Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2015., 18:03   #21
kad ima velike maljave sise.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 18:08   #22
meni je dovoljno da ima dugu kosu
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 20:25   #23
Quote:
Rommano kaže: Pogledaj post
Što je to ''ono nešto'' ?

Ovo je teško pitanje ali hajde da bar pokušamo doći do nekih zaključaka. Ženski kut gledanja je važniji, naravno.

Uzmimo primjer dva tipa.

Tip A- nadprosječan izgledom i obrazovanjem, zaposlen, polako dobrica itd….

Tip B – prosječan izgledom, malo zaposlen a malo nezaposen, pomalo nekulturan ali s npr. hebačkim pogledom

Tko bi bio izbran od strane žena? Možda Tip B?

Aj ženski rode, navedite što vam je iz dosadašnih iskustava spadalo u kategoriju ''on ima ono nešto''. Koje su to manire, crte, karakteri,….? A što vas je na 'dobrom' liku hladilo?
nema tu nikakvih zaključaka, osim da je ovakva tema već otvorena na drugom pdf-u i da se još uvijek nije došlo do zaključka

Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
ono nešto imaš ili nemaš


__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 20:46   #24
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
i ja velim Amen nema objašnjenja kaj te privuče nekom, ipak je to kemija i kod svakog reagira drukčije
Romantic lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 20:46   #25
Quote:
Rommano kaže: Pogledaj post
Što je to ''ono nešto'' ?
Stvarno ne znaš?

http://ec1.images-amazon.com/images/...rite/money.jpg

Slikaj se pored ovako nečeg doma, stavi na face, pa gledaj.

Tad će skoro svaka reć da imaš ono nešto.

Mi ostali smrtnici se moramo nadat da će neka osoba vidit nešto više u nama, nego u ostalima.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 20:49   #26
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Mi ostali smrtnici se moramo nadat da će neka osoba vidit nešto više u nama, nego u ostalima.
nije sve u novcu, jest da olakšava život ali i dalje nije sve
Romantic lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 20:51   #27
Dobro a dajte sada cure vi objasnjenje zbog cega se toliko cesto moze vidjeti zgodna cura sa ruznim tipom. Dakle sa tipom koji je evidentno ispod njezine lige. A obrnuti slucaj je recimo rijetko za vidjeti, pa rekao bih nikad, da zgodan tip ima ruznu curu. To ne mozes vidjet ni da dva dana hodas gradom i analiziras svaki par. Ali zgodnu zensku, ono bas pravi rasni primjer komada koji se pod ruku drzi sa nekakvim ćelavim likom ispodprosjednog izgleda, to se vidi gotovo na svakom koraku. Sto je to "ono nesto" sto taj lik ima da zgodna zenska bude sa njime? Jel to debljina novcanika? Mislim, ne znam sto bih drugo rekao...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 20:57   #28
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Dobro a dajte sada cure vi objasnjenje zbog cega se toliko cesto moze vidjeti zgodna cura sa ruznim tipom. Dakle sa tipom koji je evidentno ispod njezine lige. A obrnuti slucaj je recimo rijetko za vidjeti, pa rekao bih nikad, da zgodan tip ima ruznu curu. To ne mozes vidjet ni da dva dana hodas gradom i analiziras svaki par. Ali zgodnu zensku, ono bas pravi rasni primjer komada koji se pod ruku drzi sa nekakvim ćelavim likom ispodprosjednog izgleda, to se vidi gotovo na svakom koraku. Sto je to "ono nesto" sto taj lik ima da zgodna zenska bude sa njime? Jel to debljina novcanika? Mislim, ne znam sto bih drugo rekao...
kakav novčanik, sve je to u osobnosti
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 20:58   #29
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Stvarno ne znaš?

http://ec1.images-amazon.com/images/...rite/money.jpg

Slikaj se pored ovako nečeg doma, stavi na face, pa gledaj.

Tad će skoro svaka reć da imaš ono nešto.

Mi ostali smrtnici se moramo nadat da će neka osoba vidit nešto više u nama, nego u ostalima.
Informacija za tebe: svaki tip koji napiše ovako nešto zapravo zvuči kao da nema para, ali nema nit ičega drugoga, i kao da pati za ženama koje žele samo novac, i ništa ih drugo ne zanima. Riječju, jadno. U više riječi, dozlaboga jadno.

