Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2015., 19:19   #1
šetnja nasamo

nadam se da ćete mi dati koji dobar savjet. ovako, ja sam osoba koja ne može biti dugo na jednom mjestu, pogotovo sjediti doma, a zbog nekih životnih okolnosti razdvojio sam se od prijatelja iz srednje škole. ostao sam na 2 prijatelja koji su u mom gradu. problem je u tome što sam ja "lud" ako ne iziđem vani jedan dan, ne mislim pod tim na neki izlazak i kafiće, nego samo vani na svježi zrak, recimo u neku šetnju. jednostavno potrebno mi je to svaki dan, a ova 2 prijatelja ne mogu stalno zivkati jer imaju puno obveza, iziđem ponekad i s njima, možda jednom tjedno, a ostale dane sam prisiljen izaći sam i proštetati, jer drugačije ne funkcioniram, jednostavno to me opusti i bolje se osjećam ako prošetam po svježem zraku. ali problem je u tome što živim u malom mjestu i bojim se da će me gledati kao nekog čudaka ako me viđaju stalno da šetam sam. znam da me to ne bi trebalo opterećivati, ali često sam čuo takve priče o drugim ljudima koji bi izlazili tako sami, odmah bi se o njima pričalo da idu sami jer nemaju s kim drugim, da su čudni itd. to me malo sputava, ali ipak iziđem, jer kao što sam rekao, potrebno mi je to. šta vi mislite o tome, da li vam je čudno viđati nekoga kako sam šeta i da li vi ikada to prakticirate?
greska112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:23   #2
Kupiš psa?

(ili nosi vrećicu ko da ideš u dućan..)
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:26   #3
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
Kupiš psa?

(ili nosi vrećicu ko da ideš u dućan..)
psa trenutno ne mogu imati, jer živim u iznajmljenom stanu, ali svakako ću ga nabaviti za koji mjesec kad se vratim u rodni kraj. a u šetnju idem najčešće navečer oko 9 ili 10, a tada uglavnom dućani ne rade haha
greska112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:30   #4
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
Kupiš psa?

(ili nosi vrećicu ko da ideš u dućan..)
Ovo s cuckom nije loša ideja. Ne trebaš ga ni kupiti, ima more onih koji bi ti kojeg štenca utrpali vrlo rado i gratis.
To naravno ako te briga što selo priča.

No, zašto te briga što tko priča ili što bi tko mogao pričati, ako ti je ta šetnja kako kažeš potreba?
Plava Gruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:32   #5
Obuci tajice pa glumi da trcis, vjezbas.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:33   #6
Te male sredine kod nas su nakaradne, treba se maknut cim prije iz takvih sredina.. Zatucano nenormalno.. Ja sama pijem kavu u kaficu, i setam sama, i trcim sama.
Salim se, ne trcim, ali da trcim-trcala bih sama.
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:33   #7
Quote:
Plava Gruda kaže: Pogledaj post
No, zašto te briga što tko priča ili što bi tko mogao pričati, ako ti je ta šetnja kako kažeš potreba?
zato jer sam prisustovao već nekoliko puta u društvu koje je komentiralo tako druge ljudi koji bi sami prolazili i komentari nisu bili nimalo lijepi. znam, glupo je da se opterećujem takvim glupostima, ali takav je život u maloj sredini, nažalost.
greska112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:35   #8
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Te male sredine kod nas su nakaradne, treba se maknut cim prije iz takvih sredina.. Zatucano nenormalno.. Ja sama pijem kavu u kaficu, i setam sama, i trcim sama.
Salim se, ne trcim, ali da trcim-trcala bih sama.
daa, upravo to! odmah komentari, čudni pogledi, podsmjehivanje i slično. ma i ja isto tako iziđem sam svaku večer uglavnom, ali ne osjećam se baš ugodno kad me drugi pogledaju onako u čudu "šta ovaj luta sam"
greska112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:37   #9
Ma sta je to cudno, ne treba ti niti vrecica niti pas, samo se ti seci, to je zdravo a i odmor je za psihu. Jos najbolje da se nekome ides opravdavati zasto radis nesto sto je zdravo. Kao, to je "freeky", ali nije freeky sjediti na guzici 8 sati dnevno s najboljim predispozicijama za dobiti infarkt u 50-ima. Dakle, samo seci, vec samim time si daleko pametniji od svih onih koji te kao cudno gledaju i misle si gle koji luzer, sece sam. A ne razumiju da su luzeri upravo oni. Uglavnom ti ces se njima smijati kada budes u top formi i u 80-ima, a oni budu ce bit sretni ako tad budu uopce zivi.

Setnja je zdrava!
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:40   #10
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Ma sta je to cudno, ne treba ti niti vrecica niti pas, samo se ti seci, to je zdravo a i odmor je za psihu. Jos najbolje da se nekome ides opravdavati zasto radis nesto sto je zdravo. Kao, to je "freeky", ali nije freeky sjediti na guzici 8 sati dnevno s najboljim predispozicijama za dobiti infarkt u 50-ima. Dakle, samo seci, vec samim time si daleko pametniji od svih onih koji te kao cudno gledaju i misle si gle koji luzer, sece sam. A ne razumiju da su luzeri upravo oni. Uglavnom ti ces se njima smijati kada budes u top formi i u 80-ima, a oni budu ce bit sretni ako tad budu uopce zivi.

