Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2006., 03:30   #21
Šo se Iskrice tiče ne mogu reči ništa jer nemam account tamo, ali kratko iskustvo imala sam na sličnom portalu gdje sam otkrila štošta zanimljivo. Npr. koliko tipova se logiralo kao žena, žena kao tip i sl.
Postoje ljudi različitih sklonosti, ideja i razloga dolaska na takav portal, no ne smatram da su svi luzeri i da ne mogu pronaći partnere u RL.
Slažem se s Enygmom i mislim da je brz ritam života glavni razlog zašto se ljudi prijavljuju na takve portale u potrazi za partnerom.
__________________
~ Devojka sa čardaš nogama ~
CrnaPantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 04:58   #22
da, i novi sam, pozdrav..
Grololom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 09:14   #23
Quote:
Enygma kaže:
Nisam nikad bila na ničem sličnom, ali fakat ne mislim da su luzeri... vrijeme je takvo da su ljudi u trci i vezani poslom pa ne mogu ostvarivati neke komunikacije.. polazim od sebe, stalno radim na kompu, i po 14 sati dnevno, kako ću se družiti i opustiti? Kada?
Ovako se zezam po forumu kad uhvatim vremena, a i ljudi koje ovdje susrećem su većinom kao i ja, u uopuštanju i dobroj zajebanciji...
Ne znam, ali mislim da je i Iskrica nešto slično...

Slažem se i na Iskrici i na Smokvi ima svakavih ljudi s tom razlikom da su na Smokvi orijentirani više prema seksu. Mislim da je to stvar modernog života. Ne vjerujem da igdje drugdje možete kontaktirati i eventualno upoznati toliko ljudi koliko tamo. To je velika prednost jer u biti možete izabrati pravu osobu za ono što vas zanima. No opet koliko puta se desilo da se iza ženskog nick-a ili nick-a para krije samo frajer (čitaj-luzer). Svaka ozbiljna osoba tamo obično ostavi i svoju sliku i to bez lica, mislim da je to samo stvar zdravog razuma. A to što će netko eventualno skinut sliku pa čak možda poslat nekam, kaj mu to znači kad lica nema. No sliku lica stavljat...e to je već bedasto...

U biti dobar dio ljudi tamo je ustvari samo zbog zezancije i eventualno upoznavanja novih ljudi. No većina hoće i nešto više.
__________________
"All must stay connected; if one part of the body moves all parts must move. If one part of the body is still all parts must be still." Cheng Man Ching
Pipercub is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 09:16   #24
Quote:
zlatna kaže:
ma dobra je iskra al ima bolesnikaaaa, na putu za kavu ostare po 20-etak godina, skrate se drastično i svašta nešto heheh

Dožive težu transformasiju spola i da ne spominjem da se ustrtare.
__________________
"All must stay connected; if one part of the body moves all parts must move. If one part of the body is still all parts must be still." Cheng Man Ching
Pipercub is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 09:32   #25
Ja se prijavila, malo švrljala, ali meno tamo sve zbrčkano, nepregledno, bezveze... ovdje mi je bolje sto puta...
Piper, jesi ti prijavljen na toj seksualnoj smokvici?
__________________
Enygm@
Enygma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 09:46   #26
Quote:
Enygma kaže:
Ja se prijavila, malo švrljala, ali meno tamo sve zbrčkano, nepregledno, bezveze... ovdje mi je bolje sto puta...
Piper, jesi ti prijavljen na toj seksualnoj smokvici?

Misliš jesmo li prijavljeni? Paaaa...nebih o tome javno.....
__________________
"All must stay connected; if one part of the body moves all parts must move. If one part of the body is still all parts must be still." Cheng Man Ching
Pipercub is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 09:47   #27
Quote:
Kent kaže:
Jesu li na Iskrici luzeri, očajnici koji si u RL ne mogu nikog naći? Ili ljudi svih vrsta baš kao u RL? Jednostavno im je lakše i draže tako upoznavati ljude.
Da ste na Iskrici, da li bi to tajili jer vas je sram ili bi o zgodama i nezgodama pričali bez beda?
Da li biste stavili svoju fotku?
jesam tamo iz zabave, nostalgije, dosade i ceznje
najveci razlog: FALI MI NASIH LJUDI!!!

sto bi bili luzeri
iskrica i slicni sajtovi od preko nekoliko tisuca clanova je presjek svega, muljatora, ocajnika, socijalnih kriplova, socijalnih anstajna, obicnih neobicnih,... svega
ja to vidim kao produzetak RL-a
ne kao zamjenu

naravno da ih ima dosta koji traze nest brzo za pojebat, al to imas u svakom kaficu u koji udjes, samo sto je ovdje ocitije, direktnije, i ne gubi se puno vremena na formalitete.

i ne, nisam nikad srela ikoga sa iskrice, prvenstveno sto to shavatam kao zajebanciju, prakticki tesko izvodivo, te se ni ne angaziram sa poznanstvima...
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 09:57   #28
Quote:
Pipercub kaže:
Misliš jesmo li prijavljeni? Paaaa...nebih o tome javno.....
haha
__________________
Enygm@
Enygma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 09:57   #29
Većina susreta završi samo na prvoj kavi u biti. Nakon što dogovorite kakvo upoznavanje sa nekime dalje je isto kao i u RL , jedino što postoji taj faktor iznanađenja kod prvog susreta. Nekad je ugodan a nekad bi najradije zbrisal...

