Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2015., 17:48   #4321
Da li je netko probao Kryolan Dreamcolor Camouflage? Wayne ga je nahvalio i kaze da kosta samo 5$. Meni se uvijek cinio da je taj brend skuplji?

I da li toga ima za kupiti kod nas?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 20:19   #4322
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Da li je netko probao Kryolan Dreamcolor Camouflage? Wayne ga je nahvalio i kaze da kosta samo 5$. Meni se uvijek cinio da je taj brend skuplji?

I da li toga ima za kupiti kod nas?
Ne kužim iz videa koji je točno, ali ako misliš na ovo



zaboravi 5$. Ja sam ga uzela prošle godine na sajmu i sa svim popustom je bio oko 130kn. Korektor je stvarno genijalan, prekriva sve živo i sporo se troši.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 20:26   #4323
Malo sam gledala po ebayu i našla sam isto to..ali su cijene ogromne :tužni:
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 20:58   #4324
Je, stvarno je puno ali ja ga imam godinu dana i potrošila sam oko pola pa se tješim da onda i nije tako strašno kad se to podijeli
Mislim da je sad ubrzo opet sajam u Zg pa ako imaš prilike pogledaj, uvijek imaju neke popuste Kryolan ima i svoj dućan u Zg ali ja nemam pojma di je, cure koje su iz Zagreba će bolje znati.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 21:02   #4325
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Mislim da je sad ubrzo opet sajam u Zg pa ako imaš prilike pogledaj, uvijek imaju neke popuste
Koji sajam?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 21:22   #4326
Dani ljepote
Prošle godine je bio u ovo vrijeme a ove je od 13.-15.03.
http://www.zv.hr/default.aspx?id=615
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 23:01   #4327
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Dani ljepote
Prošle godine je bio u ovo vrijeme a ove je od 13.-15.03.
http://www.zv.hr/default.aspx?id=615
A da! Znači, idući tjedan.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 10:51   #4328
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Je, stvarno je puno ali ja ga imam godinu dana i potrošila sam oko pola pa se tješim da onda i nije tako strašno kad se to podijeli
Mislim da je sad ubrzo opet sajam u Zg pa ako imaš prilike pogledaj, uvijek imaju neke popuste Kryolan ima i svoj dućan u Zg ali ja nemam pojma di je, cure koje su iz Zagreba će bolje znati.
Nisam iz Zagreba

Vjerujem da je dobar i da dugo traje ali na zalost ne mogu si priustiti korektor od 130kn

Tjesim se da je slican kao catrice camouflage a on mi ne pase pa mi mozda ne bi ni Kryolan
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 15:31   #4329
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Da li je netko probao Kryolan Dreamcolor Camouflage? Wayne ga je nahvalio i kaze da kosta samo 5$. Meni se uvijek cinio da je taj brend skuplji?

I da li toga ima za kupiti kod nas?
Kryolan Dermacolor imaš u ZG kupiti za 35-40 kn ona refill pakiranja, ali ja ti ga nikako, ali nikako ne bih preporučila za podočnjake. Ja ga koristim dosta za nepravilnosti po licu i za to je super, ali za podočnjake, nikad pa ni tad. Previše je suh i težak, a koža na podočnjacima je jako tanka i osjetljiva, tako da radije uloži u neki korektor koji je namijenjen baš za podočnjake.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 10:51   #4330
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Kryolan Dermacolor imaš u ZG kupiti za 35-40 kn ona refill pakiranja, ali ja ti ga nikako, ali nikako ne bih preporučila za podočnjake. Ja ga koristim dosta za nepravilnosti po licu i za to je super, ali za podočnjake, nikad pa ni tad. Previše je suh i težak, a koža na podočnjacima je jako tanka i osjetljiva, tako da radije uloži u neki korektor koji je namijenjen baš za podočnjake.
Ok hvala

Treba mi samo za podocnjake tako da ga onda necu ni isprobavati
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 17:49   #4331
Može preporuka za hidratantni korektor? Više ne znam koji bi uzela...

Ne treba mi jako pokrivanje, samo da nije suh
Desert_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 16:42   #4332
meni affinitone nije suh
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 18:45   #4333
da, baš sam i ja htjela preporučiti affinitone meni se zna maaalo uvući u mimičke borice, ali niš strašno. baš sam danas načela novi
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 08:10   #4334
I fit me nije suh, i meni se ne uvlači u borice
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 09:46   #4335
Malo mi se tesko snaci u tolikoj ponudi....
uglavnom, molila bih prijedloge za proizvod koji bi stavljala iskljucivo na podocnjake. Ne bi smio isusivati i htjela bih da posvijetli podrucje, znaci smije lagano svjetlucati.
I ne bi htjela he, nego drogerijski rang. ima netko prijedlog?
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 11:42   #4336
Ja sam škicala ovaj Catrice-ov. Martina ga je nahvalila na blogu, a osobno sam swatchala druge Catriceove, onaj Velvet mi se čini da bolesno ulazi u borice, Camouflage cream je genijalna ali prejako prekriva i meni treba neki laganiji. Mislim da bih ga mogla uzeti ovih dana.

Inače sam obožavala ovaj Flormarov, kupila bih ga opet, jače prekriva, ali ne ulazi u borice i ne isušuje, dođe 35 kn. U ZG-u se može kupiti u Pointu i A. Mallu.

Jedino mi pada na pamet od jeftinih drogerijskih čekirati i Golden Rose ponudu, ali nisam nikad kupovala njihove korektore i podloge. No nisu nekvalitetni ugl. Ovaj se čini ok.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 12:30   #4337
Golden rose u stiku ima srednje prekrivanje i bolesno se topi, razmuljao mi se po ambalaži u rekordnom roku.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 14:38   #4338
Ja sam imala ovaj Catriceov (re-touch light) i meni je bio srednja žalost i potrošio mi se u roku 2 tjedna, možda koji dan više od toga. čak mi je i isušio poprilično to podočnjačko područje, tako da sad imam lišaj ispod oka i di mi je ova bora smijalica (imala sam tamo jednu "situaciju" pa sam ga i tamo stavljala). uglavnom, nije mi se pokazao dobar, jako slabo je pokrivao a stavila bi ga svu silu. Jaa doduše imam stvarno tamne udubljene podočnjake i tu skoro pa nema pomoći, ali eto.. Ja se bacam dalje u potragu... Možda ovaj eveline uzmem, svi su ga nahvalili tu na forumu, pa se nadam da će mi odgovarati :-)
Moj HG što se korektora za podučnjake tiče je definitivno Make up for ever hd concealer, to je zvijer od korektora i što se prekrivanja i što se trajnosti tiče. ali bome i cijene- 31 eurić, to mi je ipak malo too much za korektor dati.
anchimtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 19:39   #4339
anchi: slažem se, ja sam se prije mjesec dana jedva suzdržala da kupim u Mulleru Isadorin koji dođe 130 kn... Ima ih stvarno odličnih u drogerijama, samo treba tražiti.

Do sad mi je apsolutni HG Catrice kamuflažna. Ali me smeta to pakiranje, moram ga zagrijati prstima i onda na kist i spužvica. Zato sam ovih dana intezivno razmišljala da se vratim Flormar korektoru.

Sad si me odgovorila od kupnje Re Touch korektora. Thnx na uštedi
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 22:17   #4340
Hvala na prijedlozima, cini mi se jedino da nijedan od njih bas ne svjetluca? Htjela bih da mi oci izgledaju odmornije, bež olovka na waterlineu mi nekako nije dovoljna...
ili postoji neki proizvod koji to radi a mogu ga staviti na korektor koji imam?
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.