Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2014., 10:21   #81
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
Lijep post, pametan i drugačiji.

To je zapravo "alfa razmišljanje" a ne ova karikatura koja se ovdje i po bezbrojnim sličnim topicima analizira oko "alfa" muškaraca ili muškaraca koji pokušavaju uloviti svoj "alfa" status. PUA bulšit frustriranih mužjaka koji traže "kod za ženu"
Žena nije auto da ju kupiš nečime. Niti pravi "alfe" tako razmišljaju o ženama.
Doduše, zato ih ni nemaju.
Ma nebi ja to nazvao neko "alpha razmišljanje", već jednostavno neko koje bi trebalo biti normalno. Niti ja sebe smatram nekim alpha muškarcem u doslovnom smislu riječi, niti je ovaj moj pristup garancija za uspijeh kod svih žena.
Ali, realno, ovo će sad biti možda malo sapuničarski, nije niti potrebno da bude uspješno kod svih, već samo kod jedne prave. Kod jedne koja ima jednako tako poslagane kriterije i pogled na svijet.
Fitcher is offline  
Old 29.12.2014., 10:23   #82
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Žderanje i samoozljeđivanje, maks tv arena sport, romantične komedije, ekstremno entertaining večere s drugim parovima s visokim LMS faktorom, izleti nedjeljom na seoska gospodarstva šatro bez pesticida... i tak
loši filmovi- check!
drhtavo praćenje kak je odigrala "moja Barca" - check!
žderanje loše hrane - check!

Ako je to LMS i ikakva elita, ja sam Eustahije Brzić.
Brogan is offline  
Old 29.12.2014., 10:24   #83
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Ma nebi ja to nazvao neko "alpha razmišljanje", već jednostavno neko koje bi trebalo biti normalno. Niti ja sebe smatram nekim alpha muškarcem u doslovnom smislu riječi, niti je ovaj moj pristup garancija za uspijeh kod svih žena.
Ali, realno, ovo će sad biti možda malo sapuničarski, nije niti potrebno da bude uspješno kod svih, već samo kod jedne prave. Kod jedne koja ima jednako tako poslagane kriterije i pogled na svijet.
bat afkors.

živjele sapunice
Brogan is offline  
Old 29.12.2014., 10:27   #84
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Treba imati u vidu da u braku i ostalim tradicionalnim vezama vrlo brzo postane dosadno, skučeno, kaučpotejtasto... Ljudi se počnu bavit bizarnim hobijima kao što je skijanje ili pečenje kolača... Žderanje i samoozljeđivanje, maks tv arena sport, romantične komedije, ekstremno entertaining večere s drugim parovima s visokim LMS faktorom, izleti nedjeljom na seoska gospodarstva šatro bez pesticida... i tak
hajd' da netko i ovo kaže
problem je što je, u vrijeme kada je osmišljen koncept braka i cjeloživotnih zajednica, prosječan životni vijek bio valjda 35 godina, pa si ljudi jednostavno nisu stigli dopizditi... umrli bi u međuvremenu

@Fitcher, svaka čast
Bluebell Blues is offline  
Old 29.12.2014., 10:31   #85
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Treba imati u vidu da u braku i ostalim tradicionalnim vezama vrlo brzo postane dosadno, skučeno, kaučpotejtasto... Ljudi se počnu bavit bizarnim hobijima kao što je skijanje ili pečenje kolača... Žderanje i samoozljeđivanje, maks tv arena sport, romantične komedije, ekstremno entertaining večere s drugim parovima s visokim LMS faktorom, izleti nedjeljom na seoska gospodarstva šatro bez pesticida... i tak
izvrsno rečeno.
i sve nabrojano je obrnuto proporcionalno sa strasti između muškarca i žene.

svi teže navedenom idealu društvenih, prave se odrasli, glume ozbiljnu vezu, a žrtvuju strast .

odgovornost i partnerstvo se ne iskazuje takvim pizdarijama. to je samo privid koji kastrira.

prava odgovornost i odanost se iskazuje na puno dubljoj razini i ona potiče strast jer istinski povezuje dvoje ljudi.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 29.12.2014., 10:41   #86
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
loši filmovi- check!
drhtavo praćenje kak je odigrala "moja Barca" - check!
žderanje loše hrane - check!

Ako je to LMS i ikakva elita, ja sam Eustahije Brzić.
To se određuje po mjestu radnje i načinu samoozljeđivanja.
Alpe? Glečeri ili obično?
OPG - Zagorje ili Istra?
itd.
Djeca? Tri slobodne aktivnosti minimalno ili derište vulgaris (loš aksesoar)?
Peseki, slatki? Obavezno.

