Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 12:31   #3141
Curke drage od srca vam hvala na podršci.
Aritmija, drago mi je ako sam ti dobro rekla i ako ti je to bilo na korist.
Korelija, krezuba, samoljubav, ljubavsva, kromanjonka, mirnaluka, aritmija i ostale, hvala na podršci.
Samo ovo još: nikad nećete stići na put budete li bacali kamen na svakog psa koji na vas zalaje.. znači, primjenjujem ovo na Peginu... i ignoriram svaki idući napis.

LongSinceDark- voda nije kompjutor, bajtovi su mjerna jedinica memorije u kompu, i kako ti je gore netko dobro objasnio, ne u ljudskom mozgu , što ne znači da on nema memoriju.
Nekoć sam na faksu sudjelovala u jednom od ovih seminarskih radova u kojima se gledala formacija molekula vode, kristala, pare.. itd... rad na više od 100 stranica, sažetak je ovdje, ... ali zbilja sažetak sažetka. Pročitaj pa onda još jedno 10 puta, možda bude jasnije
http://2012-transformacijasvijesti.c...-nase-svijesti
lisicamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 15:31   #3142
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Koliko bajta memorije sadrži jedna molekula vode?
Viš da se radi o cijeloj čaši, tako da, ako je molekula ko jedan bit, opet si u terabajtima...

Ja bi pitao, ako mi netko može programirati čašu vode sa Microsoft SQL Server materijalima, imam neki ispit a ne da mi se čitati 2-3 tisuće stranica...

