Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2015., 18:36   #21
Vau, dobar uvodni post <.< . Pretpostavljam da je bilo ovako. Ako je on principijelna osoba, vrlo vjerojatno je čekao i čekao da prekineš sa dečkom. Tokom godina nestala strast i volja i voila ostali ste samo dobri prijatelji. Imao sam jedno slično iskustvo takvo izuzev da smo sada jedva poznanici s razlogom što smo se toliko promijenili tokom godina. Ništa neuobičajenog i ništa novog.
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 18:37   #22
''istrošili'' odnosno previše je vremena prošlo, čovjek je nastavio sa svojim životom.

evo možda nije isti primjer, ali kako sam ja pronašla svoj duševni mir..posvađam se s čovjekom, ne javi se dva mjeseca, nakon dva mjeseca mi pošalje poruku da bi mogli na kavu 'ja se sva uzjebem' (dićuštaćumoždabiimoglaotić, nijeontakološ i sva moguća opravdanja), shvatim da to nije najpametnija ideja..odem u majčicu prirodu, dva dana se zavlačim po svuda, brinem se za vlastiti život, shvatim da je nebitan i resetiram se na tvorničke postavke
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 19:43   #23
u identicnoj situaciji - i ja sam imala jednu ne-vezu koja se istrosila s vremenom i kuzim o cemu pricas
u retrospektivi znam tocno sta sam trebala napraviti dok smo bili aktualni
nikakvi razgovori ni analize bas nemaju smisla
ali iduci put kad se sretnete, prije nego itko ista kaze, uhvati ga i ljubi dugo i bez prestanka i opet i ponovo
jer jedino tako se mozete oporaviti od toliko duge isfrustriranosti :/ po mom skromnom misljenju
143 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 19:53   #24
Quote:
Lifehouse kaže: Pogledaj post
da ste imali slican odnos u kojem se borite sa budete prijatelji pa onda pokleknete pa opet prijatelji, onda bi razumjeli kako je tesko sad uopce spominjat to sve jer je bilo iscrpljujuce. Jednostavno je tesko izustit nesto u stili, ajmo probat jer imas osjecaj da je to vec ruganje.
onda si by far nisi trebala dopustit takav odnos, takvo stanje i takve emocije oko njega...takvu situaciju. Kao što je rekao i forumaš prije mene...trebali su tu jezici još davno raditi..


U tim godinama igrati takvu igru....je sjebano. Ne da će samo stvorit frustraciju (zato jer se javilo puno toga među vama) već će stvoriti ovaj kaos koji osjećaš..
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 19:59   #25
Quote:
vioola kaže: Pogledaj post
kakve veze ima to je li ili nije fizički atraktivna...

uvijek se ti nađeš postavljat takva pitanja
zato jer takvo pitanje niko ne postavlja i to je tabu u takvim temama. E pa nije! ja šaljem tabue u kurac i ako me zanima kakva je koka autorica teme ja ću to uredno htjeti saznati.

Kako ne bi imalo veze?! Kao da to nije odrednica osobe, tj. žene.. Nemoj lupat...
Ti isto nekad bubneš...
a meni napišeš "mislila sam da si pametniji od toga"....
Tak i ja...mislio sam da si pametnija od toga.
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 20:04   #26
Quote:
Lifehouse kaže: Pogledaj post
ali smo se istrosili
vec sam vise puta procitao da si ovo napisala..

jesi cula za izraz "prošla baba s kolačima"?


edit: kakve iskre frcaju između brogana i vioole
denalii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 20:08   #27
Quote:
denalii kaže: Pogledaj post
edit: kakve iskre frcaju između brogana i vioole
znam, takve iskre da je ova priča u prvom postu goli kurac prema nama


Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 20:16   #28
server foruma.hr ne moze podnijeti toliku kolicinu strasti
denalii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 20:40   #29
Meni fale neki detalji. Prvi - je li on ikad izricito rekao (ili eventualno napisao) da je jednako zainteresiran?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 20:43   #30
Quote:
Lifehouse kaže: Pogledaj post
Pa frajeru ocito nije dovoljno stalo.
Al meni recimo ide na kurac kako olako pisete te komentare. Post je retardiran pun kurac jer je cijeli nas odnos bio retardiran pun kurac. Ali ljudi opcenito rade retardirane stvari i time pisu retardirane stvari. Na ovom forumu je najlakse prosrat: ne zanimas ga, kreni dalje kao da su emocije loptica i prebacis je. Rijetko tko to moze. inace ne bi bilo tema patim za likom koji ima curu, jebem se sa sestrinim muzem i slicno. Kako se te loptice prebacuju niko ne zna tocno, samo znas da moras.
ja sam dvije loptice prebacila s teskom mukom i jedna mi se ocito vratila. Sta sad?
recite mi vi koji te odnose rijesavate ko jen, dva. Vi koji se ne zaljubljujete u one koji vas nece, vi sretnici.
sta ti zelis sad? da nastavite filozofirati? da ne umre? da budete par? da ga nikad vise u zivotu ne sretnes?
sta hoces? kad budes to znala dobit ces i "eureku"
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 21:16   #31
Koja količina autodestrukcije u samo jednom postu.

Autorice, ti baš voliš biti nesretna?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 21:26   #32
A solušn problema je tako jednostavan. Razgovor. O vama. ili "vama".
Autorice, ljudi se, zbog ljubavi(ili što već igra u vašem odnosu), sele na drugi kontinent, mijenjaju poslove, prilagođuju živote...Uče nositi sa medicinskim dijagnozama i stanjima partnera.
Ne razumijem ovo "umorna ljubav".
Možda se bojiš da ćeš biti odbijena? Pa, ako je to najgore što ti se može dogoditi, onda si, što bi rekli, na konju.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 22:20   #33
Odmah u samom startu ti budem dao odgovor na pitanje iz naslova:nikako! Nemreš zaboravit nekaj ak nisi već uspjela potpuno,ok? Veliš „nakon što si zaboravio“, e pa nisi draga moja,sama tvoja situacija ti jasno veli da nisi,i vjeruj mi,nikad ne budeš,to moraš znati u startu.Riješili smo to sa zaboravljanjem,a sad da pojasnim kak sam i ja imao pa skoro identičnu situaciju,al su uloge bile obrnute(i danas smo skupa i ne žalimo ni momenta svega kaj se desilo,vjeruj mi,sve je to život)…….

„Ono, pravi drugovi.. Išli kroz sita i rešeta. PUtovali zajedno, pili i povraćali zajedno. Srali o životu i bitku i svašta nešto. Onako platonski kako treba jer ja imam dečka.“

Evo i tebi bum,tras,šljas…..imala si ispred sebe ono kaj se veli igla u plastu sijena,a kaj je najgore i sama si bila toga svjesna….platonski je bilo jer te poštuje i nije ti htio narušavati vezu,al je bio tu i ti si to znala,i znaš i sad,svjesna si toga,a on izgleda nije tak glup jer da je ne bi se s tobom tak ponašao.Poštivao te,cijenio,ak već hoćeš – bila si mu sve kaj mu treba i on je znao da je on to tebi.Sad pitanje,kak da to nije uspjelo?.....jer je predobro da bi bilo istinito, a je.Ovdje na forumu barataju nekakvim frazama i filozofijama,al kad se čovjek nađe u ovakvoj situaciji shvati da život nije tak besmislen.Ne znam jesi li svjesna,al on ti je itekako bio jackpot u pravom smislu te riječi….

„ On je najbolja osoba (uvijek mi je bilo važno da je netko stvarno dobra osoba prije svega), on me kuži najviše i voli moja sranja. Ja volim sva njegova sranja i on je prva osoba kod koje ne želim promijeniti ništa. Iako mi smeta šta puši iako mi smeta šta je najprincipijalniji ikad. Sve njegovo je on i zbog svega njegovog mi se on sviđa toliko i onoliko. On me potiče da sam bolja osoba.“


Si ti uopće svjesna da je on bio osoba koja te,možda,i najiskrenije voljela ikada od svih,si svjesna te činjenice?

