Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2017., 09:08   #101
Dizel 1.57
Plin 0.66
Benzin 1.81
To su najnize sto sam vidio zadnjih dana.
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 23:02   #102
Quote:
bojanko kaže: Pogledaj post
Pa, nije to daleko od istine. U bih se uvoze uglavnom karambolirani auti, zakrpaju se, malo ulickaju i idu u prodaju.
Vlasnicima takvih vozika je kvaliteta goriva zadnji problem jer ce i tako za godinu taj krš zamijeniti za drugi. Ovo je tako u 90% slucajeva, čast iznimkama.
Ja u bosni vidim auta koje sam prije toga samo po netu vidio...dok kod nas u zg neke kijice folcike od 10 god i slicno prevladava...u bosni na parkingu malo malo golf 2 a pokraj njega ferrari
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 23:15   #103
Quote:
jasmin16v kaže: Pogledaj post
Dizel 1.57
Plin 0.66
Benzin 1.81
To su najnize sto sam vidio zadnjih dana.
Sarajevo?

Mi u ostatku države smo sretni i kad vidimo dizel za 1.86. Cijene u Sarajevu samo dokazuju koliku maržu ovi lopovi drugdje uzimaju.
redscro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:16   #104
Postoji li nekakava web stranica za cijene goriva u BIH kao što je u hr http://www.min-go.hr/#/ http://cijenegoriva.info/CijeneGoriva.aspx

btw., baš sam se danas sjetio priča o tome da auto nemirnije radi na bih gorivu i sl.. ne bi mi palo na pamet da mi merc ne radi začuđujuće tiho i mirno (skoro kao da vozim benzinca ), jasno, to nema veze s gorivom već je u pitanju sklop okolnosti, a možda sam i subjektivan (makar mi se čini da je razlika velika). Ali ću danas na inu baš da vidim jer mi je ostalo još malo tog tanka, točio sam na btc na ulazu u Tomislavgrad.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:52   #105
Presao 40,000 km s Toyota Corollom 1.4 d4d nova, sipano na Petrolu i vrlo malo na Energopetrolu (INA-Mol), 80% gradska voznja, nikakvih problema. Sipao u Hrvatskoj na Petrolu i INA-i presao ukupno ~6000 km i nikakve razlike. Moji prijatelji voze nove A4, A6, Octavije i sl. nove sa sipanjem na Petrolu bez ikakvih problema.
Na "no name" pumpama nisam sipao, nedavno je bila analiza da su uvezli nenormalne kolicine biodizela i prodavali na svojim stanicama, pretezito RS. Ako nadjem clanak postavicu link.

Zadnje uređivanje Tefter : 25.06.2017. at 15:02.
Tefter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 16:13   #106
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Postoji li nekakava web stranica za cijene goriva u BIH kao što je u hr http://www.min-go.hr/#/ http://cijenegoriva.info/CijeneGoriva.aspx

btw., baš sam se danas sjetio priča o tome da auto nemirnije radi na bih gorivu i sl.. ne bi mi palo na pamet da mi merc ne radi začuđujuće tiho i mirno (skoro kao da vozim benzinca ), jasno, to nema veze s gorivom već je u pitanju sklop okolnosti, a možda sam i subjektivan (makar mi se čini da je razlika velika). Ali ću danas na inu baš da vidim jer mi je ostalo još malo tog tanka, točio sam na btc na ulazu u Tomislavgrad.
Ovo prvo, nema. Ne znam kako to u RH ide, ali ovdje crpke iste firme imaju različite cijene ovisno o poziciji. U Sarajevu je i po 30kf jeftinije nego u nekim dijelovima države. Tko bi to sve upratio.

Što se tiče kvalitete goriva, u poslijednje vrijeme točim gdje je najjeftinije, bila to neka veća crpka ili rupetina. I nema apsolutno nikakve razlike.
Oni kojima "lošije vuče" i slične bajke - SERU.
redscro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 17:51   #107
Quote:
redscro kaže: Pogledaj post
Sarajevo?

Mi u ostatku države smo sretni i kad vidimo dizel za 1.86. Cijene u Sarajevu samo dokazuju koliku maržu ovi lopovi drugdje uzimaju.
Tuzla kanton.
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 18:47   #108
U Hercegovini je najjeftinije na Mustapicu, par kilometara zapadno iz Mostara prema Sirokom. 10 feninga jeftiniji od okolnih. Isplati se naliti kad vozis rent a car vozilo pa ga ides vratiti punog.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:15   #109
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
Ja u bosni vidim auta koje sam prije toga samo po netu vidio...dok kod nas u zg neke kijice folcike od 10 god i slicno prevladava...u bosni na parkingu malo malo golf 2 a pokraj njega ferrari
http://www.najludje.info/zanimljivo-...zi-u-sarajevu/

fisker karma, UAE tablice.. mozda novi trend, kupuju tamo kuce,mozda ce ljetne poroke londona zamjeniti sarajevom!
badrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:38   #110
http://hip.ba/2017/06/24/tioil-u-alkemiji-s-biodizelom/
Tefter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 06:00   #111
Neozbiljan članak anonimnog portala.

