Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2003., 16:44   #1001
Bas ste se sjetile nakon 2o-tak strana krenuti s komentarima.
Meni ovo dodje ko da citam milu ili gloriju, ali bez nepotrebnih udvaralacih komentara.
Nekad citam nekad ne, a kome se ne svijda sirok mu forum.
I Nina Violic mi je skroz bljaki, i nije da nju bas boli k**** jer da bi se onako nakaradno sredila isto treba dobro promislit.
nea is offline  
Old 05.06.2003., 17:22   #1002
Quote:
ramona kazˇe:
draga princezo,
prvo bih, samo na kratko, zeljela razjasniti par detalja.
nisam odgovarala iskljucivo na tvoje postove, nego na opci neopravdano zlobni ton diskusije fokusirane na tjelesne nedostatke hrvatskih slavnih zena. no, buduci da si upravo ti inicirala ovu cijelu temu i, gle cuda, zapocela ju sa takvim zlobnim komentarima, moguce je da si podsvjesno prihvatila krivnju i protumacila moje opaske kao direktan napad na tebe. ne znam je li to tako, isto kao sto ni ti ne znas imam li ja 'problem', stoga mozda je bolje da se kanimo osobnih uvreda.
u vezi tocke prve tvog odgovora - nisam osjetljiva na traceve, jer da jesam ne bih uopce citala ovaj topic. no, da li je ovo sto tu pise u stvari trac ili samo puko ogovaranje?
mislim, sta se uopce moze kvalificirati kao trac? sigurno ne sitnicavi zlobni opisi necije pojave. mislim, da sun stampa takve bezvezarije, odavno bi ispao iz biznisa.
za trac treba imati pricu - znaci ne samo opise i karakterizacije likova, nego i dramatsku radnju. trac je anegdota kojoj je glavna svrha narusavanje ugleda protagonista. i to vrlo cesto, mislim da bi se tu mnogi slozili, s prikrivenom moralnom motivacijom i poukom.
evo primjera iz tvog pera, princezo: trac o terezi kesoviji. fantastican trac po mome. sa jakim komicnim elementom.
kada narativni element nije prejak, fokus traca treba prebaciti na moralni aspekt. primjer - tko se upisao na faks preko veze i isto ga tako zavrsio. znaci, jedna od karakterizacija traca je raskrinkavanje nepravde u svrhu dobrobiti drustva. pogledajte malo bolje one traceve koji vas najvise gustaju i shvatit cete da imaju osobito izrazen osjecaj za pravdu.
za razliku od ogovaranja, koje ne samo da nema razvijenu naraciju, vec je takodjer iskljucivo motivirano zlobom, zaviscu i jalom. gdje je svrha blacenje odredjenih osoba ne bi li se tako povecao vlastiti osjecaj vrijednosti.
i, na kraju, mislim da je krajnje neukusno olako spominjanje anoreksije u tako frivolnom kontekstu.
Ne znam jel bi ili na sve ovo.

Hej, Ramona, ako nisi profesorica na katedri za komparativnu knjizevnost, onda si opasno preopterecena ovako benignim topicom. Hocu reci, nema ti opravdanja za ovakav post. Da, trac mora imati moralnu podlogu i naraciju i sta ja znam... Stvarno svasta.

Pa pogledaj najveci dio tracerskih casopisa: uglavnom imaju slike poznatih i komentare "dobre noge", "lose noge", "anoreksija", "bulimija", "visak kila", "manjak stila" (ovo se slucajno rimuje), "sta nema doma ogledalo?" i slicno. Ovo s tracevima u Sun-u ti je sasvim promasena prica: meni su bas ti zli iz Sun-a puno ogavniji i neprihvatljiviji nego ovo sto pisete vi koke na ovom topicu. Ovi u Sun-u su napravljeni da rastavljaju brakove, da unistavaju veze, da potapaju karijere. Iskapaju ono najgore iz covjeka, cak i kopaju po smecu da bi dosli do podataka koji mogu nekoga inkriminirati! A tebi je bas to dobar trac! Sta nisi vidjela da je Princeza napisala (a mislim da su i drugi, ako se ne varam, ali ranije), da hoce imat benigne i light traceve. Pa sta nije light trac da netko ima salo oko trbuha, a ne ovvaj novinarski trash koji se objavljuje u Sun-u? i namijenjen je trash-publici, samo da spomenem.

ako su tebi tracevi iz Sun-a tako dobri, a ovima ovdje imas prigovor, onda to govori puno vise o tebi nego o ovim tracevima s foruma.

