Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2015., 17:26   #61
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Uzajamno zasprehavanje se zove frendzona.



Ako ti se netko jako svidi kako mislis da ce taj znati da mu se svidjas ako mu se ne javis?
Frendzona je u većini slučajeva "ona ne smatra da sam dovoljno muško".

Hoću reći, da ti je stvarno netko bitan, sigurno ne bi sve nade položio u taj univerzalni ulet koji prodaješ i nasumičnim curama.
__________________
Rome wasn't built in a day.
Golden Circle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 01:25   #62
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Zar to nisu neke osnovne stvari koje bi svako trebao znati ? Ko jos misli da se treba ponasati ko lik iz romanticnih komedija
Te stvari su posve jasne curama, ali mnogi dečki ne kuže.
Salix is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 01:31   #63
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
U praksi ovaj savjet možda nije ispravan.
Ovaj stav gore mislim da funkcionira jedino ako si netko tipa Leonardo Di Caprio ili neka zvjezda, muškarac kojega žene automatski žele. Pa si on može dozvoliti stav prema ženi: " morat ćeš učiniti puno više da bi me impresionirala"

Da obrazložim:
Našao sam se jedno veće u jednom kafiću u kojem je bilo mnogo žena.
Neke od njih su bile jako lijepe i dobro odjevene.

Na lijepe mlađe žene je bila sveopća navala. Imale su prilaze šarmantnih, također dobro odjevenih frajera non stop! One su doslovno mogle birati.
Zamislite situaciju da mlađoj, zgodnoj curi priđe neki lik koji je časti i zabavlja je, vrti se oko nje i stalno joj priča viceve.
I onda da joj dođe neki koji se drži stav: "Ajde mala, potrudi se oko mene, ja sam ti izazov".
Nagradno pitanje, što će cura odabrati? Dobru zabavu ili lika koji se drži kao da je bogom dan pa čeka da se cura potrudi oko njega?

Odgovor još ne znam sa 100-postotnom sigurnošću, (potrebno je još mnogo promatranja situacije po kafićima), ali sam primjetio da za stolovima sa curama sjede samo momci koji cure stalno zabavljaju i časte, a ne oni koji se drže kao da su im nadmoćni.
Kada je cura jako zgodna, navikla je na mušku pažnju i to joj čak može ići i na živce. Zamisli na trenutak da ti svaki dan prilazi puno žena, u početku bi ti to bilo super, a kasnije bi ti dojadilo i napravio bi oko sebe "štit" kako da ih otkantaš samo da te ne gnjave. Ako se ponašaš prema jako zgodnim curama isto kao i svi drugi dečki, bit ćeš običan i kao i svi drugi. Ja bi tu radije probao nešto drugo, što se drugi ne usude da pobudiš njenu pažnju.
Salix is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 01:38   #64
[QUOTE=AngryNomad;54146388]Uzajamno zasprehavanje se zove frendzona.
QUOTE]

Po mom mišljenju, frendzona ni nije nešto loše, ako dečko zna kako izaći iz nje i preći na više od prijateljstva. Puno puta dečki su preagresivni s curama kada im se upucavaju. Agresivni u smislu da hoće sad i odmah, a neda im se postepeno upoznavati curu i ići polako. Osim kemije, bitna je i sigurnost i da se ugodno osjećamo. Za to treba vremena. Ako ste s nekom curom postali frendovi, ona se osjeća sigurno s vama i ugodno joj je, što je jako dobro. Sad je samo potrebna kemija i voila. Samo što jako malo dečki zna izaći iz frendzone. Ali ima puno primjera kada su cura i dečko prvo bili prijatelji, a tek onda prohodali, može se.
Salix is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 01:47   #65
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Antilope u Africi su brze, ali na kratke staze.
Ljudska bića imaju efikasno vanjsko hlađenje izlučivanjem znoja, pa mogu trčati duže od ijedne životinje, a životinje imaju lošije hlađenje pa mada su inicijalno brže, moraju prije ili poslije posustati.
I tako Bušman trči za stadom antilopa dok jedna ne posustane i lipše od umora, legne na tlo i isplazi jezik od muke, pa je lovac ulovi.
Antilopa nije željela biti ulovljena- ali je posustala.

Analogno tome bi bilo da se neka cura gnjavi i maltretira zavođenjem toliko dugo dok ne "padne od umora" i konačno veli: "Evo ti, ne da mi se više to trpiti".

Hahahaha ovo je dobro
Šakal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 08:46   #66
Quote:
Salix kaže: Pogledaj post
Po mom mišljenju, frendzona ni nije nešto loše, ako dečko zna kako izaći iz nje i preći na više od prijateljstva.
Zasto bi itko normalan sa curom koja mu je napeta svjesno ulazio u frendzonu pa izlazio iz nje.