„On je rekao da nikad neće bit sa zauzetom curom, ali istodobno vidim na njemu da se bori sa samim sobom. U onim trenucima (uglavnom pijanim) kad opusti kočnice izbaci iz sebe da sam ja jedina osoba na svijetu s kojom bi na kraj svijeta. I ja tuka nisam zadovoljna s tim. Tuka čekam kad će nešto konkretno napraviti. Dati mi ultimatum, al on mi ga nikad nije dao. Želio je da sama odlučim.“

Bio je samo iskren i prema tebi i prema sebi,a to sve zato kaj te poštuje i voli,ok?I da,tuka si,kak i sama veliš,al za ozbač……)))) i znaš kaj,pa dao ti je ultimatum,cijela ova situacija je njegov ultimatum,kak ne vidiš to pored zdravih očiju,hello???

„Imam toliku mirnoću u sebi da mi se sere od sebe same koliko sam dobro. Nisam u stanju s nikim započet emotivni odnos, al imam neke črčkarije.“

Lažeš,ono fakat sorry na izrazu al ne znam kak ti drugačije to pojasniti.Lažeš samu sebe jer nemaš mirnoću,nisi ga otpustila i po svemu sudeći nikad i ne budeš jer si i sama svjesna da si (možda) izgubila ono najvrednije u životu…..al ok,nije kraj svijeta;-)

„On je ostao principijalan do kraja i nije jebao zauzetu curu, a ja sam se jebala bez kurca. Željela ovce i novce. Iako bi izabrala sto puta njega, da je on napravio bar nešto. A nije napravio ništa zbog principa. I ja ga još više poštujem zbog toga.“

Ne!....nije to bilo zbog principa nego zato kaj te voli,iskreno,ono,kak da ti nacrtam…..iz dna duše…..a si se zapitala koliko je i on patio gledajući samo tebe takvu kakva jesi,a znajući da imaš drugog,da možda nikad ne budeš njegova,al svejedno te i dalje voli i prihvaća (i nada se,kladim se u to jer tak sam i ja)……možda onak isfucano zvuči,al stara moja,to ti je fakat bezuvjetna ljubav….jbt mnogi i dan danas Boga mole da im se tak nekaj pojavi u životu,a tebi to pred nosom,a ti slijepa….uuuuuu…..

„Kako ljudi odu iako znaju da je to krivo? Zapravo, kako ispraviti ono što se nije ispravilo na vrijeme i onda se toliko sjebalo da u toj sjebanosti nema više ništa?“

Jednostavno…..otvorenim i iskrenim razgovorom,da baš tak…ak nemaš muda,pa ono, nađi ih,jer druge ti nema…..ti njega voliš i vrijeme je da mu to napokon i priznaš između četiri zida…..voli i on tebe,al je bio fer i nije te tjerao da prekineš vezu koju si imala,imao je razumjevanja za tebe i poštivao sve tvoje odluke,pa vjeruj mi da je to rezultiralo da je ispoštivao i tvoju odluku da si sad u takvoj situaciji u kakvoj jesi…..sorry ak ti moram direktno reć,al zasrali ste oboje,a ti najviše,sorry fakat na ovak direktnom izrazu (bez uvrede).

„Je li vjerujete da se ljudi mogu voljeti, ali da oboje znaju da više nema smisla iako pravi smisao nikad nisu ostvarili? A da se razumijemo, oni se i dalje potiču emotivno i intelektualno. Samo ovaj put ljudski, a ne ljubavno. „

