Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2012., 14:10   #4461
Quote:
tiret kaže: Pogledaj post
je Polar! kaj, ćemo na kavu?
Quote:
PolarBear kaže: Pogledaj post
pa znaš kaj, poslje testa svakako.
bitanga i štreberica...


frks is offline  
Old 05.11.2012., 14:17   #4462
e frks da sam bar štreberica..ili sam ja tu bitanga?
tiret is offline  
Old 05.11.2012., 14:20   #4463
Quote:
tiret kaže: Pogledaj post
e frks da sam bar štreberica..ili sam ja tu bitanga?
frks is offline  
Old 05.11.2012., 17:47   #4464
Quote:
sadevi kaže: Pogledaj post
on je bio na natječaju za statističare
Bože dragi, gledam i čitam već tri puta ovaj razgovor i ne mogu vjerovati jer svaki put pročitam da je taj tip bio na natječaju za slastičare..... i onda opet vrtim natrag jer, možda ste vas dvoje u nekom konfliktu pa vidim da niste, ono, ozbiljan je razgovor....gledam ko je tu lud??? A svašta...definitivno mi treba odmor...salstičar .... statističar...sve isto
tina-valentina is offline  
Old 05.11.2012., 22:02   #4465
Quote:
tina-valentina kaže: Pogledaj post
Bože dragi, gledam i čitam već tri puta ovaj razgovor i ne mogu vjerovati jer svaki put pročitam da je taj tip bio na natječaju za slastičare..... i onda opet vrtim natrag jer, možda ste vas dvoje u nekom konfliktu pa vidim da niste, ono, ozbiljan je razgovor....gledam ko je tu lud??? A svašta...definitivno mi treba odmor...salstičar .... statističar...sve isto
Ja sam procitao dobro ali sam se htio nasalit da li su ga mozda zamijenili za slasticara...

Pitanje je da li su se iz EPSOa posluzili svojim diskrecionim pravom da kad im neki kandidat ne odgovara to stave u kontekst 'neodgovarajucih CVa' ili neceg slicnog. Npr, ako bi netko natipkao da je zavrsio skolu na odredjeni dan a to pada na nedelju onda bi to bio doista dovoljan razlog da ga 'diskreditiraju' odnosno skartiraju. Upravo na taj nacin. Jer, ruku na srce, koliko vas zna tocan datum upisa u srednju skolu ili faks? A u upitniku u startu pitaju za tako nesto. Ako te ne zele u bazi podataka onda ce im takav razlog biti dovoljan za neprimanje na listu.

Koliko su striktni glede tih detalja, jesu li maltrali one koje su pozvali na razgovor s detaljima iz CVa?
dangerz0ne is offline  
Old 06.11.2012., 01:12   #4466
LL Booking za testove

Jel se vama pojavio link za bookiranje? Ja ga nigdje ne vidim.
Robierre is offline  
Old 06.11.2012., 01:18   #4467
Pitanje za LL kandidate:

Pokušava li još netko rezervirati termin za testiranje?

Čini li samo meni da je samo jedan od dva ponuđena odgovora točan:
a) još nisu aktivirali link
b) promaših "ceo fudbal" oko famoznog 06.11.?

Zahvaljujem budnijim i bistrijim!
marty81 is offline  
Old 06.11.2012., 01:20   #4468
@ Robierre: Ajde bar možemo isključiti odgovor pod b), iako bi mi to bilo draže od ovih problema
marty81 is offline  
Old 06.11.2012., 01:25   #4469
Quote:
marty81 kaže: Pogledaj post
@ Robierre: Ajde bar možemo isključiti odgovor pod b), iako bi mi to bilo draže od ovih problema
Ja sam nadobudno pokušavao rezervirati u ponoć...ali ništa od linka.

A ništa...probat ćemo ujutro...iako mi je malo čudno...za admine sam bio dobio poruku u feed puno prije...samo što se link nije aktivirao do dana kad je krenuo booking. Sad nemam nikakve poruke, samo dopis u kojem nema nikakvog linka...samo navode da će se "pojaviti" u accountu.
Robierre is offline  
Old 06.11.2012., 01:28   #4470
Same here

Ostat ću još neko vrijeme budna, možda ipak proradi...
marty81 is offline  
Old 06.11.2012., 07:53   #4471
Quote:
marty81 kaže: Pogledaj post
Same here

Ostat ću još neko vrijeme budna, možda ipak proradi...

još uvijek nisu aktivirali....
__________________
Ak se glasa kao patka, i izgleda kao patka, onda je patka!!!
PolarBear is offline  
Old 06.11.2012., 08:02   #4472
Ni kod mene...provjera prije posla
marty81 is offline  
Old 06.11.2012., 08:22   #4473
Quote:
marty81 kaže: Pogledaj post
Ni kod mene...provjera prije posla
fakat, nisu rekli ono Točno u ponoć, nego 6.11.

