Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2015., 18:46   #521
Quote:
Bugsy93 kaže: Pogledaj post
Meni samo treba cura s kojom ću pokoriti svijet! Gdje si dušo moja?
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 19:39   #522
Quote:
Romantic lady kaže: Pogledaj post
ma daj kako se uopće može nekoga mrziti

ako ti se nešto/netko ne sviđa ili te nervira pa velik je ovaj svijet, makni se i nađi si drugo društvo/štivo whatever

zašto se pobogu živcirati zbog nekog drugog, ja si to ne dopuštam, ali jako je puno ljudi koji dozvoljavaju da ih to frustrira - svi imamo izbor


@ btw jako mi se dopao zadnji post od Maksi-a
E nije tačno, svaki fini intelektualac mrzi zle pojave u društvu, a jedno od toga jeste ponašanje mnogih žena.
Rijedak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 22:00   #523
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Djevojke su odlicne kakvi su danasnje osobe koje se nazivaju muskarcima.
problemi s muškima?
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 22:05   #524
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Nadovezao bih se na njegov post i rekao da tako i danas mnogi forumasi pisu postove samo kako bi se dopali forumasima suprotnog spola.

Gdje su nestala ona vremena kad smo izrazavali svoje pravo misljenje a manje brinuli sto ce drugi misliti o nama.
Pa evo, ja pišem svoje mišljenje u svakom svom postu, ponekad uz brutalnu iskrenost. I koliki mi samo upadnu u inbox tvrdeći da bi ja bila "savršena" za njih, i oni niti znaju kako izgledam, a uživo ne bi sa mnom mogli biti 5 minuta u istoj prostoriji. Ali eto, zauzimanje stava je privlačno, čini mi se

Neobično je to. Prije nekoliko godina jedan je kolega na faxu bio totalno zaljubljen u mene, a meni se nije sviđao ni kao prijatelj. Imao je stavove koji su totalnu suprotni mojima - ja imam poduzetnički, on sindikalistički mindset.
Ali, njega je palilo to što sam mu kontrirala i držala "prodike", tj. pokušala mu objasniti da je neuspješan i vječni nezaposleni student samo zato što ne vidi sebe i ne uči na svojim greškama, a ne zato što se ovaj neoliberalno-masonski svijet urotio protiv njega.

Neobičnih ima priča i situacija, ali je uvijek bitno ostati svoj
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 23:55   #525
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Znaci ako ja znam da sam ruzan, nizak, siromasan i asocijalan, imam samopouzdanja. Makes sense, NOT.
mene su starci odgajali u uvjerenju da sam najpametniji i najljepsi.
naravno da nisam takav niti se tako osjecam, nije ni vazno sto sam sve dok se dobro osjecam sam sa sobom.

ruzni, niski i siromasni se isto uparuju, a asocijalnost je vec malo veci problem.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 23:35   #526
zanimaju me političke, ekonomske, socijalne i psihološke teme - odnosno ajmo reć zanimaju me do te mjere da mogu realno ocijenit društvo i okolinu koliko je to moguće, studiram, pijem svakih 15 dana..rezultat je to da praktički nemam s kim pričat i čim počnem pričat sa curama, filozofirat, koji put upotrijebit kompleksniju riječ to je to, dalje nema..ako bi i bilo to je očito 1 od njih 20 i kako to ide vjerojatno mi nema prihvatljiv fizički izgled za prvu stepenicu..uglavnom, gotovo jedini stil da budem s nekim je da se pravim glup i trošim vrijeme na glupe spike, a kaj je najbolje od svega nisam neki fantastičan student niti antisocijalan jer stalno visim po vani kad stignem, samo sam valjda previše upućen u previše stvari (ma da sebe i ne smatram takvim ali za društvo očito jesam, ne znam)..ubitačno
pipsii is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 22:02   #527
I opet..svako si sam kroji srecu..Al iskreno smatram da uvijek postoji neka negdje za svakoga. Ali trud se mora ulozit, sjedit doma ipak nije rjesenje.
Re-Wired is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 22:11   #528
Quote:
Re-Wired kaže: Pogledaj post
Ali trud se mora ulozit, sjedit doma ipak nije rjesenje.
Zasto ne? Mozda ti pokuca na vrata
mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 22:16   #529
Ne vjerovati ni jednoj Danasnje djevojke vole svasta, heh, danasnje djevojke, dobre su, ipak, jos ne toliko dobre
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 22:23   #530
Kakve su današnje djevojke* Nakon svih ovih postova, to je još misterija...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 22:24   #531
Misterija je jer je pojam današnje djevojke malo preopćenit i nemoguće ga je primjenit na sav ženski rod.