Mogu,velim iz osobnog iskustva.I točka……mislim da si savjeta dobila i više nego dovoljno i da si i sama svjesna da ne budeš ga tek tako otpustila i da je fakat sazrelo vrijeme da sjednete i riješite to…..i neboj se,nemaš ti kaj tu izgubit,ne boj se odbacivanja jer to je najgora kočnica koju si ljudi sami stavljaju u sebe….glavu gore i nepuštaj to,ja nisam i danas sam sretniji već ikada.nisu svi ljudi isti,al u ovome šta piše u tvom postu ja ne vidim ništa osim dve srodne duše.Pa,želiš li imati tak nekaj u svom životu il ne?odluka je na tebi….dovoljno ste odrasli da ste oboje svjesni toga,sad ti budi ona koja će mu to otvoreno i priznat….i ak se odlučiš na to,sretno!
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 22:26   #34
@OverThere - smiri se malo. Ne znam sto tebe muci, ali promijeni ton.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 22:33   #35
OverThere, sorry ali pišeš kao da poznaš tog lika.
Neznamo čovjeka. nemamo pojma koja je njegova strana priče, Može biti da se zaljubljuje u emotivno nedostupne cure. Ono, ima i toga.
Autorici je trenutno teško, došla se izjadati, upitati za eventualna iskustva, a ne da joj se nabija nekakva krivnja.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 22:41   #36
Quote:
Darkyn kaže: Pogledaj post
OverThere, sorry ali pišeš kao da poznaš tog lika.
Neznamo čovjeka. nemamo pojma koja je njegova strana priče, Može biti da se zaljubljuje u emotivno nedostupne cure. Ono, ima i toga.
Autorici je trenutno teško, došla se izjadati, upitati za eventualna iskustva, a ne da joj se nabija nekakva krivnja.
ak ne vidiš ja sam na samom početku napisao da to sve velim iz vlastitog iskustva,nenabijam nikaj nikome neg velim kak se treba postavit po mom mišljenju,i to sve,ponavljam,iz vlastitog iskustva.....sorry ak se neko pronašao prozvan al nije to namjera,samo sam se postavio u situaciju u kojoj sam i sam bio,pa na osnovu toga dao komentar na sve
OverThere is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 13:52   #37
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Meni fale neki detalji. Prvi - je li on ikad izricito rekao (ili eventualno napisao) da je jednako zainteresiran?
Naravno da jest.. Iako je osoba koja to sve skuplja u sebi i malo govori. Ipak i takvi pokleknu pogotovo kad se družiš s njima stalno i u svim situacijama. Kad i nije govorio, osjećala sam da je obostrano. Jednostavno dvoje ljudi dijeli iste trenutke i znaš. Al da, rekao je čak i napisao. Ali nikad nije vršio pritisak na moju odluku. Čekao je. I kad je meni napokon došlo iz dupeta u glavu, on je već to odlučio prekrižiti. I razumijem ga. I ja sam mislila da je to najbolje.

Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Koja količina autodestrukcije u samo jednom postu.

Autorice, ti baš voliš biti nesretna?
Inače sam pozitivna osoba iako je to oprećno s ovim svim. da..

Quote:
Darkyn kaže: Pogledaj post
A solušn problema je tako jednostavan. Razgovor. O vama. ili "vama".
Autorice, ljudi se, zbog ljubavi(ili što već igra u vašem odnosu), sele na drugi kontinent, mijenjaju poslove, prilagođuju živote...Uče nositi sa medicinskim dijagnozama i stanjima partnera.
Ne razumijem ovo "umorna ljubav".
Možda se bojiš da ćeš biti odbijena? Pa, ako je to najgore što ti se može dogoditi, onda si, što bi rekli, na konju.
Pa da.. Zbog ljubavi se svašta radi. Ali zar nekad nije kasno za ljubav? Zašto ljubav ne može bit umorna? Ja jesam umorna. Ne mogu zamisliti da opet otvaram tu temu. Toliko smo drvili po njoj da mi se ikakav razgovor na tu temu gadi. Gadi mi se i napisati, ali bar on to ne čita. Ako će se nakon ovog svega išta dogodit između nas, dogodit će se bez imalo razgovora. Baš sam razmišljala da on počne tu temu nanovo, jedino šta bi rekla "dođi kod mene" i tu bi sva priča prestala. Ne mogu više. Ja sam se udaljila od njega nakon što mi je on rekao da to više nema smisla. Tad kad sam prekinula vezu, više me bolio taj "prekid" s njim, ali sam se morala skoncentrirati na sebe. Sad kad je prošlo godinu dana, a za to vrijeme se nismo ni čuli nego par puta ovlaš, sad nekako mislim da je kasno za to sve. I stvarno nikakva priča mi trenutno ne dolazi u obzir. Pomirena s tim da onda neće ništa ni biti. Jer jednostavno postoje granice. Zbilja sam ja baš sve rekla zadnji put. On je na to rekao da više ne razmišljamo isto. Samo to. Je li to rekao zbog umora, čega, ne znam. Znam da je rekao i bilo mi je dovoljno. Završeno.

