Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2015., 23:13   #41
gledaj, i ja sam trenutno sama, imam isto godina kao i ti i iste strahove, ali nekako mi se cini da previse ocajavas. I mislim da nesto krivo radis, jer od 2009. kukas da ne mozes naci srodnu dusu. Pa zene danas radjaju i sa 40 god i vise. Mozda imas previsoke kriterije. osim toga, danas je zaista puno razvedenih ili u nesretnim vezama/brakovima. moras biti malo aktivnija. prilazi ti deckima koji ti se svide, nemoj samo cekati da oni tebi pridju.
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 23:20   #42
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
gledaj, i ja sam trenutno sama, imam isto godina kao i ti i iste strahove, ali nekako mi se cini da previse ocajavas. I mislim da nesto krivo radis, jer od 2009. kukas da ne mozes naci srodnu dusu. Pa zene danas radjaju i sa 40 god i vise. Mozda imas previsoke kriterije. osim toga, danas je zaista puno razvedenih ili u nesretnim vezama/brakovima. moras biti malo aktivnija. prilazi ti deckima koji ti se svide, nemoj samo cekati da oni tebi pridju.
trudim se, prilazim, samo i nitko mi se ne svidja iskreno. odbolovala sam jednu neostvarenu simpatiju lani, sad sam baš u fazi da nikoga novog ne upoznajem.
OciCrneOciLazne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 23:30   #43
Quote:
OciCrneOciLazne kaže: Pogledaj post
godinu idu, a ja u dubini sebe osjecam se jako nesretno. pas je ok, ali ne bi me pas usrecio. nije da imam previsoke kriterije, mozda sam ih imala u godinama kad sam mogla birati. sad i nije neki izbor (trazim da je osoba bez djece i po mogucnosti bez propalog braka).
Tu i jeste problem. Zene tako grijese, pa poslije kad vide momka kojeg su odbile da sada ima porodicu, zale sto one nisu odabranica.
Lomlja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 23:30   #44
ako si u takvoj fazi onda i nije moguce da nekog nadjes. nekako mi zvuci preosjetljiva. kako to da si trebala odbolovati simpatiju? dakle, s njim nisi ni imala neki ostvareni odnos. bit ce sve u redu, malo se opusti, vjerojatno zracis negativnom energijom i to se osjeti kod suprotnog spola. ovi koji ti prilaze, a koji ti se ne svidjaju vjerojatno zele nesto povrsno, a i ti sama to osjetis. s druge pak strane, mozda ti se netko u pocetku i nece jako svidjeti,ali s vremenom se isto mozes zaljubiti u nekoga...naravno, morate si kliknuti
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 23:34   #45
Quote:
Lomlja kaže: Pogledaj post
Tu i jeste problem. Zene tako grijese, pa poslije kad vide momka kojeg su odbile da sada ima porodicu, zale sto one nisu odabranica.


gluposti i bedastoće.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 00:08   #46
Quote:
Lomlja kaže: Pogledaj post
Tu i jeste problem. Zene tako grijese, pa poslije kad vide momka kojeg su odbile da sada ima porodicu, zale sto one nisu odabranica.
dok sam bila mlađa nisam se znala istaknuti jer nisam imala baš samopouzdanja. nisam odbivala nego nisam znala koketirati. sad imam samopouzdanja na pretek, ali nemam dobre ponude .
OciCrneOciLazne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 00:10   #47
Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
ako si u takvoj fazi onda i nije moguce da nekog nadjes. nekako mi zvuci preosjetljiva. kako to da si trebala odbolovati simpatiju? dakle, s njim nisi ni imala neki ostvareni odnos. bit ce sve u redu, malo se opusti, vjerojatno zracis negativnom energijom i to se osjeti kod suprotnog spola. ovi koji ti prilaze, a koji ti se ne svidjaju vjerojatno zele nesto povrsno, a i ti sama to osjetis. s druge pak strane, mozda ti se netko u pocetku i nece jako svidjeti,ali s vremenom se isto mozes zaljubiti u nekoga...naravno, morate si kliknuti
upoznali smo se preko posla, poceli druziti (on je inicirao prvi) i ja sam se zaljubila. a on je cijelo vrijeme imao zarucnicu i igrao paralelku. cim sam saznala odmah sam raskinula taj odnos. on se oženio.
OciCrneOciLazne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 00:26   #48
Mozda je htio prekinuti sa zarucnicom i odabrati tebe? vjerojatno je bio nesiguran u svoju djevojku koju je trebao zeniti. kad si prekinula naprasito, naravno da se ozenio...mnogi prekinu dugogodisnje veze i zavrse u novoj, pa makar i pred vjencanje.
angelinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 00:27   #49
Podsjećaš me na jednu curu koju sam poznavala i koja je negdje baš krajem dvadesetih krenula u misiju nalaženja partnera pa je tako upisivala razne tečajeve isključivo zato da nađe nekoga, izlazila isključivo zato i pogađaš već-nije ga našla.

