Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2014., 17:35   #1821
NYK brodar

Poštovanje

Da li ima netko sa foruma da je kadet, asistent ili navigaje na NYK shipping company.

Kakvi su ugovori, radno vrijeme, radna atmosfera, placa i sl. Te kakva je kompanija kao kompanije, jos posebno nakon onoga slucaja mladog kadeta iz solina prosle godine.

Hvala
cipi-cips is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 17:29   #1822
Idite na Pomorac.net
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 22:00   #1823
Pozdrav svima!Treba mi informacija u vezi ukrcaja na brod.Sada završavam 4. godinu brodostrojarstva u Pomorskoj školi u Bakru i htjeo bih odraditi asistenturu prije odlaska na fakultet.Dali zna netko neke kompanije koje ukrcavaju asistente?
djelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 11:10   #1824
Pozdrav momci
Pišem sa ženinog nicka(da ne bi bilo zabune)
Ako nekome trebaju instrukcije za polaganje klase(brodostrojari) javite se u inbox
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 00:57   #1825
pozdrav!triba mi jedna velika pomoc!ako je kadet koji se tek ukrca na brod pozitivan na thc(odma isti dan su mu radili test),sto dalje s njim?salju ga odma doma ili??i ima li ikakve sanse ponovo na brod?Hvala na pomoci stvarno mi je hitno
kingo2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 10:58   #1826
Quote:
djelic kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!Treba mi informacija u vezi ukrcaja na brod.Sada završavam 4. godinu brodostrojarstva u Pomorskoj školi u Bakru i htjeo bih odraditi asistenturu prije odlaska na fakultet.Dali zna netko neke kompanije koje ukrcavaju asistente?
atlantska ce te ukrcat s tim da potpises petogodisnji ugovor
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 13:06   #1827
Quote:
kingo2008 kaže: Pogledaj post
pozdrav!triba mi jedna velika pomoc!ako je kadet koji se tek ukrca na brod pozitivan na thc(odma isti dan su mu radili test),sto dalje s njim?salju ga odma doma ili??i ima li ikakve sanse ponovo na brod?Hvala na pomoci stvarno mi je hitno
Iskrcat ce ga, dobit ce otkaz.eventualno se moze zalit da je to greska i ic ponovo na testiranje. Moce ic opet na brod, samo ce mu teze bit nac drugu kompaniju.
ri78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 16:09   #1828
Pozdrav svima . Tu sam novi a imam neko radno iskustvo na brodovima
sada sam trenutno bez posla a isao bih ponovo na brod ili na jahte. Pa Vas molim ako neko zna neki direktni kontakt da mi javi. LP
kindze77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 14:51   #1829
pozdrav pomozite mi molim vas.na medicini rada nisam prošao jer imam blagi oblik astme ali neman napadaje i radi toga nemogu napraviti matrikulu ,što da napravim da odem kod drugog doktora ''?help pliz
manny rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 22:50   #1830
Odi kod drugog doktora po drugo mišljenje. Ali pazi hoće li ti poslodavac to priznati jer neke firme traže da se pregled napravi isključivo u određenim poliklinikama. Sretno!
Yamas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 18:20   #1831
bok. Moze li me tko uputiti sta se smije nositi kad se krece iz Dubai-a
Lijekovi,serije,filmovi? Hvala
maslacak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 08:03   #1832
Quote:
antekinez kaže: Pogledaj post
dobar dan,molim za koji savjet ili uputu.radim kao policajac u zatvoru punih 18 godina,već mi pun kufer zatvorenika htio bi na neki posao na brodu,bilo šta.stega mi nije problem jer sam na nju naučio,
Pozdrav,

predlažem da baciš oko na ovaj link: http://www.inozemstvo-posao.com/smf_...p?topic=9081.0

Traže security osoblje, putnici nisu baš poput zatvorenika pa ti valjda ne bi bilo isto kao u zatvoru...
legionnaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 18:43   #1833
Pozdrav i pitanje za vas upućene.
Da li na teretnim brodovima ima medicinsko osoblje? Znam da ima na Kruzerima i na Naftnim platformama ali me zanima šta je sa teretnim brodovima!? Šta radite kad je potrebna zdravstvena njega a niste u luci ili blizu kopna ili ako jeste ali nije nešto ozbiljno što zahtijeva hitnu evakuaciju (posjekotina prsta ili prehlada)?
Ako postoji pozicija Medic koji su uslovi da se dobije taj posao i kakva je plata?
ljs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 19:25   #1834
Na teretnima brodovima , 2 casnik palube je zaduzen za medical.On vodi racuna o ljekovima , pazi da ima sve sto treba , narucuje..Osim njega tu su jos i 1 casnik palube i kapetan , koji su oboje bili na toj poziciji (2 palube) , tako da ako je nesto extra oni ce uvijek pomoc.Znaci ako je nesto neopasno (prehlada , posjekotina...) to uglavnom 2 palube rjesava.Ako je nesto ozbiljnije , npr.meni se jednom dogodilo da se kormilaru upalilo slijepo crijevo nema neke velike pameti : promjeni se kurs prema najblizem kopnu , zove se helic i to je to..
mman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 19:33   #1835
Quote:
mman kaže: Pogledaj post
Na teretnima brodovima , 2 casnik palube je zaduzen za medical.On vodi racuna o ljekovima , pazi da ima sve sto treba , narucuje..Osim njega tu su jos i 1 casnik palube i kapetan , koji su oboje bili na toj poziciji (2 palube) , tako da ako je nesto extra oni ce uvijek pomoc.Znaci ako je nesto neopasno (prehlada , posjekotina...) to uglavnom 2 palube rjesava.Ako je nesto ozbiljnije , npr.meni se jednom dogodilo da se kormilaru upalilo slijepo crijevo nema neke velike pameti : promjeni se kurs prema najblizem kopnu , zove se helic i to je to..
Dakle, nema potrebe za Medic na teretnjaku?! Hvala na brzom odgovoru!
ljs is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 09:15   #1836
bok svima

poštovanje

molio bi za pomoc, da li tko od vas ima primjer cv-a da mi pošalje na moj mail,
poslao bi ga za offshore platforme u aberden, imam nesto iskustva po brodovima
pa bi molio ako ko ima cv bar za primjer da mi pošalje.
moj mail je [email protected]
unaprijed hvala!!!
lary18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 19:01   #1837
Quote:
lary18 kaže: Pogledaj post
poštovanje



molio bi za pomoc, da li tko od vas ima primjer cv-a da mi pošalje na moj mail,

poslao bi ga za offshore platforme u aberden, imam nesto iskustva po brodovima

pa bi molio ako ko ima cv bar za primjer da mi pošalje.

moj mail je [email protected]

unaprijed hvala!!!

Stari moj u Kalima odakle si ima nekoliko ljudi koji ce ti pomoći vezano za ovaj upit, forum ti nije potreban !
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 22:22   #1838
evo,ja san zavrsija srednju,prominija u 30 godina ne znan ni sam koliko kompanija,posal znan toliko da me sve firme pitaju zasto iden ca,iden za lovon,ne volin posal,i to nekima i kazen,zadnjima san doslovno reka da iden manje radit za vece pare,ali neka mi ko kaze sta ce mi diploma pomoc kad znan u praksi sve sta triba,gotovo sve,niko ne zna sve,a kad firma vidi da si in dobar,oni ce ti platit tu ubrzanu visu i jos ces imat placu doma,ima san 3 takve ponude,ali neman vrimena,misec-misec je jebeno kad imas posla doma,a i ostarija san
za ove ka popaj sta imaju poantu,ali u krivo pucaju,ne smiju bit zavidni kolegama,ostalo puno stvari je dobro reka,bija san i kapo,hvala velika,bolje jedan nego krdo majmuna priko mene
bublica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 23:05   #1839
Nisam pomorac niti ništa slično, međutim znam da na ovom forumu ima pomoraca koji su se cijepili cjepivom protiv žute groznice.Molila bih vas za iskustva s tim cjepivom i eventualnim nuspojavama pošto zbog putovanja u Južnu Ameriku moram cijepiti sebe i dijete. Hvala unaprijed na odgovorima.

Zabrinuta mama
natari is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 11:01   #1840
Daju ti cjepivo, zutu knjizicu gdje upisu podatke i odes doma. Vrijedi 10 godina. Ja osobno nisam nikad imao problema, a nisam niti ikad cuo da je netko imao problema. Naravno, ne znaci da mozda i ne postoje ali iskreno, nisam nikad nista cuo o tome ....
Pelorus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.