Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2012., 16:24   #41
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
Da li hrelić radi srijedom ili samo nedjeljom ?
Srijedom radi samo buvljak, nedjeljom i buvljak i autosajam.
onlyblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 17:45   #42
Quote:
onlyblack kaže: Pogledaj post
Srijedom radi samo buvljak, nedjeljom i buvljak i autosajam.
Da li srijedom radi i "plac" s novim stvarima? (štandovi)

Koje je radno vrijeme srijedom, da li isto ujutro kao i nedjeljom ?
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 19:27   #43
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
Da li srijedom radi i "plac" s novim stvarima? (štandovi)

Koje je radno vrijeme srijedom, da li isto ujutro kao i nedjeljom ?
Rade i štandovi,ne baš kao nedjeljom,no cca 70% ih je i srijedom tamo,pogotovo sad kad je ljepše vrijeme.
Radno vrijeme od rane zore pa do 13-14h.
onlyblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 16:44   #44
Informacije iz prve ruke..bila ja.
Sajam srijedom je prava svaštara,nije gužva ko nedjeljom,i ima sveegaaa.
Knjiga svih žanrova,na hrvatskom,engleskom,talijanskom..od kunu na dalje.
Krpica novih,rabljenih od pet kuna na više...a i manje
Tehnička roba,stvari za kućanstvo,nakit,bicikli,oprema za iste,razne drangulije iz vremena ex yu,slike...ma zapravo sve što eventualno tražite,tamo ćete naći i to gotovo za badava.
Pravi buvljak,bez cajki koje nedjeljom trešte na svakom koraku,i sasvim dobar i jeftin način za provesti prijepodne.
Štandovi s novom robom za koju je netko pitao,ipak nisu radili u većini kao što je to prije bio slučaj.
onlyblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 22:55   #45
Quote:
onlyblack kaže: Pogledaj post
Informacije iz prve ruke..bila ja.
Sajam srijedom je prava svaštara,nije gužva ko nedjeljom,i ima sveegaaa.
Knjiga svih žanrova,na hrvatskom,engleskom,talijanskom..od kunu na dalje.
Krpica novih,rabljenih od pet kuna na više...a i manje
Tehnička roba,stvari za kućanstvo,nakit,bicikli,oprema za iste,razne drangulije iz vremena ex yu,slike...ma zapravo sve što eventualno tražite,tamo ćete naći i to gotovo za badava.
Pravi buvljak,bez cajki koje nedjeljom trešte na svakom koraku,i sasvim dobar i jeftin način za provesti prijepodne.
Štandovi s novom robom za koju je netko pitao,ipak nisu radili u većini kao što je to prije bio slučaj.