Quote:
OverThere kaže: Pogledaj post
ak ne vidiš ja sam na samom početku napisao da to sve velim iz vlastitog iskustva,nenabijam nikaj nikome neg velim kak se treba postavit po mom mišljenju,i to sve,ponavljam,iz vlastitog iskustva.....sorry ak se neko pronašao prozvan al nije to namjera,samo sam se postavio u situaciju u kojoj sam i sam bio,pa na osnovu toga dao komentar na sve
Tvoj veliki komentar je malo pretjeran iz mog gledišta.
Valjda jer si uzeo sebe kao primjer. Svemirsku ljubav bi spominjala nakon konzumacije iste. Zasad je ovo u suštini, emotivno, najdublja stvar koja sam proživjela. Ali to može isto tako značit da će ostat samo takva..emotivna, ali ne i fizičko-emotivna. Ne znam.

Želim reći da sam ovaj jako dugi, po vama retardirani post napisala da razumijem sebe. Naravno da je suma sumarum to tako kaotično. Ali ti emotivni procesi su kaotični. Kaotično je jer je dug vremenski period u pitanju i jer smo oboje došli do svoje tridesete koja je sama po sebi prekretnica. I u ovom trenutku kad smo oboje solo, kad ne postoji ni meni ni njemu netko drugi, jednostavno je tužno da nije vrijeme za nas. Samo sam to željela reći. Vama, ne njemu. Jer sam ja zadnji put sve rekla. AKo on misli nešto reći, reći će. Ako neće, tako treba biti i idemo dalje. Kako sam imala godinu dana za sebe, promijenila sam stavove, zbilja jesam pronašla mirnoću u sebi (sigurno u odnosu na prije). Ovo što sad drvim po njemu je razmišljanje kako je čudno i možda krivo što nije ispalo ništa. Ali iz poštovanja prema sebi ja stvanro više neću pokrenuti samostalno tu temu. Kaput!

Kao što sam rekla ovo je više tema o tuđim iskustvima i kako ste prekrižili nekog tako bitnog u trenutku koji bi prije bio idealan za vas, sad je to idealno nekako ipak krivo.
Lifehouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 14:18   #38
Lifehouse, okrugli broj godina nije prekretnica sam po sebi. Prekretnica može biti svaka godina, svaki trenutak, ako ti tako odlučiš.
sa 30 nisam znala tko mi glavu nosi, tbh:-)
Enihu, ako je sve to tako kako je, tj. za vas dvoje nema nade jer je trenutak prošao(meni osobno je to nekako neshvatljivo, ali opet, ja nisam mjerilo normale:-), možda je vrijeme da se skroz okreneš prema sebi i vidiš što bi ti htjela od života.
Mensečini da ti on, u daljnjem životu, ne bi bio nekakva potpora i da bi , da se nekim slučajem i uparite, ti bila ta koja bi se bavila konkretnim stvarima, a on bi razglabao o bitku, batku i karabatku.
Pa bi te to još dodatno umorilo.
Ispravi me ako griješim.Nije mi namjera uvrijediti osobu koju ne poznajem krivom procjenom.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 14:27   #39
Quote:
Darkyn kaže: Pogledaj post
Lifehouse, okrugli broj godina nije prekretnica sam po sebi. Prekretnica može biti svaka godina, svaki trenutak, ako ti tako odlučiš.
sa 30 nisam znala tko mi glavu nosi, tbh:-)
Enihu, ako je sve to tako kako je, tj. za vas dvoje nema nade jer je trenutak prošao(meni osobno je to nekako neshvatljivo, ali opet, ja nisam mjerilo normale:-), možda je vrijeme da se skroz okreneš prema sebi i vidiš što bi ti htjela od života.
Mensečini da ti on, u daljnjem životu, ne bi bio nekakva potpora i da bi , da se nekim slučajem i uparite, ti bila ta koja bi se bavila konkretnim stvarima, a on bi razglabao o bitku, batku i karabatku.
Pa bi te to još dodatno umorilo.
Ispravi me ako griješim.Nije mi namjera uvrijediti osobu koju ne poznajem krivom procjenom.
Ne shvaćam tvoje komentare nikako drukčije nego dobronamjerno. Ne vjerujem da mi ne bi bio potpora. On je puno realniji od mene, odgovoran je i savjestan. Kao čovjek i kao radnik. Ja znam otprilike što želim od života, tj. što ne želim. Ova godina je moja prekretnica.
Lifehouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:18   #40
Nekako točno znam ovaj osjećaj što kažeš da ste se potrošili. To je teško objasniti nekome tko nije proživio.