Ontopik, s obzirom na to da se ne držimo svi definicije dobrote iz narodne izreke "dobar i glup, dva brata", i da ne smatramo svi da je dobrota ono kad nemaš kičmu, smisao za humor, i kad si zanimljiv koliko problemi s hemoroidima gospođe u čekaonici liječnika opće prakse, svakako prvi.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:00   #30
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Dobro a dajte sada cure vi objasnjenje zbog cega se toliko cesto moze vidjeti zgodna cura sa ruznim tipom. Dakle sa tipom koji je evidentno ispod njezine lige. A obrnuti slucaj je recimo rijetko za vidjeti, pa rekao bih nikad, da zgodan tip ima ruznu curu. To ne mozes vidjet ni da dva dana hodas gradom i analiziras svaki par. Ali zgodnu zensku, ono bas pravi rasni primjer komada koji se pod ruku drzi sa nekakvim ćelavim likom ispodprosjednog izgleda, to se vidi gotovo na svakom koraku. Sto je to "ono nesto" sto taj lik ima da zgodna zenska bude sa njime? Jel to debljina novcanika? Mislim, ne znam sto bih drugo rekao...
to često viđam ako cura iz provincije baš želi u prijestolnicu, a on ima stan u istoj (i najavljuje joj da će biti i njen ako bude s njim). mislim takvi su primjeri koje ja znam, nešto su u tom stilu

a ovisi od cure, može biti i debljina penisa. ja recimo ne bih mogla biti s nekim malokitnim. pare se zarade, potroše, to je nešto prolazno. a veliki penis, ili imaš ili nemaš.

nekim curama nije bitna faca ali meni je. pri tom ne mislim na savršenstvo, to ne tražim, ali ne mogu ekstreme u drugom smjeru

neke cure pođu za ružnog jer žele nekog ko će im biti vjeran, ima i toga (da budu sigurne). fora u takvim kombinacijama je da on pođe varati, jer podsvjesno si misli "ako sam nju zbario, mogu i druge"

i mislim da je to mit da je veći broj takvih parova nego kombinacija lijep muškarac-ružna žena, znam puno takvih primjera. u takvim primjerima trik je u tome da je muškarac najčešće intelektualac (a eto slučajno još i lijep) i curu bira po metodi da je pametna i obrazovana (sve drugo mu je sekundarno)
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:01   #31
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Dobro a dajte sada cure vi objasnjenje zbog cega se toliko cesto moze vidjeti zgodna cura sa ruznim tipom. Dakle sa tipom koji je evidentno ispod njezine lige.
A obrnuti slucaj je recimo rijetko za vidjeti, pa rekao bih nikad, da zgodan tip ima ruznu curu.
To sto tvrdis je nemoguce. Ako ima isti broj zgodnih cura i zgodnih decki moraju biti jednako upareni. Jednak broj zgodnih cura sa ruznim deckima, i zgodnih decki sa ruznim curama.

Vjerojatno je problem sto je tebi vecina cura zgodno a decki su ti uglavnom ruzni, jer si musko.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:03   #32
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
kakav novčanik, sve je to u osobnosti
A sto je to osobnost? Jel to duhovitost, pamet, šarm, inteligencija, kultura, nekultura, obrazovanje, iskustvo? Sto je presudno da zenska izabere muskarca ispod njezine kategorije? Ono vidis zenu krasnog stasa, sa lijepo oblikovanim licem, tijelom, lijepog oblacenja, lijepe kose...a za ruku se drzi sa tipom koji nema nista od toga - nit ima lijepo lice, nit ima lijepu kosu (najcesce ni nema kosu), nit ima lijepo oblikovano tijelo, nista od toga...u cemu je stvar?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:03   #33
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Informacija za tebe: svaki tip koji napiše ovako nešto zapravo zvuči kao da nema para, ali nema nit ičega drugoga, i kao da pati za ženama koje žele samo novac, i ništa ih drugo ne zanima. Riječju, jadno. U više riječi, dozlaboga jadno.