Ne bi htio bit u tvojoj blizini, ako te vise vesele vijesti o rastavama, ljubavnicama, prijevarama, o tome sta tko jede (a do tog podatka se doslo kopanjem po smecu iza kuce) i sl nego o tome tko ima kakve cipele, sto se vidi na prvi pogled i nije potrebno ulazit u neciju intimu. Stvarno se nadam da te ne poznam u RL, jer ti curo imas ozbiljan problem.

Tako govorase Zaratus... ovaj... htjedoh reci, autor jednog jako hvaljenog traca.
trpimir is offline  
Old 05.06.2003., 17:29   #1003
Quote:
moonlightequila kazˇe:
evo imam jedan prijedlog za princezu posto se vec bavis stalkanjem poznatih. mogla bi sve to napraviti unosnijim - ko sto bi rekli ameri, just take it to a higher level. pa bi mogla npr. za nas zainteresirane (ak se nadjes u zenskom toaletu s nekim ko je stvarno cool, bas ono do jaja cool) pitati za tampon. tako cemo znati koristi li obicne ili one sa aplikatorom. mislim ono, da i mi znamo sto koriste zvijezde, pa da svi onako zajednicki koristimo iste tampone kao i doticna. ma moze i ulozak, znat cemo bar koju marku kupuje. evo ja prva cu svim svojim frendicama dojaviti cim dobijemo izvjestaj (ako se odlucis za ovaj potez)
bum te citala


Dakle ja ne mogu vjerovat koliko neki ljudi mogu ici nisko da uvrijede nekog koga ni ne poznaju, nego samo citaju postove i nemaju pojma tko je kakva osoba u RL. Sta ti ovo treba, mislim stvarno, govoris puno vise o nekim svojim kompleksima i nesigurnostima nego sto to shvacas. Sta te tjera da citas ono sto te ne zanima i da onda cijeli svijet obavijestis o tome kako prezires nesto? Koji bozji kompleks pod kapom nebeskom, ha? Mislis da si pokazala neku ludu duhovitost, inteligenciju, kaj? Mislim, pokazala si propuh izmedu usiju, i potrebu da uvrijedis nekog da bi se osjecala superiorna.

Ja sam sigurno na krivom mjestu. Ovdje ima toliko zlonamjernih i ogranicenih ljudi da je to za nevjerovat.
trpimir is offline  
Old 05.06.2003., 18:06   #1004
Cuj Tina,ja to iskomentiram ili ti tatica placa(zavisi o godinama),ili si sponzorusa,ili zadnju paru potrosis na markice(totalni neukus).PA jako se lijepo zna ko ima novaca uhrvata,ovi ostali samo glumataju.JA kad vidim nekoga u subotu u jutro maksimalno sredjenog(nije za kazaliste,nije za poslovni ili neki tako sl.sastanak)da bi se presetavao na spici i izazivao poglede,meni je to neukus.Oprosti ja ti se na to ne palimI vikend bi trebao bit za odmor a ne da bi se digli dva sata ranije i sminkale pred ogledalom,smisljale sta ce se obuc i onda to ko da si u izlogu nosile takvim ponosom hodajuci gore -dole po istoj strasi cijelo jutro.To su tipicno selski obicaji,i ja to tako i prokomentiramKaj se ne prijavis recimo Escadi i stojis svaki vikend u izlogu ko ziva manekenka.Uopce nije bitno jesi li neka poznata licnost ili ne,tu govorimo o poznatima jer njih svi poznamoa o tebi taman da te netko i pozna u RL,mi ostali nemamo pojma.To da te vidim u zivo vjerojatno bi prokomentirala tvoj od glave do pete marka stil.I bez brige kuzi se to,ne moras imati LV ili KS ispisan na celu
BTW ovo je rubrika trac i ako vam se ne svidja,izvolte samo jedan klik i vani ste.Have a nice day girls
Rita is offline  
Old 05.06.2003., 18:48   #1005
Quote:
Rita kaže:
Cuj Tina,ja to iskomentiram ili ti tatica placa(zavisi o godinama),ili si sponzorusa,ili zadnju paru potrosis na markice(totalni neukus).
Molim lijepo, Rita, ima nas koje radimo i vlastitim trudom zaradimo za "markice" bez da potrosimo zadnju paru na to.
Super mi je ova kategorizacija da ako se oblacis u marke il si sponzorusa il si kreten koji zadnju paru spiska na odjecu.
Mislim...ono...pa ima ljudi koji zarade dovoljno da mogu i ovce i novce.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 05.06.2003., 18:50   #1006
Tripimir... svaka ti dala. Bas si me nasmijao.
bigblue2010 is offline  
Old 05.06.2003., 19:07   #1007
Joj što volim neozbiljne topice na kojima ozbiljni uozbiljuju temu, a neozbiljnu "gađaju" te ozbiljne kritizirajući ih zbog ozbiljnosti a sve to sa vrlo žustrim, ozbiljnim tonom i onda svi ispadnemo ozbiljni a tema je simply trač.

