Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2013., 11:51   #501
Christoph Waltz

__________________
HB
ultra_desno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 11:53   #502
Quote:
slobodan kaže: Pogledaj post
Odgledaj neke Francuske horrore pa ces videti sta je pravi hemoglobin.
Jeste,u "Inglorious Basterds" i nije bilo previse krvi.
Pih ,nagledala sam se ja od Dario Argento filmova da mi se povracalo .
Nisam fan horror filmova . ne moze to moj stomak da podnese .
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 12:11   #503
Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Pih ,nagledala sam se ja od Dario Argento filmova da mi se povracalo .
Nisam fan horror filmova . ne moze to moj stomak da podnese .
Aha,sigurno nisi fan horrora kad volis filmove D.Argentea.
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 13:56   #504
Quote:
slobodan kaže: Pogledaj post
Aha,sigurno nisi fan horrora kad volis filmove D.Argentea.
Ma to je bila jedna faza kod mene .I danas pogledam ali zbilja jako specialne filmove bez previse hemoglobina . Pa ako volim Tarantina znaci da volim neku vrstu horrora .
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 14:13   #505
nisam previse ocekivao tako da je ispao super film,lagan,spor,krvav,..jedino sam ocekivao bolji soundtrack(nije los,ali nije ni predobar),...ocjena 5 od 7
__________________
kad ti zivot da led,napravi sladoled
tromo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 16:39   #506
Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Zaboravio si reci da ima previse hemoglobina po mome ukusu .
Nikada toliko hemoglobina nisam vidjela u jednom filmu . Imala sam dojam da cu izaci crvena iz kina .
Mislim da je više krvi bilo u Kill Bill



Meni je film apsolutno ooodličan 10/10.
3x sam ga gledala...
Nadam se da će ga nagraditi Oscarom.


Naravno da se ne preporuča onima sa slabim želucem
Većinu filma proveli bi zatvorenih očiju ...
Najgadnija scena mi je kad Hildi leži u "pećnici" pa je gadovi poliju hladnom
vodom I kad psi razderu roba..
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 16:43   #507
Quote:
mimoza40 kaže: Pogledaj post
Najgadnija scena mi je kad Hildi leži u "pećnici" pa je gadovi poliju hladnom
vodom I kad psi razderu roba..
Cijeli film je degutantan, ne samo mucenje i bicovanje . Ok radi se o filmu ,pomisli da je to postojalo sta je nama danas ne pojmljivo . Nemam ja nista protiv da on napravi film na americku povjest i prikaze ju u svome stilu . Moramo biti svjestni da je nesta takvo zaista postojalo .
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 16:49   #508
Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Cijeli film je degutantan, ne samo mucenje i bicovanje . Ok radi se o filmu ,pomisli da je to postojalo sta je nama danas ne pojmljivo . Nemam ja nista protiv da on napravi film na americku povjest i prikaze ju u svome stilu . Moramo biti svjestni da je nesta takvo zaista postojalo .
Slažem se.
Zato film i je težak..
Tarantino je po tome meni poseban, sve dozirano gorkim humorom..

Meni su Korijeni ostali kao trauma iz djetinjstva..
Sad sam ipak "stara" pa lakše podnosim te teme.

Ljudi su stvarno zvijeri... i dan danas..
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 17:09   #509
Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Cijeli film je degutantan, ne samo mucenje i bicovanje . Ok radi se o filmu ,pomisli da je to postojalo sta je nama danas ne pojmljivo . Nemam ja nista protiv da on napravi film na americku povjest i prikaze ju u svome stilu . Moramo biti svjestni da je nesta takvo zaista postojalo .
Ipa puno uvjerljivijih filmova na te teme..a ovo je ćužpajz koji može sugestivno djelovati samo na one koji nisu odgledali dovoljno filmova...da, ajmo šokirati..ma plizz, kvententino, odrasti malo
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 22:09   #510
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Ipa puno uvjerljivijih filmova na te teme..a ovo je ćužpajz koji može sugestivno djelovati samo na one koji nisu odgledali dovoljno filmova...da, ajmo šokirati..ma plizz, kvententino, odrasti malo
Zasto, kada ovo sto radi radi vise no dobro?
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 10:17   #511
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Ipa puno uvjerljivijih filmova na te teme..a ovo je ćužpajz koji može sugestivno djelovati samo na one koji nisu odgledali dovoljno filmova...da, ajmo šokirati..ma plizz, kvententino, odrasti malo
Slazem se sa tobom i niko ne kaze da je ovo ozbiljan film .Mislim ako ti se gleda nesta uvjerljivije ,savjetujem ti Amistad . Samo ne mozes poreci da na svoj specifican nacin on se dotice kompletne metastaze koja i dan danas jede nase zivote . Mislim da bi voljela biti sineast i imati tu slobodu da nikada ne odrastem .
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 15:26   #512
Quote:
Zgodni kaže: Pogledaj post
Zasto, kada ovo sto radi radi vise no dobro?
to da radi više nego dobro je stvar mišljenja. Po meni je on otišao previše u maniru, čak i dosadu s tim.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 15:31   #513
Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Slazem se sa tobom i niko ne kaze da je ovo ozbiljan film .Mislim ako ti se gleda nesta uvjerljivije ,savjetujem ti Amistad . Samo ne mozes poreci da na svoj specifican nacin on se dotice kompletne metastaze koja i dan danas jede nase zivote . Mislim da bi voljela biti sineast i imati tu slobodu da nikada ne odrastem .
Amistad je tek dosadan film, sorry. Ali u pravu su oni, koji i hvale Djanga, da tražiti neku ozbiljnu poruku kod Kventija je deplasirano.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 15:33   #514
Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Mislim ako ti se gleda nesta uvjerljivije ,savjetujem ti Amistad.
A ako vam se gleda nešto zabavnije i duhovitije na istu temu, pogledajte "Blazing Sadles".
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 15:51   #515
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
A ako vam se gleda nešto zabavnije i duhovitije na istu temu, pogledajte "Blazing Sadles".
Obozavam Gene Wilder i vidjela sam od njega par filmova ali ovoga se ne sjecam . Sjecam se jednoga u nekome vozu ,ali ubi me ako se sjecam radnje .
Meni su njegovi filmovi toliko burlesk da se zavalim od smijeha .

Strasno kako sam zaboravila neke filmove .
@Sleng , Amistad dosadan film ? Pa ne znam sta onda reci o Lincolnu i ako ga jos nisam vidjela ,a bas se bojim te dosade . Ne trazim nikakvu poruku u kinu . Idem u kino da se realksiram i opustim a ne da se zamaram . Za mene kino ostaje zabava . Mislim ,neko kao ja ko je pogledao hrpu filmova nema pa skoro nista vise da otkrije u kinu . Ili gledam reprize od starih filmova ili personaze iz povjesti o kojima je sve receno i jako tesko pronaci nesta originalno . Povjest vidjena kroz oci jednoga rezisera moze samo ili da te obogati ili razocara .

Zadnje uređivanje cinna : 13.02.2013. at 15:57.
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 16:25   #516
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
to da radi više nego dobro je stvar mišljenja. Po meni je on otišao previše u maniru, čak i dosadu s tim.
Pa naravno da je stvar misljenja, to se valjda podrazumijeva. Po meni on i dalje pravi odlicne filmove koji se gledaju, zaradjuju novac i o kojima se prica. Zasto bi odrastao i mijenjao nesto, ako se velikoj vecini svidja to sto on i kako radi?
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 17:09   #517
Quote:
cinna kaže: Pogledaj post
Obozavam Gene Wilder i vidjela sam od njega par filmova ali ovoga se ne sjecam . Sjecam se jednoga u nekome vozu ,ali ubi me ako se sjecam radnje .
Meni su njegovi filmovi toliko burlesk da se zavalim od smijeha .

Strasno kako sam zaboravila neke filmove .
@Sleng , Amistad dosadan film ? Pa ne znam sta onda reci o Lincolnu i ako ga jos nisam vidjela ,a bas se bojim te dosade . Ne trazim nikakvu poruku u kinu . Idem u kino da se realksiram i opustim a ne da se zamaram . Za mene kino ostaje zabava . Mislim ,neko kao ja ko je pogledao hrpu filmova nema pa skoro nista vise da otkrije u kinu . Ili gledam reprize od starih filmova ili personaze iz povjesti o kojima je sve receno i jako tesko pronaci nesta originalno . Povjest vidjena kroz oci jednoga rezisera moze samo ili da te obogati ili razocara .
Da dosadan, meni dozlaboga dosadan...Lincoln još nemam živaca pogledati jer mi je preko glave sveameričkih tema....kino je i zabava i škola..ovisi što gledaš...a Django je bio fucking napor od trpanja koječega...
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 17:10   #518
Quote:
Zgodni kaže: Pogledaj post
Pa naravno da je stvar misljenja, to se valjda podrazumijeva. Po meni on i dalje pravi odlicne filmove koji se gledaju, zaradjuju novac i o kojima se prica. Zasto bi odrastao i mijenjao nesto, ako se velikoj vecini svidja to sto on i kako radi?
Pa mijenjao se...ali nagore..to je cijela poanta..
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 17:22   #519
Quote:
sleng kaže: Pogledaj post
Da dosadan, meni dozlaboga dosadan...Lincoln još nemam živaca pogledati jer mi je preko glave sveameričkih tema....kino je i zabava i škola..ovisi što gledaš...a Django je bio fucking napor od trpanja koječega...
Cuj, kao u svim filmovima ovoga svjeta imas dobroga i losega . Sta da ti kazem onda na francusku kinematografiju . Od pet filmova koji su dobri snime ti tisucu obicnoga smeca za koje zali boze das lovu . Znaju poceti film ali ga rijetko znaju zavrsiti . Posto uvjek tretiraju svakodnevni banalni zivot izasli su mi navrh siska pa ih vise negladam uopce .
Po mome misljenju kino treba da bude i ostane san .Nesta sta nam dozvoljava da pobjegnemo od svakodnevnosti .

Ovaj film na neki nacin ispunjava jedan dio . Recimo kostimi ,humor od Waltza je genialan . Njegov humanitet koji se bas od jednoga Njemca ne ocekuje . I u to vrijeme jedanNjemac u Americi je vec nesta neobicno .
cinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 17:31   #520
tarantino je svojevrsni pečat našeg vremena, naših generacija. zašto bi ga se ja odricao? da je bar više takvih prepoznatljivih autora.
sve je podložno recikliranju, a on reciklira na jedan vrlo interesantan način. trebali bi mu biti zahvalni što održava/prenosi tradicije i usput im dodaje nove momente.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.