Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 00:28   #281
Vec treci dam potrosnja po Splitu ne prelazi 8.1 .. uglavnom je 7.7 .. kako ? CDRW na aparatima #starakrama #preko10l


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 00:45   #282
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Vec treci dam potrosnja po Splitu ne prelazi 8.1 .. uglavnom je 7.7 .. kako ? CDRW na aparatima #starakrama #preko10l


Sent from my iPhone using Tapatalk
Postivamo, samo ono od cepa do cepa...
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 06:41   #283
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Vec treci dam potrosnja po Splitu ne prelazi 8.1 .. uglavnom je 7.7 .. kako ? CDRW na aparatima #starakrama #preko10l


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kad ces racunat od čepa do čepa, bit će ti za oko 0,4 litara manja. Tako je kod mene na Lanceru, no kod mene nema gradske vožnje, samo otvorena cesta.
mukas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 09:17   #284
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Vec treci dam potrosnja po Splitu ne prelazi 8.1 .. uglavnom je 7.7 .. kako ? CDRW na aparatima #starakrama #preko10l


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kaj jos ima ljudi koji vjeruju board kompjuterima?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 13:01   #285
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Vec treci dam potrosnja po Splitu ne prelazi 8.1 .. uglavnom je 7.7 .. kako ? CDRW na aparatima #starakrama #preko10l


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ajde ne gnoji o potrošnji, vidio sam jučer kako se vučeš na relaciji ST - trogir.
Ja sam takvom vožnjom donedavno trošio ispod 5 litara s turbobenzincom slične snage.
Ja ti garantiram da ćeš čistog Splita imat preko 10 litara. S obzirom koliko voziš i koliko dereš turiste apsolutno nebitno
DrAqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 13:38   #286
Oni likovi su sa passatom trosili cca 2,8 litara prije par godina,samo je druga stvar kaj ih je i šleper prestigao na cesti!
yoshimura-nipon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 11:57   #287
Napravio 350 km sa 200kn / 22l
Kombinovano grad/otvorena


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:16   #288
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Napravio 350 km sa 200kn / 22l
Kombinovano grad/otvorena


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bolje da si sutio, Japanci ce ga ukrasti i odvesti u Japan,...6.2 trosio, na otvorenom ce biti 4.3
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:36   #289
Pa kazem ti , kad sam ga kupija bilo je u rezervaru nesto benza. Upalila se rezerva cipo u Sbk kad sam siša sa autoceste. Znaci voznja od Sbk do St ..điravanje tri dana po Splitu , otisa u trogir i nazad .. opet po Splitu .. jucer se upalila rezerva. Gledam pređeno km 348 km .. a ulija sam 200 kn tj 22l ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:06   #290
Jesi to sad ulija ili racunas s onim s to si ulija kad si sisa s autoceste?

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:08   #291
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Pa kazem ti , kad sam ga kupija bilo je u rezervaru nesto benza. Upalila se rezerva cipo u Sbk kad sam siša sa autoceste. Znaci voznja od Sbk do St ..điravanje tri dana po Splitu , otisa u trogir i nazad .. opet po Splitu .. jucer se upalila rezerva. Gledam pređeno km 348 km .. a ulija sam 200 kn tj 22l ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nas zanima split i 300 km voznje po njemu..
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:19   #292
Quote:
DrAqua kaže: Pogledaj post
Ajde ne gnoji o potrošnji, vidio sam jučer kako se vučeš na relaciji ST - trogir.
@wob, nemam nista protiv tebe i tvog auta, dapace poceo sam se zanimati za ovog zadnjeg Lancera, ali ajde tog suva provozaj ko covjek, pa javi potrosnju, a ne sto Aqua kaze da se vuces po cesti.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:28   #293
Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
@wob, nemam nista protiv tebe i tvog auta, dapace poceo sam se zanimati za ovog zadnjeg Lancera, ali ajde tog suva provozaj ko covjek, pa javi potrosnju, a ne sto Aqua kaze da se vuces po cesti.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk


Ti virujes Aque sta kaze ?
Vozija sam dionicu poluauto ceste od Splita do Trogira nekih 100km /h . Tu na toj dionici su dvi kamere i policija stalno snima sa laserom. Sta sam treba vozit 150km gdje je ogranicenje 80km da bi vi rekli da se ne vucem ?

Kazem , od upaljene rezerve do upaljene rezerve sam napravio 350km sa 22litre. Voznja Sbk - Split , voznja Split - Trogir .. i ostalo po Splitu . Znaci 75km + 60 km je bilo otvorene ceste. A ostalo sve grad .


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:42   #294
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Ti virujes Aque sta kaze ?
Vozija sam dionicu poluauto ceste od Splita do Trogira nekih 100km /h . Tu na toj dionici su dvi kamere i policija stalno snima sa laserom. Sta sam treba vozit 150km gdje je ogranicenje 80km da bi vi rekli da se ne vucem ?