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:48   #3143
Perich krivo kopčaš tebi treba programirati mozak , a to je pak teže nego čašu vode Zato popij čašu bilo čega i živio ti meni. A što se tiče čitanja od 2 do 3 tisuće stranica, ništa strašno , to se čita tijekom cijele akademske godine i na kraju samo ponovi. Ja to tako radila u ne baš lakom faksu i rezultat prosjek 4,89. Ni za jedan ispit ne mogu reći da sam spremala više od 2 sata čitanja dan prije ispita. Ali zato se radilo cijelu godinu, svaki dan, svaki vikend, čak je tražio i vlastitu skriptu tj. sažetke u rukopisu vlastite ruke , jer to je za njega bio trud, a ne kopiranje. E tada sam mu j.. mamu, sad mu blagoslivljam svaku stopu.
Popij štogod i uhvati se knjige.. memoriranje je napor.
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:54   #3144
Curke ignore na ove provokatore.Ako netko zeli neka proba.Ako netko ne zeli ne mora.Posto im se ocito ne svidja ova teorija neka produze dalje na stranice koja je njihova tematika i to je to.Ajmo mi dalje pricati o temi zbog koje jesmo ovdje.Ima li tko kakvih pomaka u icemu?
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:55   #3145
Ja imam neka ostvarenja od Deni, od Ivane, nije toliko ključno važno al je jako dobro snimljeno.
Anja, Lela i Sonja za do rujna trebam čekati, a tada nekako ima i smisla pa ćemo vidjeti.
A ti samoljubav? Favoriti?
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 18:05   #3146
Quote:
vjevericalena kaže: Pogledaj post
Ja imam neka ostvarenja od Deni, od Ivane, nije toliko ključno važno al je jako dobro snimljeno.
Anja, Lela i Sonja za do rujna trebam čekati, a tada nekako ima i smisla pa ćemo vidjeti.
A ti samoljubav? Favoriti?
Ja sam bila oko nove godine zvala vise njih.Anja mi je onda bila definitivno pogodila i Nives isto.Lela mi je bila prebajkovita onda.I naravno nije pogodila.Ali nema veze.Sada sam zvala samo Sonju i Anju.Obje su me upozorile na ovo sto se trenutno dogadja i dale mi savjet.Uvidi su im isti.Naravno svaka sa svojim stilom govora ali isto je.Dalje nisam zvala ali znat cu vam relativno brzo javit ide li i dalje prema predvidjenom.Ne moram cekati mjesece.
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 16:32   #3147
Još jedno dobro upozorenje od Anje,radilo se o jednoj kupovini,dobro je rekla na što treba obratiti pozornost,
panadol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 17:04   #3148
Quote:
panadol kaže: Pogledaj post
Još jedno dobro upozorenje od Anje,radilo se o jednoj kupovini,dobro je rekla na što treba obratiti pozornost,
Drago mi je cuti da ipak pamtimo te savjete i uvide.
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 17:59   #3149
E sad sam fakat uvaljena. Znači od Anje dobro upozorenje? A meni daje savjet Anja, Lela i Sonja. S tim da Lela i Sonja kažu da učinim nekaj a Anja da upravo to ne učinim. Eh, kaj sad
nensikeksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 18:13   #3150
Quote:
nensikeksi kaže: Pogledaj post
E sad sam fakat uvaljena. Znači od Anje dobro upozorenje? A meni daje savjet Anja, Lela i Sonja. S tim da Lela i Sonja kažu da učinim nekaj a Anja da upravo to ne učinim. Eh, kaj sad
Uffff....razumijem te...Ali ako zelis napisi mi u pp koji su savjeti da otprilike mogu procijeniti objektivno sto bi trebalo.
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 18:43   #3151
Žao mi je kaj si u dilemi, smatram da treba obratiti i pozornost na intuiciju,jer duboko u sebi osjećamo neke odgovore.Meni su Anja i Sonja u jednom drugom pitanju prognozirali isti ishod,nisam zvala dva tjedna, rasplet bi se mogao desiti uskoro.
panadol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 20:04   #3152
Panadol znaci uskoro bi nam mogla javiti da li je onako kako su rekle
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 20:27   #3153
Javiti ću,naravno,
panadol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 21:15   #3154
Ma već sam ja odlučila kaj ću. Odlučila sam poslušati tete čiji savjet odgovara u postupanju mojoj naravi i mojem stilu postupanja. Znači ono kaj kažu Lela i Sonja mi je bliže. Možda ću izazvati kontraefekt, ali poznajući svoju psihu, budem se izgrizla ak napravim kontra svojih uvjerenja.
Sredina rujna je odvijanje neke situacije, ne jer su rekle tete nego jer ja tada budem vidjeti osobe i osobu koja je akter, pa javim.
nensikeksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 10:50   #3155
Pegina lijepi pozdrav , nestali ti kulturni postovi. Hvala adminima vrijednima.
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:10   #3156
Quote:
vjevericalena kaže: Pogledaj post
Ja imam neka ostvarenja od Deni, od Ivane, nije toliko ključno važno al je jako dobro snimljeno.
Anja, Lela i Sonja za do rujna trebam čekati, a tada nekako ima i smisla pa ćemo vidjeti.
A ti samoljubav? Favoriti?


Pozdrav i tebi.Uz Anu, Lelu,Sonju i Deni,da li si nazvala još nekoga za isto pitanje?Da ti netko sasvim nov odgovori da li da poslušaš Lelu ili Sonju.

Jer kad ti četiri tarot majstora kažu jedno a drugih pet drugo onda treba nazvati još jednog da znaš što da napraviš i koga da poslušaš.

Pozdrav iz porezne uprave i lisici i forum.hr-u

Samo nastavi izazivati,posljedica može biti i više ako želiš.
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:31   #3157
Quote:
Pegina kaže: Pogledaj post


Pozdrav i tebi.Uz Anu, Lelu,Sonju i Deni,da li si nazvala još nekoga za isto pitanje?Da ti netko sasvim nov odgovori da li da poslušaš Lelu ili Sonju.

Jer kad ti četiri tarot majstora kažu jedno a drugih pet drugo onda treba nazvati još jednog da znaš što da napraviš i koga da poslušaš.

Pozdrav iz porezne uprave i lisici i forum.hr-u

Samo nastavi izazivati,posljedica može biti i više ako želiš.
Super si. Znači sjediš na radnom mjestu i koristiš njihov kompjutor u privatne svrhe.