Sve to što ti kažeš da radiš mi djeluje kao nekakvo odrađivanje dok zapravo čekaš na konačni smisao i cilj. A to se primijeti. Ljudi ne vole da nekom budu jedini cilj u životu i ispune ulogu koju im je osoba namijenila, to je naprosto prazno.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 01:20   #50
Quote:
OciCrneOciLazne kaže: Pogledaj post
mozda sam ih imala u godinama kad sam mogla birati. sad i nije neki izbor (trazim da je osoba bez djece i po mogucnosti bez propalog braka).
A, što fali takvim osobama? Da, za tebe se čuvao samo takav

Quote:
OciCrneOciLazne kaže: Pogledaj post
jeste procitali moj uvodni post? kažem da sam sretna u drugim segmentima života, ali u meni najbitnijem nisam niti malo. i ništa drugo ne može nadoknadniti tu prazninu. što činim? ništa, ne znam što više činiti. ljubazna sam, nasmijana, komunikativna, pričam s muškarcima, trudim se izlaziti, biti među ljudima, pazim kako izgledam, kako se odjevam i slično. ne znam što više treba napraviti.
Svi smo pročitali tvoj uvodni post, Sves, RB i ja, ali ti ne čitaš ili ne želiš otvoreno odgovoriti. Postavljena su ti pitanja, a koliko si ti izdavajaš vremena da odgovoriš i pojasniš? Shvatili smo koliko si „in“ i da ne gubiš vrijeme, bar ja, ali pitanje je: Jesi to stvarna ti? Mogu ja ići na fitnes, zumbu, judo, trčanje ili dr, ali ako se ne pronalazim, to je samo bacanje vremena i novca.
Tako i ti, možeš si složiti život po svojim kockicama, biti si najbolja...ali, što očekuješ i daješ? To je teže, zar ne?

Quote:
OciCrneOciLazne kaže: Pogledaj post
nisam se znala istaknuti jer nisam imala baš samopouzdanja. nisam odbivala nego nisam znala koketirati. sad imam samopouzdanja na pretek, ali nemam dobre ponude .
isticanje, koketiranje i prikazivanje same sebe treba bit povezano...

Quote:
OciCrneOciLazne kaže: Pogledaj post
upoznali smo se preko posla, poceli druziti (on je inicirao prvi) i ja sam se zaljubila. a on je cijelo vrijeme imao zarucnicu i igrao paralelku. cim sam saznala odmah sam raskinula taj odnos. on se oženio.
Bravo za tebe! Ako je istina, naravno!