A najviše pak volim unproforce i moraliste koji rijetko postaju ali bjesomučno dežuraju kraj kompa i doslovno se 2 minute nakon nečijeg "zakrvavljenog" posta sašiju i odmah rade red, šire bratsvo i jedinstvo i žele ujediniti cijeli forum od par tisuća ljudi

Dakako najdraže su mi insinuacije tipa marka-seljanka-sponzoruša-kurva-tatina kćer. E to je fakat too much. Lijepo je Kiki napisala, o ima nas itekako koje same sebi zarađujemo i priuštimo lijepe stvari. A ima nas i sa stilom pa uvijek izgledamo ko milijun dolara a da sve skupa na nama vrijedi 500 kuna Samo treba znati curke moje........osobno nemam 3 stvari koje su potpisane, ali često svi misle da je sve na meni potpisano. I da, za čudo božje, sama sebi zarađujem za svoje potrebe. Jebateled, čak to i uspijem
Nisam ni na Princezinoj ni na Ramoninoj strani, dođem na ovaj forum pročitati nešto vezano za temu koju otvorim, a ne otvaram sve, samo ono što me zanima, i damn it to je tako teško ovdje!!! Dođe se čovjek malo relaksirati a ono veze s vezom nema, ni tema ni postovi, kao ni ovaj moj
Dajte ljudi sočnih tračeva, tako smo dobro krenuli
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Old 05.06.2003., 20:06   #1008
Quote:
trpimir kaže:

blablabla......
sto si se trpimire okomio na mene
pa ja sam ozbiljno mislila
tequila is offline  
Old 05.06.2003., 20:34   #1009
btw. Trpko moze i princeza sama da odgovori na postove ako joj smetaju.