Valjda kad neki Zumbul-aga u Brixu popije jutarnju kahvu, onda će pustit struju.
A mi rajo čekajmo...
__________________
Ak se glasa kao patka, i izgleda kao patka, onda je patka!!!
PolarBear is offline  
Old 06.11.2012., 09:52   #4474
Quote:
dangerz0ne kaže: Pogledaj post
Npr, ako bi netko natipkao da je zavrsio skolu na odredjeni dan a to pada na nedelju onda bi to bio doista dovoljan razlog da ga 'diskreditiraju' odnosno skartiraju. Upravo na taj nacin. Jer, ruku na srce, koliko vas zna tocan datum upisa u srednju skolu ili faks? A u upitniku u startu pitaju za tako nesto. Ako te ne zele u bazi podataka onda ce im takav razlog biti dovoljan za neprimanje na listu.

Koliko su striktni glede tih detalja, jesu li maltrali one koje su pozvali na razgovor s detaljima iz CVa?
ajajajajaj, meni u svjedodžbi piše da sam srednju školu upisala u nedjelju! pažljivo sam provjerila više puta. i čije je to sad greška
sancho_panza is offline  
Old 06.11.2012., 10:10   #4475
Quote:
dangerz0ne kaže: Pogledaj post

Pitanje je da li su se iz EPSOa posluzili svojim diskrecionim pravom da kad im neki kandidat ne odgovara to stave u kontekst 'neodgovarajucih CVa' ili neceg slicnog. Npr, ako bi netko natipkao da je zavrsio skolu na odredjeni dan a to pada na nedelju onda bi to bio doista dovoljan razlog da ga 'diskreditiraju' odnosno skartiraju. Upravo na taj nacin. Jer, ruku na srce, koliko vas zna tocan datum upisa u srednju skolu ili faks? A u upitniku u startu pitaju za tako nesto. Ako te ne zele u bazi podataka onda ce im takav razlog biti dovoljan za neprimanje na listu.

Koliko su striktni glede tih detalja, jesu li maltrali one koje su pozvali na razgovor s detaljima iz CVa?
Wie een hond wil slaan, vindt altijd wel een stok... kažu u bruxu
barbaraXS is offline  
Old 06.11.2012., 10:15   #4476
Quote:
sancho_panza kaže: Pogledaj post
ajajajajaj, meni u svjedodžbi piše da sam srednju školu upisala u nedjelju! pažljivo sam provjerila više puta. i čije je to sad greška
mislim stvarno... ako se EPSO bude služio tisućljetnim kalendarom da provjeri svaki datum koji je kandidat naveo, onda smo popušili... kome se žalit, studentskoj referadi? ravnatelju srednje škole, dekanu faksa? zato kaj tete u referadi ne gledaju na stolni kalendar... apsurdno...
barbaraXS is offline  
Old 06.11.2012., 10:16   #4477
cv

Quote:
dangerz0ne kaže: Pogledaj post
Ja sam procitao dobro ali sam se htio nasalit da li su ga mozda zamijenili za slasticara...

Pitanje je da li su se iz EPSOa posluzili svojim diskrecionim pravom da kad im neki kandidat ne odgovara to stave u kontekst 'neodgovarajucih CVa' ili neceg slicnog. Npr, ako bi netko natipkao da je zavrsio skolu na odredjeni dan a to pada na nedelju onda bi to bio doista dovoljan razlog da ga 'diskreditiraju' odnosno skartiraju. Upravo na taj nacin. Jer, ruku na srce, koliko vas zna tocan datum upisa u srednju skolu ili faks? A u upitniku u startu pitaju za tako nesto. Ako te ne zele u bazi podataka onda ce im takav razlog biti dovoljan za neprimanje na listu.

Koliko su striktni glede tih detalja, jesu li maltrali one koje su pozvali na razgovor s detaljima iz CVa?
Nije mi ništa rekla za detalje tipa datumi, ali mi je rekla da provjeravaju sve navedeno-što se tiče obrazovanja, radnog iskustva... Rekla mi je da ni slučajno ne navedem nešto što ne mogu dokazati. Navela mi je primjer natječaja za proofreaders...ako ne mogu navesti gdje i koliko dugo sam bila proofreader, rekla mi je da ni ne navodim ništa jer će sigurno provjeriti. Preporučila mi je i da uvijek dobro pročitam notice of competition jer ako ne ispunjavam tražene uvjete gubim vrijeme prijavljujući se. Naime, ako nemaju dovoljno kandidata koji ispunjavaju one uvjete koje traže neće spustiti kriterije radi popunjavanja potrebne kvote. U tom slučaju, određeni broj mjesta ostane nepopunjen, a natječaj bude popunjen za onaj broj mjesta koji nisu popunili... Zato ipak treba dobro promisliti isplati li se prijavljivati na natječaj, čisto da se ne desi da sve prođemo, a onda zaključe da naše kvalifikacije nisu dovoljno dobre, da naše radno iskustvo nije dovoljno relevantno, da nije dostatno....
U svakom slučaju, ne vjerujem da će se kvačiti za datume...i bez toga imaju puuno toga za provjeriti. Uvjerena sam da datumi nisu priority...
sadevi is offline  
Old 06.11.2012., 10:38   #4478
Quote:
sadevi kaže: Pogledaj post
Nije mi ništa rekla za detalje tipa datumi, ali mi je rekla da provjeravaju sve navedeno-što se tiče obrazovanja, radnog iskustva... Rekla mi je da ni slučajno ne navedem nešto što ne mogu dokazati. Navela mi je primjer natječaja za proofreaders...ako ne mogu navesti gdje i koliko dugo sam bila proofreader, rekla mi je da ni ne navodim ništa jer će sigurno provjeriti. Preporučila mi je i da uvijek dobro pročitam notice of competition jer ako ne ispunjavam tražene uvjete gubim vrijeme prijavljujući se. Naime, ako nemaju dovoljno kandidata koji ispunjavaju one uvjete koje traže neće spustiti kriterije radi popunjavanja potrebne kvote. U tom slučaju, određeni broj mjesta ostane nepopunjen, a natječaj bude popunjen za onaj broj mjesta koji nisu popunili... Zato ipak treba dobro promisliti isplati li se prijavljivati na natječaj, čisto da se ne desi da sve prođemo, a onda zaključe da naše kvalifikacije nisu dovoljno dobre, da naše radno iskustvo nije dovoljno relevantno, da nije dostatno....
U svakom slučaju, ne vjerujem da će se kvačiti za datume...i bez toga imaju puuno toga za provjeriti. Uvjerena sam da datumi nisu priority...
zapravo, u ovom našem natječaju za proofreadere prijavom se ne gubi ništa, jer nema predselekcijskog testiranja, nego samo talent screener.
pa ti jednostavno jave da nisi zadovoljio kriterije...
frks is offline  
Old 06.11.2012., 10:52   #4479
Quote:
frks kaže: Pogledaj post
zapravo, u ovom našem natječaju za proofreadere prijavom se ne gubi ništa, jer nema predselekcijskog testiranja, nego samo talent screener.
pa ti jednostavno jave da nisi zadovoljio kriterije...
je...ali...
u slučaju da se prijavi 1000 i više kandidata, prvo će biti cbt, pa ac...a tko zna kad će napraviti provjeru... worst case scenario-prođeš sve, tek onda pregledaju cv-e i kažu ti da si zadovoljio testiranja i prema tome bi bio uvršten na listu, ali nemaš odgovarajuće obrazovanje, ili nemaš dovoljno radnog iskustva, ili iskustvo nije relevantno, ili nije dobar dokaz o radnom iskustvu, ili tko zna što...
sadevi is offline  
Old 06.11.2012., 10:57   #4480
Quote:
sadevi kaže: Pogledaj post
je...ali...
u slučaju da se prijavi 1000 i više kandidata, prvo će biti cbt, pa ac...a tko zna kad će napraviti provjeru... worst case scenario-prođeš sve, tek onda pregledaju cv-e i kažu ti da si zadovoljio testiranja i prema tome bi bio uvršten na listu, ali nemaš odgovarajuće obrazovanje, ili nemaš dovoljno radnog iskustva, ili iskustvo nije relevantno, ili nije dobar dokaz o radnom iskustvu, ili tko zna što...
ma sve stoji, ali nema šanse da bude više od 1000 prijava.
frks is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.