Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2015., 18:23   #141
Ljudi, a sad jedna OZBILJNA obavijest! Zaprijetili su nam iz SC-a da ćemo dobiti zabranu igranja kviza ako se nastavi donositi vlastita cuga! Šef prehrane je prošli petak fotkao stolove koji su imali vlastitu cugu pa nam je to podastro kao dokazni materijal. Dakle, lijepo vas MOLIMO da ovaj petak ne donosite svoju cugu u klub SC-a. SC nam potpuno besplatno ustupa prostor i tehniku + nagrade za tri prvoplasirana tima pa nije fer da ih muljamo na ovaj način. Osim toga, oni čak ne inzistiraju da kupujemo cugu na njihovom šanku što bi bio slučaj u svakom drugom bircu. Dakle, od ovog petka ćemo timove koji donose vlastitu cugu morati zamoliti da napuste prostoriju. Probajte da toga ne bude i raširite vijest i kvizašima koji nisu na FB. Hvala!

Preneseno s fejs stranice. Čisto da znate da ne budete vi jedni od tih zbog kojih ćemo biti prisiljeni tražiti novi prostor (što nije baš jednostavna stvar), s obzirom na opetovano pozivanje na ovoj temi da se donese vlastita cuga.

Da ne govorim o ekipi koja ovdje poziva na šaptanje odgovora sa strane ako se ne nađe vlastita ekipa
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 08:50   #142
Ja ovaj petak ne mogu. Imam deadline za rad za konferenciju, kolega nije odradio svoj dio, pa moram spasiti stvar...svaka minuta mi je dragocjena. Sorry.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 17:29   #143
Razočaran sam. Razočaran sam prvenstveno odazivom, zatim i prevrtljivošću forumaša. Prije svega, otvorio sam topic na ovom pdf-u jer stalno kukate kako ste jadni i sami. Pružio sam vam priliku za druženje i upoznavanje na kvalitetan način, potrudio sam se oko ovog, jesam. Čak ste me i ignorirali, iz nekih nepoznatih razloga.

Forumaši Martian7 i Jabukaušlafroku(koji se nije udostojio ni javiti) jasno su odaslali svoju poruku. °bubamara° je zajebala po drugi put. Nisam ja tu da govorim što je korektno i u redu, a što ne.

Normalan sam, komunikativan, inteligentan i zabavan lik te radi sebe samoga više si neću pruštiti ovakvo jebanje u mozak. Jer ovo nije ništa drugo doli - jebanje u mozak. Isto tako, na žalost, ljude s kojima se dužim ne interesira ovakav oblik zabave, zato sam se i obratio vama. Neuspješno.

DRUŽENJE i KVIZIRANJE JE OTKAZANO. Što se mene tiče, topic može ići pod ključ, ali ako netko ima volje preuzeti kormilo i oformiti ekipu, predlažem da se ne zaključava.

violent_violet hvala na obavijesti, no ostatak posta zaista nije bio potreban.
Požuri Polako is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 19:07   #144
Nema na čemu.

Ostatak posta je itekako bio potreban, jer su se kvizaši već prije susretali s problemom nalaska prostora. Ti očito nisi bio upoznat s tim kako funkcioniraju stvari u SC-u, no unošenje vlastite cuge je no-no.

A ovo o šaptanju nije išlo tebe. Prozvani će se sam prepoznati ionako. S razlogom ekipa ima ograničen broj članova. Šaptanje, guglanje ili bilo kakav drugi ''šalabahter'' povlače za sobom gubitak bodova u cijeloj rundi ili diskvalifikaciju.

No, ne bih voljela da te moj post ili suigrači obeshrabre. Na fejsu imaš grupu, uključi se i pitaj treba li nekome igrač, ili jednostavno dođi u petak, uvijek se nađe ekipa kojima fali članova.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 20:10   #145
Quote:
Požuri Polako kaže: Pogledaj post
Razočaran sam. Razočaran sam prvenstveno odazivom, zatim i prevrtljivošću forumaša. Prije svega, otvorio sam topic na ovom pdf-u jer stalno kukate kako ste jadni i sami. Pružio sam vam priliku za druženje i upoznavanje na kvalitetan način, potrudio sam se oko ovog, jesam. Čak ste me i ignorirali, iz nekih nepoznatih razloga.

Forumaši Martian7 i Jabukaušlafroku(koji se nije udostojio ni javiti) jasno su odaslali svoju poruku. °bubamara° je zajebala po drugi put. Nisam ja tu da govorim što je korektno i u redu, a što ne.

Normalan sam, komunikativan, inteligentan i zabavan lik te radi sebe samoga više si neću pruštiti ovakvo jebanje u mozak. Jer ovo nije ništa drugo doli - jebanje u mozak. Isto tako, na žalost, ljude s kojima se dužim ne interesira ovakav oblik zabave, zato sam se i obratio vama. Neuspješno.

DRUŽENJE i KVIZIRANJE JE OTKAZANO. Što se mene tiče, topic može ići pod ključ, ali ako netko ima volje preuzeti kormilo i oformiti ekipu, predlažem da se ne zaključava.

violent_violet hvala na obavijesti, no ostatak posta zaista nije bio potreban.
Ovako, nikada i nigdje nisam kukala da sam jadna i sama jer to nisam. Na kviz sam htjela doći zato što volim kvizove, imam kompetitivni duh i zato što sam se htjela družiti s ljudima koji imaju malo drugačiji mindset od ljudi s kojima sam svakodnevno okružena.
Nadalje, nisam ja prošli puta ništa kako si se ti fino izrazio zajebala, nego ti nisi jasno definirao kada i gdje se nalazimo, te kako se prepoznajemo jer si ili neorganiziran ili glumiš mistera tajanstvenog. Osim toga ja imam ozbiljan život osobe od 41 godine, svaka minuta mi je dragocjena i ne pada mi na pamet ići na drugi kraj grada (i između ostalog trošiti gorivo i plaćati parking), ne znajući ni gdje, ni zašto, ni s kime.
I za kraj, ako mi fakultet plaća kotizaciju za konferenciju (što mi je vidi vraga uvjet za znanstveni izbor, a meni se više ne plaćaju kotizacije iz vlastitog džepa jer nisu male), onda mi je u interesu da napišem taj rad kad je netko zeznuo i neodradio svoj posao, umjesto da idem na cugu/u kino/na kviz/gledam telku/lakiram nokte/whatever jer ja od toga živim.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:41   #146
Uh... ima nešto u onoj "put u pakao popločan je dobrim namjerama"... žao mi je što je tako ispalo, a još mi je više žao ako sam i ja tome, makar i nehotice, i najmanje pridonio...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 21:26   #147
Question Ima koga

Da li ima netko da je još zainteresiran da se oformi ekipa ili da neka ekipa prima članove?
shota is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 20:59   #148
Ako ima neki tim da prima igraca ili da se oformi novi tim
zainteresiran sam!
Loververaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 16:19   #149
Dali mi može tko reći lokaciju pub kviza u Zagrebu, a da je prostor u kojem se održava prilagođen osobama s invaliditetom (u kolicima).
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 22:37   #150
Podižem temu, traži se ekipa za kvizove.
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 13:51   #151
Eto mene :klap:
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 14:45   #152
Super! Ti pokrivas prirodoslovna pitanja Vecini kvizasa to fali
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 15:00   #153
Ja pokrivam sve di treba nešto pokriti
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 00:32   #154
Baniran? Are you f****** kidding me?! Daj se suzdrzi od trolanja bar dok ne sastavimo tim, covjece!
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.