Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2012., 10:26   #601
Quote:
miskozd kaže: Pogledaj post
?? Je od knaufa su kao i kod drugih stanova u novogradnji.
Neozbiljno je da dajes ovakve izjave. Svi pregradni zidovi od knaufa unutar stana su bila karakteristika "zdrpi i zbrisi" firmi privatnika koji su se preko noci odlucili baviti gradnjom i na tome zaraditi.

Zato i pitam, moze li mi netko tko zivi u ovim novim Pionir zgradama u Spanskom, kod okretista autobusa potvrditi da su i svi njihovi zidovi unutar stana od knaufa?

Ako jesu, ja ti se ispricavam.

Quote:
miskozd kaže: Pogledaj post
I odlicno je. Zvucna izolacija neusporediva sa siporeksom, nosivost dovoljna za bilo sta. Postavljene su duple ploce. Znaci presjek zida je knauf-knauf-staklena vuna-knauf-knauf. (12,5+12,5+70+12,5+12,5mm)
Je da, najbolje staviti 4 ploce sa svake strane, da vidis kak se onda nis ne cuje
Ko je spominjao siporeks?
Imam knauf zid (veliku sobu podijelili na dvije manje) i zadovoljan sam, kako izolacijom, tako i izgledom. Ali ne bi si mogao zamisliti cijeli stan u knaufu. Ni malo prakticno. Na par mjesta sam postavljao malo teze stvari na zid, sve 5, postoje tiple i druge posebne stvari za to, ali kad ja golim okom vidim da se zid piga, par mm par mm, hm...
A piga se, ne moras nista ni staviti, stavi tiplu (negdje na sredinu ploce izmedju dva profila), zavrni vijak, uzmi kombinirke i pocni vuci prema sebi i trzati, da vidis...jebiga filing ko da u limenci zivim
PETIT-BEURRE is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 10:38   #602
Molio bih dobre duše ako znaju broj tel. od kooperanta za stanove u Španskom, zgrada C i D...
Unaprijed se zahvaljujem...
t.e.j.m.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 17:33   #603
Prodajem stan u zgradi B, 2 kat, zajedno sa garažom... POVOLJNO...pa ako koga zanima neka se javi... (stan iz KOMPENZACIJE)
tommaso is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 17:39   #604
Quote:
ceeky_m@nkey kaže: Pogledaj post
Poštovanje i pozdrav svim "pionirovcima" u Španskom.

Pošto sam zainteresirana za kupnju stana od cca 50m2 za keš (po mogućnosti da nije prizemlje i zadnji kat) znate li da li je slobodan koji stan i da li itko ima broj od kooperanata? Gledala sam na stranicama pionira i slobodno ih je nekoliko, ali su svi ili u prizemlju ili na zadnjem katu.

Dopada mi se lokacija, a pošto se prodaje nekoliko "rabljenih" stanova i još dosta njih u novogradnji mislim da bi se mogla dobiti dobra cijena za keš pošto bi kupili u roku nekoliko tjedana.

Pa ako netko ima broj kooperanata poslati na PM bila bih jako zahvalna!

Pozdrav!
Prodajem 2-sobni stan sa garažom na br. 24, 2 kat, pa ako ste zainteresirani, javite mi se na PM..
tommaso is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 10:49   #605
U fazi kupnje stana smo zgrada C ili D, pa bih molio brojeve tel. od kooperanata, zahvaljujem...
t.e.j.m.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 03:12   #606
Quote:
Neozbiljno je da dajes ovakve izjave. Svi pregradni zidovi od knaufa unutar stana su bila karakteristika "zdrpi i zbrisi" firmi privatnika koji su se preko noci odlucili baviti gradnjom i na tome zaraditi.
Knauf i knauf nije isto. Ako ga je neko lose postavio, ne znaci da je materijal los.

Quote:
Zato i pitam, moze li mi netko tko zivi u ovim novim Pionir zgradama u Spanskom, kod okretista autobusa potvrditi da su i svi njihovi zidovi unutar stana od knaufa?
Pregradni zidovi jesu. Potvrdjujem.

Quote:
Ako jesu, ja ti se ispricavam.
Nema potrebe. Ovo je forum.


Quote:
Je da, najbolje staviti 4 ploce sa svake strane, da vidis kak se onda nis ne cuje
Sad vec trkeljas. Duple ploce i staklena vuna su norma.

Quote:
Ko je spominjao siporeks?
Imam knauf zid (veliku sobu podijelili na dvije manje) i zadovoljan sam, kako izolacijom, tako i izgledom. Ali ne bi si mogao zamisliti cijeli stan u knaufu. Ni malo prakticno. Na par mjesta sam postavljao malo teze stvari na zid, sve 5, postoje tiple i druge posebne stvari za to, ali kad ja golim okom vidim da se zid piga, par mm par mm, hm...
Ocito da je lose postavljeno i da nisu postivane nikakve norme. Ja na svoj zid mogu objesiti i cirkular i nista se nece spigati. Pogotovo ne vidljivo golim oku.

