Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2017., 14:04   #581
Ajme slucajno sam otvorila ovu temu, odrasla sam u Dubravi i nikad mi nije bilo jasno zasto ljudi imaju predrasude o Dubravi i Sesvetama. Sad kad vidim ovaj popis moram priznati da mi je jasnije.

Srecom preselih se.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:04   #582
Quote:
Xen@ kaže: Pogledaj post
I nasa skola na popisu pas maca.
Nas roditelje nitko nista nije pitao. Raspravljalo se o tome na vijeću roditelja (frendica mi je tamo). Kako predstavnica razreda može govoriti u ime roditelja iz razreda, ako nikakve komunikacije sa njom nemamo?
Pa, kako je nas podučio naš ravnatelj, preporučeno pošalješ prigovor da se nije provela demokratska rasprava u skladu s naputkom i da odluka nije pravovaljana. Vjerojatno bi pomoglo da vas više to napravi...
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:06   #583
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Ajme slucajno sam otvorila ovu temu, odrasla sam u Dubravi i nikad mi nije bilo jasno zasto ljudi imaju predrasude o Dubravi i Sesvetama. Sad kad vidim ovaj popis moram priznati da mi je jasnije.

Srecom preselih se.
Oš Retkovec, iz Dubrave, nije na popisu.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:17   #584
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
Oš Retkovec, iz Dubrave, nije na popisu.
Nije ni OS Novak... Ali moras priznati da se vidi uzorak Dubrava/Sesvete naspram ostatka grada.
Quistis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:19   #585
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Nije ni OS Novak... Ali moras priznati da se vidi uzorak Dubrava/Sesvete naspram ostatka grada.
I moje frendice, sve redom visokoobrazovane, iz centra, žele majice, al nije prošlo kod ostalih, valjda. Zato neću o uzorku
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:24   #586
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Ajme slucajno sam otvorila ovu temu, odrasla sam u Dubravi i nikad mi nije bilo jasno zasto ljudi imaju predrasude o Dubravi i Sesvetama. Sad kad vidim ovaj popis moram priznati da mi je jasnije.

Srecom preselih se.
krivo zakljucuješ, frend iz dubrave ciji bi klinac trebao nositi šosic, šizi jel ga nitko o tome nije ništa pitao a, i u razredu je 70% klinaca bilo protiv uvođenja uniformi.

a, poznavajuci ga, vjerujem da nece stati na ovom niti dopustiti da laž ravnatelja pobjedi
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:27   #587
moja bivša oš je na popisu.
buduća od klinca hvala bogu nije.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:29   #588
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Pa, kako je nas podučio naš ravnatelj, preporučeno pošalješ prigovor da se nije provela demokratska rasprava u skladu s naputkom i da odluka nije pravovaljana. Vjerojatno bi pomoglo da vas više to napravi...
joj luda sam, vidjet ću sad ovih dana, možda će bit kakav sastanak za nas roditelje.
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:31   #589
Quote:
Quistis kaže: Pogledaj post
Nije ni OS Novak... Ali moras priznati da se vidi uzorak Dubrava/Sesvete naspram ostatka grada.
nažalost da za uzorak....
peekaaboo3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:39   #590
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
evo popis 29 škola iz jutarnjeg ciji ravnatelji su javili gradu da su se svi razredi izjasnili za uniforme

1. iver
2. odra
3. cucerje
4.gracani
5. petra preradovica
6. ivana cankara
7. brace radic
8. sesvetska sopnica
9. antuna mihanovica
10. dr.ante starcevic
11. ivana mažuranica
12. a.b. šimića
13. trnsko
14. markuševac
15. sesvetska sela
16. žuti brijeg
17. gustava krkleca
18. matije gupca
19. vugrovec - kašina
20. dr. vinka žganca
21. sesvetski kraljevac
22. m.juric zagorke
23. granešina
24. špansko oranice
25. sesvete
26. luka
27. mate lovraka
28. brestje
29.jelkovec
Svaka čast roditeljima iz Dubrave, Sesveta, Botinca, Čučerja, Odre, Kašine i ostalih mjesta sa zagrebačkog ruba, uz ponešto ovih iz centra. Ovako mudre i inteligentne odluke dugo nije bilo. Za 10 milijuna kuna može se otprilike kupiti 5000 računala, ali što će nam to kad možemo imati iste majice i biti u istom krdu
A i razmještaj škola koje su se odlučile za uniforme prilično je simptomatičan. Što veća seljačija, to manje brige za stvarno unapređenje obrazovanja. Jebiga, ipak su prioriteti drugačije posloženi, važnije je malome kupiti lančurinu i skuterčinu za krizmu
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:47   #591
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Svaka čast roditeljima iz Dubrave, Sesveta, Botinca, Čučerja, Odre, Kašine i ostalih mjesta sa zagrebačkog ruba, uz ponešto ovih iz centra. Ovako mudre i inteligentne odluke dugo nije bilo. Za 10 milijuna kuna može se otprilike kupiti 5000 računala, ali što će nam to kad možemo imati iste majice i biti u istom krdu
A i razmještaj škola koje su se odlučile za uniforme prilično je simptomatičan. Što veća seljačija, to manje brige za stvarno unapređenje obrazovanja. Jebiga, ipak su prioriteti drugačije posloženi, važnije je malome kupiti lančurinu i skuterčinu za krizmu
ne vrijeđaj