Meni je to u prvom redu praktično ako se želi upoznati nekoga. Nemaš one treme kad pitaš sve one bitne stvari osobu sa druge strane. Jedan klik na Ignore ako stvari krenu stranputicom i to je to...
__________________
"All must stay connected; if one part of the body moves all parts must move. If one part of the body is still all parts must be still." Cheng Man Ching
Pipercub is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 10:01   #30
No, pa dajte nickove sa iskrice, da mogu poslati pokoju poruku
Ili vam je problem ovdje na ljesu dati nick profila
Evo biti cu ja prvi, nije problem, nick je Slazar
__________________
Strah siječe dublje od mačeva
Silencio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 10:02   #31
ja se i ne sjecam svog nicka vise , moguce je da je isti ili na tu varijaciju.
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 10:04   #32
Quote:
Enygma kaže:
Ja se prijavila, malo švrljala, ali meno tamo sve zbrčkano, nepregledno, bezveze... ovdje mi je bolje sto puta...
Na forumu vidiš kako koji stvor reagira na tvoje, ali i na tuđe riječi. Lik na forumu uvijek ima nekakav identitet (ostavlja tekst/trag) a na Iskrici su svi nekako isti, zato je ovdje upoznavanje lakše, brže i zanimljivije u odnosu na Iskricu. Tamo je to malko tlaka.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 10:15   #33
Quote:
Enygma kaže:
Ja se prijavila, malo švrljala, ali meno tamo sve zbrčkano, nepregledno, bezveze... ovdje mi je bolje sto puta...
Piper, jesi ti prijavljen na toj seksualnoj smokvici?
i ja sam prijavljen na smokvi ali sam... šmrc šmrc... ZABORAVIO JEBENI PASSWORD
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 10:19   #34
Quote:
AmADin_gospo kaže:
i ja sam prijavljen na smokvi ali sam... šmrc šmrc... ZABORAVIO JEBENI PASSWORD
ha, nisi jedini , bas me zanima koliko poruka sjedi u mom inboxu sada
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 10:26   #35
Quote:
enigma kaže:
ha, nisi jedini , bas me zanima koliko poruka sjedi u mom inboxu sada
aaaaaaaaa evo sjetio sam se
Quote:
Poruke
Nemaš novih poruka

Pregledanih profila: 48
Profil ti je pregledan 22 puta
evo šta se dasilo u zadnjih 5-6 mjeseci koliko mi je star acc
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 10:32   #36
Quote:
AmADin_gospo kaže:
aaaaaaaaa evo sjetio sam se

evo šta se dasilo u zadnjih 5-6 mjeseci koliko mi je star acc
o jadan
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 10:36   #37
Quote:
enigma kaže:
ha, nisi jedini , bas me zanima koliko poruka sjedi u mom inboxu sada

Hrpa muskih poruka koji bi te htjeli a i ženskih

To ti je tak tamo...
__________________
"All must stay connected; if one part of the body moves all parts must move. If one part of the body is still all parts must be still." Cheng Man Ching
Pipercub is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 10:37   #38
nisam tamo, pogledala jesam ali meni je to dosadno, plus mi se cini da su tamo ljudi koji intenzivno traze partnera..
mozda se varam?
imamo i mi nesto tako u UK (www.gumtree.com) ali za takva druzenja moras imat beskrajno puno vremena..

razlika izmedju takvih site-ova i foruma je u tome sto ti se na forumu ne prilazi iskljucivo kao nekoj zenskici ili muskom nego kao osobi ..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 10:38   #39
nema sanse da se sjetim, nicka ili passa , a sad me bas kopka.
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 10:47   #40
Quote:
Kent kaže:
Jesu li na Iskrici luzeri, očajnici koji si u RL ne mogu nikog naći? Ili ljudi svih vrsta baš kao u RL? Jednostavno im je lakše i draže tako upoznavati ljude.
Da ste na Iskrici, da li bi to tajili jer vas je sram ili bi o zgodama i nezgodama pričali bez beda?
Da li biste stavili svoju fotku?
Na Iskrici definitivno ima ljudi svih profila i tamo su iz različitih pobuda,većina iz zabave,iako sigurno ima onih koji traže i sex na brzaka.Bila sam jedno vrijeme i nisam to tajila,ali moj dragi je bio jako ljubomaran,pa sam prestala(kad nekog voliš pristaneš na kojekoakve kompromise).Inače tamo mi je bilo super,upoznaš kojekakve tipove ljudi,pričaš s njima,zezancija,a kaj je najbolje nisi siguran jesu oni stvarno oni koji se predstavljaju ili ne.Ako ti neko diže živac staviš na ignor,uostalom kao i na ovom forumu,samo kaj sam tamo stalno bila na pm-u.Imala sam sliku,ali s zamagljenim licem,nisam htjela da me za...ava nekakav susjed,znaš kakvi su ljudi,inače bilo je zabavno.E,da većina tih ljudi s kojima sam komunicirala je u vezama i to im je očito način zabave.
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger