Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2014., 22:25   #41
Quote:
trendkill kaže: Pogledaj post
Ne kuzim sta se izdogadjalo?
Znaci ona je tebi bacila mig da bi.bila s tobom.

Sta se nakon toga dogodilo? Jesi ju odjebo pa se nadurila? Jesi joj rekao da zelis bit s njom pa je ona tebe odjebala?

Ne kuzim sta se izdogadjalo?
Ne kuzim ni ja iskreno . Mozda sam ja pogresno procjenio sve. "najljepse mi je da provodim vrijeme sa tobom" "Mislim da bi mi bili idealan par da nismo prvo postali friends" "Mislis li da bi mogao da se zaljubis u mene"... Dani provedeni zajedno sasvim sami... Ljubomora iskazana sa njene strane kada bih ja bio sa nekom drugom, diskretna ali svakako vidljiva...i tako dalje.
Po njenoj rekciji ja sam pogresno protumacio sve.
Znam da mogu da se "izborim" sa tim i da budem i ja svjestan da bi smo bili super par ali da od toga nece biti nista, "bar" cemo biti prijatelji koji se super kapiraju i poznaju u potpunosti. Nije ni to malo !!!
nikola525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 22:28   #42
Cekaj ja te.pitam jesi li ti njoj ista rekao nakon sto ti je rekla "bili bi super par blablabla"??

Zbog cega sad njoj treba vremena?
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 22:30   #43
U tom trenutku sam se samo slozio sa njom... To je uostalom nesto sto su i drugi komentarisali odavno
nikola525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 22:34   #44
I sta onda je zasutila. Znaci prvo to kaze ti istu vecer to potvrdis i onda se ona povuce?

Ili si ti to potvrdio drugi neki dan?
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 22:40   #45
Quote:
trendkill kaže: Pogledaj post
I sta onda je zasutila. Znaci prvo to kaze ti istu vecer to potvrdis i onda se ona povuce?

Ili si ti to potvrdio drugi neki dan?
Potvrdio istog trenutka ali to je nesto sto je nekako cini mi se prisutno odavno, ta konstatacija
nikola525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 22:41   #46
I kako je onda ona tada tocno reagirala?
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 22:45   #47
Samo produzila sa pricom kako se jednostavno slazemo. a onda smo dosli do price kako je tesko slagati se tako sa nekim s kim si u vezi...
nikola525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 22:50   #48
I kad se povukla. Odnosno zasto? Sta se tocno nakon toga izdogadjalo?
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 22:55   #49
Nije se ona povukla vec sam ja kazao da moji osjecaji vise nisu cisto prijateljski. Ne znam, vjerovatno sam ja pogresno protumacio sve
nikola525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:07   #50
Quote:
nikola525 kaže: Pogledaj post
Po njenoj rekciji ja sam pogresno protumacio sve.
U momentu nije uspila smislit ništa bolje.

Quote:
nikola525 kaže: Pogledaj post
Znam da mogu da se "izborim" sa tim i da budem i ja svjestan da bi smo bili super par ali da od toga nece biti nista, "bar" cemo biti prijatelji koji se super kapiraju i poznaju u potpunosti. Nije ni to malo !!!
To ti je piece of shit ili govno u karti.

Oće'l bit ponovo šta akcije?
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:33   #51
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post

Oće'l bit ponovo šta akcije?
Ne razumijem .
Mozda to jeste "piece of shit" ali opet kazem previse mi znaci kao prijatelj, ne mogu zamisliti da nije tu.
nikola525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:46   #52
Quote:
nikola525 kaže: Pogledaj post
Vec par dana sam u “autu”. Bas ne mogu da razmisljam normalno, nekako kao da lebdim, sve mi je blurovano… ne umijem ni ovo da srocim.

Imao sam I imam super I veoma bliskih drugova I drugarica, mnogo vise drugova svakako, koje znam od malih nogu I koji mi puno znace I uvjek mogu da racunam na njih. Medjutim jedna osoba, drugarica , zauzima posebno mjesto, ono najvise moguce. Nije prijateljstvo od malih nogu ali je od pocetka bilo nekako posebno. To je osoba sa kojom se u svakom trenutku osjecate lijepo, u svakom trenutku ste ono sto jeste bez ikakve bojazni I foliranja. Kada mi je dosadno, kada sam neraspolozen, kada lazem(najbolje sto umijem), kada mi je lijepo, ne moram nista da kazem ona vec zna. Zna koja ce pjesma il film da mi se svidi. Koja djevojka bi mi bila lijepa. Po pogledu zna kako se osjecam, stvarno. Jednostavno me poznaje u potpunosti, I to mi odgovara! Jedan njen osmijeh je dovoljan da se osjecam lijepo.

Znam koliko je tesko muskarcu imati zensku osobu za prijatelja a ne doci u iskusenje da predje granicu, pogotovo ako je veoma lijepa. Svakako u pocetku sam razmisljao u tom pravcu ali sto je vise vrijeme prolazilo sve vise sam postajao svijestan koliko mi znaci u zivotu I koliko bi mi bilo tesko da je izgubim, a realno to bi moglo da se desi ako bi presli granicu.
Jedan duzi period smo bili odvojeni. Prije toga kod nje su postojali signali koji nisu bili cisto drugarski ali nista sto bi moglo da poljulja prijateljstvo, nista konkretno. Sada smo opet zajedno I shvatio sam koliko mi je nedostajala. Sve je super, kako je bilo I nekada, kao da se nismo ni rastajali. Sve do prije neku noc kada me je potpuno zbunila sa komentarima. Kaze kako je razmisljala da bi smo bili idealan par, kako joj je najljepse da provodi vrijeme sa mnom…I jos toga. Sve isto sto I ja mislim ali sam prijateljstvo stavio iznad svega.
Sad sam u dilemi. Iskreno ne znam kakva je dilemma u pitanju ni sam. Svjestan sam da mi previse znaci u zivotu a opet mastam o tome da nadjem djevojku koja je kao ona u svakom pogledu ali samo da nije ona. Nju ne mogu da izgubim!!!
Toliko o postojanju pravog muško-ženskog prijateljstva

Što prije shvatiš da su muškarac i žena stvoreni da budu partneri, a ne prijatelji, biti će ti lakše. Prohodaj s njom i potrudite se oboje da uspije. Sve predispozicije za to očito imate.

