Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2010., 19:42   #41
Nemoj tak, ja mislim da sam izrazito negadljiva osoba (neću napisati što sam jednom pojela, za one osjetljivije ) a djevica sam

Na novoj odjeći me jako smeta onaj tvornički "miris", to mi je čak gadnije od pomisli na to tko je sve isprobavao. Moram priznati da, srećom, nisam nikad vidjela tragove prljavštine drugih ljudi na odjeći koju sam isprobavala. Odnosno, ako bih vidjela, ne bih to isprobala jer bi me asociralo na nekvalitetnu krpu, to mi je više odbojno od činjenice da je još netko isprobao dotični pis odjeće.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 19:43   #42
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Čuj, kad nađem čizme sa 1200kn snižene na 300, ne razmišljam puno o soknicama tim više što mrzim cipele i mrzim ih kupovati i kad slučajno ugledam nešto što mi je vizualno prihvatljivo kupim to ODMAH SAD ODMAH jer se takva situacija događa možda jednom-dvaput godišnje. Pa ak se desi da vidim čizme usred ljeta, jež' ga.

Iako mi je prihvatljivija varijanta skoknuti do najbližeg fanki fiša i kupiti neke čarape za probu.
potpis..za dobar popust zaboravimo na zloceste bacile
ancatdubh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 19:45   #43
Quote:
ancatdubh kaže: Pogledaj post
potpis..za dobar popust zaboravimo na zloceste bacile
A ono. Ja sam jedna od onih koja nikad ne razmišlja o zločestim bacilima tak i tak.
Velim, veći su mi bed ove tvorničke pyzdarije za koje nemaš pojma kaj su sve stavili unutra, naročito ako je etiketa "Made in (ubaci dalekoistočnu zemlju po vlastitom izboru)".
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 19:47   #44
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Nemoj tak, ja mislim da sam izrazito negadljiva osoba (neću napisati što sam jednom pojela, za one osjetljivije ) a djevica sam

Na novoj odjeći me jako smeta onaj tvornički "miris", to mi je čak gadnije od pomisli na to tko je sve isprobavao. Moram priznati da, srećom, nisam nikad vidjela tragove prljavštine drugih ljudi na odjeći koju sam isprobavala. Odnosno, ako bih vidjela, ne bih to isprobala jer bi me asociralo na nekvalitetnu krpu, to mi je više odbojno od činjenice da je još netko isprobao dotični pis odjeće.

Meni to miriši, točnije nije da mi miriši, nego mi prija taj miris

Tvornički miris...al ja sam čudna biljka
Volem snifat i markere i korektore, a najsretnija sam na benzinskoj

edit:
Ni ja nekako nemam percepciju bacila i bakterija, drugih ljudi koji su isprobavali
"moju" robu kad kupujem i sl.
što ne vidim, to ne znam
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 19:49   #45
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Meni to miriši, točnije nije da mi miriši, nego mi prija taj miris

Tvornički miris...al ja sam čudna biljka
Volem snifat i markere i korektore, a najsretnija sam na benzinskoj
Korektor volim i ja. I još neke sintetske kemikalije, ne sve.
Ali ovi smradi su mi nekako drukčiji, reski, zagušljivi.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 20:07   #46
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Meni to miriši, točnije nije da mi miriši, nego mi prija taj miris

Tvornički miris...al ja sam čudna biljka
Volem snifat i markere i korektore, a najsretnija sam na benzinskoj
..i ja,dodala bi jos razrjedjivac ili frisku farbu..obozavala sam kad bi stari radio s tim..

i da,ne bojim se bacila,bolesnije mi je kad se ljudi manijakalno peru
ancatdubh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 22:50   #47
Quote:
Sashica kaže: Pogledaj post


Šta odmah u dućanu?
pa nego šta
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 23:18   #48
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
vidila nekoliko puta kako ženske isprobavaju badić na golo tijelo. prodavačice naravno ništa nisu rekle.
Kako si to vidjela?
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 23:35   #49
jednom mi je izibila nekakva alergija nešto mi je izbacilo i dokotorica mi je rekla da je to zbog odjeće u dućanu koju sam probavala ,i to zbog šta dugo zna i stajat odjeća
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 23:54   #50
Novu tek kupljenu odjeću perem prije prvog nošenja.
Ne perem jedino jakne jer ionako ih nosim na 3 sloja odjeće ili ih opeglam da aako i ima neke gamadi, pocrkaju od visoke temperature.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 00:20   #51
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Kako si to vidjela?
pa virila je. splenda je poznata kao perverzna bolesnica.

Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
pa nego šta
daj, gloro, sto si netakticna. pa nemaju sve forumasice muzjaka koji ce za njima nosit' lavor s vodom i spuzvicu u kabinu da se podaperu.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 09:18   #52
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
daj, gloro, sto si netakticna. pa nemaju sve forumasice muzjaka koji ce za njima nosit' lavor s vodom i spuzvicu u kabinu da se podaperu.


Kako ne? Svaka prava ženska će naučiti svog mužjaka da s njom ide u šoping i nosi lavor i tekući sapun.
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 09:28   #53
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Pa naravno da dam mami oprat tek kupljenu robu
Mama ti također ubacuje cedeje prije gledanja filmova?
Cedevitu radi?
Kondom dečku oblači čak?

Nešto mi govori da nosiš tenisice na čičak.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 09:41   #54
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Volem snifat i markere i korektore, a najsretnija sam na benzinskoj
Quote:
ancatdubh kaže: Pogledaj post
dodala bi jos razrjedjivac ili frisku farbu..
ja sam mislila da sam ja jedina. fala, žemske!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 09:57   #55
Puno stvari koje kupim ni ne isprobavam već kupim ukoliko mi se učini da bi mi normalno stajalo. Sve što je nekakve standardne M veličine, može proć. A nakon toliko godina kupovanja robe, znam procijeniti što bi moglo na mene, a što ne pa ni nema potrebe za isprobavanjem. A isprobavanje robe mi je valjda nešto najmrskije što postoji. Zato hlače tražim već godinu dana jer sam lijena isprobati.

Što se pranja tiče, sve perem. Neke majice i veste i nešto osjetljivije prvi put obavezno na ruke da vidim ako slučajno pušta boju i tome sl. Pamučne stvari idu odmah u mašinu i to je to.

I da, najodvratnije mi je kad vidim tragove pudera.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 10:29   #56
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
daj, gloro, sto si netakticna. pa nemaju sve forumasice muzjaka koji ce za njima nosit' lavor s vodom i spuzvicu u kabinu da se podaperu.
pa dobro, te bi se mogle sjetiti ponijeti vlažne maramice u taškici

e da, ja do unazad nekoliko godina nisam prala hulahopke, ono kao zapakirane, nije mi uopće padalo na pamet, i još kao ono rezervni par zapakiran uvijek u torbi.... dok se jedne godine nisam prosvijetlila ... Kako vi, perete li?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 10:54   #57
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
e da, ja do unazad nekoliko godina nisam prala hulahopke, ono kao zapakirane, nije mi uopće padalo na pamet, i još kao ono rezervni par zapakiran uvijek u torbi.... dok se jedne godine nisam prosvijetlila ... Kako vi, perete li?
Pa stvarno, sad sam skužila da ja uvijek nove najlonke (zapakirane u vrećici) nikad ne operem nego ih odmah nosim. Nisam uopće razmišljala o tome da imaju neke bakterije, bacile i drugu gamad. A svu drugu robu koju kupim uvijek perem. Ne znam zašto najlonke dosad nisam isto. Valjda sam pretpostavljala da su čiste. Morat ću to promijeniti.
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 10:54   #58
Perem naravno, no sjetile ste me na onu aferu s japankama, eto šta se može dogoditi zbog kemikalija u odjeći/obući i šta sad reć, odakle da znam šta mi se krije u boji neke majice i sl iako ju operem?

__________________
Gradski mačak ide kroz život : "Per aspera ad astra!",
a seoski : " Kroz čičke do pi... !!!
~hellena~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 10:59   #59
Quote:
~hellena~ kaže: Pogledaj post
Perem naravno, no sjetile ste me na onu aferu s japankama, eto šta se može dogoditi zbog kemikalija u odjeći/obući i šta sad reć, odakle da znam šta mi se krije u boji neke majice i sl iako ju operem?
pa valjda postoje neki zakoni i odredbe i o tome...

a postoji i zakon vjerojatnosti koji ti govori gdje možeš naići na takvu odjeću
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 11:02   #60
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
e da, ja do unazad nekoliko godina nisam prala hulahopke, ono kao zapakirane, nije mi uopće padalo na pamet, i još kao ono rezervni par zapakiran uvijek u torbi.... dok se jedne godine nisam prosvijetlila ... Kako vi, perete li?
Što ti je bilo? Isto ne perem
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.