A zkj tebe ova tema zanima i dolaziš tu ako i ti ne zoveš, čak i sa službenog telefona?
Kako god! Pobrisalo ti postove, na MOJE traženje i jer su ljudeki vidjeli da nisu u redu. Onaj prvi si lisici imala pravo komentirati jer je to tvoj osvrt, ženska ti je odgovorila onoliko ljubazno koliko ti nikad nećeš doseći. A sve drugo je pod razinu dijagnoze.
I ne boj se, ja sam spremna i na permaban, ali mi nenormalne osobe poput tebe neće krojiti ni ono kak se osjećam ni kj ću raditi.

Tužit ćeš i forum.hr? Zkj, jer je princeza uvrijeđena jer su joj pobrisani postovi?
Čitajući tvoje postove čovjek dobije dojam da se netko iz Vrapča domogao tastature.

Bilježim se sa izrazima osobitog štov.. pardon sućuti. :klap:
Bojimo te se kao pi*ka kiše .
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 21:09   #3158
Draga moja,pa nije permaban najgore što ti se može dogoditi,ovrha je puno gora stvar.Nadam se da je lisica spremna na kaznu od 30 000 kn.

Da li si ti spremna ?
A forum na 50 000,a moderator osobno na 20 000 ?
Ti sirotica misliš da ću forum prijaviti radi postova

Ne,prijaviti ću ga radi nečeg drugog, teško je nekome kao tebi uopće objasniti.
Ne zanimaju mene postovi

A što se tiče vrapča,ja mislim da bi tamo trebao završiti netko tko trči za oženjenim i zauzetim,ispituje dnevno deset tarot majstora da li ga oženjeni (koji se nije javio mjesecima ) voli i onda zove jedanaestog po redu tarot majstora da odluči da li da pošalje oženjenom poruku ili ne.
I da li da vjeruje šestom ili osmom po redu tarot majstoru jer su svi rekli nešto drugo

I ti misliš da bi ja trebala u vrapče.

Draga,kako sam rekla premaban nije najgore što ti se može dogoditi.
Nazivanje mene nekim tko je iz vrapča ti je kazneno djelo uvrede.

Pitanje je da li si spremna na ovrhu? Jesi li ? Razmisli prije nego napišeš još nešto.
Nikad ne znaš s čime se netko bavi u životu.

Zlato,jel imaš 30 000 kn viška?
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 21:14   #3159
Quote:
vjevericalena kaže: Pogledaj post
Bojimo te se kao pi*ka kiše .
Kako si ti jedna fina osoba
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 21:40   #3160
Quote:
Pegina kaže: Pogledaj post
Kako si ti jedna fina osoba
Fina sam onoliko koliko tebi treba za tvoj nivo da me razumiješ, jer ti drugačije ne razumiješ. Da sam bila fina to ne bi shvatila, jer ti finoću ne shvaćaš. Svoju nemoć i jad iživljavaš prijeteći prijavama. Zbilja ih se bojim. Onako jako, najjače, možeš mi popušiti
A kaj se tiče oženjenih i trčkaranja za njima, to i sama osuđujem i nemam pojma kud mi baš to nakalemi? Aha, kužim, dakle projekcija tvojeg problema u moj život? Ostavio te i oženio se? Ili te ne šljivi 5%. Da, zato ti je sva moć u laprndanju i prijetnjama.
Samo nastavi, čitamo te, jaaako si popularna, zabavaljamo se tvojim postovima.
Nakon ovoga slijedi kazna 100 tisuća eura i doživotni zatvor.
Hahahahahha jaooooooooooo jadna frajla.
Točno nikad ne znaš s čim se netko bavi u životu.
Ja bih ti recimo mogla dati dijagnozu tipa bipolarnog poremećaja, anksioznosti, sumanutih ideja i slično, pa sviraš klavir u zatvorenom odjelu, jel...

Zadnje uređivanje vjevericalena : 27.06.2017. at 22:01.
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.