Ontopik, s obzirom na to da se ne držimo svi definicije dobrote iz narodne izreke "dobar i glup, dva brata", i da ne smatramo svi da je dobrota ono kad nemaš kičmu, smisao za humor, i kad si zanimljiv koliko problemi s hemoroidima gospođe u čekaonici liječnika opće prakse, svakako prvi.
ma ima svega, ovisi na što je ona naciljana, o čemu sanja od djetinjstva. ako je odrasla u provinciji i sanja o velikom gradu (a njeni nemaju love da joj taj san ostvare), ako se pojavi neki bezveznjak sa stanom u velikom gradu, ona će na to pasti

ili ako je cura geeky ona će pasti na nekog ružnog matematičara od 40 godina i zaljubit se u njega

sve se svodi na to "što tebe pokreće"

a da je glupo reći da svakog pokreću materijalne stvari (mada postoji ta komponenta u svim ovim motivima), je glupo je
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:04   #34
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Izraz "ono nešto" ide u paketu s nekoliko drugih new age kvaziljubavnih izraza:

- Doći će kad se najmanje nadaš (aha, možda će tako doći budala koja će te stajati vremena i živaca, ali ne on je tako divaaan... )

- Golupčići (Ma zlo mi je od tih ptičurina i njihove kvazi "ljubavi", da to mora da je ljubav, kad ih ljudi vide kako se tri sekunde taknu kljunovima )

- Onaj pravi/ona prava - e pa to su si bili samo Trnoružica/Snjeguljica/Pepeljuga/tkoveć i njezin princ

- Ponekad jednostavno znaš! - što to točno znam? "Da se kraj njega želim buditi svako jutro, roditi njegovu djecu, gledati ih kako rastu, s njim proći sve i u dobru i u zlu" - zapravo mi nije jasno zašto uvijek ona osoba koja "tada jednostavno zna" uvijek izvuče deblji kraj

- Srodne duše - aha, dok se ne ispostavi da je jedna strana sustavno lagala o svojim razmišljanjima i uvjerenjima kako bi se svidjela drugoj strani, i onda kad je izbilo sve to na vidjelo, dođe ono pitanje, pa "gdje mi je pamet bila".

- To se samo dogodi - da, dogodi se zatelebanost i želja za neizlaženjem iz kreveta cijeli dan
Awesome ! Potpis na sveeee !
cleaning-lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:05   #35
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
A sto je to osobnost? Jel to duhovitost, pamet, šarm, inteligencija, kultura, nekultura, obrazovanje, iskustvo? Sto je presudno da zenska izabere muskarca ispod njezine kategorije? Ono vidis zenu krasnog stasa, sa lijepo oblikovanim licem, tijelom, lijepog oblacenja, lijepe kose...a za ruku se drzi sa tipom koji nema nista od toga - nit ima lijepo lice, nit ima lijepu kosu (najcesce ni nema kosu), nit ima lijepo oblikovano tijelo, nista od toga...u cemu je stvar?
uvijek ima jedan glavni element koji osobu zalijepi (i muškarca i ženu). kombinuju se oni u glavi, ali jedan je glavni. osoba ga često nije ni svjesna. i kad taj nestane, nestaje i veza
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:05   #36
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
To sto tvrdis je nemoguce. Ako ima isti broj zgodnih cura i zgodnih decki moraju biti jednako upareni. Jednak broj zgodnih cura sa ruznim deckima, i zgodnih decki sa ruznim curama.
A tko kaze da imas isti broj?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:06   #37
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
uvijek ima jedan glavni element koji osobu zalijepi (i muškarca i ženu). kombinuju se oni u glavi, ali jedan je glavni. osoba ga često nije ni svjesna. i kad taj nestane, nestaje i veza
Pa dobro koji su to elementi?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:07   #38
Quote:
Romantic lady kaže: Pogledaj post
nije sve u novcu, jest da olakšava život ali i dalje nije sve
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Informacija za tebe: svaki tip koji napiše ovako nešto zapravo zvuči kao da nema para, ali nema nit ičega drugoga, i kao da pati za ženama koje žele samo novac, i ništa ih drugo ne zanima. Riječju, jadno. U više riječi, dozlaboga jadno.
Samo provociram jer je tema ajme.

Svakoj osobi je nešto drugo bitno, tako da je pitanje totalno glupo postavljeno.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:13   #39
"ono nešto" je isprika ženskama kad završe s frajerom koji ne ispunjava niti jedan od njenih kriterija za muškarca
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:20   #40
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
"ono nešto" je isprika ženskama kad završe s frajerom koji ne ispunjava niti jedan od njenih kriterija za muškarca
Prije da ju je tip kojeg hoće, fino izignorirao.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.