Da, ja ne vjerujem u muško žensko prijateljstvo (onako potpuno čisto i pravo samo prijateljstvo). Kad tad se barem jednoj strani počne nešto više motat po glavi.
Bizdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:55   #53
Ja bi to Nikola na tvom mjestu izveo ovako:

Prvo bi ju zvao van kao sto ste brdo puta izasli. Navecet u neko drustvo ne sami. Onda bi pili malo. Pa se lagano izdvojite negdje i idete razglabat o smislu zivota i tajnama svemira. I tada dok ona prica pogledas ju u oci i poljubis.

Jer tako intenzivno prijateljstvo izgubot ces ili dolaskom tvoje buduce cure ili njenog decka. Ili pak neces moc nac curu jer ces bit bolestan za njom a ona ce bit s drugim i ubijat ces se od ljubomore. Sto posto to ti je sad gotovo. Kad se kolo jednom zavrti nema nazad. Taj status quo je vec prekinut.Nemas sta izgubit a imas puno za dobit.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 00:01   #54
Quote:
nikola525 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem .
Mozda to jeste "piece of shit" ali opet kazem previse mi znaci kao prijatelj, ne mogu zamisliti da nije tu.
Znan, to si napisa u naslovu ima misec dana.

Ja još razmišljan šta bi triba napravit, al jedno je sigurno: na ovome ne moš stat.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 00:23   #55
Quote:
nikola525 kaže: Pogledaj post
Ne kuzim ni ja iskreno . Mozda sam ja pogresno procjenio sve. "najljepse mi je da provodim vrijeme sa tobom" "Mislim da bi mi bili idealan par da nismo prvo postali friends" "Mislis li da bi mogao da se zaljubis u mene"... Dani provedeni zajedno sasvim sami... Ljubomora iskazana sa njene strane kada bih ja bio sa nekom drugom, diskretna ali svakako vidljiva...i tako dalje.
Po njenoj rekciji ja sam pogresno protumacio sve.
Znam da mogu da se "izborim" sa tim i da budem i ja svjestan da bi smo bili super par ali da od toga nece biti nista, "bar" cemo biti prijatelji koji se super kapiraju i poznaju u potpunosti. Nije ni to malo !!!
prijatelji?

makni se od nje skroz. Ne želiš joj biti prostirač, a to bi mogao postati, ako već nisi u njenim očima ...
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 01:04   #56
Svjestan sam i ja da toliko intenzivno prijateljstvo mora smetati nekoj "trecoj" osobi i da to mora jednog trenutka da pukne, desilo se vec jednom .
Dosta ljudi je ovdje reklo "makni se od nje". Ne zelim to, meni je u njenom drustvu lijepo, tako da sebe ne vidim kao "prostirač", a kako drugi vide mene ne zanima dok god se ja tako osjecam.
nikola525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 01:06   #57
Onda ostani u njenom društvu, šta te briga šta drugi ljudi misle o tome.

Ili ona.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 01:07   #58
Quote:
nikola525 kaže: Pogledaj post
Svjestan sam i ja da toliko intenzivno prijateljstvo mora smetati nekoj "trecoj" osobi i da to mora jednog trenutka da pukne, desilo se vec jednom .
Dosta ljudi je ovdje reklo "makni se od nje". Ne zelim to, meni je u njenom drustvu lijepo, tako da sebe ne vidim kao "prostirač", a kako drugi vide mene ne zanima dok god se ja tako osjecam.
Ok, tvoj izbor.

Idealan si za...određeni tip žena.

Sretno s njom
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 01:21   #59
Sad se bas osjetih kao "prostirac" .
Uprkos svemu ja jos uvijek vjerujem u musko zenska prijateljstva...i mislim da ona mogu biti nesto bas lijepo. Cak iako se nekada javi zelja za necim vise od prijateljstva mislim da to moze da prodje i da nece naskoditi iskrenom prijateljstvu.
a znam da sam mazohista...
nikola525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 01:24   #60
Quote:
nikola525 kaže: Pogledaj post
Sad se bas osjetih kao "prostirac" .
Uprkos svemu ja jos uvijek vjerujem u musko zenska prijateljstva...i mislim da ona mogu biti nesto bas lijepo. Cak iako se nekada javi zelja za necim vise od prijateljstva mislim da to moze da prodje i da nece naskoditi iskrenom prijateljstvu.
a znam da sam mazohista...
bogami jesi. Ok muško ženska prijateljstva, samo nisam znala da prijatelji provociraju i bude romantične i ljubavne nagone u prijateljima. To je već, manipulacija.

No, radi što god smatraš ispravnim. Tvoj je život
__________________
"I've suffered a great many catastrophes in my life. Most of them never happened." - Mark Twain
Biti svjestan bez svjesnosti je spavati.
satisamba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.