a sad TRAC
zapravo nije ni pravi trac zato sto je istinito....
kad sam bila mala zivjela sam u st u neboderu na 2 katu. a na 11 je zivjela ana sasso s obitelji.tada je imala (slagacu vam) 18-19 godina i bila je slatka curka ali imala je problema s kilama. konfekcijski broj ako se nevaram 44-46 (pa sami stvorite sliku koliko debela..ne previse za njenu visinu ali ipak). na ljeto se upoznala s jednim talijanom koji je imao jahtu u marini i u jesen je vec vise nije bilo u st. svi susjedi su mislili da se udala za talijana (njega se ne sjecam) ali Ana se vratila poslije 20 mjeseci totalno vitka i prelijepa. nije imala nikakve operacije mislim nego se jednostavno pobrinula za sebe. pricala je kako je talijan vidio nesto u njoj i pobrinuo se da vjezba, da se zdravo hrani, kako da hoda, kako da se sminka..jednostavno sve. te godine se prijavila za izbor miss i pobijedila. odtada smo je rijetko vidjali u susjedstvu, postala je poznata, aliovo mi totalno jebe tracnikad nije postala ohola. uvijek bi se javila kad bi dosla u posjetu doma i nama curkama je uvijek davala barbike i odjecu za barbi i tako to.
tequila is offline  
Old 05.06.2003., 22:27   #1010
Ma zena je mrak....vidila sam je u Splitu.
Ima fantasticnu figuru i simpaticna je...ne znam koliko ima tocno godina?Znam da nije bas premlada....
ali je za 5!
croft is offline  
Old 05.06.2003., 22:28   #1011
LadyInRed
Winona is offline  
Old 06.06.2003., 04:46   #1012
Ja sam vidla kad se onaj njen kreten od muza izderavao na nju,usred restorana i pred hrpom gostiju.Onaj debeli,crni(mislim da je bivsi,hvala bogu).Ona je jako lijepa zena.
Kiki,rijetko koja "normalna"zena u hrvata moze svojim radom zaraditi krpice s potpisom.Drugo je to kad zaradjujes vani.I naravno,slazem se da se za 500kn moze jako lijepo obuci.Takvim curama svaka cast,uvijek mi je bilo draze to vidjet,nego od glave do pete bit u markicama,pa makar to izgledalo katastrofa.I,ne ne mislim da su sve koje imaju skupu robu sponzoruse u bilo kom smislu ali u hrvatskoj ih ima puno,puno vise nego onih koje imaju dovoljno velike place da se mogu obuci od glave do pete u odjecu s potpisom.
Jedno je neku stvar s potpisom ukomponirat u svoj stil a drugo je da nosis cijelu odjecu s potpisom samo zato da bi se isticala u drustvu.
Ja kupim stvar s potpisom,obicno na snizenju ali samo zato jer su obicno finih materijala i prilicno dobre kvalitete.Pomodna tak bas i nisam pa mi odjeca traje i isplati mi se kupit dobar komad.Ali punu cijenu i to jos u HR koja je prilicno podebljana,nema sanse da platim.Pa makar imala i visak love.
Rita is offline  
Old 07.06.2003., 13:57   #1013
Daj Bože Princezi danas stol s pogledom....
__________________
Potpisanje
donja is offline  
Old 08.06.2003., 13:26   #1014
Talking Re: Re: Re: Re: Re: vikend u Zagrebu - opet izvjestaj sa spice

Quote:
Princeza kaže:
Rekoh skoro cijelu vecer. Osim toga, valjda sam sposobna (ne ja, nego svatko ~ ili barem vecina) na vise aktivnosti istovremeno?!
Si ti morti Vesna pl. Pusić?
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Old 18.06.2003., 23:48   #1015
Kae ovo? Niš od novih tračeva?
Princezo?
Tija is offline  
Old 19.06.2003., 12:11   #1016
HOĆEMO TRAČEVE

TRAČEVI

HOĆEMO JOŠ!!!!
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Old 19.06.2003., 16:01   #1017
Quote:
Tija kaže:
Kae ovo? Niš od novih tračeva?
Princezo?
Demonstrativno strajkam. Durim se.

Sad vi malo tracajte, a ja bum citala. Nemrem sve sama.
Princeza is offline  
Old 06.07.2003., 18:17   #1018
Quote:
Tija kaže:
Ja sam čula da je neka Iva, ne znam kak se preziva, udala se za nekog nogometaša, uhvačena kako puši kitu nekom mladom tajkunu u nekom mračnom portunu.
Ja u to ne vjerujem.
a ja sam čula kako je mužu(nogometašu) spomenute ive noć prije njihovog vjenčanja pušila ivana kekez koja je i inače pušila ekipi iz "jedanaestorice", kasnije se udala za malog poduzetnika i ima dvoje dječice
cicamaca is offline  
Old 06.07.2003., 18:20   #1019
Ja, pa kaj, i ja sam popushila bar jedanaestorici i nije ti neki trach.
magic is offline  
Old 06.07.2003., 18:22   #1020
Talking princeza na zrnu praška..

Evo, ja sam čula da tu neka forumašica pod nickom princeza, zahebava cijeli narod imf-a, prodajući muda pod bubrege o svom braku, karijeri, izmišljenom mužu i još štošta.
Majke mi, rekla PBA!

I još reče da je princeza zapravo dav.

Princezo, znaš li ti nešto o tome?
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.