Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2010., 20:19   #201
Quote:
Gigolo kaže: Pogledaj post
Jebeš i žensku koja od 50+ koja dopušta da je muškarac puni spermom samo zato jer je mlađi od nje 15 godina i misli da neće ostati trudna. Takva je ostala na razini srednje frizerske
vidim ti nisi cuo za kontracepcijske pilule, diafragmu .. i ostale nacine zastite?
Vjeruj mi niti jedna zena nece ostati trudna ako to ne zeli
Kailea is offline  
Old 14.05.2010., 20:22   #202
Quote:
bolero kaže: Pogledaj post
probao..ja imao 24 ona 40..predobro bilo!
Nešto slično sam i ja, nema do stare koke ništa, ta se potrudi, a ove mlade ko panjevi, mada više mi pašu sada mlađe kad sam stariji
Gustavo is offline  
Old 14.05.2010., 20:34   #203
Quote:
Kailea kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi niti jedna zena nece ostati trudna ako to ne zeli
znam to, ostanu trudne, a onda ucjenjuju, zato nikada ne bih trpao bez gumice. frejeru se nakačila na vrat, te trudna je te rodit će, zove u 2 po noći.

starija žena od 50+ nikada takvu bedastoću neće napraviti. i da ostane trudna kako Hapy kaže sama će to riješiti
Gigolo is offline  
Old 14.05.2010., 20:47   #204
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Nešto slično sam i ja, nema do stare koke ništa, ta se potrudi, a ove mlade ko panjevi, mada više mi pašu sada mlađe kad sam stariji
I nakon tolikog staža na forumu i toliko postova, još uvijek se ne mogu načuditi tolikoj generalizaciji.
Niti je svaka starija super odlična u seksu, niti je svaka mlađa ko panj.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 14.05.2010., 23:43   #205
Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
Energija, polet, zivotna snaga, zdrav zivot koji ukljucuje i dobru prehranu i pozitivan nacin razmisljanja - da mi je vidjeti muskarca koji je takav, pa neka sutra umrem.
Taj sam! Doduše imam tek 25 ali opet... većina mojih vršnjaka već sada tjelesno propada jer se ne bave nikakvom fizičkom aktivnošću (ja se s druge strane bavim gimnastikom) i previše puše i piju (ja ne pušim, a pijem jako rijetko, uglavnom pivo i kvalitetna vina), da ne pričam mentalno; zanimaju ih samo sranja. Sutra umireš, znači

Quote:
Slizim kaže: Pogledaj post
NE PITAJ STO MOZES UCINITI ZA MUSKARCA VEC PITAJ STO MUSKARAC MOZE UCINITI ZA TEBE. TO JE JEDINO OPRAVDANJE ZA BILO KAKVU VEZU SA MUSKARCIMA.
Sve ostalo, mi mozemo same, pa cak i ono za sto su nam muskarci i potrebni
Sad zamijeni imenicu "muškarac" imenicom "žena" i obratno u gore navedenim rečenicama i čekaj da te druge kao ti nazovu muškom šovinističkom svinjom.
Malo korektnosti molim.
cretino is offline  
Old 15.05.2010., 12:19   #206
Quote:
cretino kaže: Pogledaj post
Taj sam! Doduše imam tek 25 ali opet... većina mojih vršnjaka već sada tjelesno propada jer se ne bave nikakvom fizičkom aktivnošću (ja se s druge strane bavim gimnastikom) i previše puše i piju (ja ne pušim, a pijem jako rijetko, uglavnom pivo i kvalitetna vina), da ne pričam mentalno; zanimaju ih samo sranja. Sutra umireš, znači


Sad zamijeni imenicu "muškarac" imenicom "žena" i obratno u gore navedenim rečenicama i čekaj da te druge kao ti nazovu muškom šovinističkom svinjom.
Malo korektnosti molim.
Pa to sam ja i kombinirala iz jednog muskog posta upravo iz dispeta.
Slizim is offline  
Old 15.05.2010., 16:25   #207
Prihvati moju ispriku molim te
cretino is offline  
Old 15.05.2010., 19:50   #208
starije koke ti češ najlakše nać u tomija, na odjelu smrznute piletine.....
T.T is offline  
Old 15.05.2010., 21:58   #209
starije tete

Quote:
nitro1104 kaže: Pogledaj post
Moj prvi post. Ovako, zadnje vrijeme me strasno pali pomisao na sex sa starijom gospodjom! Tamo od nekih 40-55 godina. A gdje ju naci? One sa Iskre ili nekim takvih stranica me ne privlace jer mi se cine da sve one koje u biti to zele to rade za novac, odnosno su... Izgled mi nije bitan toliko sam da je njegovana i da drzi do sebe. Poznajem ih nekoliko al kako to predloziti? Milsim da nisam jedini kojeg to muci. Sad malo narcisoidno al smatram se privlacnim, ne da se ja tako gledam ali imam dosta paznje od lijepseg spola pa predpostavljam ako sam mladjoj populaciji privlacan da valjda i starijoj jesam... Imam i curu i prije nego sto se to sve pretvori u nesto jako ozbiljno ovo bi strasno volio probati! Nisam od onih za varanje posebno kad jednog dane dodje bebac. Sad me cisto zanimaju Vasa iskustva, dal je tko probao a posebo gospodje koje spadaju u tu dobnu skupinu, kako gledate na to?
Razmišljanje ti je apsolutno ispravno, sine, i ako imaš prilike , zašto da ,uz tu mladu curicu, ne probaš i jednu dobru tetu!To ti može biti samo plus u životu!
Dakle zajebanciju nastranu, na stranu , eto ja sam imao i imam hm, recimo takvih dogodovština u životu. Gle, ovisi, ( o sisi) - prvo ,moraš biti oprezan i siguran da ta "starija" voli mlađe meso - da bi to bio, trebaš se malo potruditi oko nje, malo joj nabacivati komplimente, poklanjati male znakove pažnje( ono ,saznaš kad joj je rođendan pa kupiš bombonijeru,vrečicu kiki bombona,pa za dan žena pokloniš joj kitu, mislim ruža!! i tako mic po mic, žene vole kad misle da su u centru muškarčeve pažnje i ta sranja) - bitno je da si strpljiv i uporan,ne predosadan ( e da, i oprezan , ako ima muža!!- no to ponekad može čak biti i dobro, ako je zapostavljena u braku, kužiš, to ti olakšava situaciju a i čini istu napetijom) - dakle poanta faze 1 je osvajanje srca i uma neprijatelja - polako, zaboravi bum tras , macho pristup, večina teta će te odjebati s tim pristupom odamah...e sad vidjet ćeš kako dotična reagira , ne reagiraju sve isto - no vjerojatno će te smatrati simpatičnim i dragim, a to je već dobra osnova da ju povališ...sljedeća faza - faza 2 je ta, da na osnovu njene reakcije, pozoveš dotičnu na kavu, onako, neobaveznu, prijateljsku...( naravno i tebi ,a vjeruj i njoj - jer žene su perfidna i intuitivna stvorenja,što će reći , ne potcjenjuj nikad ženski um - jasno je da ta kava nije tek kava- već polako "zbližavanje" i uvod u sljedeću fazu)...na toj kavi, ne budi dosadan, pusti ju da laprda, ne uskaći joj u riječ,izbjegavaj muške teme, jbg. nije ti ona frend pa da laprdaš o klađenju, tekmama, autima, pravi se da ju slušaš,shodno tome kreiraj razgovor,nastoj povremeno biti duhovit(izbjegavaj viceve o Muji i Fati i sl.) budi pristojan i fin, ponekad, tu i tamo, pravovremeno, ubaci kakav laskav kompliment, tipa kako ima lijep lak za nokte koji joj pristaje uz boju kose i očiju,kako koristi profinjen parfem ...seri jbg. improviziraj, snađi se, kužiš...na kraju te prve kave, ovisno o njenoj reakciji, mada je nevjerovatno da ce te otoreno pozvati u svoj stan ili nes slicno, reci da ti je bilo vrlo lijepo i ugodno u njenom drustvu,da ti je vrijeme provedeno s njom proteklo prebrzo i da bi je volio opet vidjeti i porazgovarati...e sad ako pristane, e onda si na konju brate...taj sljedeci susret je vrlo vjerojatno pocetak ,a moguce i realizacija sama, ovisi to o slobodnoj procijeni doticne situacije , faze 3 - tzv. faza uvaljivanja...sve što se odnosi na kavu u prethodnoj fazi, vrijedi i u ovoj s time da postaneš malo kuražniji u namjerama i malo lascivniji u nabacivanju komplimenata - zgodno bi bilo da joj predložiš da popijete tu kavicu negdje malo dalje, van grada , tako da morate neminovno provesti neko vrijeme blizu jedno drugog, recimo u autu u vožnji do/od destinacije( pazi pritom kamo ju vodiš - izbjegavaj birtijice uz cestu i okupljališta kamionđija!! )...u tim trenucima, mislim na vožnju u autu s njome, od/do kužiš , ne bi vjerovao koliki se napredak u tebi željenom smislu može dogoditi ako igraš kako treba i ako si imalo maštovit - recimo, samo 1 pr. , dakle našli ste se na nekom takvom lijepom mjestu malo van grada, na kavici ,možda sladoledu, i tako, malo ju rajcaš komplimentićima, vrtiš se kao mačak oko mace ( jbg. to se može i doslovno shvatiti), kuži i ona što je tebi na umu, bez brige i pratiš njene reakcije( e da , idealno bi bilo da se ta kavica zapravo pretvori u laganu večericu pa da možeš počastiti damu s malo crnog vinčeka pritom, ne pretjerivati, ali ono, da se podgrije raspoloženje) i tako, njoj je ugodno, i tebi i bla bla ...krenete nazad doma, ti voziš i sad ,imaš varijanti bezbroj: od lagane,slućajne, ruke na njenom koljenu,puse u obraz pa žvaljenja kad ju dofuraš pred zgradu sve do otvorenog poziva na sexić , jbg, to moraš procijeniti, ali to ti je kao i u koridi, sposobnost preživljavanja matadora ovisi koliko je ovaj dobar u procjeni.

Neko moje iskustvo, cuj ringo, dobrodrzeca teta u kasnim 30ima ili prvoj polovici 40ih je pravi vulkan strasti, pogotovo ak je nezadovoljna u braku ili rastavljena ...ili samo znatizeljna, uglavnom u komparaciji s curicama, neopterećena emocijama i mnogoćime, iskusna i sexsualno i životno, voljna probati nove stvari...ovisi od osobe do osobe, no uglavnom, ako ti se posreći, mislim da nećeš požaliti...
Na kraju želim ti da nađeš svoju 40godišnjakinju, kakvu i ja karam, i isto tako da neopterećeni uživate u malim životnim radostima.Budi dobar učenik i dostojan jebač!Pri tome, pazi da ne zanemariš i curu,jbg. ona ti je ipak potencijalna budućnost,kao i obaveze u školi, na faxu i/ili poslu.Ponekad nedjeljom otiđi i na misu.

I još nešto!!! Nikad ne dijeli tako i ne zovi žene starijima - ako ti je pica mila!!!Bolje je koristiti termine : u najboljim godinama, iskusne, zrele i tako...

Bog te blagoslovio sine! I pomoli se koji puta Svevišnjem za spasenje svoje, za našu prelijepu domovinu , Za mudrost i razboritost našeg političkog vodstva i naše Premijerke!