Vidim da si nadomak hrvatskog sna. Strepim nad tobom
Valissa is offline  
Old 29.12.2014., 11:26   #87
Quote:
Bluebell Blues kaže: Pogledaj post
prosječan životni vijek bio valjda 35 godina, pa si ljudi jednostavno nisu stigli dopizditi... umrli bi u međuvremenu
Ja sam se udala u trispetoj, umrla sam u tristosmoj , kad sam se razilazila s +40, bila sam zombi . Sad sam u resurrection fazi.

Valissa is offline  
Old 29.12.2014., 11:44   #88
hajd moj primjer ovog posta ... ja sam bio u vezi 3 godine,zivjeli skupa,imali velike planove dok nije druga strana pocela raditi probleme,stvari koje se ne rade u ozbiljnoj vezi ... nakon prekida ja vec zadnjih par godina soliram,no u tom soliranju ja cijelo vrijeme trazim zapravo djevojku za ozbiljnu,zrelu vezu i koju god osobu upoznam s namjerom da znaju sto zele i traze ispadne uvijek kontra,naime ili neznaju sto traze i zele ili nakraju zele samo sex a ja samo zelim ozbiljnu vezu jer sam se u tome nasao nakon ove prijasnje veze,takav sam tip decka a meni ispada sve kontra i sad vise neznam ni sam sto da radim,do avantura mi nije,do ons-a mi nije vec do veze,do osoe sa kojom mogu sve podjeliti a takva se jos nije nasla :/

ps.nisam izbirljiv,vise sam prilagodljiv tako da nebi ispalo da trazim ovakvu,onakvu,bogatu,situiranu,sa solo stanom,autom,odlicnim poslom,velikim cicama,uskim sturkicima itd ... priliku dajem uvijek svakoj al eto,ja dobivam kontra efekte od ovoga sto se pisalo,di su muski takvi ... ja pitam di su djevojke takve ili se boje ozbiljne veze? lp
Rodion is offline  
Old 29.12.2014., 11:49   #89
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
hajd moj primjer ovog posta ... ja sam bio u vezi 3 godine,zivjeli skupa,imali velike planove dok nije druga strana pocela raditi probleme,stvari koje se ne rade u ozbiljnoj vezi ... nakon prekida ja vec zadnjih par godina soliram,no u tom soliranju ja cijelo vrijeme trazim zapravo djevojku za ozbiljnu,zrelu vezu i koju god osobu upoznam s namjerom da znaju sto zele i traze ispadne uvijek kontra,naime ili neznaju sto traze i zele ili nakraju zele samo sex a ja samo zelim ozbiljnu vezu jer sam se u tome nasao nakon ove prijasnje veze,takav sam tip decka a meni ispada sve kontra i sad vise neznam ni sam sto da radim,do avantura mi nije,do ons-a mi nije vec do veze,do osoe sa kojom mogu sve podjeliti a takva se jos nije nasla :/

ps.nisam izbirljiv,vise sam prilagodljiv tako da nebi ispalo da trazim ovakvu,onakvu,bogatu,situiranu,sa solo stanom,autom,odlicnim poslom,velikim cicama,uskim sturkicima itd ... priliku dajem uvijek svakoj al eto,ja dobivam kontra efekte od ovoga sto se pisalo,di su muski takvi ... ja pitam di su djevojke takve ili se boje ozbiljne veze? lp
ne možeš naručiti ozbiljnu vezu.
ne možeš naručiti prijatelje.
ne možeš naručiti da te vole.

ili se desi ili ne.

možeš dati priliku, ali nemoj pritom biti očajnik jer nikad nečeš dobiti to što tražiš.

više uživaj u curi koja ti se sviđa, manje planiraj ozbiljnost i to je to.

ne treba svaki odnos odmah kategorizirati i analizirati.

ispada da bi ti ozbiljnu vezu sa svakom koja to hoće. ma što stvarno? ili bi je prvo bolje upoznao?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 29.12.2014., 11:57   #90
Toliko pametnih ljudi, rasplakat cu se.

Ovo nije sarkazam
Maddie is offline  
Old 29.12.2014., 12:00   #91
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Vidim da si nadomak hrvatskog sna. Strepim nad tobom
do not have fears, my fair lady.


Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Ja sam se udala u :vidiga : trispetoj, umrla sam u tristosmoj :visi :, kad sam se razilazila s +40, bila sam zombi :eek :. Sad sam u resurrection fazi. :Serek :

Eto, i onda kao muški izbjegavaju nešto..
A ona je bila nečija, khm, mlada u 35-oj

I sad sa 50 godina sprema si da udahneš život kak se spada?


ovak?
Brogan is offline  
Old 29.12.2014., 12:04   #92
@Valissa

ja sam napunila 34 i još se nisam udala, još sam premlada i nevina a kaj se zombija tiče, 40te su nove tridesete i nema toga kaj se ne da srediti s malo zatezanja



@Rodja obzirom na gore navedeno, ne znam koliko sam kvalificirana da ti odgovorim i ne bih htjela zvučati grubo, ali kao što VV kaže, ne možeš naručiti ozbiljnu vezu. ili se spontano dogodi ili ne, ali zasigurno se neće dogoditi ako kreneš s pristupom - ja te želim za ozbiljnjaka

jednostavno, prepadnu se ljudi

Zadnje uređivanje aircanada : 01.01.2015. at 11:15.
Bluebell Blues is offline  
Old 29.12.2014., 12:06   #93
Daj, Brogane, ne budi životinja! Nisam postala ni na jednoj temi ovdje a da me netko u roku od minute do 24 sata nije podsjetio da sam stara.
Pa, jebemuživot, znam... Demencija nastupa oko 60 (barem u mojoj obitelji)
Valissa is offline  
Old 29.12.2014., 12:07   #94
Quote:
Bluebell Blues kaže: Pogledaj post
@Rodja obzirom na gore navedeno, ne znam koliko sam kvalificirana da ti odgovorim i ne bih htjela zvučati grubo, ali kao što VV kaže, ne možeš naručiti ozbiljnu vezu. ili se spontano dogodi ili ne, ali zasigurno se neće dogoditi ako kreneš s pristupom - ja te želim za ozbiljnjaka

jednostavno, prepadnu se ljudi
tako je Rodja, slušaj šta ti Bluebell kaže, imam osjećaj da maca zna što priča.
Opusti se i budi toyboy.
Brogan is offline  
Old 29.12.2014., 12:08   #95
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
izvrsno rečeno.
i sve nabrojano je obrnuto proporcionalno sa strasti između muškarca i žene.

svi teže navedenom idealu društvenih, prave se odrasli, glume ozbiljnu vezu, a žrtvuju strast .

odgovornost i partnerstvo se ne iskazuje takvim pizdarijama. to je samo privid koji kastrira.

prava odgovornost i odanost se iskazuje na puno dubljoj razini i ona potiče strast jer istinski povezuje dvoje ljudi.
Ima super filmic o tim vezama iz strasti, Bitter mon se zove, za razliku od brakova u takvim vezama nikad nije dosadno
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Old 29.12.2014., 12:09   #96
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Daj, Brogane, ne budi životinja! Nisam postala ni na jednoj temi ovdje a da me netko u roku od minute do 24 sata nije podsjetio da sam stara.
Pa, jebemuživot, znam... Demencija nastupa oko 60 (barem u mojoj obitelji)
brogan je staro gunđalo, a ti si seksi komad.
tako vas ja vidim.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 29.12.2014., 12:09   #97
ma tog Brogana treba ignorirati, kaj ne vidite da je najavio da će se kastrirati

Bluebell Blues is offline  
Old 29.12.2014., 12:14   #98
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
brogan je staro gunđalo, a ti si seksi komad.
tako vas ja vidim.:trep :
fala venera. i ja tebe vidim kao seksi macu

I fala kaj stvaraš ženski tabor. Dobrodošla ne u klub, nego u vrtičku skupinu 3b.

neozbiljne ste.
zato muškarci izbjegavaju...

Quote:
Bluebell Blues kaže: Pogledaj post
ma tog Brogana treba ignorirati, kaj ne vidite da je najavio da će se kastrirati

uz manje nečijih kolača, možda i odgodimo kastraciju.
Brogan is offline  
Old 29.12.2014., 12:15   #99
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
brogan je staro gunđalo, a ti si seksi komad.
tako vas ja vidim.
Ej, venera, daj nemoj ga plašit... Ne napadam izvan Grada Zagreba. Samo ga volim virtualno Pazim na njega. Dosta je odgojno zahtjevan.
Valissa is offline  
Old 29.12.2014., 12:17   #100
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Ej, venera, daj nemoj ga plašit... Ne napadam izvan Grada Zagreba. Samo ga volim virtualno Pazim na njega. Dosta je odgojno zahtjevan.
ovo je postalo bolesno i žalit ću se administratorima forum.hr-a




da zašto izbjegavamo...
Brogan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:50.