Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2011., 11:57   #3161
nisam znala da postoji i ta "za unutra".
pa koja je onda razlika između te canesten kreme i canesten vaginaleta?!
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 12:18   #3162
dužina djelovanja, krema se maže 2 puta, a vaginaleta je jedna i apsorbira se duže...
jer je razlika u primljenoj dozi....
anamilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 20:01   #3163
Ja još nisam došla do stavljanja češnjaka u fifi, to mi je zbilja zadnji izlaz.

Stigli nalazi krvne slike - zdrava sam k'o dren. Izgleda da mi nije naškodila dijeta (naprotiv), i da pada u vodu teorija da sam sklona gljivama zbog manjka željeza i sl. Za mjesec dana idem vaditi hormone štitnjače i još par stvari na Rebro, pa ću imati cijelu sliku.

Da pokucam, već 2 tjedna nikakvih simptoma, super se osjećam.
__________________
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...
Linea Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 20:07   #3164
Češnjak-zakon,toliko peče da svrbež i ne osjetiš
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 21:48   #3165


E pa zato se ne stavlja češanj nego se iscjedi sok od češnjaka u jogurt pa onda ništa ne peče. Ja sam jednom bila zarezala češnjak i stavila, i držala sam čak 2 sekunde i jebala sebi sve po spisku što i ja svako govno koje nađem na netu isprobam.
Mislim da sam zvijezde vidjela koliko me peklo.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 09:55   #3166
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post


E pa zato se ne stavlja češanj nego se iscjedi sok od češnjaka u jogurt pa onda ništa ne peče. Ja sam jednom bila zarezala češnjak i stavila, i držala sam čak 2 sekunde i jebala sebi sve po spisku što i ja svako govno koje nađem na netu isprobam.
Mislim da sam zvijezde vidjela koliko me peklo.
e ovo me intrigiralo cijelo vrijeme, dok sam vas čitala. jer mene nikad nije peklo. nimalo. i jučer sam zaključila da je to očito zato što me nikad nije ni svrbjelo unutra, nego samo izvana. a kako je to moguće, ako one dolaze iznutra??

sunshine-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 14:20   #3167
Mogu biti samo izvana, ne moraju nužno biti unutra.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 17:10   #3168
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post


E pa zato se ne stavlja češanj nego se iscjedi sok od češnjaka u jogurt pa onda ništa ne peče. Ja sam jednom bila zarezala češnjak i stavila, i držala sam čak 2 sekunde i jebala sebi sve po spisku što i ja svako govno koje nađem na netu isprobam.
Mislim da sam zvijezde vidjela koliko me peklo.
heh,ja ga čak ne zarežem samo,nego mu ogulim onu vanjsku "kožicu",tako da je još jači u biti,ali zanimljivo,mene nikad ne peče....meni to izaziva osjećaj hlađenja. i ostavljam cijelu noć.....
nizkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 18:14   #3169
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post


E pa zato se ne stavlja češanj nego se iscjedi sok od češnjaka u jogurt pa onda ništa ne peče. Ja sam jednom bila zarezala češnjak i stavila, i držala sam čak 2 sekunde i jebala sebi sve po spisku što i ja svako govno koje nađem na netu isprobam.
Mislim da sam zvijezde vidjela koliko me peklo.
Prvi put kad sam dobila candidu od antibiotika imala sam obilan iscjedak i tada sam ovdje pročitala to za češnjak i iscjedila sam ga u lgg namočila tampon ali ga nisam mogla nikako ugurati pa mi je pola virilo vani i tada me je peklo za pop......,svrbež i pečenje prestalo ali ne i iscjedak kojeg je bilo samo ujutro i to guuuust kao otopljena karamela.Dobila sam mengu i sad zadnji dan me počelo svrbiti nenormalno,u toj mjeri da sam htjela supruga silovati,i onda sam fino ogulila jedan češanj,umotala u gazu,umočila u maslinovo ulje,gurnula i cijeli skoro dan hodala s time,peklo je ajme,ali i pomoglo,isjedka nema,svrbeža nema,želje za sexsom---nema
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 11:11   #3170
jel ima koja od vas ljepljiv i gust iscjedak? toliko gust da znate da je unutra obilan,ali van ide teže ...ne znam kak da objasnim
nizkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 16:41   #3171
Jel netko nedugo kupovao Rojazol, ide bez recepta?
ebelinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:28   #3172
Quote:
ebelinn kaže: Pogledaj post
Jel netko nedugo kupovao Rojazol, ide bez recepta?
ne ide bez recepta ,ni krema ni vaginalete...
anamilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:51   #3173
Quote:
nizkk kaže: Pogledaj post
jel ima koja od vas ljepljiv i gust iscjedak? toliko gust da znate da je unutra obilan,ali van ide teže ...ne znam kak da objasnim
ja nemam problema sa iscjetkom ali čitajuči hrpetinu toga na netu, sjećam se da se spominjao upravo takav iscjedak kod nekih koje su imale candidu.

Iako je najsigurnije otići ginekologu, da ti napravi briseve kako bi bila sigurna da se radi "samo" o candidi
lady m is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 13:34   #3174
Quote:
nizkk kaže: Pogledaj post
jel ima koja od vas ljepljiv i gust iscjedak? toliko gust da znate da je unutra obilan,ali van ide teže ...ne znam kak da objasnim
takav feeling imam ja..ovaj put mi se smanjilo pred mengu cca desetak dana prije..ali inače bude ful jako i čini mi se da bi toga moglo bit unutra puno jer me stalno boli i pritisak osjećam...
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 09:52   #3175
Jel ima mlijeko neke veze s gljivicama? negdje sam pročitala da se mlijeko ne bi smjelo piti. Ja ga ne pijem već mjesec dana, ma i više i nema problema dolje pijem jogurte u zamjenu...
pixie007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 11:03   #3176
Quote:
pixie007 kaže: Pogledaj post
Jel ima mlijeko neke veze s gljivicama? negdje sam pročitala da se mlijeko ne bi smjelo piti. Ja ga ne pijem već mjesec dana, ma i više i nema problema dolje pijem jogurte u zamjenu...
Navodno ima. U anti-kandida dijeti se preporuča izbjegavanje svih mliječnih proizvoda (osim jogurta).
Ja nisam popila kap mlijeka skoro 5 mjeseci, i ne fali mi.
__________________
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...
Linea Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 15:30   #3177
Aha, znači to je vjerojatno bio uzrok? Joj hvala ti, razveselila si me s ovom informacijom
pixie007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 17:23   #3178
A jel može sojino mlijeko? Koristim ga sa žitaricama za doručak
lady m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 20:39   #3179
Može se sojino.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 21:25   #3180
prije mjesec dana (ili malo više) sam postala na ovoj temi, al mi je moderator obrisao link radi reklamiranja proizvoda
no dobro, nevermind.
borim se s gljivicama već 100 godina, zadnji put sam dobila taman prije operacije zbog čega sam skoro izgubila termin u bolnici. kaj je najbolje, ništ me nije peklo, ni svrbilo, čak nisam ni iscjedak imala. koma. isprobala sam sve moguće vaginalete i kreme i jedino kaj mi pomaže je Yeast fighter od Twinlaba, dosta je skup i mora ga se posebno naručiti, al eto, ja sam već više od mjesec dana bez candide i uživam

(nadam se da ovo nije reklamiranje proizvoda i to mi uopće nije namjera, stvarno mi je ovo pomoglo)
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.