice budizma, i inih istočnih religija i sekti...
- koje očekuju seks odmah i sada
- koje su slobodne samo vikendom (mene vikendom nema-ne postojim)
- Izgled je nebitan, godine da, molim da mi se ne javljaju mladje od 40


Ako sam napisao da tražim društvo za šetnju, izlaske, zabavu, kino, kazalište itd itd... onda to zaista i tražim.
Tupkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 16:00   #590
Visok 192cm, 95kg, 29 godina, crnu kosu i smed/e oci. Student, rekreativac, honorarac. Ne pusim, ne pijem, ne drogiram se, ne volim zagusljive prostore.
Volim citati SF (i na engleskom), slusati ambijentalnu glazbu, setati prirodom, gledati zalazak sunca i zvijezde, tu i tamo kino, kazaliste, koncerti, tekme, ...

Trazim iskreno prijateljstvo.

Ne podnosim lazi, ljubomoru, podvale, omalovazavanja, neiskrenost, manipuliranja, predrasude, povrsnu zajebanciju samo da se ubije vrijeme, itd.
richard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 11:45   #591
Momak 87. godište iz Zga

crn, visok, zgodan, umišljen s pokrićem

fakultetski obrazovan, zaposlen

ne pripadam nijednoj subkulturi, volim izać na mjesta od Hangara, GG do zadnjih rupa

volim se fino zrihtat a i klošarit s pivom u ruci

da ne trošimo međusobno vrijeme, za početak tražim nekog s istim karakteristikama, ostali neka zaobiđu oglas

u obzir dolaze osobe rođene prije 20 do 40 godina

hvala


Zadnje uređivanje instruktorxp : 21.05.2015. at 12:29.
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 16:26   #592
Pozdrav

24 godine, muzičar ( nebitno za ovaj oglas al - tražim bend ), komunikativan, jednostavan, lako prilagododljiv ukoliko taj čin ima smisla , humor mi je jača strana ... kao i mašta ...

imam osobno vozilo ( ne "naginjem" na turbofolk ili tuc tuc buku pa očito zato ne mogu priuštiti BMW-a ili Mercedesa ali imam skromno transportno vozilo )

zaposlen ( minimalac, ali nisam u jednini ) ... ujedno sam i student, visok sam 180cm, 79kg ... tražim ozbiljnu prijateljicu , ženstvenu damu od 20 do 28 god, na području Rijeke ili okolice s kojom bih prijateljski status ukoliko se naravno oboje potrudimo, ( te ako će sve imati smisla ) mogao upgrejdat na sljedeći nivo ! ...

javite se putem Privatnih poruka pa ćemo lako dalje :P
__________________
nothin' but the blues ...
Dark Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 10:40   #593
Quote:
Cikcak kaže: Pogledaj post
trazim muškarca 28+ za razgovor koji ne uključuje seks . cisto prijateljski .pliz pliz dečki koji su djetinjasti i briju na napušavanje i isključivo izlaske i lokanje da mi se ne javljaju ..hvala
Ponavljam. Jedan kriterij se promjenio - 29+ godina

Osobe koje imaju manje nemoraju se ni truditi..
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 13:14   #594
Ovo ti je romantičnije i tužnije od Titanica. Ne trebaš biti fan video igri ali ako ti se svidio ovaj video jedan veliki plus i jedna dodirna točna za početak komunikacije. Ako još voliš ovo još jedan razlog više da imamo nešto napočetku za razgovor.
Što zapravo želim? Jednostavno da se javi neka cura recimo 25 do 35 godina i da u slobodno vrijeme podjelimo koju poruku o svemu i ničemu. Životu, poslu, ljubavi, interesima, filozofiji, politici, što god. Ako se baš pronađemo i uspostavimo konekciju moguće je čak jednom upoznavanje uživo no definitivno nije uvjet pod obvezno.

Glupo mi je ovako preko oglasa pisati neke hvalospjeve o sebi jer nekako mislim da bi to bilo samo kontraproduktivno, tako da mislim da bi bilo najbolje i najprirodnije da spontano govorim o sebi kroz komunikaciju dok se upoznavamo. Inače 28 mi je godina i iz Zagreba sam.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 19:17   #595
Oh well...here we go

Neda mi se pisat nekakve hvalospjeve jer nemam namjeru se prodavat. Dakle, di da počnem.

I'm a simple guy. Hobiji su mi kreativnije prirode. Radim stvari ovisno o tome kakve sam volje bilo crtanje, origami ili jednostavno kupim neku knjigu pa čitam povremeno. Uglavnom palim se na fantasy žanrove. Istinski volim glazbu iako nikad nisam učio svirati nijedan instrument nit sam školovan u tom pogledu. Anywho, tražim nekoga chit-chat 25+ godina. Ako se urodi nekakvo prijateljstvo kul, ako ne jebiga. Iz Varaždina sam ako ikome znači išta ta informacija.
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 22:04   #596
Quote:
Tražim, želim naći sreću... Tražim tebe..

Izgled mi nije bitan. Ne tražim niti želim neku ljepoticu.
Godine nisu važne, ali nemoj biti balavica ili puno starija od mene.
Ako si rastavljena ili imaš dijete ne smeta mi, ako se brineš za to dijete.
Volim djecu i imam iskustva s njima (bio sam babysitter nećaku ).
Nije bitno dali imaš/nemaš iskustva u vezi, s koliko si dečkiju bila.
Tvoja prošlost me ne zanima,neću te gnjaviti i ispitivati u vezi toga.
Bilo bi poželjno da si iz ZG-a, ali nije frka ako baš ne živimo u istom gradu.

Autor ovog oglasa je jedan običan,normalan dečko, 30 god, visok 170cm,mršav,nosim naočale.
Ozbiljan kako kada, kulturan, pošten,situiran, romantičan, iskren i usamljen.
Volim zapalit cigaretu, dobru kavu, filmove, računala, odigrati neku igru, šetnje, vožnju sa bajkom.
Nisam neki kuhar ali mi kućanski poslovi nisu problem. Pospremam, čistim, perem suđe a znam i upalit vešmašinu
Ne volim laž, prevaru, dvolične i škrte osobe. Ne idem u teretanu, auto ne vozim niti ga imam.
Ne izlazim vikendom, prošlo me to, radije sjedim u nekom mirnom kafiću uz ugodno društvo.
Znam što hoću,a što neću. Nisam luđak, alkoholičar,manijak.

Nemogu reći da ovim putem ne tražim nekoga za nešto ozbiljnije od prijateljstva/druženja..
Bez nekih prevelikih očekivanja,obećavanja, nemožeš forsirat,prisiljavat nekoga na nešto,
radije da je sve spontano pa šta bude,bude.

Čekam te...
Oglas je još aktivan
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 20:29   #597
Proslo je neko vrijeme pa da ponovim. Nemam neka realna ocekivanja od ovoga ali zasto ne, zna biti zabavno. Ugl, ja, student, 20 godina, sportas, pusac, vikend alkoholicar, volim domaci trash i strani rock. Sf, krimici, drame sve moze proc. Koga jako zanima, 192cm, 90ak kg crna kosa plave oci ne klasican smisao za humor. Trazi se osoba zenskoga roda u zagrebu koja nije politicki ili religijski fanatik. Zasad mislim cist dost informacija, kog zanima nesto pitat ce
Dosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 23:33   #598
znaci trazim nekog da ide samnom na Ufo ove godine u Osijeku.piva, dobrro drustvo i glazba...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 14:13   #599
Trenutno nemam neke inspiracije za neki oglas pa cu onako šablonski jedan.... tražim žensku osobu raspoloženu za dopisivanje i razgovor možemo o svemu širokih sam pogleda i interasa tako da mi puno stvari nije strano....e sad što se tiče mene ja sam muškarac od 36 godina prosječan volim puno toga sad da ne nabrajam kroz razgovor možeš saznati....toliko od mene do tipkanja
__________________
"Život nije trka,već putovanje u kojem treba uživati,na svakom koraku. "
marks30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 05:50   #600
Nakon dugo vremena, odlučio sam se opet javiti ovdje.

Muško sam, u 20-tim godinama, duže vrijeme sam nezaposlen, a usput se bavim honorarnim poslovima i novinarskim radom.

Htio bih upoznati neku zanimljivu djevojku / ženu...
MPX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.