Ja sam imala sličan odnos, iako, par godina sam mlađa od tebe, a kad sam to proživljavala, bila sam između 18-21. Na kraju sam, da sebe utješim, cijelu situaciju opravdala tim godinama, iako, kako su godine prošle, poznavajući i sebe i njega, znam da je bilo u pitanju nešto vrlo ozbiljno, pogotovo za tu dob.

Moj slučaj je bio dakle srednjoškolski, tj. kraj srednje. Mi smo kroz cijelu srednju bili najbolji frendovi. Završavali si rečenice, namjereno se provocirali jer nas je to palilo (bile su to prijateljske provokacije, ništa seksualno), s godinama je ta vibra među nama dosegla toliku temperaturu, da se sjećam da je razrednica oko norijade rekla da ćemo mi prije ili kasnije biti u braku. Znači, apsolutno su svi kužili. Ja sam njega smatrala za svoju srodnu dušu.

Nikada se nismo ni poljubili a kamoli nešto više. A bili smo pubertetlije i trebali smo/mogli smo to itekako. Ja sam imala neku groznu podužu vezu. Onda sam je prekinula, a on je bio nekoliko mjeseci isto u nekoj vezi. To je bilo oko upisa na faks. I rekao je da je napokon dočekao da sam slobodna, no eto, nije takav tip da ovu povrijedi. Složili smo se da je bolje očuvati ovaj krasan prijateljski mir.

Upisali smo faksove. Njegova veza pukla. Ja ušla u drugu. Bili smo udaljeni. Dopisivali se redovito. On je pukao. Hoće da ga čekam 5 godina da se vrati i onda je to to. Onda sam ja pukla, ne mogu davati garanciju, iako on je kao moja srodna duša.

Vidjeli smo se u tih 5 godina 3-4 puta. Svaki put je bilo čudno, lijepo, razočaravajuće, neki čudan miks svega. Buka u glavi i u srcu. I vratio se. I ja sam otišla u međuvremenu iz svog rodnog grada. I opet smo se vidjeli prošle godine 2 put, prijateljski.

I što je ostalo?

Samo slika te nekadašnje prilike. Istrošili smo se. Promijenili zbog vremena, okolnosti, drugih ljudi, no ipak smo ostali oni isti. Uvijek će biti pitanje što bi bilo da je bilo.
Više ne pričamo o tome. Ali uvijek nam to visi nad glavom kad se vidimo.
Ja sam ovdje gdje živim našla prekrasnog dečka kojeg stvarno volim. On je sam. I sretan je zbog mene. Vjerujem u to jer ga poznajem. Isto tako znam da jedan dio teško prihvaća da sam se našla s nekim i da smo sada još više nemogući. Zna on i osjeti da je šansa za fizičkom realizacijom otišla u nepovrat. Ne privlači me više kao onda davno. I sada onako istrošeni pričamo kao stari prijatelji, tužno, sjetno, on se još trudi rasplamsati onu našu nekadašnju zafrkanciju no nije to više to.

Hoću ti reći, možda je i tvoj prijatelj krenuo dalje. Ponekad je potrebno vrlo malo da se nešto slomi u nama i prestane biti težnja. Mijenjamo se iz dana u dan. Nitko tu nije kriv. No mislim da vrijeme zaista sve pokaže.
zujilica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.