Kazem , od upaljene rezerve do upaljene rezerve sam napravio 350km sa 22litre. Voznja Sbk - Split , voznja Split - Trogir .. i ostalo po Splitu . Znaci 75km + 60 km je bilo otvorene ceste. A ostalo sve grad .


Sent from my iPhone using Tapatalk
oprosti da moje mozda 42 litre, ti rece od upaljene rezerve do upaljene rezerve
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 13:50   #295
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Vec treci dam potrosnja po Splitu ne prelazi 8.1 .. uglavnom je 7.7 .. kako ? CDRW na aparatima #starakrama #preko10l


Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo vako lažovčino - moj zadnji tank malo ozbiljnijeg auta od te tvoje kante je 6,9. Benzinjara od 160 ks. "Po Zagrebu". Čitaj od Maksimira do Zaprešića i nazad, prošla dva tjedna praktički otvorena cesta, da nema usrano naštimanih semafora i klime bilo bi valjda 6.

A da ti PO SPLITU troši 8 pričaj nekom drugom, možda po Kaštelima ili do Žnjana ako nije gužva. Kad kod vas krene sranje po Vukovarskoj, Velebitskoj, Hr. Mornarice .... da, to je baš 8. Isto ko i kod nas po Maksimirskoj, zelenim valovima i slično.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:07   #296
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Evo vako lažovčino - moj zadnji tank malo ozbiljnijeg auta od te tvoje kante je 6,9. Benzinjara od 160 ks. "Po Zagrebu". Čitaj od Maksimira do Zaprešića i nazad, prošla dva tjedna praktički otvorena cesta, da nema usrano naštimanih semafora i klime bilo bi valjda 6.



A da ti PO SPLITU troši 8 pričaj nekom drugom, možda po Kaštelima ili do Žnjana ako nije gužva. Kad kod vas krene sranje po Vukovarskoj, Velebitskoj, Hr. Mornarice .... da, to je baš 8. Isto ko i kod nas po Maksimirskoj, zelenim valovima i slično.


CDRW hiperventilira
Dobro , koliko trosi taj tvoj bauštelski opel ?
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:19   #297
Quote:
DrAqua kaže: Pogledaj post
Da , istinski zaljubljenik...
Ahahahahah... Klub ljubitelja plasticnog gradskog prdekala pod imenom Jazz se pretpostavljam zove ''Fan klub Jelen'', slogan kluba je ''Uvijek spremni platiti duplo vise nego sto auto zapravo vrijedi''.

Jadni momak bi bolje prosao kod soderasa, barem se isti ne bi hvalio po forumima kako je nasao pravog zaljubljenika, koji je eto, za 10 godina staru kanticu platio 50% cijene novog.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 19:07   #298
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Ti virujes Aque sta kaze ?
Vozija sam dionicu poluauto ceste od Splita do Trogira nekih 100km /h . Tu na toj dionici su dvi kamere i policija stalno snima sa laserom. Sta sam treba vozit 150km gdje je ogranicenje 80km da bi vi rekli da se ne vucem ?

Kazem , od upaljene rezerve do upaljene rezerve sam napravio 350km sa 22litre. Voznja Sbk - Split , voznja Split - Trogir .. i ostalo po Splitu . Znaci 75km + 60 km je bilo otvorene ceste. A ostalo sve grad .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Znači ipak si to ti bio, imaš sad St rege...
Ajde uživaj u prometalu, dobra je kupnja i ne gnoji o potrošnji. I moraš znat da ti jedna tura do Trogira vozeći 80 na sat značajno spušta potrošnju.
Pravi Split ti merita priko 10 i to ti je dobro.
DrAqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 19:21   #299
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Ahahahahah... Klub ljubitelja plasticnog gradskog prdekala pod imenom Jazz se pretpostavljam zove ''Fan klub Jelen'', slogan kluba je ''Uvijek spremni platiti duplo vise nego sto auto zapravo vrijedi''.

Jadni momak bi bolje prosao kod soderasa, barem se isti ne bi hvalio po forumima kako je nasao pravog zaljubljenika, koji je eto, za 10 godina staru kanticu platio 50% cijene novog.
Hahahahah...Za razliku od tebe dragi kolega ( koji si dop.... svima sa hvaljenjem nebeski dobrom kupnjom) ne hvalim se po forumima i jako malo znaš o meni.
No kad smo kod plastičnog prdekala Jazza nije ni za očekivati drugačiji sud od čovjeka koji je oduševljen octavijom i koji je ujedno na nju osuđen jos cijelo desetljeće...
Plastično gradsko prdekalo, hahaha
Btw, imponira mi sto samo pratiš moje upise....
DrAqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 01:51   #300
Quote:
DrAqua kaže: Pogledaj post
Plastično gradsko prdekalo, hahaha
Aha, nije li naziv sjajan.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.