Quote:
A piga se, ne moras nista ni staviti, stavi tiplu (negdje na sredinu ploce izmedju dva profila), zavrni vijak, uzmi kombinirke i pocni vuci prema sebi i trzati, da vidis...jebiga filing ko da u limenci zivim
Ponavljam, nema sanse da se ista piga. Pogotovo ne na taj zadnji nacin sto si opisao.
miskozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 22:18   #607
Quote:
miskozd kaže: Pogledaj post
Ponavljam, nema sanse da se ista piga. Pogotovo ne na taj zadnji nacin sto si opisao.
Ajd dobro ne piga se, ti si tak i tak cesce kod mene nego ja
PETIT-BEURRE is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 02:42   #608
Quote:
PETIT-BEURRE kaže: Pogledaj post
Ajd dobro ne piga se, ti si tak i tak cesce kod mene nego ja
Pisem kako je kod mene i ne vjerujem da me nisi dobro skuzio. Sto si ti doma brljavio s tim knaufom, stvarno ne znam i tu si u pravu.
miskozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:38   #609
Quote:
miskozd kaže: Pogledaj post
Pisem kako je kod mene i ne vjerujem da me nisi dobro skuzio. Sto si ti doma brljavio s tim knaufom, stvarno ne znam i tu si u pravu.
Evo bas danas prisarafio jos 3 ploce sa svake strane i ne piga se, a godinama zivim u neznanju

Hvala
PETIT-BEURRE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 18:00   #610
Tražim stan u Pioniru od koperanata, ako ima tko kakav info bio bih zahvalan.
Bez garaža i parkirnih mjesta koje koštaju 1/4 stana
DigitalJesuus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 16:50   #611
Pozz susjedi, zna li netko gdje se odlaže glomazni otpad u Španskom/Malešnici? Jedina hrpa koju sam vidio je tam kod one zgrade u ulici 1. Stenjevečki odvojak a ne znam da li to spada pod Stenjevac (odvoz 29.5.) ili Malešnica (4.6.)
gylco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 22:59   #612
Lijepi pozdrav budućim susjedima!!!

Uskoro bi se trebao useliti u zgradu B pa imam par pitanja.
Rekli su mi u pioniru da su vanjska parking mjesta etažirana sa stanovima pa je nemoguće kupit vanjsko mjesto pa mi nude garažno. Zanima me je li to stvarno tako ili muljaju samo da prodaju mjesto u garaži?
Je li riješen problem sa telefonskim linijama tj. slobodnim paricama na centrali?

Hvala na odgovorima!
sbullet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 11:19   #613
pozdrav pionirci...jel tko od vas zatvarao balkon u rolete...ak je molim neku preporuku...hvala
mala vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 11:53   #614
@Sbullet

Ne znam za sva vanjska parkirna mjesta, ali znam za naš stan. Parkirno mjesto je vezano uz stan.

Što se tiče garaže, nedaj se kupovati ako ne želiš. Ima praznih mjesta milijun, i ako će to htjeti prodati morati će spustiti cijenu.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 13:00   #615
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
@Sbullet

Ne znam za sva vanjska parkirna mjesta, ali znam za naš stan. Parkirno mjesto je vezano uz stan.

Što se tiče garaže, nedaj se kupovati ako ne želiš. Ima praznih mjesta milijun, i ako će to htjeti prodati morati će spustiti cijenu.
Da. Od garaže sam, za sada, odustao. Skupa je u odnosu sa cijenom stana.
sbullet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 19:42   #616
Bok, susedi.

I mene zanima što je s paricama, ja sam pokušao prebaciti amis pa su me odbili jer t com neda paricu, od t coma bježim ko vrag od tamjana, a drugi su mi nekako nepovoljni, interesiram se za b net.
t.e.j.m.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 09:39   #617
Quote:
t.e.j.m.a. kaže: Pogledaj post
Bok, susedi.

I mene zanima što je s paricama, ja sam pokušao prebaciti amis pa su me odbili jer t com neda paricu, od t coma bježim ko vrag od tamjana, a drugi su mi nekako nepovoljni, interesiram se za b net.
mi imamo b net, selili smo priključak iz starog stana i nemamo nikakvih problema, ponekad se malo net uspori kad su svi doma (mislim na cijelu zgradu ), ali stvarno rijetko, drugih problema nemamo, 3D paket sa WLAN ruterom i proširenim paketom 300,00kn mjesečno

LP
mala vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 17:04   #618
Quote:
mala vjeverica kaže: Pogledaj post
mi imamo b net, selili smo priključak iz starog stana i nemamo nikakvih problema, ponekad se malo net uspori kad su svi doma (mislim na cijelu zgradu ), ali stvarno rijetko, drugih problema nemamo, 3D paket sa WLAN ruterom i proširenim paketom 300,00kn mjesečno

LP
Jel treba bušiti zidove da bi se uveo b net
t.e.j.m.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 23:01   #619
Quote:
t.e.j.m.a. kaže: Pogledaj post
Jel treba bušiti zidove da bi se uveo b net
ovak, ja sam kod useljenja dobio jedan priključak od t-coma u zidu i jedan za antenu od zgrade. kad je lik iz bneta došao samo je maknuo taj od antene i na njega montirao priključak za bnet (znači sa utorom za tv, radio i internet/telefon)

tak da mi ovaj od t-coma stoji bez veze neiskorišten, i drago mi je da je tako
gylco is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 20:55   #620
Unajmili bi 2-sobni stan, na području Špansko-Malešnica, polunamješten ili namješten, na duže vrijeme, do 200 eura/mj. + režije. Uredni smo platiše, možete provjeriti kod sadašnjih stanodavaca.

Molim ozbiljne ponude na pp.
danna7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.