hehe na isto mjestu mozeš nači slike Tita i Paveliča
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 16:09   #46
kako autom do tamo i plaća li se parking?
svemirska djeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 13:30   #47
Quote:
svemirska djeva kaže: Pogledaj post
kako autom do tamo i plaća li se parking?
Autom možeš cestom uz Bundek,prema istoku pa voziš dok ne vidiš s desne strane sajam ili od Zapruđa kreneš prema mostu no prije mosta skreneš desno i opet si na toj glavnoj Sajmišnoj cesti i voziš dok ne vidiš plac.
Parking se plaća 10 kn neovisno koliko ćeš se zadržati.
Možeš proći i bez plaćanja,no onda ostavljaš auto na cesti,i imaš pješice cca 500 m.
onlyblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 10:02   #48
Podižem temu da pitam; zna li netko kako se mogu prodavati stvari tamo?
Imam hrpu obuće za prodati pa bih tamo a ne znam kako to ide. Platiš ulaz i nađeš si mjesto ili kako?
I da li još rade srijedom i nedjeljom kao prije?
luna777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 20:35   #49
kako se točno dolazi tamo? znači na Utrinama sam doma, ako sam ja dobro shvatio, to je ona cesta koja ide iza Plodina, uz nasip?
i koliko ima do tamo pješke?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 18:13   #50
Kaj Hrelić radi i srijedom i nedeljom od ujutro? Mislim si da odem jedan dan ali srijedom ne mogu jer uvijek imam školu ujutro.
Se mogu naći tamo jeftine npr. ploče ali elektronička glazba? I jeftina audio/video/foto oprema i ostale stvari? I jeftini filmovi za fotiće?
Išao sam s roditeljima samo par puta ali sam bio manji i nezainteresiran, većinom smo išli po odjeću.
Volio bih iskopat koju ploču, film i ispravan fotić za sitne pare. Mada bih želio i bicikl kupit za parsto kuna i taman doma otič s njim!
__________________
ig: @alensdesigns
GMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 16:35   #51
Radi i srijedom i nedjeljom. Samo sto srijedom nije i auto sajam, pa je osjetbo manje ljudi, a time i ponuda.
Bolje ti je nedjeljom ic definitivno. Sve ovo sto si napisao da trazis ces sigurno naci, jedino ne preporucujem kupnju bicikla. Neko vrijeme sam tamo gledao bicikle i nisam bio prevec odusevljen. Jeftini bicikli su groblje, koje i ako kupis, upitno dal ces s njim stic u komadu doma. Drugi kaj nekaj valjaju su poprilicno skuplji. Bolje ti je prek njuskala nac nekaj s papirima pa si na miru.
I posto kazes da nisi bio tam od kad si bio mali. 2 najvaznija pravila.
Prvo. Ako kaze da je ispravno, ne vjeruj. Sve kupujes po principu viđeno-kupljeno i gotovo nista od elektronike neces moc isprobat dok ne ukopcas u struju i poigras se malo. S malo prakse uspijes skuziti sto ima kolko tolko sanse da je ispravno, al o tom po tom.
Drugo. Uvjek se, i pod svaku cijenu cjenkaj.
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 17:57   #52
E hvala ti!
Već sam se pomalo naučio kupovini na viđeno prek Njuškala, npr kad kupujem fotoaparate ili neku sličnu opremu moram obavezno pregledat svaki nanometar.
I da se cjenkam, to definitivno, čak i na Njuškalu. (ali ne cjepidlačim sad za 46kn nekaj da uzimam )
I definitivno spuštam cijenu ako vidim najmanju vizualnu grešku.
Mislim da je najbolje ili prek Njuškala kupit bajk i da mogu barem tražiti tjedan dana osobne garancije (hm, ne čini mi se kao loš zahtjev)
ili u nekom servisu kupiti složeni bajk. Ne znam, imao sam jedno loše iskustvo kad sam kupio MTB bajk za malu lovu prek Njuškala i na kraju je ispalo da ga je frajer samo složio da funkcionira par dana. Od tad sam pametniji.
Da bar ima npr. generator struje na Hreliću pa npr. platim 10kn da nekaj uštekam u struju na minutu sam da vidim jel radi.
__________________
ig: @alensdesigns
GMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 18:50   #53
Ma imas tamo one ugostiteljske objekte pa mislim da mozes kod njih ukopcat. Osobno nikad nisam probao, al nacuo u prolazu kad je netko pitao za ispravnost pa su mu rekli nek slobodno ide probat.
Svaki ozbiljniji prodavatelj ce napuniti uredjaj tak da odmah sve radi, a ne ko kad me jednom puklo pa isao prodavat neke stvari kaj sam nakupio po ladicama, pa dva moba zaboravio napunit i na kraju ih prodao debelo ispod cijene iako su bili ispravni jer nisam uzeo punjac nit su se dali upalit.
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 19:08   #54
Lijepo za znat, mada mislim da neću na Hrelić obavezno ići po elektroniku ali ako nekaj vidim za dobru cijenu vrijedi provjeriti za svaki slučaj jer ako je prelijepo da bi bilo istinito, onda vjerovatno i nije.
__________________
ig: @alensdesigns
GMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 09:08   #55
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
hehe na isto mjestu mozeš nači slike Tita i Paveliča
Mali ispravak, Pavelića*


Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 19:10   #56
Bok ljudi, kako stvari tamo stoje s cijenama i ponudom nakita i ženske garderobe? I super je da radi srijedom, uf sramota me reći koliko već dugo planiram otići
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 15:39   #57
Jel ima starih pisaćih mašina ? U kakvom su stanju ? Cijene ?
Marijana15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 21:36   #58
Još uvijek je parking 10 kn? Sutra idem, pa samo da pitam.
Jay Cutler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 19:51   #59
Pozdrav

Prodavala bi svoju robu na Hrelicu, i mislila sam sutra otici rano ujutro, pa me zanima jel se i gore na nasipu placa mjesto 10 kn kao i unutra bas na samu? Mislim logicno mi je da ne, ali nis me ne bi cudilo uopce, da su si i to dozvolili.

I jel ide cesto tamo policija i tjera ljude koji prodaju? Da budem u minuti spremna za bijeg ili?
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 07:38   #60
Za 10 kuna bi se jebala na nedozvoljenom mjestu??????????
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.