Quote:
angelinaa kaže: Pogledaj post
Mozda je htio prekinuti sa zarucnicom i odabrati tebe? vjerojatno je bio nesiguran u svoju djevojku koju je trebao zeniti. kad si prekinula naprasito, naravno da se ozenio...mnogi prekinu dugogodisnje veze i zavrse u novoj, pa makar i pred vjencanje.
Reci da si sarkastična inače ne bi vjerovala
__________________
Per aspera ad astra!
Azzriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 01:38   #51
ni ja ne bih neku s djecom i s propalim brakom iza sebe...to mi je nekako dokaz da se nisu uspjeli prilagoditi i da nisu dovoljno tolerantne....odnosno da nisu dovoljno kvalitetne, da ne kazem od kurca...a ja sam poprilicno tezak i zahtijevam tolerantnu osobu, ne onu koja drelji na svaku sitnicu, nego neku koja npr obavi peglanje bez da radi grimase ili smislja izgovore da to ne radi, nego neku koja cakula samnom, komentira televeziju ili slusa glazbu i njise bokovima dok pegla, ne radeci oko toga big deal....drame su mi stresne, izbjegavam i njih i one koji ih proizvode...pretpostavljam da tako i ti? Zasto nisi ostvarila tu vezu? Jesi li izanalizirala sve i vidjela u cemu je bila greska? Ako jesi, jel problem rijesiv? Ako jest, mozes li opet pokusati s njim? Ako ne, onda jednostavno otvori oci i trazi zanimljive ljude, tebi zanimljive. Pa ako ti se neki dovoljno svidi, napravi borbeni plan i ulovi ga u mrezu. Zensko si, imas genetske predispozciije za tako nesto
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 06:15   #52
Quote:
OciCrneOciLazne kaže: Pogledaj post
jeste procitali moj uvodni post? kažem da sam sretna u drugim segmentima života, ali u meni najbitnijem nisam niti malo. i ništa drugo ne može nadoknadniti tu prazninu. što činim? ništa, ne znam što više činiti. ljubazna sam, nasmijana, komunikativna, pričam s muškarcima, trudim se izlaziti, biti među ljudima, pazim kako izgledam, kako se odjevam i slično. ne znam što više treba napraviti.
Popustit?

Možda je problem u tome što se previše trudiš. Mnogi muškarci imaju problem prići curama koje izgledaju "presređeno", pa onda obično love one koje izgledaju manje ko princeze/kraljice, a više kao osobe kojima se može priči, popričati, pa dalje šta bude.

Inače, mnogi tipovi koje znam, misle da ove "presređene" imaju neki problem u glavi, i izbjegavaju ih stalno.

Opet zavisi iz koje si okoline, ali u globalu, na takvima se ljudi liječe i prilaze im iz sprda, mrtvi pijani i slično.

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post

gluposti i bedastoće.
Istina boli, one usamljene.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 07:47   #53
Quote:
jerry lewis kaže: Pogledaj post
Zbog cega to mislis? Sta su ljudi postali toliki mentalni idioti da ne mogu normalno nekome prici uzivo i osvariti normalnu komunikaciju vec moraju to raditi preko interneta, zasticeni ekranom i bez mogucnosti da se osjeti kako druga strana "diše"?

Ako nam je to ostalo, onda neka nam je bog na pomoci...
Pa budimo realni,danas je osnovna komunikacija,druzenje preslo na mobitele,kompijutere,internet i tako ce sve vise biti! Po nocnim klubovima je sve vise mladje populacije,starija populacija vise odlazi na kave i na piknike di je mogucnost upoznavanja nekoga u zivo manja i sto im je ciniti nego se okrenuti virtualnom svijetu u potraznji partnera i uvjeren sam da ce ta sadasnjost biti jos veca u buducnosti,nazalost!
Quote:
OciCrneOciLazne kaže: Pogledaj post
trudim se, prilazim, samo i nitko mi se ne svidja iskreno. odbolovala sam jednu neostvarenu simpatiju lani, sad sam baš u fazi da nikoga novog ne upoznajem.
Sto ti znaci truditi se ako ti se nitko ne svidja Sad si jos u fazi da nikoga ne upoznajes a stavis post di kukas kako si sama a to ne zelis,kako mislis onda nekoga upoznati ako si sada u toj fazi,nerazumijem
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 07:54   #54
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Popustit?

Možda je problem u tome što se previše trudiš. Mnogi muškarci imaju problem prići curama koje izgledaju "presređeno", pa onda obično love one koje izgledaju manje ko princeze/kraljice, a više kao osobe kojima se može priči, popričati, pa dalje šta bude.

