Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2010., 13:31   #201
ljenost..hvala.
ricroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 13:53   #202
ljudi molim vas za pomoc trazim freestyle skije ne kuzim se bas u njih tako da molim da mi date savjete ili linkove nekih stranica DUCANA di mogu kupit skije i kao sto rekoh savjet.znam odlicno skijat i volim skakat vozit po velikim hupserima i po dubokom snjegu tako da molim vas da mi preporucite koje skije su mi najbolje za to i naravno da su sto brze..znam za one za 2 vrha i o tome sam mislio ali neznam nis vise nego da su za nazad i naprijed ..
ricroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 09:17   #203
Pozdrav!

Ja znam da je od ovog 01.01.2009. g. proslo puno vremena. Ja sad trazim jednu masku. Poželjno je da bude tanka i da je prekriven nos da se samo oći vide. Neznam dali ima u Hervisu i u tim ducanima. Treba mi za maskare... 16.02.2010. g. Ako netko zna di ima za kupit... molimvas napisite

2powerFULL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 10:35   #204
pozdrav,

kod skijanja imam bolove u srednjem dijelu oba stopala. Pretpostavljam zbog ravnog stopala i jačeg rista.

Kako se to može rješiti - pravilnim odabirom pancerica ili nekakvim ulošcima?
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 18:13   #205
Skijaska oprema

Evo zanimalo bi me otprilike , poceo sam skijati prije 2 godine ali imam 20 skijaskih dana...mlad sam pa sam svladao relativno brzo...svladavam sve staze bez problema dok se sa crnim ako se ledene mucim,,inace sve u redu..kupio sam rabljene skija stare 3 godine blizzard 159 (inace visok 176 )..nikad nisam probao nijedne druge skije, i cini mi se kao da su mi skije prelake tresu se i slicno pri vecoj brzini...interesiralo bi me kupio bih novu opremu jer sam se stvarno zagrijao za skijanje kakve bi skije preporucili i pancerice isto ako vec kupujem skije..tezak 68 kg

hvala unaprijed
Frenkyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2010., 08:07   #206
www.skijanje.hr

nisi napisao ništa o tim blizzard skijama koje imaš... Blizzard nije samo jedna skija... već bezbroj modela po godinama... Kažeš tri godine stare, a možda ih je prethodni vlasnik kupio na poniženju u nekom našem supermarketu pa su tu još stajale par godina... itd itd...
__________________
Udruga kampista Hrvatske
cvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 20:09   #207
blizzard xo 4 firebird ...159 cm
Frenkyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 14:33   #208
Question

Evo zanimalo bi me otprilike , poceo sam skijati prije 2 godine ali imam 20 skijaskih dana...mlad sam pa sam svladao relativno brzo...svladavam sve staze bez problema dok se sa crnim ako se ledene malo mucim,,inace sve u redu..kupio sam rabljene skija od prijatelje na kojima je on skijao ja mislim ne vise od 2 sezone blizzard xo 4 firebird ...159 cm (inace visok 176 )..nikad nisam probao nijedne druge skije, i cini mi se kao da su mi skije prelake tresu se i slicno pri vecoj brzini...interesiralo bi me kupio bih novu opremu jer sam se stvarno zagrijao za skijanje kakve bi skije preporucili i pancerice isto ako vec kupujem skije..tezak 67 kg

Zadnje uređivanje Frenkyboy : 28.02.2010. at 14:45.
Frenkyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 09:09   #209
Bok,

kupujem skije (rekreativne) pa bih trebal preporuke, skije bi trebal biti, srednje tvrde, dužine 160-162 cm, radiusa zakrivljenosti 12-16,
ak netko ima kakav prijedlog glede modela i marki skija i mjesta de se iste more kupiti u HR ili SLO nek se slobodno izrazi,
Hvala.
tuzuki is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 10:01   #210
Štitnik kralježnice skijaša u ZG

Ima li ga već negdje za nabaviti?
Volio bih jednostavan, samo "daska" kao ona od Atomica.
FED is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 17:24   #211
Smile ski oprema

Quote:
tuzuki kaže: Pogledaj post
Bok,

kupujem skije (rekreativne) pa bih trebal preporuke, skije bi trebal biti, srednje tvrde, dužine 160-162 cm, radiusa zakrivljenosti 12-16,
ak netko ima kakav prijedlog glede modela i marki skija i mjesta de se iste more kupiti u HR ili SLO nek se slobodno izrazi,
Hvala.
Evo ovdje imaš ponudu head i fischer modela

http://www.sport4pro.net/skijanje/skije/
velex is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 17:34   #212
gdje u zg mogu kupiti buce (doposci)? znači ne neke za preseravanje, već što im samo ime kaže "poslije skijanja"
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 18:56   #213
prosle godine je bilo jeftinih (a dobrih, duple sa najlonom izmedju vanjske i unutarnjeg dijela) u francu tj u robertu oko 99kuna su bile ja mislim
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 21:40   #214
Lilit, hvala na odgovoru. Vjerojatno ih sada jos uvijek nemaju, al zaletit cu se jedan dan pronjuskat po tim trgovinama. Ako štogod vidiš vezano uz buce, koju dobru ponudu, pliz javi mi. Thanks!
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 00:32   #215
Pozdrav ekipa!

Znate li prodaje li netko u Hrvatskoj twin tip skije (npr. K2 ili Salomon)?
__________________
Bike routes by phyzik; member of BK Timun
phyzik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 10:40   #216
Quote:
phyzik kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa!

Znate li prodaje li netko u Hrvatskoj twin tip skije (npr. K2 ili Salomon)?
Zna se naci tu i tamo u nekom ducanu, al nema nitko bas specijaliziran za takve skije. U Sloveniiji ces bolje proc. Ili pogledaj ako ima stogod sto te zanima od polovnih u Skijanje.hr oglasniku
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 21:55   #217
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Zna se naci tu i tamo u nekom ducanu, al nema nitko bas specijaliziran za takve skije. U Sloveniiji ces bolje proc. Ili pogledaj ako ima stogod sto te zanima od polovnih u Skijanje.hr oglasniku
Hvala Nisam ništa na oglasniku našao. Koji bi to dućani bili? U Splitu sam, tu nema apsolutno ništa, pa ako zapalim za Zagreb da znam di da gledam...

Ali najvjerojatnije ću stat negdi u Italiji na putu za Francusku i pokušati naći ono što tražim...Ili iznajmiti na skijalištu



Inače, čitam u zadnje vrijeme puno o tim "rocker" skijama. Je li netko već imao iskustva? Ima li razlike?
__________________
Bike routes by phyzik; member of BK Timun
phyzik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 22:36   #218
Ides u Francusku, a razmisljas kupovati twintip skija kod nas!? Zaboravi odmah, spremi eurice i shopping obavi u Fr, pa nema bolje destinacije od te za kupovinu takvih skija! Jos ako uberes kakav popust i uzmes si nazad povrat poreza... mrak!

Rocker je super sistem, poceli su ga primjenjivati od nedavno i na skijama koje nisu iskljucivo za powder i park i stvar lijepo funkcionira. Imas puno vise o tome u clancima o tehnologijama na Skijanje.hr, stvar nije bas od jucer i primjenjuje se vec dosta dugo, pogotovo u brandovima koji imaju vecu tradiciju off piste modela.
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 14:42   #219
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ides u Francusku, a razmisljas kupovati twintip skija kod nas!? Zaboravi odmah, spremi eurice i shopping obavi u Fr, pa nema bolje destinacije od te za kupovinu takvih skija! Jos ako uberes kakav popust i uzmes si nazad povrat poreza... mrak!
Pa to ću i napraviti. I tako idem na skijanje 9. kad su Talijanima (a možda i Francuzima?) popusti.

Quote:
Rocker je super sistem, poceli su ga primjenjivati od nedavno i na skijama koje nisu iskljucivo za powder i park i stvar lijepo funkcionira. Imas puno vise o tome u clancima o tehnologijama na Skijanje.hr, stvar nije bas od jucer i primjenjuje se vec dosta dugo, pogotovo u brandovima koji imaju vecu tradiciju off piste modela.
Malo ću se uhvatit čitanja tih članaka. Tražim si nekakvu all-mountain skiju jer ipak ću većinu vremena provesti na uređenim stazama, ali volim svako malo poviriti u park a htio bi ove sezone više vremena provesti na powderu...
__________________
Bike routes by phyzik; member of BK Timun
phyzik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 14:57   #220
pozdrav! kako sam pocetnik u skijanju (znam skijati ali ne odlicno) i imam neke stare skije koje nisam mislila mijenjati ove godine. ali vidim da su u intersportu snizenja skija te su mi zapela za oko 3 modela.
kako se ja bas previse ne razumijem u vrste i kvalitetu skija molim znalce da mi pomognu da me ne preveslaju u ducanu...
prve su fischerove
ovo su druge
a trece su bas zenske safin

cijene su im svima li-la, samo me zanima koje su najbolje i sa kojima cu najlakse skretati... odnosno, koje bi vi kupili od ovih troje da kupujete?
hvala
amėlie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.