Pozz. I javi rezultate!
bonaventuraduda is offline  
Old 15.05.2010., 22:05   #210
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
još uvijek se ne mogu načuditi tolikoj generalizaciji.Niti je svaka starija super odlična u seksu, niti je svaka mlađa ko panj.
Ni ja. Strašno.
Su.incotenible. is offline  
Old 16.05.2010., 00:39   #211
Angry

Quote:
nitro1104 kaže: Pogledaj post
Moj prvi post. Ovako, zadnje vrijeme me strasno pali pomisao na sex sa starijom gospodjom! Tamo od nekih 40-55 godina. A gdje ju naci? One sa Iskre ili nekim takvih stranica me ne privlace jer mi se cine da sve one koje u biti to zele to rade za novac, odnosno su... Izgled mi nije bitan toliko sam da je njegovana i da drzi do sebe. Poznajem ih nekoliko al kako to predloziti? Milsim da nisam jedini kojeg to muci. Sad malo narcisoidno al smatram se privlacnim, ne da se ja tako gledam ali imam dosta paznje od lijepseg spola pa predpostavljam ako sam mladjoj populaciji privlacan da valjda i starijoj jesam... Imam i curu i prije nego sto se to sve pretvori u nesto jako ozbiljno ovo bi strasno volio probati! Nisam od onih za varanje posebno kad jednog dane dodje bebac. Sad me cisto zanimaju Vasa iskustva, dal je tko probao a posebo gospodje koje spadaju u tu dobnu skupinu, kako gledate na to?
Tek sad vidim da sam ostarila!
Neschka is offline  
Old 16.05.2010., 07:57   #212
Quote:
bonaventuraduda kaže: Pogledaj post
bla bla bla

a daaaaaaaaaaj
uspio si mi ogaditi Bonaventuru. a znao sam baš uživati u njegovim propovijedima
cretino is offline  
Old 16.05.2010., 13:47   #213
??

Quote:
cretino kaže: Pogledaj post
a daaaaaaaaaaj
uspio si mi ogaditi Bonaventuru. a znao sam baš uživati u njegovim propovijedima
Cijenjeni forumašu, nije bitno kome se što gadi - bitno je da pomognemo momku koji je postavio temu i traži pravilne moralno - odgojne , ali i životno praktične odgovore! Fra Bonaventura je dobar čovijek i vrijedan Božji sluga,i iako dijelimo sličan naziv, pa i filozofiju širenja ljubavi i odgoja mladeži (doduše ja sam malo više usmjeren ka ženskoj populaciji i odnosima muškarac - žena u suvremenom svijetu, te nedaćama koje neminovno iz toga proizlaze) nismo iste osobe, naravno - a na tebi je da slušaš riječi onoga koji ti je draži.
No, ako ,kao što kažeš voliš poslušati i uživaš u riječima fra Bonaventure -to ti je samo plus i govori da si na ispravnom putu!
__________________
Ora et labora!
bonaventuraduda is offline  
Old 16.05.2010., 19:22   #214
Quote:
Fuljana kaže: Pogledaj post
mene oduvijek muče te stvari oko seksa - nije mi jasno što 'stariji' podrazumijevaju pod većim iskustvom?
Misliš da ćeš se s 40, budeš li se seksala redovno i uživala u tome, seksati samo ovoliko dobro kao sad?
chocolatecookie is offline  
Old 16.05.2010., 19:40   #215
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Kad shvatite da su ove žene na slikama zapravo ljepše u nenašminkanom izdanju, e, dječaci moji, to je onda dan koji možete zapisati na kalendaru kao dan kad ste konačno mentalno odrasli.

Vi to sada ne razumijete, ali ni ne možete. Djeca nikad ne razumiju odrasle. Odrasli djeci uvijek djeluju mentalno poremećeno.

Možda vam nikada neće biti dano. Nažalost, istina je da velika većina muškaraca nikad ne odraste. A ženama da pritisak mode i medija nikad ne dozvoli da progledaju.

Ali, ima ljudi koji ipak uspiju odrasti i shvatiti.
http://www.darkobelovic.hrvati-amac....s/delponte.jpg

što kažeš, komad i pol, ha?


nego, šalu na stranu. svaka ženska se može uljepšat, ili poružniti šminkom. na linku od njih 20ak, njih 4-5 izgleda prihvatljivo bez šminke. neke izgledaju odvratno. cher i sa šminkom izgleda odvratno.

