Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2012., 17:09   #6461
But then, Andras nije iz EPSO-a, niti im sastavlja testove, niti je decidiran ili uvjeren šta oni preferiraju.

Tako da, 20 plus minus 15 Tko je sa mnom?
bue is offline  
Old 12.12.2012., 17:13   #6462
Quote:
bue kaže: Pogledaj post
But then, Andras nije iz EPSO-a, niti im sastavlja testove, niti je decidiran ili uvjeren šta oni preferiraju.

Tako da, 20 plus minus 15 Tko je sa mnom?
povedi nas, vođo! :alija:
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 12.12.2012., 17:19   #6463
Smatram da će rijetko tko imati ispod 30 bodova na SJT - da bi se dobilo 0 bodova po pitanju treba most effective označiti kao least effective i obrnuto. Isto tako sigurno će se u par pitanjca užicati i po dva boda. Ako sam u pravu, to je zapravo i loše jer znači da će ljestvica biti postavljena jako visoko.

p.s. nadam se da neću morati uskoro objaviti da imam manje od 30 bodova na sjt. stvarno smatram da bi karakterno trebala biti za takav uredski posao. jedino što ponekad znam zabrljati jer volim izbjegavati konflikte pa reagirati tek kada mi se dobro digne tlak.
FIRST is offline  
Old 12.12.2012., 18:21   #6464
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post
Smatram da će rijetko tko imati ispod 30 bodova na SJT - da bi se dobilo 0 bodova po pitanju treba most effective označiti kao least effective i obrnuto. Isto tako sigurno će se u par pitanjca užicati i po dva boda. Ako sam u pravu, to je zapravo i loše jer znači da će ljestvica biti postavljena jako visoko.

p.s. nadam se da neću morati uskoro objaviti da imam manje od 30 bodova na sjt. stvarno smatram da bi karakterno trebala biti za takav uredski posao. jedino što ponekad znam zabrljati jer volim izbjegavati konflikte pa reagirati tek kada mi se dobro digne tlak.
ahahahahahahaha
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 12.12.2012., 18:46   #6465
Quote:
Oću neki nick kaže: Pogledaj post
ma naravno, ali sama je napisala, baš mi je to upalo u oko.
sad ćemo je natjerat da diplomira
Cijeli dan me jebu prijatelji s tim, kao da njima život ovisi o tome!
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Old 12.12.2012., 18:54   #6466
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
ahahahahahahaha


a već znam kako to ide..... priča mog života
FIRST is offline  
Old 12.12.2012., 19:23   #6467
Quote:
FIRST kaže: Pogledaj post


a već znam kako to ide..... priča mog života
ja sam sklona na sve gledat stoički i pripisivat događaje volji više sile
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 12.12.2012., 20:07   #6468
Quote:
bue kaže: Pogledaj post
But then, Andras nije iz EPSO-a, niti im sastavlja testove, niti je decidiran ili uvjeren šta oni preferiraju.

Tako da, 20 plus minus 15 Tko je sa mnom?
a e, ja si sad naravno radim racionalizaciju što se nisam spremala, ali kad je SJT u pitanju baš imam dojam da hey, kak se uopće spremati kad odakle ikome garancija da osoba koja daje savjete zna kako epso to sve boduje!? jer da, meni su sva ta pitanja bila tak nekak banalna i svakodnevna u nekom poslovnom kontekstu i odgovarala sam pa duši, hebote, ak dobim malo bodova na tome, nisam sigurna da tamo uopće želim radit mislim, ako je ono što ja mislim da je most effective njima least effective nek ih voda nosi, bolje pasti sad nego se godinama patiti u radnom kolektivu koji počiva na vrijednostima obrnutima od tvojih
spishka is offline  
Old 12.12.2012., 20:31   #6469
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Cijeli dan me jebu prijatelji s tim, kao da njima život ovisi o tome!
joooj, znam, znam.
ja ću ti privatno priznat koliko je meni trebalo da diplomiram , nakon što sam sve dala u roku
da sam lijepo diplomirala, sad bih išla za HoU, al eto mi sad
__________________
Ambivalent? Well, yes and no....
Oću neki nick is offline  
Old 12.12.2012., 20:32   #6470
prevoditelji u AC-u, jeste li vidjeli da vec od sutra idu rezervacije termina? malo su mi prenadobudni od objave rezultata, a ja navikla na pasivu
viskoza is offline  
Old 12.12.2012., 21:05   #6471
Quote:
viskoza kaže: Pogledaj post
prevoditelji u AC-u, jeste li vidjeli da vec od sutra idu rezervacije termina? malo su mi prenadobudni od objave rezultata, a ja navikla na pasivu
ide se ljudima na praznike

The testing window for the translation tests will take place from 17-24.1.2013.

mislim da će bit u zagiju
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 12.12.2012., 21:24   #6472
Quote:
Oću neki nick kaže: Pogledaj post
joooj, znam, znam.
ja ću ti privatno priznat koliko je meni trebalo da diplomiram , nakon što sam sve dala u roku
da sam lijepo diplomirala, sad bih išla za HoU, al eto mi sad
Hvala na razumijevanju! I žao mi zbog HoU.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Old 12.12.2012., 21:47   #6473
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
ide se ljudima na praznike

The testing window for the translation tests will take place from 17-24.1.2013.

mislim da će bit u zagiju
prenaglo mi je to sve. naravno da cu probati upecati ovaj zadnji datum...
viskoza is offline  
Old 12.12.2012., 21:49   #6474
Quote:
viskoza kaže: Pogledaj post
prenaglo mi je to sve. naravno da cu probati upecati ovaj zadnji datum...
prvo smo danima cmoljili da kad će više rezultati, a sad nam je prenaglo

mislim da ovi u EU još ne znaju kakav im se narod pridružuje
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 12.12.2012., 22:17   #6475
Quote:
viskoza kaže: Pogledaj post
prevoditelji u AC-u, jeste li vidjeli da vec od sutra idu rezervacije termina? malo su mi prenadobudni od objave rezultata, a ja navikla na pasivu
IJU dobro da mi nije promaklo. Stvarno su brzi. Čini se da bu stvarno ZG, bit će manje stresa za nas koji nikad nismo letjeli avionom
Kako ćete se pripremati? Ja sam čula da treba čitati guardian/economist jer je takav tip tekstova.
telica is offline  
Old 12.12.2012., 22:20   #6476
Bome, što se sve ovih dan izdešavalo...
Ali, ako će sad u prvom obaviti sve, šta će onda raditi do šestog mjeseca za kad su si zakazali objavljivanje rezervne liste? Zbrajat bodove?
Robierre is online now  
Old 12.12.2012., 22:45   #6477
Quote:
Robierre kaže: Pogledaj post
Bome, što se sve ovih dan izdešavalo...
Ali, ako će sad u prvom obaviti sve, šta će onda raditi do šestog mjeseca za kad su si zakazali objavljivanje rezervne liste? Zbrajat bodove?
treba prvo ocijenit ovih 420 prijevoda, odvojit lingvističko žito od matematičkog kukolja
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 12.12.2012., 22:47   #6478
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
ide se ljudima na praznike

The testing window for the translation tests will take place from 17-24.1.2013.

mislim da će bit u zagiju
A nagradno putovanje u Brisel? šmrc..
Hamanu is offline  
Old 12.12.2012., 23:02   #6479
Quote:
Hamanu kaže: Pogledaj post
A nagradno putovanje u Brisel? šmrc..
ma ionako je zima.. nije to kao da su nas zvali na izlet u, recimo, proljeće
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Old 12.12.2012., 23:06   #6480
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
treba prvo ocijenit ovih 420 prijevoda, odvojit lingvističko žito od matematičkog kukolja
ok...ima smisla

nego, čitam malo blog, pa kaže Marie:
As soon as Croatia will join the EU, all Croatian citizens will be able to apply to other competitions (not for Croatians only).
On the other hand, there will most likely no longer be competitions for Croatians

znači 'ko je jamio, jamio je
Robierre is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.