Inače, mnogi tipovi koje znam, misle da ove "presređene" imaju neki problem u glavi, i izbjegavaju ih stalno.

Opet zavisi iz koje si okoline, ali u globalu, na takvima se ljudi liječe i prilaze im iz sprda, mrtvi pijani i slično.



Istina boli, one usamljene.
zašto bi pobogu bila ljubomorna na nekog kog sam odjebala, u slučaju da se taj oženi i ima djecu? rađe biti sam nego s nekim tko ti ne paše i budit se uz takvog. dat ću ti primjer iz RL, jedan dečko s kojim sam bila prije ohoho godina je zvao često moju baku (!) donedavno (možda i sad zove, zamolila sam ju da mi to ne govori, jer me ne zanima i plaši me ) da joj priča kako se oženio, dobio sina i 25 kila u paketu s njom.. se tebi čini da to npr. radi normalna i sretna osoba?

osim toga , kad gledam sve te ubračene, "sretne" ljude s djecom, skužim koliko sam ja zapravo sretna, nema ŠANSE da bi si tak neš "priuštila"
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 10:02   #55
Zapravo, jako puno mojih prijateljica koje su same u tridesetima su jako nesretne zbog toga. Jedna ili dvije se možda uspješno nose s činjenicom da se nisu ostvarile kao žene i majke. Tužan je to i usamljen život. Bolji je od lošeg braka, naravno, ali i dalje nije neka sreća...
Bogdana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 10:07   #56
meni je to izrazito primitivno razmišljanje, sorry..a nisam balavica, imam 29, uopće ne razmišljam na taj način. možeš se ostvariti na hrpu drugih načina , imaš potpunu slobodu, ima li išta ljepše od toga? a ako baš želiš dijete, uvijek postoji umjetna oplodnja, na kraju krajeva.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 10:13   #57
Quote:
Bogdana kaže: Pogledaj post
Zapravo, jako puno mojih prijateljica koje su same u tridesetima su jako nesretne zbog toga. Jedna ili dvije se možda uspješno nose s činjenicom da se nisu ostvarile kao žene i majke. Tužan je to i usamljen život. Bolji je od lošeg braka, naravno, ali i dalje nije neka sreća...
Kako se to ostvaruješ kao žena?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 10:19   #58
Pa mnogo ih vene i za djecom, da. Ja hvala Bogu niti najmanje. Prestara sam. Možda bi fizički i mogla još nešto isforsirati, ali treba razmišljati pametno... Odgajati tinejdžera s 50?! Ma kakvi!
Svodi se na biblijsko: "Nije dobro da čovjek bude sam." Ostvariš se kao žena da budeš partnerica, da daješ i primaš brigu, ljubav, nježnost. Sve karijere i putovanja i izlasci i druženja to ne mogu nadokanditi. A ja još nisam ni neki naglašeni kućni tip, meni je više do landaranja okolo. Ali ove koje jesu... Pa to je strašna muka.
Bogdana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 10:25   #59
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
meni je to izrazito primitivno razmišljanje, sorry..a nisam balavica, imam 29, uopće ne razmišljam na taj način. možeš se ostvariti na hrpu drugih načina , imaš potpunu slobodu, ima li išta ljepše od toga? a ako baš želiš dijete, uvijek postoji umjetna oplodnja, na kraju krajeva.
Ja ne mogu da vjerujem da ti imas trideset godina. Razmisljanje ti je na nivou tinejdzerice. Mozda je tu i razlog sto si solo. A ljepse je imati covjeka uz sebe nego samostalno odgajati dijete.
Lomlja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 10:28   #60
Quote:
Lomlja kaže: Pogledaj post
Ja ne mogu da vjerujem da ti imas trideset godina. Razmisljanje ti je na nivou tinejdzerice. Mozda je tu i razlog sto si solo. A ljepse je imati covjeka uz sebe nego samostalno odgajati dijete.
znači , ako žena od 30 ne želi brak i djecu, ima razmišljanje tinejđerice?

i još jednom, ne poznaješ me, prema tome dal sam ja solo ili ne ne možeš znati, pa se pliz okani ad hominema.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.