Nisu sve djevojke nit su svi muškarci isti.

Ima plačipičaka koji žele ženit prvu koja im doleti pod ruku, a ima i onih koji bi se i sa 40 je+avali sa svime šta hoda i ne zanimaju ih djeca ni uplovljavanje u bračnu luku.

I tako mogu u nedogled..iz krajnosti u krajnost.
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 22:30   #532
Meni su skroz okej. Ima drolji, ima krpa, ima kamenja, ima praznih ploca, lepih okvira, lepih slika, a i karikatura. Ima kurvi, narkomanki, sportasica, intelektualki. Svatko bira sto mu se svida, ovisno o potrebama, zeljama, mogucnostima i prigodi.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 22:37   #533
Podsjetilo me na ovo: svatko glumi šta zaželi ostali mu veruju
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 22:42   #534
Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
Prvi put cujem. Kakva stvar.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 16:17   #535
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Svatko bira sto mu se svida, ovisno o potrebama, zeljama, mogucnostima i prigodi.
hmmm...baš da bira što mu se svidi kao da je u nekom supermarketu...možda jedino ako je posjetitelj nekakve tematske javne kuće
solinemoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 16:47   #536
Quote:
solinemoli kaže: Pogledaj post
hmmm...baš da bira što mu se svidi kao da je u nekom supermarketu...možda jedino ako je posjetitelj nekakve tematske javne kuće
Ti biras ono sto ti se ne svida?
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 17:31   #537
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Ti biras ono sto ti se ne svida?
Nije problem u biranju nečega, normalno da svatko bira po nekakvim svojim preferencama ono što misli da je najbolje za njega/nju, ali u ovom slučaju i ti također moraš biti izabran da bi stvar funkcionirala...
solinemoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 17:39   #538
Ne živimo u normalno vrijeme, prema tome reci dobro je ako cura nije radioaktivna. Sve je relativno. Budimo realni - Bitange i princeze.

https://youtu.be/DgxGdBApW3M

https://youtu.be/2ZergPPW0Wg
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 17:43   #539
Quote:
solinemoli kaže: Pogledaj post
Nije problem u biranju nečega, normalno da svatko bira po nekakvim svojim preferencama ono što misli da je najbolje za njega/nju, ali u ovom slučaju i ti također moraš biti izabran da bi stvar funkcionirala...
Pise ti "ovisno o mogucnostima", ne pise li?

Jednako kao sto za sportski auto moras imati dovoljno novaca, a za dici 120 kg u bencu moras biti dovoljno jak, itd.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 19:00   #540
danasnje djevojke... iste kao i danasnji muskarci, istina mozda su malo zrelije zbog biologije-evolucije od muskaraca ali svi zajedno si isti, gleda se na ono materijalno ali ofkors taj izgovor ili obrazlozenje se sakrije pod jednu jedinu rijec ''sigurnost''.
i tako onda ona kaze ''ja ne gledam na materijalno: skola/fax, lova, stan, posao, auto, vikendica... ja samo trazim/gledam na sigurnost, da budem sigurna sa svojim partnerom ili da budem sigurno u njega'' - prijevod: da!gledam i trazim da li imas diplomu, koje i kakve si sss, kakav i da li uopce imas auto, da li i kakav imas stan!to mi je itekak vazno i o tome ne bum otvoreno pricala vec razmisljala na dnevnoj bazi 24/7!''
svi traze nekakve ''normalne'', onakve, ovakve, sve po njihovoj mjeri/zeljama/snovima... a kada 95% njih ne poznaju istinski sami sebe.
svi traze sa diplomama i fakultetima i fino placenim poslovima... a kada 95% njih nije jos uvijek nije zapocelo svoju zivotnu skolu a kamoli ju zavrsili.
tmurna-oblacna-hladnjikava-bolesna drzava cini tmurno-oblacno-hladnjikavo-bolesno drustvo.
__________________
frank
monsieur frank is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.