naša škola je isto na popisu, ravnatelj je javio da su svi razredi za uvođenje uniformi a, u razredu je bilo samo 4 ucenika ciji su roditelji na anketnom listicu zaokružili za, svi ostali su zaokružili protiv.

škola od frendovog malog traži šoseke i cipelice, (kao to su tražili roditelji) a, na anketnom listicu su imali samo pitanje za ili protiv i to majica...

tak da je ovo samo pokazatelj kakvi su lažovi ti ravnatelji a, ne seljacine roditelji...
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:52   #592
već sam bila spomenula tu na temi kak je bandić odmah po poslanom dopisu školama izjavio kak bu se uniforme sigurno uvele u nekoliko škola. e, pa to su očito te škole koje su po njegovom nalogu (a vjerojatno i po prijateljskim vezama) morale uvesti uniforme. naravno da se roditelje niš nije pitalo ili se nije uvažio njihov glas. jer ne daj bože da slučajno bude drugačije izglasano, a kamoli da se desi da niti jedna škola u zg-u ne želi uniforme.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 15:18   #593
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
ne vrijeđaj

naša škola je isto na popisu, ravnatelj je javio da su svi razredi za uvođenje uniformi a, u razredu je bilo samo 4 ucenika ciji su roditelji na anketnom listicu zaokružili za, svi ostali su zaokružili protiv.

škola od frendovog malog traži šoseke i cipelice, (kao to su tražili roditelji) a, na anketnom listicu su imali samo pitanje za ili protiv i to majica...

tak da je ovo samo pokazatelj kakvi su lažovi ti ravnatelji a, ne seljacine roditelji...
Da
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 15:20   #594
Obzirom da se radi o predizborno predizbornoj utrci, brijem da su ravnatelji koji su "odlučili" ZA, dobili/očekuju dodatne stimulacije , za školu, jelte.
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 15:30   #595
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Obzirom da se radi o predizborno predizbornoj utrci, brijem da su ravnatelji koji su "odlučili" ZA, dobili/očekuju dodatne stimulacije , za školu, jelte.
djelimo mišljenje samo što sam ja toliko nabrijana da se sigurno necu tek tako ohladiti..pogotovo jer se ovdje radi o laži covjeka koji bi u školi trebao biti uzor klincima.

tek sad, nema šanse da moje dijete ode u školu u uniformi, za druge me baš briga, ako hoce dopustiti da ih se pljuje neka dopuste. meni je vec dosta...
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 16:13   #596
Fala kukiju pa naša škola nije na popisu

Ali deset milijuna kuna na sta se trosi
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 16:32   #597
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 16:36   #598
Nas ravnatelj je priupitan kako to da smo na popisu, a roditelji nisu ispunjavali nikakvu anketu. Kaze da su to samo navodi jutarnjeg, a da ce on naravno uvaziti roditelje i njihovo misljenje. Tako da sad cekamo sta ce se dalje desiti.
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 17:24   #599
Quote:
Xen@ kaže: Pogledaj post
Kaze da su to samo navodi jutarnjeg, a da ce on naravno uvaziti roditelje i njihovo misljenje

app. klasika.
nekak mi se čini da bih mogla očekivati da i naša buduća škola osvane na toj listi.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 18:43   #600
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post

app. klasika.
nekak mi se čini da bih mogla očekivati da i naša buduća škola osvane na toj listi.
možda nece,
nadam se da ce biti dosta roditelja koji nece dopustiti da ovo prođe, pogotovo ne, nakon ovog što piše u jutarnjem, da su oni tražili perverzije poput cipela, carapa, hlaca, suknjica, prsluka s kapuljacam, košulja i tko zna cega (nemrem ni zapamtiti sve nebuloze koje su navedene)
do danas, nitko ni nije znao što su genijalni ravnatelji u suradnji s gradom smislili, tak da vjerujem kako prave reakcije tek slijede.
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:55.