Na TiOilu ne točim iz samo jednog razloga - ne izdaju račun.
redscro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 08:32   #112
Ovo je bilo prije nekoliko mjeseci, tada je u doboju dizel bio ispod 1.4KM.
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 08:40   #113
Quote:
jasmin16v kaže: Pogledaj post
Ovo je bilo prije nekoliko mjeseci, tada je u doboju dizel bio ispod 1.4KM.
Di?
Ja nikad nikad vidio ispod 1.55, i to na gazpromu koji sve druge benge u okolice sije po cijeni vec par godina. Ok, sad su jednaki sa vecinom ostalih
__________________
Uhljeb, majke mi
frosty840 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 08:54   #114
Quote:
redscro kaže: Pogledaj post
Neozbiljan članak anonimnog portala.

Na TiOilu ne točim iz samo jednog razloga - ne izdaju račun.
https://www.cin.ba/alhemija-sa-biodizelom/
Tefter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:44   #115
i onda kazu zasto ne tocis u bosni... pa da mi netko plati nebi tamo natocio, pogotovo dizel, benzince sam znao natocit povremeno u prolazu, i naravno odmah osjetio razliku u snazi i manje km mogao prijeci.. njih svejedno ne mozes sjebat tek tako.. ali dizel i dizne od tisucu eura, pumpa, filter, gumice... ne hvala
kod nas barem koliko toliko postoji neka kontrola.. tamo na divljem zapadu gdje svatko svoju politiku vodi je kaos
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:03   #116
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
i onda kazu zasto ne tocis u bosni... pa da mi netko plati nebi tamo natocio, pogotovo dizel, benzince sam znao natocit povremeno u prolazu, i naravno odmah osjetio razliku u snazi i manje km mogao prijeci.. njih svejedno ne mozes sjebat tek tako.. ali dizel i dizne od tisucu eura, pumpa, filter, gumice... ne hvala
kod nas barem koliko toliko postoji neka kontrola.. tamo na divljem zapadu gdje svatko svoju politiku vodi je kaos
Prije bi to bio divlji istok, Italija je na zapadu.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:06   #117
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
i onda kazu zasto ne tocis u bosni... pa da mi netko plati nebi tamo natocio, pogotovo dizel, benzince sam znao natocit povremeno u prolazu, i naravno odmah osjetio razliku u snazi i manje km mogao prijeci.. njih svejedno ne mozes sjebat tek tako.. ali dizel i dizne od tisucu eura, pumpa, filter, gumice... ne hvala
kod nas barem koliko toliko postoji neka kontrola.. tamo na divljem zapadu gdje svatko svoju politiku vodi je kaos
U EU je obaveza 5% takvog dizela, ljudi napredniji od Hrvata a Vama cudno
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:48   #118
Quote:
frosty840 kaže: Pogledaj post
Di?
Ja nikad nikad vidio ispod 1.55, i to na gazpromu koji sve druge benge u okolice sije po cijeni vec par godina. Ok, sad su jednaki sa vecinom ostalih
Ja sam sipao za 1.39.
Zuta benzinska sax ili tako nekako, 500m prije raskrsnice(iz tuzle smjer) za skretanje doboj ili derventa.

Maloprije sipao Invivo benzinska dizel 1.52KM.
https://www.facebook.com/bp.invivo/
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 16:47   #119
Da, i? Portal koji objavljuje dvije "vijesti" mjesečno je relevantan za nešto?

Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
i onda kazu zasto ne tocis u bosni... pa da mi netko plati nebi tamo natocio, pogotovo dizel, benzince sam znao natocit povremeno u prolazu, i naravno odmah osjetio razliku u snazi i manje km mogao prijeci.. njih svejedno ne mozes sjebat tek tako.. ali dizel i dizne od tisucu eura, pumpa, filter, gumice... ne hvala
kod nas barem koliko toliko postoji neka kontrola.. tamo na divljem zapadu gdje svatko svoju politiku vodi je kaos
Kažu da BiH gorivo utječe i na potenciju.
redscro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 17:14   #120
Quote:
redscro kaže: Pogledaj post
Da, i? Portal koji objavljuje dvije "vijesti" mjesečno je relevantan za nešto?



Kažu da BiH gorivo utječe i na potenciju.
pa dovoljno mi je da se par susjeda opeklo, ne moram i ja

a ako vozis neko smece onda ti je svejedno, cak je i bolje tamo tocit smece u tom slucaju
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.