Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2015., 16:37   #7781
Naravno!
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 22:34   #7782
A jadni ljubimci. Em moraju trpiti blagoslov, em Miroslava Škoru
bjelanjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 00:49   #7783



ne moraju trpiti. odluka je na vlasnicima. takvi vlasnici kao ti ih sigurno nebi odveli
vjerujem da ce biti lijepo i traje cijeli dan. bas lijepo sto im pjeva skoro.iako ga ni ja ne preferiram

pretpostavljam nikad nisi imala zivotinju ?
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 00:53   #7784
Možda će Škoro umjesto : Ne dirajte mi ravnicu ; pjevati : Ne dirajte moju micu ?
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 10:52   #7785
Quote:
niptuck kaže: Pogledaj post



ne moraju trpiti. odluka je na vlasnicima. takvi vlasnici kao ti ih sigurno nebi odveli
vjerujem da ce biti lijepo i traje cijeli dan. bas lijepo sto im pjeva skoro.iako ga ni ja ne preferiram

pretpostavljam nikad nisi imala zivotinju ?
Imam životinju, ali mislim da uz ljubav i pažnju blagoslov nije potreban. A i ne znam koje mi je vjeroispovijesti životinja, a možda je i ateist
Al OK, da, svakom njegovo.
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Možda će Škoro umjesto : Ne dirajte mi ravnicu ; pjevati : Ne dirajte moju micu ?

Ili "Od Požege i Županje, sve do Vukovara, nema nigdje ovak'ih ovčara"
bjelanjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 07:20   #7786
E to, to. Kaj je najbolje prije sad već skoro 20 godina mi je bratiću na svadbi pjevao, i lik je ovak super, zajebant i sve ali da je ovo trash, bogme je.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 10:54   #7787
Quote:
bjelanjak kaže: Pogledaj post
Imam životinju, ali mislim da uz ljubav i pažnju blagoslov nije potreban. A i ne znam koje mi je vjeroispovijesti životinja, a možda je i ateist
Al OK, da, svakom njegovo.


Slažem se, mislim da mom psu nije potreban blagoslov. Usto, kako ima malo preko 5 godina, bojim se da se svećeniku ne "svidi" i da ga ne poželi "upoznati".
Usto, zar katolička dogma ne vjeruje životinje imaju materijanu dušu, da ne idu u raj te da nakon smrti jednostavni prestanu postojat?
__________________
"Few people think more than two or three times a year; I have made an international reputation for myself by thinking once or twice a week." -- George Bernard Shaw
el_Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 11:29   #7788
Quote:
el_Brujo kaže: Pogledaj post
Slažem se, mislim da mom psu nije potreban blagoslov. Usto, kako ima malo preko 5 godina, bojim se da se svećeniku ne "svidi" i da ga ne poželi "upoznati".
Usto, zar katolička dogma ne vjeruje životinje imaju materijanu dušu, da ne idu u raj te da nakon smrti jednostavni prestanu postojat?
rekli bi u mom rodnom kraju, besposlen pop i kozliće krsti
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 11:57   #7789
Quote:
el_Brujo kaže: Pogledaj post
Slažem se, mislim da mom psu nije potreban blagoslov. Usto, kako ima malo preko 5 godina, bojim se da se svećeniku ne "svidi" i da ga ne poželi "upoznati".
Usto, zar katolička dogma ne vjeruje životinje imaju materijanu dušu, da ne idu u raj te da nakon smrti jednostavni prestanu postojat?
Ne blagoslove se samo ljudi niti duše

Možeš blagoslovit novi auto kad ga kupiš, zemlju koju obrađuješ, stan u koji useliš, privatni avion...

Životinje imaju posebno mjesto u bibliji
"Gospodnja je zemlja i sve na njoj, svijet i svi koji na njemu žive. "

A imaš i sveca koji je zaštitnik životinja - sveti Franjo asiški



I da, ovo je skroz treš
Blagoslov i Škoro
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 12:14   #7790
@bjeljanjak i headbang
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 15:36   #7791
možda i nije treš samo po sebi, ali definitivno je treš što se to našlo u vijestima. makar je u pitanju 24sata pa je donekle razumljivije.
no definitivno je smiješno.

izdvajam: "Čula sam topot iza sebe, okrenula sam se i vidjela crnu kravu koja je pognula glavu jureći prema meni. Iz nozdrva joj je curila slina i išla je para."

nekako mi se čini po opisu da je sirota u neznanju ovo ispod zamijenila za kravu domestikus.

__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 16:26   #7792
Al nisi nikad vidila kravu kojoj za hladna vremena ide para iz nosnica

Meni je trash tvoje neznanje
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 11:47   #7793
joj meni
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 12:07   #7794
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
joj meni
I trebaš plakat
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 12:28   #7795
Uglavnom, dosta je sigurno da je slika krave na milka čokoladi fotošop.
I sad, zašto fotošopirati nešto, ako je to nešto već samo po sebi vizualno dopadljivo, socijalizirano i civilizirano? Točno zato, jer krave nemaju prije nabrojanih odlika!

Ako se uopće radilo o kravama... Tko zna što je zaista progonilo onu jadnu ženu.
Mislim, tu NLP, tamo migranti, pa negdje drugdje nešto treće... Nisu državne granice više ono što su nekad bile.
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 12:42   #7796
ne plačem. iako imaš pravo, trebala bih. no oguglala sam s godinama na ljudsku glupost.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 14:07   #7797
Dr mr glupih izjava. Drago mi je
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 11:51   #7798
LOL
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 12:35   #7799
ne znam da li ste gledali seriju IT Crowd... jer upravo sam se te serije sjetio gledajući ovu reklamu za osiguranje gdje sretni budući mama i tata otkrivaju da će postati roditelji trojčeka.
Dakle, u toj određenoj epizodi,
[SPOILER],
direktor firme na sastanku govori o uspjesima firme, o tome kak je on najbolji direktor i tako to, kad mu dolazi tajnica reći da su upravo došla dva policajca i da bi razgovarali o nepravilnostima glede mirovinskog osiguranja. Na to, on, potpuno hladan, naručuje od tajnice čaj, odlazi do prozora, i skače dolje
[/SPOILER]
E, upravo tako zamišljam svoju reakciju da sam tata iz te reklame
__________________
"Few people think more than two or three times a year; I have made an international reputation for myself by thinking once or twice a week." -- George Bernard Shaw
el_Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 12:40   #7800
Pa zašto. Trojčeki su slatki. Ja imam jednog i pridavio bi papetputa dnevno. Kad imaš trojčeke onda imaš više materijala
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.