Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2003., 19:55   #61
Može li se ku*ac nazvati mafijašem? Ima ožiljak na licu, kožnu jaknu, dva tjelohranitelja i uvijek se gura gdje mu nije mjesto.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 19:55   #62
Ulazi jedna zgodna dama u liječničku ordinaciju i reče: -Doktore, imam problem, otpadaju mi stidne dlake Doktor: -Recite mi gospodjo, koliko često upražnjavate sex? -Pa, oko 6 puta na dan. -Ooo, a jeste li vi ikad vidjeli travu po autoputu?
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 19:56   #63
Koja je sličnost seksa s muškarcima sa sapunicama? U trenu kad vama postane zanimljivo, oni su gotovi do idućeg
tjedna.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 00:14   #64
da muskarci ista vrijede, ne bi Marija bila djevica!
matilda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2003., 12:37   #65
kako zive i rade zapadni hercegovci u zagrebu,jednom rukom drzi mobitel,drugom cacka nos a mercedes vozi kurcom!
EZAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2003., 14:29   #66
Došla Ciganka kod ginekologa i dovela dijete sa sobom. I doktor joj kaže da ostavi dijete pred vratima, no ona kaže da ne mora, jer mali i tako sve zna pošto je učio u školi. I doktor pristane i pregleda on Ciganki grudi i pita malog što on sad radi, a mali mu kaže: -Pregledavate limfne žlijezde. On se čudi kako mali zna i pregleda dalje Ciganku i pita stalno klinca i mali mu sve točno odgovara. Na kraju dođe i po*ebe Ciganku i pita klinca: -Što sam sad uradio? -A sad si zaradio triper, zbog koga smo i došli ovdje.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2003., 14:29   #67
Kakva je razlika izmedu razočaranja i panike? Razočaranje je kad prvi put primijetiš, da drugi put ne možeš. Panika je kad drugi put primijetiš, da ni prvi put ne možeš.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2003., 14:30   #68
Oženio se mladi momak pa ga sutra pitaju: -Je li, kakva je mlada? -Pa nije baš dobra. - Pa kako cijelom selu valjala, a tebi ne valja?!
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2003., 14:31   #69
Došao tip kod doktora, pa se vodio slijedeći dijalog: -Znate, doktore! Moj sin nije nešto pazio (neiskusan je), pa je zaradio neku spolnu bolest. -Nema problema. Samo ga dovedite pa ćemo ga izliječiti. -Ali znate, on nije znao da je ima, pa je povalio kućnu pomoćnicu. -Pa dobro, pregledat ću i nju. Ne pravim spolnu diskriminaciju. -Ma, vidite. Ja nisam znao za sve to, pa sam i ja povalio kućnu pomoćnicu. -Ništa strašno. Dati ćete krv na analizu i izliječit ćemo vas. -Ali vidite. Ja nisam znao da sam bolestan, pa sam sredio i svoju ženu. -Pa što odmah ne kažete, čovječe, sad smo svi mi bolesni.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2003., 14:31   #70
Učila djeca u školi o krvotoku i učiteljica ih ispituje. Pita ona jednu djevojčicu od čega se srce sastoji. -Učiteljice, srce ima dvije komore. -Dobro. Hajde Ivice, srce ima dvije komore i dvije, dvije...? -I dvije noge! -Pa kako crni Ivice srce može imati dvije noge? -Pa lako, prolazim ja pored direktorove kancelarije i čujem kako direktor kaže: Ajde srce, raširi noge.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2003., 14:32   #71
Vraća se časna sestra iz šume i govori ona sva uzbuđena kako ju je silovao neki manijak u šumi, a na to će glavna časna: -Ajde u kuhinju i pocuclaj jedan limun. -Zašto, zar će mi to pomoći? -Neće, ali će ti skinuti taj blaženi smiješak s lica.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2003., 14:34   #72
Išao Mujo polagati vozački ispit po peti put. Vraća se on kući nakon ispita, i pita ga Fata: -I kako je bilo? -Ma pusti me bolan, opet sam pao, reče Mujo. -Jebao me u krivini, jebao me u pravcu, jebao me na semaforu! -Vidiš ti to, veli Fata, mene samo jebao u garaži, a ja prošla od prve!
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2003., 14:35   #73
Jedne tmurne noći, desila se provala u samostan. Glavna sestra sazove zbor časnih sestara i kaže: -Otkrile smo provalu! 99 časnih sestara: -Isuse! (zaprepašteno), 1 časna: -Hi, hi, hi... (prigušeno) -Smatramo da je provalnik bio muškarac! 99 časnih sestara: -Isuse! (zaprepašteno), 1 časna: -Hi, hi, hi... (prigušeno) -Ujutro smo pronašli jedan krevet razbarušen i prezervativ na podu! 99 časnih sestara: -Isuse! (zaprepašteno i sa zgražanjem), 1 časna: -Hi, hi, hi... (prigušeno) -Prezervativ je bio probušen! 99 časnih sestara: -Hi, hi, hi... (prigušeno), 1 časna: -Isuse!!!! (zaprepašteno)
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2003., 14:35   #74
U Washingtonu je sprovedena anketa: 2000 žena je upitano da li bi spavali sa Bill Clintonom? 94% je odgovorilo: -Never again!
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2003., 14:36   #75
U dvorani 50000 ljudi promatra finale u izdrkavanju. Finalisti su Amerikanac, Rus i Bosanac. Prvi Amerikanac sjeda, ljudi su na nogama i u ekstazi progovara: -Dajte mi kantu! Napuni on pola kante na što ljudi zaurlaše od oduševljenja. Isto tako napravi i Rus samo napuni dvije pune kante. U vrhuncu natjecanja dođe red na Bosanca, koji u najvećoj ekstazi zatraži mikrofon.
Zbunjeni ogranizator mu da mikrofon, na što Bosanac poviče: -Ispraznite dvoranu!!!
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 13:33   #76
evo jedna grozna slika
__________________
Let the game begin...
Bell@ Baggins * is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2003., 19:26   #77
kad vidjeh ovu sliku sjetim se da sam mogao imati dozivotnu pretplatu na "feral" da sam tada u petrijevcima imao foto aparat kod sebe: na drvetu slike franje i seksa (predizborni plakati) a ispod takva tabla i na njoj pise: prodajem prasce!!!



svadjaju se supruznici:
"govno jedno nesposobno!" vice ona, "kako samo mozes biti toliko nesposoban, mora da si se bacio na majku i ona ti je isto nesposobna, u stvari, cijela je tvoja familija nesposobna...sranja jedna od ljudi... ma da ima svjetsko prvenstvo u nesposobnosti ti bi odnio drugo mjesto!"
"zasto drugo?" zainteresira se on
"zato sto si nesposoban!"
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 11:33   #78
Ne znam je li bio - ali koja je razlika između žene u PMSu i teroriste iz Afganistana?

S teroristom možeš pregovarati.

Sorry, ako je bio,star je, ali uvijek aktualan.
Irja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 19:25   #79
šta je gore od muškog šovinista?
drolja koja ne sluša šta joj se kaže!
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 22:10   #80
ajmeee di si temu izvukao???
aciruj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.