Setnja je zdrava!
totalno si u pravu! mene ta šetnja skroz podigne, nekako me osvježi i kad dođem kući osjećam se "preporođeno". to me umori pa bolje i zaspim, a za psihu je odlično! ja bih to svima preporučio stvarno! iako se osjećam tako glupo zbog tuđih pogleda, ipak svakako iziđem, nekako to pokušavam zanemarit, a kad dođem doma već i zaboravim na to, jer me ta šetnja skroz opusti i osvježi mi mozak, uopće nemam volje razmišljati o tome.
greska112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:41   #11
Quote:
greska112 kaže: Pogledaj post
zato jer sam prisustovao već nekoliko puta u društvu koje je komentiralo tako druge ljudi koji bi sami prolazili i komentari nisu bili nimalo lijepi. znam, glupo je da se opterećujem takvim glupostima, ali takav je život u maloj sredini, nažalost.
Eh, da ti samo znaš di ja živim
Znam jako dobro što je mala sredina.

Nađi si novo društvo.

Ako nisi čuo, čudno je novo normalno, zato se ne opterećuj glupostima. Odeš prošetaš, ispušeš se. Ne misliš na to kako te tko gleda i ne zamišljaš si tko sad što priča ili si misli o tebi. Život je prekratak za takve scenarije.
Plava Gruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:41   #12
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Obuci tajice pa glumi da trcis, vjezbas.
slijedi Angryev primjer, njega viđamo po kvartu u tajicama
Romantic lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:42   #13
Quote:
greska112 kaže: Pogledaj post
daa, upravo to! odmah komentari, čudni pogledi, podsmjehivanje i slično. ma i ja isto tako iziđem sam svaku večer uglavnom, ali ne osjećam se baš ugodno kad me drugi pogledaju onako u čudu "šta ovaj luta sam"
Ma jasno mi je... Šteta da ne moš psa...

Drugi jedini savjet mi je da hodaš ful sporo. U trenirci.. Onak, baš da kao guštaš.. Jer onda ne lutaš.. I dalje si čudan jer kaj se šećeš kad ne moraš, ali barem više nisi sumnjiv, pa je ok

Ono karikirano, ruke na leđa, zviždanje u sebi, sluške.. Bitno da "šećeš" a ne "ideš negdje"..
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:44   #14
Quote:
Plava Gruda kaže: Pogledaj post
Eh, da ti samo znaš di ja živim
Znam jako dobro što je mala sredina.

Nađi si novo društvo.

Ako nisi čuo, čudno je novo normalno, zato se ne opterećuj glupostima. Odeš prošetaš, ispušeš se. Ne misliš na to kako te tko gleda i ne zamišljaš si tko sad što priča ili si misli o tebi. Život je prekratak za takve scenarije.
ah te male sredine...
ma tako sam rekao ovom frendu da iziđem ponekad sam navečer, ali da osjećam da me ljudi možda čudno gledaju, on kaže "baš netko zna di ti ideš ili di si bio, možda si bio na poslu ili na kavi pa ideš doma sam, baš netko zna koji je tvoj cilj", a bio je u pravu kad je to rekao.
greska112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:49   #15
Puca mi kifla što drugi misle o meni kad se šećem sam.
Ljepše mi je šetat solo- nabim si slušalice i vlastitim ritmom obilazim grad.
A ne kad u šetnji s drugima moram ili hodat kao puž ili kao da bježim od tornada, slušalice ne možeš stavit jer je nepristojno, a slušati ih mi se ne da jer pričaju o idiotarijama.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:57   #16
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Puca mi kifla što drugi misle o meni kad se šećem sam.
Ljepše mi je šetat solo- nabim si slušalice i vlastitim ritmom obilazim grad.
A ne kad u šetnji s drugima moram ili hodat kao puž ili kao da bježim od tornada, slušalice ne možeš stavit jer je nepristojno, a slušati ih mi se ne da jer pričaju o idiotarijama.
ma i meni je najugodnije kad sam sam, baš se nekako odmorim psihički i vratim se doma svjež. mogu šetat gdje hoću i koliko hoću, baš super
greska112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 20:01   #17
Kreni pjesacit na posao i doma?
Il ak si u maloj sredini, mislim da nije bed maknut se i prosetat po prirodi gdje nikog nema.

Edit: Nadji si neki hobi u prirodi, fotografiraj, promatraj ptice, skupljaj biljke za herbarij, svasta se moze.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 20:03   #18
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Kreni pjesacit na posao i doma?
Il ak si u maloj sredini, mislim da nije bed maknut se i prosetat po prirodi gdje nikog nema.
ja trenutno nemam stalan posao, radim 2 dana u tjednu ujutro, ostalih 5 dana sam doma uglavnom, ne uvijek, ali često. onda tih 5 dana povlačim se po stanu, eventualno pospremim, ali ostatak dana nemam šta radit, osim ležat, a to ne mogu, pa mi je ta šetnja prijeko potrebna da se malo progibam i da se ne osjećam "beskorisno".
greska112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 20:08   #19
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Kreni pjesacit na posao i doma?
Il ak si u maloj sredini, mislim da nije bed maknut se i prosetat po prirodi gdje nikog nema.

Edit: Nadji si neki hobi u prirodi, fotografiraj, promatraj ptice, skupljaj biljke za herbarij, svasta se moze.
Nije to tak jednostavno, ja ga u potpunosti razumijem jer je moj stari u sličnoj situaciji, živi u toliko divljine da bi čovik pomislio da može nesmetano šetat koliko mu srce želi, ali ne! Susjedi ga fakat tračaju ak u šetnju ode sam, kao vidi čudaka koji kuki on sad tu izvodi, garant radi neke gluposti tak dok šeće sam...
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 20:10   #20
Ma samo su ljubomorni na njegov individualni duh
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.