Kemije ili ima ili nema, to da se kasnije stvori je vise nekakav ocaj, curi zatrebao netko da je zagrli u krevetu ili joj se prijebalo, pa dograbila najblizeg frenda. S druge strane i muski isto frendzoniraju. Ako se druzim s nekom curom tri mjeseca i nema nis medju nama, gledam je ko frendicu. Ne kazem da se ne mozemo pojebat tu i tamo ali da tu moze biti vise neke strasti, romantike i leptirica, tesko.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 12:53   #67
Quote:
Salix kaže: Pogledaj post
Kada je cura jako zgodna, navikla je na mušku pažnju i to joj čak može ići i na živce. Zamisli na trenutak da ti svaki dan prilazi puno žena, u početku bi ti to bilo super, a kasnije bi ti dojadilo i napravio bi oko sebe "štit" kako da ih otkantaš samo da te ne gnjave. Ako se ponašaš prema jako zgodnim curama isto kao i svi drugi dečki, bit ćeš običan i kao i svi drugi. Ja bi tu radije probao nešto drugo, što se drugi ne usude da pobudiš njenu pažnju.
Zašto bi prilazio nekoj koja je zatvorena, koja je, kako ti veliš, napravila oko sebe štit? Evo to jedan primjer- bio sam jednom u klubu i vidim jednu curu i priđem joj, ali ne sa nekom posebnom namjerom nego naprosto iz gušta, da pozdravim neku zgodnu curu. To je bila očito ta koja si je digl štit, pa je zakolutala očima i digla nos na neopisivo odbojan način, kao da kaže "koji me kurac gnjaviš?".
I zašto bi itko poželio pobuditi pažnju cure koja u startu ima stav "Fuck off"?

Svakome su draži veseli ljudi, pa tako i vesele, komunikativne cure.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 13:34   #68
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
"Igra" je za muškarce ono što je "chick - lit" za žene.
Znači priglupa literatura za priglupe osobe?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 13:48   #69
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Zašto bi prilazio nekoj koja je zatvorena, koja je, kako ti veliš, napravila oko sebe štit? Evo to jedan primjer- bio sam jednom u klubu i vidim jednu curu i priđem joj, ali ne sa nekom posebnom namjerom nego naprosto iz gušta, da pozdravim neku zgodnu curu. To je bila očito ta koja si je digl štit, pa je zakolutala očima i digla nos na neopisivo odbojan način, kao da kaže "koji me kurac gnjaviš?".
I zašto bi itko poželio pobuditi pažnju cure koja u startu ima stav "Fuck off"?

Svakome su draži veseli ljudi, pa tako i vesele, komunikativne cure.
Nikad ne znaš kad će ti se nakačiti netko koga se nećeš moći riješiti, pogotovo u klubovima gdje se po defaultu ne pije kavica nego alkohol...
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 18:50   #70
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Nikad ne znaš kad će ti se nakačiti netko koga se nećeš moći riješiti, pogotovo u klubovima gdje se po defaultu ne pije kavica nego alkohol...
U pravu si. Najbolje je biti zatvoren i nikome ne dati sansu. Treba jos da ti se nakaci neki super momak koji bi ti se svidio, sta ce ti taj problem u zivotu
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 20:38   #71
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Nikad ne znaš kad će ti se nakačiti netko koga se nećeš moći riješiti, pogotovo u klubovima gdje se po defaultu ne pije kavica nego alkohol...

SubSV, ti govoriš perspektive atraktivne mlade žene na vrhuncu ljepote i spolne privlačnosti- to je jedinstveno žensko iskustvo da se bude na sve strane željena.

Da se bude, štono pjesma kaže: "tražena roba".

Mi momci najčešće nikada nismo iskusili da nam učestalo prilaze osobe suprotna spola ili da im se neka osoba nakači pa da je se ne mogu riješiti.

U stvari desilo mi se to jednom prije mnogo,mnogo godina, kada sam bio mlađi i ljepši...
U klubu mi se "nakačila" cura i nešto mi je pričala ... Ja sam bio distanciran, šutio sam, ali ona nije odustajala pol sata.
A onda je u jednom trenutku čak rekla: "Idemo", i pogledala me molećivim pogledom Bambija...
A ja sam pored šanka uočio frendove pa joj rekao da mi se ne ide nikamo, nego da idem da pijem s njima.
Kada sam popio još 2 pive, u meni se probudila želja i potreba da komuniciram sa ženskim ćeljadetom... pa sam krenuo da je potražim... ali tada je već bilo kasno.
Tako nešto mi se više u životu nije ponovilo.
O, sudbo kleta!
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 10:17   #72
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Znači priglupa literatura za priglupe osobe?
:klap:

Uvjerljivo najbolji komentar na temi!
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 20:27   #73
Tomislav B, molim te pisi i dalje, imas moju punu podrsku, stvarno znas nasmijati ljude!
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 02:15   #74
A što mislite o ovom? fake?

http://www.zavodjenje.com/misljenje.htm
skeyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 23:59   #75
Quote:
stefandelic kaže: Pogledaj post
Svugdje sam cuo to "budi opusten". Ja jesam opusten, al opet korpu dobijem od vecine, recimo prije godinu dana sam dobio tri korpe u sedam dana, mislim nezz u cemu je problem
Nemoj se dovest u situaciju da teoretski možeš dobit korpu. Time sam sebe ponižavaš i kvariš si samopouzdanje, potpuno nepotrebno.

Pristupaj ženama kao što bi razgovarao sa nepoznatim muškarcima u kafiću (neopterećeno, bez razmišljanja o ishodu i bez unaprijed zacrtanih ciljeva). Npr kada zajednički prokomentirate politiku, utakmicu, vrijeme. Nakon početnog razgovora osjetit ćete da li ima nešto za dalje ili nema. Bez korpe sa bilo čije strane.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 00:18   #76
Inače sudeći prema većini komentara i savjeta ovdje, frajeru je najbolje da ne otvara usta. Imat će najveće šanse
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.