činjenica je, žena od 40 može biti ženstvenija, više seksi od 20 godišnjakinje. al bih to prije pripisao iznimkama. ipak ih je većina sa 20 manje više zgodna, sa čvrstim sisama, zategnutom guzom, i ravnim trbuhom. u mojoj okolini znam dvije žene starije od 30 koje koliko toliko drže do sebe(sveukupno). jedna mi je bivša, druga sestra. ostale su neuredne, predebele, pokvarenih zubi, bez zubi(ok, sa mostovima, ali bez zubi ), zapuštene kose, itd. nastranu što bi ih ti možda sve opalio zbog unutarnje ljepote, meni je još uvijek bitna i vanjska
rocket86 is offline  
Old 16.05.2010., 19:49   #216
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
u mojoj okolini znam dvije žene starije od 30 koje koliko toliko drže do sebe(sveukupno).
Bez razmišljanja mogu bubnuti dvije žene starije od 30 u mojoj okolini koje su opako seksi, a zgodnih teta bih mogla nabrojiti prekonekoliko (a čak ni ne znam tako puno žena starijih od 30, a da nisu mamine kolegice s posla koje su pred penzijom ).
chocolatecookie is offline  
Old 16.05.2010., 20:10   #217
pa dobro, osim rodbine, ja ih ne znam puno... eh sad sam se sjetio još jedne... iz moje perspektive prihvatljiva... izgledom, ponašanjem ko balavica od 15 godina...



uglavnom, postom sam htio reći da sam(dok sam bio djevac ) žene preko trideset smatrao neurednima smrdljivima, debelima, zapuštenima, jer za drugačije nisam znao...
rocket86 is offline  
Old 16.05.2010., 20:47   #218
toliko mi je loše od ove teme dođe mi da se ubijem

valjda je ono doba u mjesecu jebote

ovaj gospon Emy nek ' i ševi i sastrane svaka mu dala kolko poštovanja ima prema ženskim osobama

jebeš ti i vjernost i kvazi lojalnost takvog tipa kad mu se gadiš nakon tridesete godine života
lilith131 is offline  
Old 16.05.2010., 20:54   #219
Quote:
lilith131 kaže: Pogledaj post
jebeš ti i vjernost i kvazi lojalnost kad se tipu gadiš nakon tridesete godine života
A baš.
chocolatecookie is offline  
Old 16.05.2010., 21:00   #220
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kakav ti je to primjer? Ona ni s 20 godina nije bila fizički privlačna.

Quote:
činjenica je, žena od 40 može biti ženstvenija, više seksi od 20 godišnjakinje. al bih to prije pripisao iznimkama. ipak ih je većina sa 20 manje više zgodna, sa čvrstim sisama, zategnutom guzom, i ravnim trbuhom. u mojoj okolini znam dvije žene starije od 30 koje koliko toliko drže do sebe(sveukupno). jedna mi je bivša, druga sestra. ostale su neuredne, predebele, pokvarenih zubi, bez zubi(ok, sa mostovima, ali bez zubi ), zapuštene kose, itd. nastranu što bi ih ti možda sve opalio zbog unutarnje ljepote, meni je još uvijek bitna i vanjska
Hmmm... što da ti kažem na to? Kad sam svoje partnerice tražio među dvadesetgodišnjakinjama, ni onda mi se većina nije sviđala. Tražio sam one iznimne. Koliko je onda smislena tvoja primjedba da većina četrdesetgodišnjakinja nije baš privlačna? Naravno da nije.

Ali, ako se koncentriramo na uredne, pametne žene koje paze na sebe, koje su s 20 godina bile ljepuškaste, e vidiš, u četrdesetoj su mi u pravilu privlačnije nego što su bile s 20. O tome ja govorim.

A što se tiče "čvrstih sisa, zategnute guze i ravnog trbuha"... hmmm... zgodno, ali stvarno mi to nije presudno. Na ženi od preko 40 godina čak bi mi bilo i malo čudno, iskreno rečeno. Nisam siguran da mi se sviđaju četrdesetgodišnjakinje koje izgledaju kao dvadesetgodišnjakinje. Nekak mi je to neprirodno. Kao ona 'frizura' na Dušku Lokinu.
Emericzy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger